ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom - Page 3 Empty Re: Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom

Post by Guest 20/9/2017, 09:35

flumen wrote:
red wolf wrote:
Yehudi wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Mogu zamisliti na što će to sličiti.  bom
O iznenadit ćeš se...


  Samo naprid
O spreman sam...
za dom?

Zdravlja? Poput Parage (hvala Tanji Torbarini).

Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom - Page 3 Empty Re: Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom

Post by Eva_ 20/9/2017, 09:37

red wolf wrote:Milanovića niste voljeli samo zbog jedne stvari...Uvijek vam je rekao istinu...No, to vam nikada nije bilo po volji...
Oportunist nije, ali je bahat. Zaprav ego mu je najveći neprijatelj. A lik je pametan i elokventan, no ego ga jebe.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom - Page 3 Empty Re: Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom

Post by Eva_ 20/9/2017, 09:38

slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
Nažalost, neće se vratiti...

Na žalost SDP-a, jer sa ovim aktualnim vodstvom nemaju ama baš nikakve šanse.
Za situaciju u SDP on je sam najviše kriv. Na početku je najuril sve koji svojom glavom misle, a to mu se sad vratilo.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom - Page 3 Empty Re: Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom

Post by Eva_ 20/9/2017, 09:45

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:
red wolf wrote:Milanovića niste voljeli samo zbog jedne stvari...Uvijek vam je rekao istinu...No, to vam nikada nije bilo po volji...
ja sam ga zapravo simpatizirao...naime militarist je.. :)

Nije, nego samo obični diletant.
Doduše, ponekad je znao biti u pravu, ali i ćorava kokoš ...
Kad smo kod koka i ćoravosti, kak tumačiš odlazak predsjednice države u ST na noge američkom generalu? Mislim američki general i predsjednica jedne suverene države, nije li to sramoćenje države kojoj si na čelu?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom - Page 3 Empty Re: Linic:Milanovic predsjednik?Pa zaratili bi sa Slovenijom i Srbijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum