ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoofilski bordel u Srbiji?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Empty Re: Zoofilski bordel u Srbiji?

Post by jastreb 20/9/2017, 08:06

dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:Dnevno.hr
Prenijeto sa informer.rs.
Ne znaš šta je veća bolest.
Čuj,možda sam te već i pitao,ali mislim da nisam. Ovog ljeta smo radili u okolici Rijeke na kući jednog Srbina koji je vani,ali se namjerava vratiti u to mjesto,kod Rijeke. Ljeti je bio ovdje i primijetio sam da kupuje Večernje novosti.

Onda sam ja svakih par dana kad bi se to skupilo na stolu uzimao po 2-3 broja i čitao. Meni se novine čine OK. Kaj ti misliš?

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Empty Re: Zoofilski bordel u Srbiji?

Post by dzango 20/9/2017, 08:39

jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:Dnevno.hr
Prenijeto sa informer.rs.
Ne znaš šta je veća bolest.
Čuj,možda sam te već i pitao,ali mislim da nisam. Ovog ljeta smo radili u okolici Rijeke na kući jednog Srbina koji je vani,ali se namjerava vratiti u to mjesto,kod Rijeke. Ljeti je bio ovdje i primijetio sam da kupuje Večernje novosti.

Onda sam ja svakih par dana kad bi se to skupilo na stolu uzimao po 2-3 broja i čitao. Meni se novine čine OK. Kaj ti misliš?
To su nekada bile novine radničke klase. Običnih šljakera. Moj ćale ih ih je kupovao. Sada ne znam kakve su. Nisam kupio novine jedno 10 godina. Verovatno ih je Vučić uzeo po svoje, kao i ostale sem retkih izuzetaka. Znam da su na rubu propasti.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Empty Re: Zoofilski bordel u Srbiji?

Post by jastreb 20/9/2017, 08:41

dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:Dnevno.hr
Prenijeto sa informer.rs.
Ne znaš šta je veća bolest.
Čuj,možda sam te već i pitao,ali mislim da nisam. Ovog ljeta smo radili u okolici Rijeke na kući jednog Srbina koji je vani,ali se namjerava vratiti u to mjesto,kod Rijeke. Ljeti je bio ovdje i primijetio sam da kupuje Večernje novosti.

Onda sam ja svakih par dana kad bi se to skupilo na stolu uzimao po 2-3 broja i čitao. Meni se novine čine OK. Kaj ti misliš?
To su nekada bile novine radničke klase. Običnih šljakera. Moj ćale ih ih je kupovao. Sada ne znam kakve su. Nisam kupio novine jedno 10 godina. Verovatno ih je Vučić uzeo po svoje, kao i ostale sem retkih izuzetaka. Znam da su na rubu propasti.
Najzanimljivije su mi bile čitulje. Nisam znao da u BG ima toliko puno Hrvata.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Empty Re: Zoofilski bordel u Srbiji?

Post by vuksadinare 20/9/2017, 08:45

vecernje novosti su pod vucicevim okom...njihov portal se puno en razlikuje bas od informera...osim sto za razliku do informera ne bave se toliko estradnim tracevima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99085
2015-09-08


Back to top Go down

Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Empty Re: Zoofilski bordel u Srbiji?

Post by Stanojko 20/9/2017, 09:26

vuksadinare wrote:vecernje novosti su pod vucicevim okom...njihov portal se puno en razlikuje bas od informera...osim sto za razliku do informera ne bave se toliko estradnim tracevima..
Nije bas. Vecernje Novosti su ok. Ko i druge, moraju da ispostuju "obavezni program", ali su dosta pro-ruske i ma sta da se procita o Srbiji i istoriji. Znam jer moj suseljanin Boris pise reportaze o mestima i istorijskim dogadjajima u Srbiji za koje niko nikad nije cuo. Gde se sve taj covek nasao, da ne verujes. A cega sve ima, nismo ni svesni...

_________________
Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Empty Re: Zoofilski bordel u Srbiji?

Post by dzango 20/9/2017, 10:54

Stanojko wrote:
vuksadinare wrote:vecernje novosti su pod vucicevim okom...njihov portal se puno en razlikuje bas od informera...osim sto za razliku do informera ne bave se toliko estradnim tracevima..
Nije bas. Vecernje Novosti su ok. Ko i druge, moraju da ispostuju "obavezni program", ali su dosta pro-ruske i ma sta da se procita o Srbiji i istoriji. Znam jer moj suseljanin Boris pise reportaze o mestima i istorijskim dogadjajima u Srbiji za koje niko nikad nije cuo. Gde se sve taj covek nasao, da ne verujes. A cega sve ima, nismo ni svesni...
Ima odlične članke o istoriji Beograda. Na primer da je Novi Beograd ime dobio po kafani istog naziva koja se nalazila negde na Bežaniji. Isto i Zeleni venac.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Empty Re: Zoofilski bordel u Srbiji?

Post by Guest 20/9/2017, 12:33

Govor srpskog zastupnika o LGBT zajednici koji je za dva dana pogledalo 1,7 milijuna ljudi(VIDEO)


Čovjek je totalno rasturio ljudski život u 8 minuta. Od ovog nema dalje. Ako ima dalje, onda je vrijeme za ukidanje svih prava i potpune zabrane svega toga. Ideološka kolonizacija i čisti totalitarizam u igri.

Sve dolazi preko Atlantika iz čuvenog Foreign Officea i podružnica zvanih američke ambasade i militantnih NGOvana.

Ovo se u Hrvatskoj pokušava zadnje vrijeme u potpunoj tišini nadmetnuti. Vrtići, škole i obrazovne institucije ako padnu, sve je propalo u društvu.

Srbiji se baš crno piše i najbolje u cijeloj priči, nitko neće ništa poduzeti. Isto tako će biti u Hrvatskoj i svakoj drugoj europskoj državi koja bude pala šaptom kao srednjovjekovna Bosna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Empty Re: Zoofilski bordel u Srbiji?

Post by Stanojko 20/9/2017, 13:10

Fénix wrote:Govor srpskog zastupnika o LGBT zajednici koji je za dva dana pogledalo 1,7 milijuna ljudi(VIDEO)


Čovjek je totalno rasturio ljudski život u 8 minuta. Od ovog nema dalje. Ako ima dalje, onda je vrijeme za ukidanje svih prava i potpune zabrane svega toga. Ideološka kolonizacija i čisti totalitarizam u igri.

Sve dolazi preko Atlantika iz čuvenog Foreign Officea i podružnica zvanih američke ambasade i militantnih NGOvana.

Ovo se u Hrvatskoj pokušava zadnje vrijeme u potpunoj tišini nadmetnuti. Vrtići, škole i obrazovne institucije ako padnu, sve je propalo u društvu.

Srbiji se baš crno piše i najbolje u cijeloj priči, nitko neće ništa poduzeti. Isto tako će biti u Hrvatskoj i svakoj drugoj europskoj državi koja bude pala šaptom kao srednjovjekovna Bosna.
Boki...Moj covek. DVERI BRE! cheers

_________________
Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Empty Re: Zoofilski bordel u Srbiji?

Post by Guest 20/9/2017, 13:20

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:sad,bas malo gledio po Guglu i na pretragu Erotic dog pictures,ono izbaci seks sa psima,ali čuda nevidjena,uglavnom Žene zlostavljaju sirote Peseke..Peseki se nes i ne bunu..

evo samo link

[url=https://yandex.ru/images/search?p=2&text=erotic dog pictures]https://yandex.ru/images/search?p=2&text=erotic%20dog%20pictures[/url]
ti si jebote seksualno ugrozen..ne bi se cudio da svu lovu trosis po tko zna kakvim bordelima.. :) ..ni cudo kad imas viska vremena u njemackoj a lova od socijale zavrsi u bordelima.. lol!
Jel ti pratis sto pisem..? Netko hoce srbima spakirati Zoofiliju,a decki su najveci jebaci na Balkanu,sto i same cure kazu,ako ne kazu,onda se lijepe za srbe,kao zvakaca za potplat cipele..vidi se i po forumu..
Drugo..stavim link gdje u biti zlostavljaci su zene,i to ne jebe ih puno sto netko misli.,.bitna je kita...

I koji kuratz ja imam ista sa svim tim??

Odljepio si a u MP6.... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoofilski bordel u Srbiji? - Page 2 Empty Re: Zoofilski bordel u Srbiji?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum