ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Guest 19/9/2017, 21:24

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Vratite Iknara!!!!!

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 208-76
a tko je Iknar je gay?
On i ja smo glavni pobornici ukidanja zabrane pisanja Iknaru na ovome forumu.
zar to nije ista osoba? Iknar i Iknar je gay?

Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Guest 19/9/2017, 21:26

Noor wrote:
a tko je Iknar je gay?

Hordak. Ustašoid sa starog foruma koji se naslađivao najavama građanskog rata među Hrvatima (tu se odlično slagao s Gnječom), a koji je zbog ironije i neuspjeha takvih predviđanja okrenuo pilu naopako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Guest 19/9/2017, 21:27

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
a tko je Iknar je gay?

Hordak. Ustašoid sa starog foruma koji se naslađivao najavama građanskog rata među Hrvatima (tu se odlično slagao s Gnječom), a koji je zbog ironije i neuspjeha takvih predviđanja okrenuo pilu naopako.
i koristi Iknarov avatar?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Guest 19/9/2017, 21:27

Noor wrote:
zar to nije ista osoba? Iknar i Iknar je gay?

Ne. Iknar je samo obični blento kojima ima stanovitih problema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by kic 19/9/2017, 21:28


kad 24sata pise ozbiljne clanke oslo sve defcon 3

https://m.24sata.hr/news/najgori-smo-i-lazemo-si-svi-ce-pobjeci-iz-zemlje-trgnimo-se-540501
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Guest 19/9/2017, 21:28

Noor wrote:
i koristi Iknarov avatar?

Da. Iknar je koristio taj avatar dok nije dobio trajni ban.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by RayMabus 19/9/2017, 21:35

kic wrote:
kad 24sata pise ozbiljne clanke oslo sve defcon 3

https://m.24sata.hr/news/najgori-smo-i-lazemo-si-svi-ce-pobjeci-iz-zemlje-trgnimo-se-540501
pročitao, da svi ćemo pobjeći vani
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Guest 19/9/2017, 21:42

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
i koristi Iknarov avatar?

Da. Iknar je koristio taj avatar dok nije dobio trajni ban.
ok, nakon 2 godine na ovom forumu sad mi je i to jasno :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Guest 19/9/2017, 21:44

Noor wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
i koristi Iknarov avatar?

Da. Iknar je koristio taj avatar dok nije dobio trajni ban.
ok, nakon 2 godine na ovom forumu sad mi je i to jasno :P

Ma to je još i najmanje važno na ovom forumu.  :)
Jedino što je jastreb dosadan kao stjenica sa svojim urlaukanjem da se iknaru dokine trajni ban, pa to može djelovati zbunjujuće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Guest 19/9/2017, 21:47

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
i koristi Iknarov avatar?

Da. Iknar je koristio taj avatar dok nije dobio trajni ban.
ok, nakon 2 godine na ovom forumu sad mi je i to jasno :P

Ma to je još i najmanje važno na ovom forumu.  :)
Jedino što je jastreb dosadan kao stjenica sa svojim urlaukanjem da se iknaru dokine trajni ban, pa to može djelovati zbunjujuće.
pa to me i zbunjivalo...traži da se Iknaru dozvoli pisanje, a ja vidim da "Iknar" piše :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Guest 19/9/2017, 21:48

Noor wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Jedino što je jastreb dosadan kao stjenica sa svojim urlaukanjem da se iknaru dokine trajni ban, pa to može djelovati zbunjujuće.
pa to me i zbunjivalo...traži da se Iknaru dozvoli pisanje, a ja vidim da "Iknar" piše :D

:D E da, baš zbunjujuće.  :) Ako ne znaš kontekst cijele priče.  :)


Last edited by slidingdoorsoperator on 19/9/2017, 21:49; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by RayMabus 19/9/2017, 21:49


http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/507706/ovo-je-sada-vec-postalo-bezobrazno-sanader-u-vladi-imao-75-duznosnika-milanovic-125-a-plenkovic-vec-dosao-do-nevjerojatne-brojke-od-njih-cak-151-sto-mislite-tko-placa-sve-te-uhljebe
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by RayMabus 19/9/2017, 21:53

Nikakve se reforme neće napravit u Hr i zato je dobro da ljudi masovno napuštaju brodu koji tone
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Leviathan2 19/9/2017, 21:54

RayMabus wrote:Mošti svetog Ezekiela he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he
ajoj, LOL
idiukurac _D

_________________
Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Guest 19/9/2017, 21:56

RayMabus wrote:Nikakve se reforme neće napravit u Hr i zato je dobro da ljudi masovno napuštaju brodu koji tone
možda Čačić sa svojim reformistima nešto smandrlja.....
u džep, mislim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Leviathan2 19/9/2017, 21:58

Noor wrote:
RayMabus wrote:Nikakve se reforme neće napravit u Hr i zato je dobro da ljudi masovno napuštaju brodu koji tone
možda Čačić sa svojim reformistima nešto smandrlja.....
u džep, mislim.
o uvijek smandrlja nesto u dzep, ko god da je na vlasti

_________________
Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by jastreb 19/9/2017, 21:59

Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Vratite Iknara!!!!!

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 208-76
a tko je Iknar je gay?
On i ja smo glavni pobornici ukidanja zabrane pisanja Iknaru na ovome forumu.
zar to nije ista osoba? Iknar i Iknar je gay?
Ne. Iknar se predstavlja kao prvostvoreno biće od strane Jahve. Tvrdi da upravlja olujama i gromovima. Čak i poplavama. Tako je govorio kako je on poslao poplavu u Gunju,te da će usmjeriti gromove na šator Glogoškog. Vjerovatno da je sada na forumu pisao bi kako stoji iza uragana Irma.

Iknar je gay ga je jednom toliko razljutio napisavši kako će uništiti marijanska svetišta,da je ovaj poslao gromove te je Iknaru jeu gayu uništen kompjuter nakon jedne grmnljavinske oluje.

Iknar je pisao (i danas piše) po brojnim forumima. Najviše katoličkim. Na jednom je katoličkom forumu savjetovao teško bolesnoj ženi da prekine terapije,te da mu se moli i prinosi mu neke žrtve. Iknar je gay to na vrijeme spriječio,jer je pišući neke članke kontra katoličkog nauka,naišao na Iknarov post.

Iknar se prijetio i Kicu kako će munjama uništiti njegov forum i onda je dobio trajni ban.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by red wolf 19/9/2017, 22:01

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Vratite Iknara!!!!!

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 208-76
a tko je Iknar je gay?
On i ja smo glavni pobornici ukidanja zabrane pisanja Iknaru na ovome forumu.
zar to nije ista osoba? Iknar i Iknar je gay?
Ne. Iknar se predstavlja kao prvostvoreno biće od strane Jahve. Tvrdi da upravlja olujama i gromovima. Čak i poplavama. Tako je govorio kako je on poslao poplavu u Gunju,te da će usmjeriti gromove na šator Glogoškog. Vjerovatno da je sada na forumu pisao bi kako stoji iza uragana Irma.

Iknar je gay ga je jednom toliko razljutio napisavši kako će uništiti marijanska svetišta,da je ovaj poslao gromove te je Iknaru jeu gayu uništen kompjuter nakon jedne grmnljavinske oluje.

Iknar je pisao (i danas piše) po brojnim forumima. Najviše katoličkim. Na jednom je katoličkom forumu savjetovao teško bolesnoj ženi da prekine terapije,te da mu se moli i prinosi mu neke žrtve. Iknar je gay to na vrijeme spriječio,jer je pišući neke članke kontra katoličkog nauka,naišao na Iknarov post.

Iknar se prijetio i Kicu kako će munjama uništiti njegov forum i onda je dobio trajni ban.
:ming1
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by jastreb 19/9/2017, 22:04

Evo jednog komentara Iknara sa Fejsa:

Hvar je vec duze vrijeme Luciferova kurvica,zao mi samo postenih i casnih ljudi,ako slucajno dođe oluja na Hvar malo jaca,ebiga nsite me smjeli ljutiti
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by jastreb 19/9/2017, 22:05

Sjecam se da doks am jos bio prlicno neprecizan sa Olujama da sam htio kazniti Hvar radi slicnihs tvari ,ali sam pogodio onda dalmatinsku zagoru srecom bez losih situacija
da sada odllucim kazniti Hrav bilo bi to rpeciznije puno sa mojim Mocima
razmisliti cu o tome jos,jer me zanima puno sira situacija na ZEmlji,ali nije nemoguce da ih zadersi olujica sa tornadom mozdaS
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by RayMabus 19/9/2017, 22:05

Iknar, Ilija gromovnik
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga - Page 12 Empty Re: Ljudi odlaze, a nikoga kao da nije briga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum