ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurobasket * 2017

Page 3 of 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by jastreb Mon 18 Sep - 19:25

pizzon wrote:taj sale, nije mi simpa
ne znam ko mi je vise bljak :))
on ili onaj vujosevic, sto kenja !
ima li neko nas da bude selektor
Sad još reci da i Obradović ne valja.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Mon 18 Sep - 19:29

jastreb wrote:
pizzon wrote:taj sale, nije mi simpa
ne znam ko mi je vise bljak :))
on ili onaj vujosevic, sto kenja !
ima li neko nas da bude selektor
Sad još reci da i Obradović ne valja.

dobro, necu, bicu uzdrzan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Mon 18 Sep - 19:32

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Mon 18 Sep - 19:34

Eurobasket * 2017 - Page 3 SP-DOCEK_620x0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Mon 18 Sep - 20:45

kolerik wrote:Srbi nisu izgubili utakmicu. Slovenci su je dobili.

I to je suština cijele priče. Srbi nisu odigrali loše, ali Slovenci jesu vanserijski, nebitno što nisu imali pravog Dončića, kao što ni Srbi nisu imali pravog Bogdanovića.
Goran Dragić je lako moguće odigrao utakmicu života, makar priznajem da baš i ne pratim njegov opus u NBA.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Mon 18 Sep - 21:16

izgubila je kosarka... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Mon 18 Sep - 21:18

dzango wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Skansi brutalan:'Danas razlika izmeđi slovenske,srpske kosarke naspram hrvatske?Treneri.Igor Kokoskov i Sasa Đorđevic ne ustezu se pitati za savjete velike trenere Dusana Ivkovica,Bozidara Maljkovica kad ste zadnji put vidjeli da su hrvatski treneri pitali za savjet Mirka Novosela ili Pina Đerđu'.
Pa nogometaši pitaju Mamića.
Bolje da pitaju Ćiru, dok je još živ.
mamic ima vise love :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Mon 18 Sep - 21:23

jastreb wrote:
maggie13 wrote: 
Ciro je znalac, ali i pragmatican lik.
No, moze se shvatit sto zapravo misli.
Imali smo puno boljih trenera. Ivica Osim,Tomislav Ivić,Čajkovski,
a jebote osim..cajkovski umro prije 100 godina dobro da nisi spomenu kaliternu..bog te nejebo kojim se ti konjakom pucas :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Mon 18 Sep - 21:29

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:Skansi brutalan:'Danas razlika izmeđi slovenske,srpske kosarke naspram hrvatske?Treneri.Igor Kokoskov i Sasa Đorđevic ne ustezu se pitati za savjete velike trenere Dusana Ivkovica,Bozidara Maljkovica kad ste zadnji put vidjeli da su hrvatski treneri pitali za savjet Mirka Novosela ili Pina Đerđu'.

Razlika je jer su nam košarkaši osim Bojana, redom beskarakterne pičke...i jer playmakera nismo imali od  Dražena, a trenera od...boktepita kad... Repeša, Peras, Spahija...kad osvoje nekog bitnog boga nek onda pametuju....
razlog?...sve se podredilo ciboni..upropastenikosarkaskicentripoput zadra,sibenika,splita..s vremenomje i repka podredila ciboni...kosarka je pocela propadati onog trenutka kad je cibona preuzela monopol u hrvatskoj kosarci...jbg gruba istina ali istina...nogomet je koliko toliko preziviotokosarka ne...srbija nije upropastila kosarku iklubove naustrbjednog kluba nego dapace idrugiklubovi ojacalikoji supostali baza srpske kosarke slicnose desava u sloveniji...kod nas pak slabo.cedevita umonopolu nasljedila cibonu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by max123 Mon 18 Sep - 21:30

mora se jedno priznat.srbadija ima ocito neki kosarkaski gen.sve sto donekle izmedju triglava i djevdjelije igra pristojno kosarku ima srpski prefiks.zasto je to tako i zasto ga mi nemamo treba naucno ispitat..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Mon 18 Sep - 21:33

max123 wrote:mora se jedno priznat.srbadija ima ocito neki kosarkaski gen.sve sto donekle izmedju triglava i djevdjelije igra pristojno kosarku ima srpski prefiks.zasto je to tako i zasto ga mi nemamo treba naucno ispitat..
zato jer smo razjebali kosarkasku bazu da bi mirko novosel uzivao u neprokosnovenoj ciboni..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by max123 Mon 18 Sep - 21:46

vuksadinare wrote:
max123 wrote:mora se jedno priznat.srbadija ima ocito neki kosarkaski gen.sve sto donekle izmedju triglava i djevdjelije igra pristojno kosarku ima srpski prefiks.zasto je to tako i zasto ga mi nemamo treba naucno ispitat..
zato jer smo razjebali kosarkasku bazu da bi mirko novosel uzivao u neprokosnovenoj ciboni..
sama cinjenica da nam je najbolji etnicki(polu)srbin,pok.drazen.pa raznorazni sarici,popovici.kukoci...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Serbinho-3 Mon 18 Sep - 22:27

kolerik wrote:Ahm...okej.

Dobro, nisam komentirao sudjenje na nepravilnim blokovima koje su radili Slovenci, kao ni sumnjivi kriteriji za tehnicke, kao ni flopping. Nije srecom to prelomilo utakmicu.

Drugo, Djordjevic je dobar selektor. Ostao je bez prve petorke prije prvenstva, a na prvenstvu do finala je ostao bez jos pet igraca. Na kraju 7-2 i srebro. Mozemo pricati o krivoj obrani, ali naprosto slovenska brzina i agresija u obrani nije nesto sto trener moze zauzdati, vec igraci. Uz to se nanizalo puno dalekometnih trica koji su razvukli vanjsku obranu, pa su slovenski bekovi ulazili kroz propuh, srpski centri su presporo reagirali na te ulaze.

Ovo sa Anom Brnabic ne razumijem, zasto bi Djordjevic morao nju pozdravljati, kako su to novinari uopce uocili i zasto je to bitno. On je kosarkaski majstor, ona je premijerka, a zavrsna ceremonija je kaos, svi u soku. Cemu raditi aferu pored poraza?

Jesu li Slovenci Srbi, Bosanci, tko im je u strucnom stozeru, itd. to ne bih komentirao. Da sam ja ostao na hrvatskim trenerima i suigracima, ne bih znao sto je P&R ili eurostep. Sport treba vezivati ljude, zao mi je sto su neki forumasi se pokazali kao losi gubitnici.

Srbi nisu izgubili utakmicu. Slovenci su je dobili. Cestitke obim ekipama, finale i prekrasna kosarka za pamcenje.
Nisam gledao utakmicu, dok za nepravilni blok kako ga zovete, jeste da igrac koji ga pravi, ne sme da se krece, vec postavi a zatim ovaj da ga navuce na istog.
Ako se ovaj u bloku krece, to se svira odmah.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango Mon 18 Sep - 22:37

jastreb wrote:
pizzon wrote:taj sale, nije mi simpa
ne znam ko mi je vise bljak :))
on ili onaj vujosevic, sto kenja !
ima li neko nas da bude selektor
Sad još reci da i Obradović ne valja.
Cigani i basket. Ko Marica i kriv kurac.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by kaya Mon 18 Sep - 22:43

Pa ja onako laički ne bi rekla da je gen. juga je imala dobru košarku a oni su nekako nasljednici toga, valjda ispred zgrade ko klinci igraju pa kasnije za ozbiljno. Hrvati bas i ne vise, oni su se vise orijentirali na nogomet. Bar ja tako mislim, mozda je bezveze:)


Last edited by kaja on Mon 18 Sep - 22:44; edited 1 time in total
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Serbinho-3 Mon 18 Sep - 22:44

http://www.telegraf.rs/sport/eurobasket-2017/2896866-srbi-iz-republike-srpske-odgovorili-dragicu-ovde-nisi-vise-dobrodosao-kako-ti-se-oseca-oceva-familija-video
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by kaya Mon 18 Sep - 22:49

Al jedno mi je neobjašnjivo .. kak su u vaterpolu tako dobri ?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango Mon 18 Sep - 22:51

kaja wrote:Pa ja onako laički ne bi rekla da je gen. juga je imala dobru košarku a oni su nekako nasljednici toga, valjda ispred zgrade ko klinci igraju pa kasnije za ozbiljno. Hrvati bas i ne vise, oni su se vise orijentirali na nogomet. Bar ja tako mislim, mozda je bezveze:)
Jebiga, najbolji igrači i treneri u HR i SLO su Srbi.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by L'âme Mon 18 Sep - 22:51

max123 wrote:
vuksadinare wrote:
max123 wrote:mora se jedno priznat.srbadija ima ocito neki kosarkaski gen.sve sto donekle izmedju triglava i djevdjelije igra pristojno kosarku ima srpski prefiks.zasto je to tako i zasto ga mi nemamo treba naucno ispitat..
zato jer smo razjebali kosarkasku bazu da bi mirko novosel uzivao u neprokosnovenoj ciboni..
sama cinjenica da nam je najbolji etnicki(polu)srbin,pok.drazen.pa raznorazni sarici,popovici.kukoci...
Drazenu i Aci je stari Crnogorac, mislim.
Kukoc nema veze sa Srbima, etc.
A, Razija, sto je ona?
:-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango Mon 18 Sep - 22:53

kaja wrote:Al jedno mi je neobjašnjivo .. kak su u vaterpolu tako dobri ?!
Nema para i igra se iz ljubavi dok ne postaneš suvi profesionalac i najbolji na Svetu. Slično je i u odbojci.

_________________
Eurobasket * 2017 - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango Mon 18 Sep - 22:54

maggie13 wrote:
max123 wrote:
vuksadinare wrote:
max123 wrote:mora se jedno priznat.srbadija ima ocito neki kosarkaski gen.sve sto donekle izmedju triglava i djevdjelije igra pristojno kosarku ima srpski prefiks.zasto je to tako i zasto ga mi nemamo treba naucno ispitat..
zato jer smo razjebali kosarkasku bazu da bi mirko novosel uzivao u neprokosnovenoj ciboni..
sama cinjenica da nam je najbolji etnicki(polu)srbin,pok.drazen.pa raznorazni sarici,popovici.kukoci...
Drazenu i Aci je stari Crnogorac, mislim.
Kukoc nema veze sa Srbima, etc.
A, Razija, sto je ona?
:-D
Ćale im je Srbin i to mislim iz Hercegovine i nema veze sa CG. Kukoču je majka Srpkinja. Radojka.
Razija je muško.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 3 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum