ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marić najavio novi porez na automobile

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by RayMabus 19/9/2017, 02:28

Bolje ti je da uzmeš onu bombu kašikaru i razneseš sebi glavu nego da ja dođem po odmazdu

VRLO SAM BRUTALAN

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Guest 19/9/2017, 02:28

RayMabus wrote:
Jesam nažalost

I dan danas neznaju šta ih je snašlo.

BRUTALAN SAM ]
TO je TO...svatko bi trebao biti brutalan, ali ne svak ne može...Ja sam npr. indirektno brutalan. Lovu zaboravim, ali ostalo NE!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by RayMabus 19/9/2017, 02:29

cassanowa wrote:
RayMabus wrote:Vjeruj mi tko je mene išao zajebat

Takvi i dan danas plaču
Znači, ipak ih je bilo?! :D
Da... nekoliko... uništio sam im živote
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Guest 19/9/2017, 02:30

RayMabus wrote:
cassanowa wrote:
RayMabus wrote:Vjeruj mi tko je mene išao zajebat

Takvi i dan danas plaču
Znači, ipak ih je bilo?! :D
Da... nekoliko... uništio sam im živote
Neka si!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by RayMabus 19/9/2017, 03:03

Vrijeme je za spavanje

Rekoh kako se čisti islam iz Europe, rodbinu do trećeg koljena streljat

Zato sam i rekao da bi ovim bilo bolje da su bombu kašikaru aktivirali sebi kraj lica

Trenutna smrt i to je to

Ovako žive ko duše bez duše jer ih ostavim na životu a pretvorim u zombije
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Guest 19/9/2017, 03:09

RayMabus wrote:Vrijeme je za spavanje

Rekoh kako se čisti islam iz Europe, rodbinu do trećeg koljena streljat

Zato sam i rekao da bi ovim bilo bolje da su bombu kašikaru aktivirali sebi kraj lica

Trenutna smrt i to je to

Ovako žive ko duše bez duše jer ih ostavim na životu a pretvorim u zombije
Nema do atomske bombe. Zaspeš učas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by gargamel0101 19/9/2017, 05:48

Kako ce sirotinja na posao, a pogotovo oni sto idu u druge gradove na posao? Jedan je čardak.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Kermit 19/9/2017, 06:50

mutava baštarda wrote:
asilovski wrote:Zanimljivo podigli su porez na uvoz novih i rabljenih automobila, a sada ide porez na sirotinju i oldatajmere, pa ide poskupljenje benzina, struje, vode heheheh
HeheHehe  sirotinja voza oldtajmere iz luksuza
Kurči se i turira kmetija umjesto da trosi pare na duhovnu obnovu i novi Bmve
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Kermit 19/9/2017, 06:50

gargamel0101 wrote:Kako ce sirotinja na posao, a pogotovo oni sto idu u druge gradove na posao? Jedan je čardak.
U njemačkoj je dobra i jeftins mreza javnog prijevoza
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Kermit 19/9/2017, 06:55

Ne znsm tko je mislio da ce biti drugačije jbte uzeti za min financ. osobu koja je bila glavni računovođa najvećoj kriminalnoj hobotnici i koja je stvorila gubitak od minimum 50 mild...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Guest 19/9/2017, 07:39

Brain32 wrote:Sto im bogova jebem bezobraznih.
Svi veliki jebeni "stručnjaci" stalno rade isto, nekompetentna lopovska gamad.

kako nekompetentna

hoće li se početi kupovati novija auta i time spasiti europska industrija od propasti?
hoće li i reciklažna industrija isto imati posla?

industriju na zapadu čeka sudbina poljoprivrede, opast će ispod 5% BDPa i imati 0% rasta produktivnosti

centralni planeri pomažu proizvođačima kako bi se održali koliko toliko u takvim uvjetima, i kako se ne bi izgubila brojna znanja i vještine koja idu s industrijom






avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Guest 19/9/2017, 09:28

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Deda_a10


koji si ti as deda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by kic 19/9/2017, 09:31


njemačka flat tax fuck yea
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Guest 19/9/2017, 09:49

kic wrote:
njemačka flat tax fuck yea
pa tako se stimulira potrošnja auta(ili bilo čega) nižim porezima  sunny   a ne obratno, dižemo poreze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Leviathan2 19/9/2017, 09:54

joda, sta se ti cudis ebate, pa cardak mora od neceg namaknuti za place, nece valjda oni radit il jos gore da stimuliraju domacu proizvodnju necega

_________________
Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Guest 19/9/2017, 09:58

Pinochet wrote:
kic wrote:
njemačka flat tax fuck yea
pa tako se stimulira potrošnja auta(ili bilo čega) nižim porezima  sunny   a ne obratno, dižemo poreze

To rade zemlje sa jakom industrijom proizvodnje automobila, jer na taj način štite svoju proizvodnju, izvoz i radna mjesta.
Po principu što snažnija industrija, to manji porezi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Eva_ 19/9/2017, 10:09

Kupujte hrvatske automobile.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Trinity 19/9/2017, 12:57

orion wrote:
jasambrend wrote:Zagrizao beton dabogda...


 lol!

i polomijo protezu ....

Mi smo zapravo jedan vrlo nezahvalan narod, čovjek nam želi dobro -čisti zrak,čisto more, čisti novčanik ....sve čisto..... :shy
Samo nešto stišćemo, žmičemo...ne bi trošili dok država ne nagazi...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Kermit 19/9/2017, 14:03

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:
kic wrote:
njemačka flat tax fuck yea
pa tako se stimulira potrošnja auta(ili bilo čega) nižim porezima  sunny   a ne obratno, dižemo poreze

To rade zemlje sa jakom industrijom proizvodnje automobila, jer na taj način štite svoju proizvodnju, izvoz i radna mjesta.
Po principu što snažnija industrija, to manji porezi.
Što se točno stimulira s ovim porezom?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Eva_ 19/9/2017, 14:21

Vladina G točka
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by kic 19/9/2017, 14:26


stimuliraju se plaće nepotrebnih..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Marić najavio novi porez na automobile - Page 6 Empty Re: Marić najavio novi porez na automobile

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum