ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za Operwa i prave muškarce

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Za Operwa i prave muškarce

Post by Guest 20/9/2015, 22:49

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by Guest 20/9/2015, 22:51

They can take away your lives, but they can never take away your freedom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by Guest 20/9/2015, 22:55

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by Guest 20/9/2015, 23:56

Uvijek sam volio rivalitet, konkurentnost, to je natjecanje gdje ne moraš pobjedit nego dati sve od sebe i prihvatit ishod - dostojanstvo, to je ono što danas nedostaje u životu ljudi, životu muškaraca. Postali smo slabi, prinudili su nas da obnašamo smiješne uloge radimo smiješne poslove, zaštićeni sa svih strana od surovosti prirodnog poretka, naučeni na luksuz, na obilje, ništa se ne cijeni, sve je to jer je tako, živimo svoje male živote koje moramo živjeti, oponašamo stvari koje moramo oponašati, a to je sve privid nikakva sloboda. Sve ove pizdarije, društveni poredak, društveni ustroj, sva finoća i glumljenje uloga su kurac od života. Društveni klonovi, tako ja nazivam ljude, i ovi u videu bravehearta su klonovi, one pizde koje bi se vratile kući prije nego je bitka i počela, iako su dobili priliku da se bore za nešto vrijedno, da se bore za slobodu, što je william wallace prepoznao i nekolicina njegovih istomišljenika, a to su prave ljudeskare i uvijek ih ima, samo ne dobiju svi priliku za svoju borbu, bitku koja ima neki smisao ne mora biti ratno bojno polje, može biti i ono nogometno, ili navijačko i tamo se vode bitke, i onda kad vidim ove naše igrače da igraju tek toliko koliko su profesionalno i ugovorno vezani da moraju odigrati, a da pri tome nemaju niti malo entuzijazma i strasti prema tome što rade, da nemaju natjecateljskog duha, trebao bi biti ljut na njih, ali nisam, to su one pizde koje bježe prije  nego je i bitka počela, oni igraju neke svoje bitke, idu na dnevne kave po kafićima i prodaju maglu, a kad ga pitaš za williama wallaca, nema pojma šta on predstavlja. Ne ljutim se na naše igrače eto kad ih spominjem, takvi su kakvi jesu to je sve u redu, i isto takvi kakvi jesu pod određenim uvjetima i vodstvom ako se tako poklopi imati će i određeni motiv, samo što nisu prave ljudeskare nemaju u sebi potrebu za natjecanjem i zato su svi oni kurac od igrača, za razliku od npr ole lole, zamisli njega bio bi prvi do williama wallaca na prvoj fronti i do kraja marširao u slobodu.


naravno da bi me motivirao william wallace kad bi mi maminjo pustio video, znao bi njegov pravi značaj, kakav velikan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by scorpion 21/9/2015, 01:33

operw wrote:Uvijek sam volio rivalitet, konkurentnost, to je natjecanje gdje ne moraš pobjedit nego dati sve od sebe i prihvatit ishod - dostojanstvo, to je ono što danas nedostaje u životu ljudi, životu muškaraca. Postali smo slabi, prinudili su nas da obnašamo smiješne uloge radimo smiješne poslove, zaštićeni sa svih strana od surovosti prirodnog poretka, naučeni na luksuz, na obilje, ništa se ne cijeni, sve je to jer je tako, živimo svoje male živote koje moramo živjeti, oponašamo stvari koje moramo oponašati, a to je sve privid nikakva sloboda. Sve ove pizdarije, društveni poredak, društveni ustroj, sva finoća i glumljenje uloga su kurac od života. Društveni klonovi, tako ja nazivam ljude, i ovi u videu bravehearta su klonovi, one pizde koje bi se vratile kući prije nego je bitka i počela, iako su dobili priliku da se bore za nešto vrijedno, da se bore za slobodu, što je william wallace prepoznao i nekolicina njegovih istomišljenika, a to su prave ljudeskare i uvijek ih ima, samo ne dobiju svi priliku za svoju borbu, bitku koja ima neki smisao ne mora biti ratno bojno polje, može biti i ono nogometno, ili navijačko i tamo se vode bitke, i onda kad vidim ove naše igrače da igraju tek toliko koliko su profesionalno i ugovorno vezani da moraju odigrati, a da pri tome nemaju niti malo entuzijazma i strasti prema tome što rade, da nemaju natjecateljskog duha, trebao bi biti ljut na njih, ali nisam, to su one pizde koje bježe prije  nego je i bitka počela, oni igraju neke svoje bitke, idu na dnevne kave po kafićima i prodaju maglu, a kad ga pitaš za williama wallaca, nema pojma šta on predstavlja. Ne ljutim se na naše igrače eto kad ih spominjem, takvi su kakvi jesu to je sve u redu, i isto takvi kakvi jesu pod određenim uvjetima i vodstvom ako se tako poklopi imati će i određeni motiv, samo što nisu prave ljudeskare nemaju u sebi potrebu za natjecanjem i zato su svi oni kurac od igrača, za razliku od npr ole lole, zamisli njega bio bi prvi do williama wallaca na prvoj fronti i do kraja marširao u slobodu.
Nacionalsocijalist se ne postaje, on se rađa. Operwe brate znao sam da inteligentna osoba od prvog dana na forumu ;)

_________________
Za Operwa i prave muškarce 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by kic 21/9/2015, 09:44

skoti su danas u stvari englezi koji cudno pricaju, toliko o tome..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by Guest 21/9/2015, 09:47

šta li se loži ova matora budaletina?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by kic 21/9/2015, 09:49

a nacionalsocijalisti su silovani do koske, politika bez prostora za kompromis zavrsi tako, potpunom pobjedom, ili ugl analnom devastacijom..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by Guest 21/9/2015, 09:50

kic wrote:a nacionalsocijalisti su silovani do koske...

kako ih je snaga pravolsavlja gonila do same njihove klošarske prestonice, i porušila im sve što imaju-ponizila do dna, jebem im familiju mrtvu, bolesnu i nacističku.  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by darth_vader 21/9/2015, 11:17

Tommy Ramone wrote:
Ooops!!! Spartanci...gay alert!!!
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by darth_vader 21/9/2015, 11:18

kic wrote:skoti su danas u stvari englezi koji cudno pricaju, toliko o tome..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by Guest 21/9/2015, 12:01

kic wrote:skoti su danas u stvari englezi koji cudno pricaju, toliko o tome..
Šta briješ ti. Potpuno si promašio poantu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by kic 21/9/2015, 12:11

a poanta je da umjesto da se oslobodite i pocnete radit na sebi, vi jos jace hvatate te idealisticke iluzije umjesto da se odmaknete od istih.. umro bih za obitelj, za naciju ili vjeru mi puca kurac
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by Guest 21/9/2015, 12:54

KBKK.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by Guest 21/9/2015, 15:41

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by Guest 21/9/2015, 15:44

kic wrote:skoti su danas u stvari englezi koji cudno pricaju, toliko o tome..
Dokazani kmetovi. No i to će se promijeniti kad su ih Englezi totalka preveslali na zadnjem referendumu. Englezi njih ne svojataju ali zato ih fantastično muzu i iskorištavaju.

Što im više starijih umre, time šanse za odcijepljenje rastu i rastu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by scorpion 21/9/2015, 17:10


_________________
Za Operwa i prave muškarce 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by scorpion 21/9/2015, 17:18


_________________
Za Operwa i prave muškarce 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by muckodjubre 21/9/2015, 17:21


_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Za Operwa i prave muškarce 6b8efe2f85c2b63406b2Za Operwa i prave muškarce Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Za Operwa i prave muškarce Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by muckodjubre 21/9/2015, 17:22

:roflrofl

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Za Operwa i prave muškarce 6b8efe2f85c2b63406b2Za Operwa i prave muškarce Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Za Operwa i prave muškarce Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Za Operwa i prave muškarce Empty Re: Za Operwa i prave muškarce

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum