ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by kaya Wed 6 Sep - 12:06

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sebi-i-zamjenici-sam-isplatio-792120-kn-jer-sam-pomogao-opcini/6522421/
Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Nedilj10
Čini se da su državni revizori koji su mjesecima češljali poslovanje Škabrnje, jedne od najsiromašnijih hrvatskih općina, mnogo zabrinutiji zbog svojeg nalaza izuzetno aljkavog i nezakonitog poslovanja nego načelnik općine Nediljka Bubnjara (HDZ), koji je odgovoran za takvo stanje. Nalaz je države revizije, dakako, nepovoljan, a mišljenje je dostavila Državnom odvjetništvu na daljnje postupanje, što Bubnjara, inače tokara, koji općinu vodi treći manat (drugi uzastopno) previše ne brine. Kaže nam da nije imao izbora nego raditi nezakonito, pa je za sve spreman odgovarati.
Među sumnjivim svotama jedna je od koje “boli glava”, a odnosi se na 2,665 milijuna kuna potraživanja. Jedna trećina te svote zapravo su potraživanja od načelnika općine (u većem dijelu) i od njegove zamjenice (190.000 kuna). Putem kreditne kartice i čekova oni su digli 792.130 kuna gotovine. Općinsko vijeće svotu je odobrilo za realizaciju nekih projekata, usluga konzultiranja i lobiranja, a njegovoj zamjenici - kao nenamjenske pozajmice. 
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Eva_ Wed 6 Sep - 12:11

Pomgao je općini jer poznato je da novac kvari ljude. On se žrtvovao za općedobro.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by kaya Wed 6 Sep - 12:12

Eva_ wrote:Pomgao je općini jer poznato je da novac kvari ljude. On se žrtvovao za općedobro.
konzultirao je i lobirao..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Eva_ Wed 6 Sep - 12:17

Kak uvijek iz najsiromašnijih dolaze najveći lopovi. Merzelica, pa sad i ovaj.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Guest Wed 6 Sep - 12:32

barem je domoljub!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Guest Wed 6 Sep - 12:33

ovo je udar na čardak. mrze ga samo zato jer je HDZovac, domoljub, Hercegovac/Bosanac/Vlaj ili je lopina, ili sve to skupa(najjčešće).Udbaški sud mu namješta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Guest Wed 6 Sep - 12:38

ako je mogao bravar Tito biti vođa cijele YU Federacije, zašto ne bi ovaj tokar mogao biti načelnik općine

pa nećemo valjda diskriminirati građane na temelju IQ, mentalnog zdravlja, visine ili izgleda, to bi bio fašizam

svi su jednaki i jednako sposobni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by aben Wed 6 Sep - 12:43

čardaklija wrote:ako je mogao bravar Tito biti vođa cijele YU Federacije, zašto ne bi ovaj tokar mogao biti načelnik općine

pa nećemo valjda diskriminirati građane na temelju IQ, mentalnog zdravlja, visine ili izgleda, to bi bio fašizam

svi su jednaki i jednako sposobni

nisi valjda protiv potrošnje, 

ov čovik će uzesti oti šoldi i potrošiti ih i tako ih transferirati ljudima svoje općine. mmt.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by crvenkasti Wed 6 Sep - 13:01

Pa za ovo smo se borili. Nekad su načelnici općina bili Srbi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Guest Wed 6 Sep - 13:10

crvenkasti wrote:Pa za ovo smo se borili. Nekad su načelnici općina bili Srbi.
da ironično, srbi su dominirali kao rukovodioci firmi, i uhljebi u bivšoj državi, pa je to bio jedan od razloga "naše pobune", ali nema ništa gore nego kada nas naši domoljubi počnu pljačkati.. kako je rekao onaj pokojni bušić
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Guest Wed 6 Sep - 13:15

da i ovaj je načelnik ove nesretne općine šabrnje

https://hr.wikipedia.org/wiki/%C5%A0kabrnja

koja ima 1700 ljudi.. 

prvo da je ovo normalna država, ta selendra nebi bila općina.. nego bi bilo spojenio 5-6 takvih vukojebina u jednu općinu, koja bi onda imala konkretni buđet iz kojeg bi se moglo i izgraditi neka cesta

a onda ova vukojebina kada i ima tipa par desetaka tisuća kuna, umjesto da izgrade djeci igralište, zakrpe cestu, školu, ovi jebeni HDZovci kradu.. inače čisto informativno , HDZovci kradu u svakoj od tih vukojebina, samo ih uvate tu i tamo negdje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Guest Wed 6 Sep - 13:41

aben wrote:
čardaklija wrote:ako je mogao bravar Tito biti vođa cijele YU Federacije, zašto ne bi ovaj tokar mogao biti načelnik općine
pa nećemo valjda diskriminirati građane na temelju IQ, mentalnog zdravlja, visine ili izgleda, to bi bio fašizam
svi su jednaki i jednako sposobni
nisi valjda protiv potrošnje, 
ov čovik će uzesti oti šoldi i potrošiti ih i tako ih transferirati ljudima svoje općine. mmt.

protiv dereguliranosti

ne može netko tko se ne razumije u računovodstvo voditi račune

kao što postoje regulacije u prometu, trebaju postojati i regulacije oko zapošljavanja na mjesta voditelja bilo čega


IQ test, i položeni odgovarajući tečaji, škola, fakultet


ovako su obrazovani učitelji na burzi a tokari i bravari u upravama na voditeljskim pozicijama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Guest Wed 6 Sep - 13:44

Pinochet wrote:da i ovaj je načelnik ove nesretne općine šabrnje

vidiš da se oblači isto kao Stiv Džobs, odmah znaš da je kreativac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Guest Wed 6 Sep - 14:10

yoda sa diplomom fakulteta na burzi, a tokar s trogodišnjom strukovnom u upravi, voditelj

jer nema regulacija koje bi to sprječile :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by aben Wed 6 Sep - 15:35

čardaklija wrote:
aben wrote:
čardaklija wrote:ako je mogao bravar Tito biti vođa cijele YU Federacije, zašto ne bi ovaj tokar mogao biti načelnik općine
pa nećemo valjda diskriminirati građane na temelju IQ, mentalnog zdravlja, visine ili izgleda, to bi bio fašizam
svi su jednaki i jednako sposobni
nisi valjda protiv potrošnje, 
ov čovik će uzesti oti šoldi i potrošiti ih i tako ih transferirati ljudima svoje općine. mmt.

protiv dereguliranosti

ne može netko tko se ne razumije u računovodstvo voditi račune

kao što postoje regulacije u prometu, trebaju postojati i regulacije oko zapošljavanja na mjesta voditelja bilo čega


IQ test, i položeni odgovarajući tečaji, škola, fakultet


ovako su obrazovani učitelji na burzi a tokari i bravari u upravama na voditeljskim pozicijama
:(
meni je jasno ča čarolija i lipota mmt-a privuče ljude, ali misliti da su obrazovani oni ki su se školovali za nešto znoči temeljito nepoznavati školski sustav.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by red wolf Wed 6 Sep - 21:46

:ming1
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Guest Wed 6 Sep - 22:19

di su čardakovci? ne komentišu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Guest Wed 6 Sep - 23:06

zasto bi??.. njima lova..sto manje komentara brze se prasina slegne,a telad zaboravi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by mutava baštarda Thu 7 Sep - 8:59

kaja wrote: Nalaz je države revizije, dakako, nepovoljan, a mišljenje je dostavila Državnom odvjetništvu na daljnje postupanje, što Bubnjara, inače tokara, koji općinu vodi treći manat (drugi uzastopno) previše ne brine
i najveći sin naših naroda je bio tokar i također nije radio u struci...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Trinity Thu 7 Sep - 10:10

Pinochet wrote:
crvenkasti wrote:Pa za ovo smo se borili. Nekad su načelnici općina bili Srbi.
da ironično, srbi su dominirali kao rukovodioci firmi, i uhljebi u bivšoj državi, pa je to bio jedan od razloga "naše pobune", ali nema ništa gore nego kada nas naši domoljubi počnu pljačkati.. kako je rekao onaj pokojni bušić
Kad Jovana zamijeni Ivan sve će doći na svoje...kad ono....ooops...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini Empty Re: Sebi i zamjenici sam isplatio 792.120 kn jer sam pomogao Općini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum