ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 21:49

skripar wrote:
muckodjubre wrote:jel to sljedeći vikend najveći splitski klub gostuje kod najvećeg hrvatskoga kluba?

mogla bi biti dobra utakmica s puno golova
hoćeš li ići na utakmicu?
:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 11/2/2018, 22:30

isključivi krivac wrote:
skripar wrote:
muckodjubre wrote:jel to sljedeći vikend najveći splitski klub gostuje kod najvećeg hrvatskoga kluba?

mogla bi biti dobra utakmica s puno golova
hoćeš li ići na utakmicu?
:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
demo će gledat sa heinekenom 0,25  :D
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 22:38

skripar wrote:
isključivi krivac wrote:
skripar wrote:
muckodjubre wrote:jel to sljedeći vikend najveći splitski klub gostuje kod najvećeg hrvatskoga kluba?

mogla bi biti dobra utakmica s puno golova
hoćeš li ići na utakmicu?
:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
demo će gledat sa heinekenom 0,25  :D
:D
Možda zavaljen u fotelji s 0.25, ako i to. :D
Di ćeš njega pitati oće li na utakmicu, pa kad je taj zadnji puta bio.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 11/2/2018, 22:53

namjerno sam ga pitao,da vidim šta će odgovorit, znam da ne ide haha
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 23:23

skripar wrote:namjerno sam ga pitao,da vidim šta će odgovorit, znam da ne ide haha
:D
Ali jednom je prolazija pokraj Maksimira, vidija svitla i onda je kasnije dozna da je bila utakmica :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 11/2/2018, 23:25

recimo kombiniram radije sljedeći vikend opet na skijanje,ako ne taj onda sigurno još jedan dok je zima...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 29 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 29 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 29 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 23:50

isključivi krivac wrote:

'Suđenje je iritantno, zar se plaše suditi protiv Dinama?! Nije nam dao penal, a čovjek ne može stati na nogu!'






Kmečavci iz Osijeka Basketball
Nešto manje bitno je prenaglašeno, potpuno neopravdano. No M. Škorić baš i ne odiše mudrošću i intelektom tko god ga je slušao na konferencijama.
Sudac je ili netalentiran ili ima neke druge namjere, ali zato svatko može shvatiti u ovoj propaloj zemlji zašto u CL i EL nema hrvatskih sudaca niti ikad sude nekakvo polufinale i finale euro natjecanja.
Bilo je stvarno glupih i neshvatljivih odluka glavnog suca, no on s porazom nema veze. Nije suđen očit penal, no to ne mijenja teški očaj od igre Osijeka niti bi nešto značajno promijenio da ga je u drugom slučaju dosudio.
Dinamo je lagano prošetao Gradskim vrtom, a ta 2 gola koje je Osijek zabio produkt su Dinamove ležernosti na kraju utakmice nego stvarnog buđenja Osijeka. Na kraju se pokušalo smanjiti i možda nekim čudom uhvatiti 4:4, no to je toliko slabo i loše izgledalo da je 2:4 bio na kraju odličan rezultat.
Ne može se preko noći postati veliki i ozbiljan klub, ali ne može se ni protiv klubova iz donjeg dijela ljestvice nizati poraze i neriješene rezultate.

Dinamo Zagreb - Page 29 4uul8p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/2/2018, 00:03

Fénix wrote:
isključivi krivac wrote:

'Suđenje je iritantno, zar se plaše suditi protiv Dinama?! Nije nam dao penal, a čovjek ne može stati na nogu!'








Kmečavci iz Osijeka Basketball
Nešto manje bitno je prenaglašeno, potpuno neopravdano. No M. Škorić baš i ne odiše mudrošću i intelektom tko god ga je slušao na konferencijama.
Sudac je ili netalentiran ili ima neke druge namjere, ali zato svatko može shvatiti u ovoj propaloj zemlji zašto u CL i EL nema hrvatskih sudaca niti ikad sude nekakvo polufinale i finale euro natjecanja.
Bilo je stvarno glupih i neshvatljivih odluka glavnog suca, no on s porazom nema veze. Nije suđen očit penal, no to ne mijenja teški očaj od igre Osijeka niti bi nešto značajno promijenio da ga je u drugom slučaju dosudio.
Dinamo je lagano prošetao Gradskim vrtom, a ta 2 gola koje je Osijek zabio produkt su Dinamove ležernosti na kraju utakmice nego stvarnog buđenja Osijeka. Na kraju se pokušalo smanjiti i možda nekim čudom uhvatiti 4:4, no to je toliko slabo i loše izgledalo da je 2:4 bio na kraju odličan rezultat.
Ne može se preko noći postati veliki i ozbiljan klub, ali ne može se ni protiv klubova iz donjeg dijela ljestvice nizati poraze i neriješene rezultate.

Dinamo Zagreb - Page 29 4uul8p
Ali zato se preko noći može postati prijatelj s Mamićem:

Dinamo Zagreb - Page 29 Maminho-osijek-screenshot_134fwgqv0ikh81gwogzh5ppv8u
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/2/2018, 00:10

isključivi krivac wrote:Ali zato se preko noći može postati prijatelj s Mamićem:

Dinamo Zagreb - Page 29 Maminho-osijek-screenshot_134fwgqv0ikh81gwogzh5ppv8u
Basketball
Što god... Briga Meštrovića za bilo što. On ima svoj pravac i tjera to. Navijači su zbog te slike svašta rekli njemu, a njega to i ne zanima. On je poslovan čovjek, u svojoj dimenziji. Nedavno je kupio Santarcangelo iz talijanske Serie C.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/2/2018, 00:48

Fénix wrote:
isključivi krivac wrote:Ali zato se preko noći može postati prijatelj s Mamićem:

Dinamo Zagreb - Page 29 Maminho-osijek-screenshot_134fwgqv0ikh81gwogzh5ppv8u
Basketball
Što god... Briga Meštrovića za bilo što. On ima svoj pravac i tjera to. Navijači su zbog te slike svašta rekli njemu, a njega to i ne zanima. On je poslovan čovjek, u svojoj dimenziji. Nedavno je kupio Santarcangelo iz talijanske Serie C.
Znam da njega nije briga, ali mi je čudno kako druge nije briga, primjerice navijače. Ok, nešto su digli glas, ali sve se to brzo stiša. Ista stvar i u Rijeci. Sve zato jer je uložio u klub koji napokon normalno funkcionira nakon godina i godina životarenja,pa sve sve drugo zaboravlja i svašta tolerira. Nema više "sami protiv svih" ili "inati se Slavonijo". A to je najžalosnije u svoj priči.
Nemam ništa protiv privatnog ulaganja u klubove, ali baš me zanima oće li se ikad pojaviti ozbiljan investitor koji će uložiti u klub a da se pritom ne uvuće u guzicu nekome poput Mamića i ovog HNS-a, nego da u startu bude za to da se neke stvari mijenjaju jer jednostavno nisu dobro. Eto taj Meštrović kao privatnik ili predstavnik privatnika ulaže i gradi nogometni kamp, privatni kamp, a podržava ekipu koja od Uefinog novca nije uspila napraviti kamp nego su još spičkali 15-ak milijuna kuna za ništa. Sve skupa žalosno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/2/2018, 09:28

Tommy R wrote:
fridrih_niche wrote:I Tominjo, nisan ja licemjeran, slobodno zanemari ovaj penal i utakmicu protiv Osijeka...
Al je činjenica da se Benkovicu sve tolerira, al bas sve...
Lik može i s pištoljem igrat obranu, neće dobit zuti...
Kad se proda vanka vidit ce se kakav je igrač: običan euro prosjek i ništa vise...
A u Dinamu pari Nesta...
Sprdačina...
;)
Tak se pričalo za Lovrena, pa dečko u karijeri stalno ide naprijed. I Šimunovića. A Benković je bolji od obojice. Sprdačina je da jedan Nižić bude ispred Benkovića.
Lovren? Šimunović?
Sad znan da se drogiraš...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/2/2018, 09:31

Tommy R wrote:Klasika će biti. Za Dinamo još jedna utakmica u nizu, a za Hajduk pitanje života i smrti. Tako je to kad se mali napale na velike. Basketball
Veliki suci i jos veća kriminalna uprava protiv Hajduka...
Najslađe su pobjede kad ideš protiv korumpiranog sistema...
Lipo je bit na strani svjetla, a ne kopitar zla u plavom mraku kriminala...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/2/2018, 09:57

fridrih_niche wrote:
Tommy R wrote:Klasika će biti. Za Dinamo još jedna utakmica u nizu, a za Hajduk pitanje života i smrti. Tako je to kad se mali napale na velike. Basketball
Veliki suci i jos veća kriminalna uprava protiv Hajduka...
Najslađe su pobjede kad ideš protiv korumpiranog sistema...
Lipo je bit na strani svjetla, a ne kopitar zla u plavom mraku kriminala...
Dinamo Zagreb - Page 29 Papaga12

Bla, bla, bla, truć, truć, srać, srać, srać...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/2/2018, 09:59

fridrih_niche wrote:
Tommy R wrote:
fridrih_niche wrote:I Tominjo, nisan ja licemjeran, slobodno zanemari ovaj penal i utakmicu protiv Osijeka...
Al je činjenica da se Benkovicu sve tolerira, al bas sve...
Lik može i s pištoljem igrat obranu, neće dobit zuti...
Kad se proda vanka vidit ce se kakav je igrač: običan euro prosjek i ništa vise...
A u Dinamu pari Nesta...
Sprdačina...
;)
Tak se pričalo za Lovrena, pa dečko u karijeri stalno ide naprijed. I Šimunovića. A Benković je bolji od obojice. Sprdačina je da jedan Nižić bude ispred Benkovića.
Lovren? Šimunović?
Sad znan da se drogiraš...
:D
Pa da. Što znaju menadžeri Lyona, Celtica, Liverpoola...? Trebaju doći tu na forum pitat "znalce". Btw, kad je zadnji put Handuk prodao nekog stopera u solidan klub za prosječne novce?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/2/2018, 09:59

Za 50 godina ce ti bit jasno o čemu sam priča...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/2/2018, 12:02

isključivi krivac wrote:Znam da njega nije briga, ali mi je čudno kako druge nije briga, primjerice navijače. Ok, nešto su digli glas, ali sve se to brzo stiša. Ista stvar i u Rijeci. Sve zato jer je uložio u klub koji napokon normalno funkcionira nakon godina i godina životarenja,pa sve sve drugo zaboravlja i svašta tolerira. Nema više "sami protiv svih" ili "inati se Slavonijo". A to je najžalosnije u svoj priči.
Nemam ništa protiv privatnog ulaganja u klubove, ali baš me zanima oće li se ikad pojaviti ozbiljan investitor koji će uložiti u klub a da se pritom ne uvuće u guzicu nekome poput Mamića i ovog HNS-a, nego da u startu bude za to da se neke stvari mijenjaju jer jednostavno nisu dobro. Eto taj Meštrović kao privatnik ili predstavnik privatnika ulaže i gradi nogometni kamp, privatni kamp, a podržava ekipu koja od Uefinog novca nije uspila napraviti kamp nego su još spičkali 15-ak milijuna kuna za ništa. Sve skupa žalosno.
Ne znam kakvu politiku vode navijači. Čas nešto bojkotiraju, pa onda ne bojkotiraju. Čas je navijanje na razini, a čas je tišnjak. Tko bi njih shvatio.
Meštrović do 2020. želi imati gotov nogometni centar i akademiju uz obalu Drave, a i stadion čim prije početi rušiti i graditi novi pa bi valjda privremeno igrali utakmice u tom centru. Ako ne to, onda postepeno rušiti i graditi na postojećem uz igranje utakmica.
Imao je on i nekakve izjave o HNS-u, kako će tamo biti svoj ili što već. Što god to bilo, on sam ništa ne može promijeniti pored postojeće kaste.


Čudan smo mi narod i ne znam kakve interese određeni ljudi imaju od dobrih odnosa ili poslova sa Z. Mamićem. Na kraju se svodi ili prihvati, gledaj ili okreni glavu i bavi se nečim drugim. Ionako nemamo državu, ni funkcionalnu, ni pravnu, ni uspješnu, ni slobodnu. Domovina je tu, države nigdje nema. Pogledam samo što samo meni i mojoj obitelji ta ista država radi u zadnje vrijeme i koliko je to svrha sebi i svojem debilnom i glupom poretku u kojem nitko ništa ne zna što se i kako radi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/2/2018, 12:06

Fénix wrote:
isključivi krivac wrote:Znam da njega nije briga, ali mi je čudno kako druge nije briga, primjerice navijače. Ok, nešto su digli glas, ali sve se to brzo stiša. Ista stvar i u Rijeci. Sve zato jer je uložio u klub koji napokon normalno funkcionira nakon godina i godina životarenja,pa sve sve drugo zaboravlja i svašta tolerira. Nema više "sami protiv svih" ili "inati se Slavonijo". A to je najžalosnije u svoj priči.
Nemam ništa protiv privatnog ulaganja u klubove, ali baš me zanima oće li se ikad pojaviti ozbiljan investitor koji će uložiti u klub a da se pritom ne uvuće u guzicu nekome poput Mamića i ovog HNS-a, nego da u startu bude za to da se neke stvari mijenjaju jer jednostavno nisu dobro. Eto taj Meštrović kao privatnik ili predstavnik privatnika ulaže i gradi nogometni kamp, privatni kamp, a podržava ekipu koja od Uefinog novca nije uspila napraviti kamp nego su još spičkali 15-ak milijuna kuna za ništa. Sve skupa žalosno.
Ne znam kakvu politiku vode navijači. Čas nešto bojkotiraju, pa onda ne bojkotiraju. Čas je navijanje na razini, a čas je tišnjak. Tko bi njih shvatio.
Meštrović do 2020. želi imati gotov nogometni centar i akademiju uz obalu Drave, a i stadion čim prije početi rušiti i graditi novi pa bi valjda privremeno igrali utakmice u tom centru. Ako ne to, onda postepeno rušiti i graditi na postojećem uz igranje utakmica.
Imao je on i nekakve izjave o HNS-u, kako će tamo biti svoj ili što već. Što god to bilo, on sam ništa ne može promijeniti pored postojeće kaste.


Čudan smo mi narod i ne znam kakve interese određeni ljudi imaju od dobrih odnosa ili poslova sa Z. Mamićem. Na kraju se svodi ili prihvati, gledaj ili okreni glavu i bavi se nečim drugim. Ionako nemamo državu, ni funkcionalnu, ni pravnu, ni uspješnu, ni slobodnu. Domovina je tu, države nigdje nema. Pogledam samo što samo meni i mojoj obitelji ta ista država radi u zadnje vrijeme i koliko je to svrha sebi i svojem debilnom i glupom poretku u kojem nitko ništa ne zna što se i kako radi.
Ma biće on svoj možeš misliti koliko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 13/2/2018, 19:33

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/bomba-iz-maksimira-dinamo-potvrdio-najveci-posao-ove-godine-jedan-od-najvecih-talenata-u-regiji-novi-je-igrac-modrih/7030504/

Dinamo Zagreb - Page 29 Luka%20Menalo
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/2/2018, 22:36

Vidjet ćemo koliko je dobar. Htjelo ga je više klubova, očito je Dinamo bio najkonkretniji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/2/2018, 23:11

Pa dobro, ako je suditi po imenu bit' će strašan igrač, a i prezime mu počinje istim slovom.  :)

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/2/2018, 23:53

Hajduk ga je htio još prije godinu dana, i ovaj prijelazni rok prije nego su doveli mađara Đuru. Široki je tražija duplo više nego što se sad spominju iznos koji je Dinamo platija. Široki i Dinamo su imali nekakvu suradnju prije, a koje su točno cifre tko zna.
Kako bilo, meni u startu nije bilo jasno čemu toliko pažnje za tog igrača, neki navijači Hajduka su danima o njemu pričali. Od sljedeće sezone on je s 22 godine u guzici,pričaju o nekom najvećem talentu a on u im godinama više nije talent. Pruža je dobre igre, ali radi se o BiH ligi koja je puno lošija i od ovog slabog HNL-a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum