ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda - Page 2 Empty Re: Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda

Post by vuksadinare 23/8/2017, 10:35

To cuvao za mesica... :)

vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda - Page 2 Empty Re: Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda

Post by Guest 23/8/2017, 10:37

dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:To je baš cifra ono za napraviti nešto lijepih stvari koje ne bi napravio inače da te pare dižeš kredit ili neki kurac. Ajde okej...ako ti treba ta lova za zatvorit nešto od prije sve pet. Ostavit 20-30 keka zlu ne trebalo ostalo sve spičkati na pizdarije koje imaš pamtiti čitav život.
Meni je dovoljno. Ima se za zezanje a da glava ne boli. Sa milion evra je već stres.
Pa nije...incognito deponiras u neku Monašku banku i za stare dane..nikad se ne zna.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda - Page 2 Empty Re: Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda

Post by dzango 23/8/2017, 10:43

pismejker wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:To je baš cifra ono za napraviti nešto lijepih stvari koje ne bi napravio inače da te pare dižeš kredit ili neki kurac. Ajde okej...ako ti treba ta lova za zatvorit nešto od prije sve pet. Ostavit 20-30 keka zlu ne trebalo ostalo sve spičkati na pizdarije koje imaš pamtiti čitav život.
Meni je dovoljno. Ima se za zezanje a da glava ne boli. Sa milion evra je već stres.
Pa nije...incognito deponiras u neku Monašku banku i za stare dane..nikad se ne zna.. :cleanteeth
Od toga može da zaboli glava, da dođe do svađa i previše stresa. Sa 100 hiljada toga nema i potroši se sa najbližima u zdravlju i veselju.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda - Page 2 Empty Re: Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda

Post by Guest 23/8/2017, 10:49

dzango wrote:
pismejker wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:To je baš cifra ono za napraviti nešto lijepih stvari koje ne bi napravio inače da te pare dižeš kredit ili neki kurac. Ajde okej...ako ti treba ta lova za zatvorit nešto od prije sve pet. Ostavit 20-30 keka zlu ne trebalo ostalo sve spičkati na pizdarije koje imaš pamtiti čitav život.
Meni je dovoljno. Ima se za zezanje a da glava ne boli. Sa milion evra je već stres.
Pa nije...incognito deponiras u neku Monašku banku i za stare dane..nikad se ne zna.. :cleanteeth
Od toga može da zaboli glava, da dođe do svađa i previše stresa. Sa 100 hiljada toga nema i potroši se sa najbližima u zdravlju i veselju.
Pajdo,ako dobijes,nadjes,prisvojis,milijun Ojrova,prvo pravilo..niti bogu zucnuti,sve ostalo je samo dobra organizacija..cim polozis u neku pristojnu banku koja drzi do privatnosti klijenata,cak niti ne pita za imena,odjedared ti se olaksa pri srcu...
para na sigurnom,a tebi izrasla andjeoska krila..krucijalno je nikome niti rijeci.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda - Page 2 Empty Re: Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda

Post by Guest 23/8/2017, 11:22

Kad se dojde do velike ,pare,ne se odmah rastrcati i raskokodakati okolini,nikom ne reci..drugo...ne ponasati se drugacije od rutinskog ponasanja..dakle i nadalje spavaj do 10,ljeno se oumij,odvuci do kafica svog,popij asketsku kavicu,malo prosetaj,i odi kutji..NE TROSI VISE NEGO JE UOBICAJNO,nE KUPUJ VRIJEDNE STVARI..sve to privlaci pozornosti ostavlja trag love..kupi litru vodke,konjaka,rakije,i diskretno se oletvaj..da te nitko ne vidi..to ce ti anulirati stres..puno spavaj..

e sad,kad provedes u rutini bar 10 dana,pocni najvljivati odlazak teti u beč,kod oje ides svake godine..

sjedni na tjedni bus i odi do villacha..tu promijeni par lokalnih linija do talijanske granice..zdnji austrijski grad uzmi lokalnu liniju koja ide u italiju..u italiji,odi do Udina,papa lokalno na zapad busom ili vlakom do Torina..e..u torinu ila lijepa velika zeleznicka stanica...odaberi lokalnu liniju za prvi francuski grad..poslije na jug,pa sve lokalnim i kratkim linijama do Monaca...

za put se odjeni nenapadno,nebrandiranom odjecom..ona iz C&A najbolja..
nabij umorni smijesak na lice..prolazi glatko kod svih..

u koliko ces tura prenijeti lovu,e jebi ga,ovisi o tvojoj faci..malo pusti kosu,napravi neku pitomu frizuru,tipa Dean Martina,i opcenito djeluj pitomo..NE NOSI CRNE SUNCANE brille...kupi blind verziju cvika,dakle samo okvir sa nedioptrijskim staklom,ako si ćorav,moze i dioptrijsko,tanak i prefinjen okvir,ono profesur tipa..uzmi koju knjigu Hobbita,ili ono sto citaju oni sa glavom u oblacima..rastri to sebi u krilo..NE PIJ ALKOHOL NA PUTU,niti puno kofija..ZABRANJENO ENERGETSKA PICA PITI...tusti po izotonicima..jedi salate mijesane,one ce te odrzati friskim i vitalnim..u pauzama izmedju etapi puta,pojesti dobru komadinu mesa..energija treba..
djelovati druzeljubivo,ali ne previse,dovoljno da e nekom da do znanja da ne zelimo razgovor i druzenje na putu..NE NOSITI NOVAC U BILO KOJOJ VRSTI TORBE..
od Torbija uzeti samo PEDERUŠU i u nju potrpati dokumente i standardno..uvijek nek bude na vama,obicno se smjesti uvijek nekako ispod ruke ,pa su dokumenti sigurni..
Birati vlakove,bez kabina..nikad ne znas tko ti se moze u kabinu uvaliti,i koliko je problematican..

eto džango..vidis da nema razloga za stres.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda - Page 2 Empty Re: Sin generala Kruljca se brani: Trava i kokain nisu moji, čuvao sam ih za Toma Forda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum