ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 13:32

Sjecam se jednom da sam se tako napila. Dosla kuci, ukljucila forum pisala gluposti i gledala u stolnu lampu neko vrijeme.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 13:33

Ostatak veceri sam provela nad wc skoljkom.

Od tada ni kapi nisam popila. A to je bilo pred tri godine..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 2/10/2015, 13:34

ej od danas sam ponovo slobodan momak ..sinoc smo se mrknuli zadnji put haman prijateljski...nekako su mi pomjesani osjecaji ...ali zadnji mjesec dva jebacina je bila u silaznoj putanji ...valjda razliciti snovi ...nisam je uspio udebljati na 100 kila stalo je na 92 ...nije me uspjela istetovirati kao ponosita vlasnica tatoo studija rekla je vise puta da joj smeta sto nemam tatoo...a sevdo se ne zeli slikati i tak ...ukratko ...idem dalje ...


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 14:18

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 14:22

A meni je izmamilo osmijeh :) ovo od wolverine...simpa mi zvuci kao mala djeca :)

Doduse zao mi je sto ti je veza pukla.

Ja sam decka udebljala za 10kg od kada smo skupa. Sad ima 86
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 14:53

A moj 10 kila manje otkad smo skupa...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 2/10/2015, 15:25

http://www.index.hr/vijesti/clanak/trazi-se-mali-izbjeglica-koji-je-zadnji-put-vidjen-slomljene-vilice-u-srbiji-odveo-ga-sumnjiv-tip/845603.aspx


muka mi je doslovno :(

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 2/10/2015, 15:27

koje glupače :facepalm http://www.index.hr/black/clanak/skandalozan-postupak-zirija-mladu-pjevacicu-umalo-izbacili-iz-showa-jer-ne-vjeruje-u-boga/845587.aspx

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 15:40

modra wrote:koje glupače :facepalm http://www.index.hr/black/clanak/skandalozan-postupak-zirija-mladu-pjevacicu-umalo-izbacili-iz-showa-jer-ne-vjeruje-u-boga/845587.aspx

:facepalm

Sramota je da su je takvo što uopće pitali. Došla je pokazati svoje pjevačke sposobnosti na natjecanju talenata, a ne razglabati o uvjerenjima na druženju lokalne religijske zajednice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 2/10/2015, 16:11

zagy ...ako budes uskoro u prolazu po becu...preko puta theatra ima park ...dje je kip mozarta i ispred njega ruze posijane u obliku violinskog kljuca ...ak mozes opali sliju i postavi ...jer to mi je specijalno mjesto ...uspomene  ...ipak sam 4 godine zivota proveo u becu i znam par ulica....lady di we are the borg we will adapt on new situacija...mislim da cu prezivit mjesec dva bez nove cure ...ima jena prijateljica al je mrsava ...al et ona tjesi i razumije ...ruskinja ...uvjek se plasio takih...sto sve znaju ...elem ...dupe onak reci ok...ali sise nikakve...hm recimo modric sa svojom guzom i novim sisama bila bi bolja al ja nemam para 4000 za sise sada ...moj je cilj da zavrsim integracijski kurs ...i da imam vecu placu onda ...daklem ...korak po korak :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 16:21

Ukrali mi vrećicu sa kupovinom u mekiju. ..o jebem ti život!  

Mrzim glavne kolodvore.... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 2/10/2015, 16:44

Vegvísir wrote:
modra wrote:koje glupače :facepalm http://www.index.hr/black/clanak/skandalozan-postupak-zirija-mladu-pjevacicu-umalo-izbacili-iz-showa-jer-ne-vjeruje-u-boga/845587.aspx

:facepalm

Sramota je da su je takvo što uopće pitali. Došla je pokazati svoje pjevačke sposobnosti na natjecanju talenata, a ne razglabati o uvjerenjima na druženju lokalne religijske zajednice.

baš su se dobro osramotile, kokoške!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 2/10/2015, 16:45

Zagy wrote:Ukrali mi vrećicu sa kupovinom u mekiju. ..o jebem ti život!  

Mrzim glavne kolodvore.... Suspect

:cry



prošli tjedan naručujem lignje - nemaju
sad naručujem - nemaju
nisu mi suđene, a ja ih želim. želim pomfrit.  No

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 2/10/2015, 17:34

bože pomozi koliko sam ukočena, koliko mi je ovo iscrpljujuć i.. dekoncentriran dan   :D

sve mi dođe da ketonal skršim!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 2/10/2015, 17:35

i glupa južina danas :blj

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 2/10/2015, 18:01

zar je moguće da kinder bueno (bijeli, ako ima veze) košta 4,90, i to na kiosku?!

starija ženica je malo pobrkala.. :S:

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 20:06

Kinder bueno kosta oko 8kn inace

Evo decku umrla sestricna. Imala je 38 godina i 4e djece. Bolovala od raka dojke.
To me dotuklo. Vidjela je dvaput u zivotu...

Jednostavno se ne mogu pomirit sa time koliko smo krhki. Da nas samo tako nema nikad vise.
Da njene energije, misli, ljubavi jednostavno nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 20:15

Jučer bio Zvizdan u Beču ni ne znadoh, propustih. ...


Sevdah ja ti ne idem baš na ta turistička mjesta ni u centar Beča....to su ionako turisti zauzeli...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 20:16

I sad otac ostao sam sa djecom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/10/2015, 20:39

Sam je da. Ali ima puno familije. Sumnjam da mu nece pomagati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 2/10/2015, 21:44

ok zagy ...ali ja nisam bio obican turista ...zivio sam tada sa gradom ...heh pusti uspomene tesko je pronaci to mjesto sa mozartom ...nema ga u turistickoj brosuri...skriveno je i skriva mnoge tajne...svejedno ...podsjetila si me nakratko na zivot od ranije ...ima flex underground klub pored dunava dje zalaze samo osobe koje nisu fine ...ima schönbrun dvorac od kraljice sisi ...imaju brda kalemberg dje su vinogradi ...prater park dje se vrti veliki kotac sudbine ...haus des meres dje ima nekih riba ...zvjezdarnica planetarijum dje pustaju neke slike zvjezda .milenium city tada dva koraka od mene dje ima kino sa desetak filmova dnevno ...ima balkan strasse u kojoj sam malo bio ...vise po maria roses i maria cantinas ...te irish pub charlie peace ...te q bar dje se tocili dobri kokteli ...tihi pravi dobre sladolede ....zivis u predivnom gradu.

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum