ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BARCLAYS EPL 17/18

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/28/2017, 18:14

Desert_fox wrote:Usudin se reci da je cak i najmanji klub na svijetu poslje cmartizana institucija za luzeful. Ovi se bar sjecaju naslova arsenal iz 2004 dok znamo svi kao i mateus kako mali klub iz humske osvaja naslove. 
Liverpoolu je naslov nepoznanica. Klub koji zivi na staroj slavi. Smecari kojima nista ne pomaze.
Institucija za lopove iz Torina koji nikad nebi bili prvaci Europe da im nije poklonjen naslov '85. Da imaju imalo morala nebi ni igrali tada.

Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/28/2017, 18:20

Ne znaju govna đubrentusovska šta je sram i moral. Bagra je to sektaška, isto kao čergalonci i gejlije. Hrrrk pu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/28/2017, 18:23

Govna su to najveća na svetu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/28/2017, 18:51

vracala ti si se našao o moralu pričat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/28/2017, 18:56

Kedina nemoralna stavka u mom životu je što dajem kurvi od tvoje keve da mi karu puši Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/28/2017, 19:05

https://www.facebook.com/manchesterunited/videos/10155077809182746/

Najveći dan u istoriji malog čmarsenala... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/28/2017, 19:36

Braća wrote:https://www.facebook.com/manchesterunited/videos/10155077809182746/

Najveći dan u istoriji malog čmarsenala... Basketball
I Howarda Webba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/28/2017, 21:20

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 BAetJvbCQAAYW6f
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by FRANK 8/29/2017, 00:42

Morpheus wrote:
Desert_fox wrote:Usudin se reci da je cak i najmanji klub na svijetu poslje cmartizana institucija za luzeful. Ovi se bar sjecaju naslova arsenal iz 2004 dok znamo svi kao i mateus kako mali klub iz humske osvaja naslove. 
Liverpoolu je naslov nepoznanica. Klub koji zivi na staroj slavi. Smecari kojima nista ne pomaze.
Institucija za lopove iz Torina koji nikad nebi bili prvaci Europe da im nije poklonjen naslov '85. Da imaju imalo morala nebi ni igrali tada.
Kmee kmeee. Pricati kamoli usporedjivati Juventusa koji dominira sa prosjecnom ekipom engleske lige je zaista kretenski. Cak je i everton veci od toga sljama. Tko ima obraza nenavija za liverpool. Dotle je Juventusu posjet i svetoj stolici sasvim uobicajena stvar. Zato konju jedan drkaj na slicice kennyadaglisha i ruud gullita i samo suti. Jos ti samo treba da navijas za Hajduk pa da zaokruzis TRIO FANTASTIKUS. jedina ti je ispravna stvar najveci hrvatski klub i najveci klub balkana i zena koja pati za menom. U svemu ostalome si slika i prilika onog kretosa iz naseg jajduka koji je odaziva na ime cmarper. Zato suti da ti nedodjem na Kozari Bok di vec zivis i ne nasamaram te ka vola

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/29/2017, 09:44

simpatizeri djubrentusa: kurve klosarske
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/29/2017, 12:06

Desert_fox wrote:
Morpheus wrote:
Desert_fox wrote:Usudin se reci da je cak i najmanji klub na svijetu poslje cmartizana institucija za luzeful. Ovi se bar sjecaju naslova arsenal iz 2004 dok znamo svi kao i mateus kako mali klub iz humske osvaja naslove. 
Liverpoolu je naslov nepoznanica. Klub koji zivi na staroj slavi. Smecari kojima nista ne pomaze.
Institucija za lopove iz Torina koji nikad nebi bili prvaci Europe da im nije poklonjen naslov '85. Da imaju imalo morala nebi ni igrali tada.
Kmee kmeee. Pricati kamoli usporedjivati Juventusa koji dominira sa prosjecnom ekipom engleske lige je zaista kretenski. Cak je i everton veci od toga sljama. Tko ima obraza nenavija za liverpool. Dotle je Juventusu posjet i svetoj stolici sasvim uobicajena stvar. Zato konju jedan drkaj na slicice kennyadaglisha i ruud gullita i samo suti. Jos ti samo treba da navijas za Hajduk pa da zaokruzis TRIO FANTASTIKUS. jedina ti je ispravna stvar najveci hrvatski klub i najveci klub balkana i zena koja pati za menom. U svemu ostalome si slika i prilika onog kretosa iz naseg jajduka koji je odaziva na ime cmarper. Zato suti da ti nedodjem na Kozari Bok di vec zivis i ne nasamaram te ka vola

Hahaha...šta je pičko klošarska? Na Kozari Boku koji je najzaostalije predgrađe Zagreba žive uglavnom navijači Juvea, Barce, Reala i takvih klubova koji se često opisuju pridjevima izvedenim od naziva tih manjina. Gospoda iz grada uz Dinamo navijaju za velikane kao Liverpool, Milan pa i ManUnited, Bayern.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/29/2017, 13:33

Pepica nudi Sterlinga i lovu za Sancheza. Shvatio je da ga je Liverpool namagarčio kad su mu izbili onolike pare za tog poluigrača.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/29/2017, 13:35

Morpheus wrote:Pepica nudi Sterlinga i lovu za Sancheza. Shvatio je da ga je Liverpool namagarčio kad su mu izbili onolike pare za tog poluigrača.


dok je bio u luzerfulu, svrsavao si na njega ko lud... 
na njega i onu drugu crnu prevaru, abea ili kako se vec taj ciganin zvao. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/29/2017, 13:37

a mali cmayern, posle ,,velike pobede'' nad unitedom zbgo renata sancheza, sada ga salju u swansea. :lol: 
kakva komedija od kluba, boze dragi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by End 8/29/2017, 14:07

najbolje je bahaćanje loserfoolovaca na početku sezone, a na kraju su manji od makova zrna, šta se tiče sterlinga on je isti drek ko sanchez, a to znači da obojici treba 5 zicera za gol, ne znam šta bi se dobilo tom razmjenom.
End
End

Posts : 21162
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/29/2017, 14:24

da nije sterlinga, celava ciganska prevara bi imala cela 3 boda iz 3 utakmice...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/29/2017, 14:27

Braća wrote:
Morpheus wrote:Pepica nudi Sterlinga i lovu za Sancheza. Shvatio je da ga je Liverpool namagarčio kad su mu izbili onolike pare za tog poluigrača.


dok je bio u luzerfulu, svrsavao si na njega ko lud... 
na njega i onu drugu crnu prevaru, abea ili kako se vec taj ciganin zvao. Basketball
Malo si se pogubio. Nikad ja na Sterlinga nisam svršavao niti sam imao preveliko mišljenje o njemu, lik je baletan, valjda si ga zamijenio sa Sturridgeom koji je za mene igračina. Za Ibea sam mislio da će više postići jer mi je sa 17 izgledao puno veći potencijal od Sterlinga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/29/2017, 14:29

End wrote:najbolje je bahaćanje loserfoolovaca na početku sezone, a na kraju su manji od makova zrna, šta se tiče sterlinga on je isti drek ko sanchez, a to znači da obojici treba 5 zicera za gol, ne znam šta bi se dobilo tom razmjenom.

Nema veze, bitno da se kara čergare iz Kataonije ili njihovog izdanka u Shityu. Što kaže Čerga Balkan? Koliko će ponudit za Coutinha?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by muckodjubre 8/29/2017, 15:01

pool djeluje dobro,jako dobro...

neka mi netko obajsni wngijevu logiku,kupiš napadača za 50+M koji zabije golove u prvim tekmama,kupiš lijevoga beka kojega svi hvale i onda u prvoj derbi tekmi staviš napadača od 50+M na klupu,lijevoga beka na klupu,a na njegovo mjesto staviš desnoga beka?? wtf??

možda ih j wengi čuvao za reprezentacije,da budu odmorniji za kvalifikacije

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 6b8efe2f85c2b63406b2BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Guest 8/29/2017, 15:12

Wenger hoće srušit cijenu dionice Arsenala pa onda jeftino kupit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by FRANK 8/29/2017, 15:16

Morpheus wrote:
Desert_fox wrote:
Morpheus wrote:
Desert_fox wrote:Usudin se reci da je cak i najmanji klub na svijetu poslje cmartizana institucija za luzeful. Ovi se bar sjecaju naslova arsenal iz 2004 dok znamo svi kao i mateus kako mali klub iz humske osvaja naslove. 
Liverpoolu je naslov nepoznanica. Klub koji zivi na staroj slavi. Smecari kojima nista ne pomaze.
Institucija za lopove iz Torina koji nikad nebi bili prvaci Europe da im nije poklonjen naslov '85. Da imaju imalo morala nebi ni igrali tada.
Kmee kmeee. Pricati kamoli usporedjivati Juventusa koji dominira sa prosjecnom ekipom engleske lige je zaista kretenski. Cak je i everton veci od toga sljama. Tko ima obraza nenavija za liverpool. Dotle je Juventusu posjet i svetoj stolici sasvim uobicajena stvar. Zato konju jedan drkaj na slicice kennyadaglisha i ruud gullita i samo suti. Jos ti samo treba da navijas za Hajduk pa da zaokruzis TRIO FANTASTIKUS. jedina ti je ispravna stvar najveci hrvatski klub i najveci klub balkana i zena koja pati za menom. U svemu ostalome si slika i prilika onog kretosa iz naseg jajduka koji je odaziva na ime cmarper. Zato suti da ti nedodjem na Kozari Bok di vec zivis i ne nasamaram te ka vola

Hahaha...šta je pičko klošarska? Na Kozari Boku koji je najzaostalije predgrađe Zagreba žive uglavnom navijači Juvea, Barce, Reala i takvih klubova koji se često opisuju pridjevima izvedenim od naziva tih manjina. Gospoda iz grada uz Dinamo navijaju za velikane kao Liverpool, Milan pa i ManUnited, Bayern.
Otkad je to liverpool velikan. 
Za njih je i hajduk veliki klub idiote.
Hajdukovci se sjecaju 2005 nije tome bas ni tako davno bilo.
A liverpoola se nesicaju ni didovi poput tebe a kako i bi kad su svi pocrkali. Sta i ti cekas

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 17/18 - Page 12 Empty Re: BARCLAYS EPL 17/18

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum