ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 13:24

Med je samo realna,veberove savjete ionako nitko ne shvaća ozbiljno....


Svatko tko radi što ne zeli sam si je kriv....

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 17/9/2017, 13:34

Moxy wrote:Med je samo realna,veberove savjete ionako nitko ne shvaća ozbiljno....
moje savjete slušaj. nisu obvezajući ali dobrodošli su. i tebi sam dao procjenu, kaj ne?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 13:35

Slazem se. Med je poprilicno realna i ima dobro poslozen zivot. Ne vjerujem da kod nje ima licemjerstva i soljenja pameti...


Veber je 90% vremena cudan i ponekad me je strah, to sam mu vec sto puta rekla. Ali neke pute stoji sta kaze...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 17/9/2017, 13:38

Ja ti stvarno iskreno želim dobro, jer si mi draga cura i nije mi bila namjera ni bit gruba ni bezobrazna prema tebi, ali stvari stoje onako kako tebi trenutno ne ide u prilog, a to znaš i sama.

Meni su se neke stvari posložile, neke sam sama posložila, ali nemoj mislit da ja u životu nisam lijepu količinu govana pojela.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 17/9/2017, 13:41

QrwinSin wrote:Veber je 90% vremena cudan i ponekad me je strah, to sam mu vec sto puta rekla. Ali neke pute stoji sta kaze...
ma, stvar je u tipkanju. nisam nikog ugrizao a, s vip-a me zna pola ekipe. i kućni smo prijatelji.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 13:45

veber wrote:
QrwinSin wrote:Veber je 90% vremena cudan i ponekad me je strah, to sam mu vec sto puta rekla. Ali neke pute stoji sta kaze...
ma, stvar je u tipkanju. nisam nikog ugrizao a, s vip-a me zna pola ekipe. i kućni smo prijatelji.
Stvar je ponekad na zalost, da, u tipkanju.
A i ovdje, kao i u pravom zivotu, ljudi ponekad znaju vise druge nego same sebe. Tako i ja kao i ti kao i drugi...
Svejedno si mi nekad sumnjiv i strah me je. :D
Evo vec mi pp pises...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 17/9/2017, 13:46


:^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 17/9/2017, 13:46

QrwinSin wrote:
veber wrote:
QrwinSin wrote:Veber je 90% vremena cudan i ponekad me je strah, to sam mu vec sto puta rekla. Ali neke pute stoji sta kaze...
ma, stvar je u tipkanju. nisam nikog ugrizao a, s vip-a me zna pola ekipe. i kućni smo prijatelji.
Stvar je ponekad na zalost, da, u tipkanju.
A i ovdje, kao i u pravom zivotu, ljudi ponekad znaju vise druge nego same sebe. Tako i ja kao i ti kao i drugi...
Svejedno si mi nekad sumnjiv i strah me je. :D
Evo vec mi pp pises...
mala, zaboravi.
ne bum ti više ni rječ napisao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 13:54

medication wrote:Ja ti stvarno iskreno želim dobro, jer si mi draga cura i nije mi bila namjera ni bit gruba ni bezobrazna prema tebi, ali stvari stoje onako kako tebi trenutno ne ide u prilog, a to znaš i sama.

Meni su se neke stvari posložile, neke sam sama posložila, ali nemoj mislit da ja u životu nisam lijepu količinu govana pojela.
Znam, bila si rekla, natuknila mi neke stvari.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 13:56

kic wrote:
:^0
Netflix nad chill?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 17/9/2017, 14:27


UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Sh_29710

kak mi ide na zivce ovaj meme, ova plava je hot :shy
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 14:31

Zasto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 17/9/2017, 14:34


nemam pojma, znam da bi je uzeo pod ruku kao jelku i odnio doma i ne bi izlazili par dana :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 14:36

Aaaaaaa sada kuzim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 14:38

Pas mi dode u krilo, ja ga zagrlim, od srece skoci, pocne se lovit za rep, cupkat nogama... cudoviste
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 15:15

Chill popodne uz čaj,dekicu i knjigu....drugi prave ručak,milina...

Ja i muž smo stan sredili na brzonu,djecu uključili,svatko svoj drek....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 15:19

Jos kada bi kisa padala :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 15:24

Kiša pada :x


Čak sam i neku esterhazy tortu kupila pa i kolač imam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 16:14

d bas pricam s modrom da me glava boli i sjetim se da se nisam narucila neurologu i na magnetnu!!!!! A cijelo vrijeme razmisljam...nesto mi je na pameti da sam zaboravila...

Fuck....

Ne znam gdje sam zadnjih dana. Ostavila i tavu na ukljucenom stednjaku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Unruly Night Train 17/9/2017, 16:22

Mothercation iskrene čestitke na prinovi . 

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 SQHO4rW


Incoming ^^
Unruly Night Train
Unruly Night Train

Posts : 188
2017-09-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/9/2017, 16:23

Kriste bože i svi sveci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum