ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Guest Mon 7 Aug - 8:59

jastreb wrote:Čuj. Ne znam jel žive. Dragana je u Beču,ali kakve to veze ima???

kako HR državljanstvo može dobiti svaki Krajišnik musliman iz Kladuše ili Bihaća koji se u ambasadi RH izjasnio kao Hrvat,i koji nikada nije imao boravište u RH?

Kako hrvatsko državljanstvo može dobiti nekakav prapraunuk nekog Joze iz Imotskog koji je još prije 1.svj.rata došao u Australiju,a koji nikad nije bio u Hrvatskoj,koji ne zna ni govoriti hrvatski,a čak je i prezime izmijenio???

Taj zakon se uopće ne poštuje,a i progura se tu i tamo kakva plava koverta.

Ja sam prije par godina u ambasadi BIH tražio državljanstvo BIH,jer pripadam jednom od konstitutivnih naroda BIH. Odbili su me,a masa BH državljana hrvatske nacionalnosti bez problema dobiva naše papire.
evo, tu su ti svi odgovori.

http://www.mvep.hr/hr/konzularne-informacije/cesta-pitanja/


Guest
Guest


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by jastreb Mon 7 Aug - 9:06

Ma sve mi je to poznato,ali ,kako ti kažem,državljanstvo se dijeli kapom i šakom. Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 1f61c
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by L'âme Mon 7 Aug - 9:12

Ista Nikolina Pisek..:-()

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Guest Mon 7 Aug - 9:17

jastreb wrote:Ma sve mi je to poznato,ali ,kako ti kažem,državljanstvo se dijeli kapom i šakom. Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 1f61c
žalosno, jako žalosno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Eroo Mon 7 Aug - 9:46

jastreb wrote:Ja sam prije par godina u ambasadi BIH tražio državljanstvo BIH,jer pripadam jednom od konstitutivnih naroda BIH. Odbili su me,a masa BH državljana hrvatske nacionalnosti bez problema dobiva naše papire.
Čudi me to od Dodika, on svojima obično uredno daje državljanstvo. :] :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Eroo Mon 7 Aug - 9:55

jastreb wrote:Ma sve mi je to poznato,ali ,kako ti kažem,državljanstvo se dijeli kapom i šakom. Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 1f61c
Lažeš.
Iz prve ruke...
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Guest Mon 7 Aug - 10:22

Ero pobenavio pod stare dane..Zaljubio se u Rujke.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Trinity Mon 7 Aug - 11:05

pismejker wrote:Ero pobenavio pod stare dane..Zaljubio se u Rujke.. lol!
Ne možeš samo ti lijepiti slike polugolih cura. :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Guest Mon 7 Aug - 11:07

Triny wrote:
pismejker wrote:Ero pobenavio pod stare dane..Zaljubio se u Rujke.. lol!
Ne možeš samo ti lijepiti slike polugolih cura. :D

ufff..ova je poluodjevena(vis kako odmah pristjnije zvuci) ;)

neka,neka,volim ja vidjeti i da druge zanimaju lijepe cure i zene..

nego...Regoči jos nisu navalili sisati krv? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by pizzon2 Mon 7 Aug - 11:07

pa vi " ne znate " ni srpsku cirilicu,
 a gde rusku, ruska je prava cirilica
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Guest Mon 7 Aug - 11:09

ja znam,ali mi malo izvjetrilo..da pogledam par filmova sa cirilicnim titlom,podsjetio bih se..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by jastreb Mon 7 Aug - 11:10

Eroo wrote:
jastreb wrote:Ma sve mi je to poznato,ali ,kako ti kažem,državljanstvo se dijeli kapom i šakom. Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 1f61c
Lažeš.
Iz prve ruke...
Ja lažem??? A ti iz Slovenije znaš sve?

Tko ti je to samo rekao? Vjerovatno neki čardaklija koji hrvatske grijehe krije ko zmija noge?

A kako su,molim te lijepo,HR papire dobili kriminalci iz Beograda?

Možda zato jer su rekli da se kao pripadnici Zemunskog klana osjećaju Hrvatima???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by pizzon2 Mon 7 Aug - 11:11

nasa cirilica je skoro ko latinica,
nekoliko jednostavnih slova
posebno kada se pise stampano
kada se radi o rukopisu, to je malo muljavo,
svako ima svoje kerefeke pri pisanju
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Guest Mon 7 Aug - 11:37

Pa jeste..ruska je ipak slozenija,ali...vrijedi truda...Effa je vec skoro pa savladala kompletan jezik
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Ringo10 Mon 7 Aug - 16:31

Srpsko-hrvatskim seksom do jugoslavenske nacije.

KAd nije islo drukcije ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by melkior Mon 7 Aug - 17:08

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Srpski mafijaši,jedan bugarski krimnalac,srpska folk pjevačica Mira Škorić, a počelo se govoriti i da će veliki navijač hrvatske nogometne reprezentacije Ljubiša Samardžić također u ZG ishodovati hrvatske papire.
jesi legenda... :D
Ili pak Igor Kojić,suprug Severine i sin Dragana Kojića-Kebe,srpske folk legende.

Također se priča da bi "Hrvatica mogla postati" i Dragana Mirković.
nemoj majke ti mile...bice opet hrvati silom prevode srbe na hravtstvo i katolicanstvo.. :)
Neće. Dragana je pravoslavka udata za katolika. samo velim da se HR papiri dijele šakom i kapom.

Tako su Krajišnici iz Cazina,Kladuše,Bihaća 1995-96 masovno uzimali hrvatske papire.
Da, zato SAD neće ukinuti vize za američke državljane, zbog raznog kriminalnog i ratnog ološa koje je dobilo hrvatsko državljanstvo ´90-ih.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by melkior Mon 7 Aug - 17:10

jastreb wrote:Čuj. Ne znam jel žive. Dragana je u Beču,ali kakve to veze ima???

kako HR državljanstvo može dobiti svaki Krajišnik musliman iz Kladuše ili Bihaća koji se u ambasadi RH izjasnio kao Hrvat,i koji nikada nije imao boravište u RH?

Kako hrvatsko državljanstvo može dobiti nekakav prapraunuk nekog Joze iz Imotskog koji je još prije 1.svj.rata došao u Australiju,a koji nikad nije bio u Hrvatskoj,koji ne zna ni govoriti hrvatski,a čak je i prezime izmijenio???

Taj zakon se uopće ne poštuje,a i progura se tu i tamo kakva plava koverta.

Ja sam prije par godina u ambasadi BIH tražio državljanstvo BIH,jer pripadam jednom od konstitutivnih naroda BIH. Odbili su me,a masa BH državljana hrvatske nacionalnosti bez problema dobiva naše papire.
Pa ne moramo se držati zakona ko pijan plota :)
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Jedna od najpoznatijih ruskih glumica odmara u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum