ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 13 Nov - 17:36

Ne sviđa mi se izbor Kopica, HNL treneri su svi smeće...
Kek je najbolji, al i on nije neki ekstra kvalitet...
Volija bi da je Reja bija izabran...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 13 Nov - 17:46

fridrih_niche wrote:Ne sviđa mi se izbor Kopica, HNL treneri su svi smeće...
Kek je najbolji, al i on nije neki ekstra kvalitet...
Volija bi da je Reja bija izabran...
;)
Je Reja, ali onaj Reja od prije 10 ili bar 5 godina. Bojim se da s 72 više nema tu energiju.

Keka možemo zaboraviti bar u nekoj skoro budućnosti jer teško da dođe iz Rijeke u Hajduk.

Šta se tiće Kopića, on je mlad trener koji je pokaza da ima znanje, ali Hajduk je nešto sasvim drugo. Pokaza da je može pobijediti Dinamo, Hajduk, Rijeku s slabijim kadrom igrača, s dobrom taktikom bi pobjeđivao bolje momčadi što pokazaju da ima znanje. Sad, drugačije je raditi u Hajduku, on ako kao trener pobijedi Rijeku (sad uskoro igramo) biti će heroj, ali samo par dana i ako izgubi doma od Rudeša traži će se njegova glava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 13 Nov - 20:02

hajduku ni allegri ne može pomoć
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 13 Nov - 21:34

operw wrote:hajduku ni allegri ne može pomoć
Može ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sexual Tyrannosaurus Tue 14 Nov - 21:39

Dobiješ nogu u belupu ali si dobar hajduku :facepalm

Btw jurišic je nula od novinara ,kao i ostatak sn-a
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 14 Nov - 21:48

Sexual Tyrannosaurus wrote:Dobiješ nogu u belupu ali si dobar hajduku :facepalm

Btw jurišic je nula od novinara ,kao i ostatak sn-a
Nije mi čudno da je tebi Bernard Jurišić nula. U tvoj svijetu kriterija. :D

Kopić kao trener Hajduka? Ok, ajde koga bi ti doveo s budžetom koji Hajduk ima? Kojeg to trenera?

To što je njemu Belupo otkaza suradnju ne znači puno. Igor Tudor je dobio nogu u PAOK-u,pa je eno sad dobar Galatasarayu koji je ipak veći klub s većim ambicijama.Tako da to tvoje hvatanje za glavu govori o tvojom neznanju i nepoznavanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 14 Nov - 23:42

Poznati talijanski stručnjak za kondicijsku pripremu Luigi Febbrari od sutra počinje sa radom u Hajduku!
Febbrari je već bio u Hajduku za vrijeme trenera Edoarda Reje, a Hajduk je nakon tih zimskih priprema bio vrhunski pripremljen.
Febbrari ima 66 godina, sa Rejom je također radio u Atalanti i Napoliju, a bio je i u Romi za vrijeme mandata trenera Rudija Garcie. Također je radio u Bresciji, Lecceu, Padovi...
______________________________

E ovo bi tribala biti jako dobra vijest. Sićan se kako je nakon tih priprema s Rejom i Febrarri-em Hajduk odigra najbolje proliće u zadnjih 10-ak godina (ako se ne varam po bodovima na proliće bili najbolji) uzeli kup, a posebno su bili fizički dobro pripremljeni.
Čovjek je radija u čitav niz talijanskih klubova, uključujući Napoli i Romu, a poznaje Hajduk, okolinu i grad.

Dobar potez!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sexual Tyrannosaurus Wed 15 Nov - 7:06

isključivi krivac wrote:
Sexual Tyrannosaurus wrote:Dobiješ nogu u belupu ali si dobar hajduku :facepalm

Btw jurišic je nula od novinara ,kao i ostatak sn-a
Nije mi čudno da je tebi Bernard Jurišić nula. U tvoj svijetu kriterija. :D

Kopić kao trener Hajduka? Ok, ajde koga bi ti doveo s budžetom koji Hajduk ima? Kojeg to trenera?

To što je njemu Belupo otkaza suradnju ne znači puno. Igor Tudor je dobio nogu u PAOK-u,pa je eno sad dobar Galatasarayu koji je ipak veći klub s većim ambicijama.Tako da to tvoje hvatanje za glavu govori o tvojom neznanju i nepoznavanju.

Kvalifikacija ne znači biti navijač hajduka ni dinama,neobjektivnost iz njega pršti kao i iz bivših mu kolega .

Kopic je solidan trener u hnl-u . No u ovom trenutku bi bolji izbor bio netko tko je radio u mlađim kategorijama hajduka u zadnje 3 godine ,tko dobro zna domaće dečke koji kucaju na vrata prve momčadi . Hajduk je prodajom Nikole fino zatvorio financijskz konstrukciju za sljedeći kvartal,dva ....no na vidiku nema nikoga tko bi mogao ici tim stopama
A hajduku treba domaci decko koji ce biti lider momcadi a za koju godinu pomoci klubu svojom prodajom jer na ovim strancima zaraditi ne mogu .
Osim toga što je Kopić postigao da je kapacitet za hajduka ?


Usporedba sa Tudorom ti nema smisla, dvije totalno različite igračke i trenerske priče

Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 15 Nov - 12:28

Sexual Tyrannosaurus wrote:
isključivi krivac wrote:
Sexual Tyrannosaurus wrote:Dobiješ nogu u belupu ali si dobar hajduku :facepalm

Btw jurišic je nula od novinara ,kao i ostatak sn-a
Nije mi čudno da je tebi Bernard Jurišić nula. U tvoj svijetu kriterija. :D

Kopić kao trener Hajduka? Ok, ajde koga bi ti doveo s budžetom koji Hajduk ima? Kojeg to trenera?

To što je njemu Belupo otkaza suradnju ne znači puno. Igor Tudor je dobio nogu u PAOK-u,pa je eno sad dobar Galatasarayu koji je ipak veći klub s većim ambicijama.Tako da to tvoje hvatanje za glavu govori o tvojom neznanju i nepoznavanju.

Kvalifikacija ne znači biti navijač hajduka ni dinama,neobjektivnost iz njega pršti kao i iz bivših mu kolega .

Kopic je solidan trener u hnl-u . No u ovom trenutku bi bolji izbor bio netko tko je radio u mlađim kategorijama hajduka u zadnje 3 godine ,tko dobro zna domaće dečke koji kucaju na vrata prve momčadi . Hajduk je prodajom Nikole fino zatvorio financijskz konstrukciju za sljedeći kvartal,dva ....no na vidiku nema nikoga tko bi mogao ici tim stopama
A hajduku treba domaci decko koji ce biti lider momcadi a za koju godinu pomoci klubu svojom prodajom jer na ovim strancima zaraditi ne mogu .
Osim toga što je Kopić postigao da je kapacitet za hajduka ?


Usporedba sa Tudorom ti nema smisla, dvije totalno različite igračke i trenerske priče  

Eto, uvažavam tvoje mišljenje oko trenera, mogu reći da ni ne pričaš loše (po pitanju novog mladog trenera u mlađim kategorijama). 
Samo eto, koliko sam ja upoznat u hajdukovim mlađim kategorijama nema trenera koji tamo radi zadnje tri godine jer su dolaskom Kosa i Gojuna izmjenili apsolutno sve. Nadam se da će ova ekipa ostati par godina, pratim malo kako se radi, rezultate, koliko mogu i mislim da rade dobro.

Slažem se i da se treba osloniti na mlade, u prvoj momčadi nema na vidiku novog Vlašića, ali sam siguran da ih ima u školi nogometa. Ne vidim razloga zašto sam Kopić ne bi nekog uzeo,a on je i prije dolaska u Hajduk pratio mlade igrače Hajduka,pa i jednog uzeo u Belupo. Sad će ih pratiti još više.

Kopić? Ne mogu sigurno reći da je kapacitet za Hajduk, ali ne bi to mogao reći ni za jednog mladog trenera iz mlađih kategorija koje si spomenija. Teško je to pitanje. Kopić je pokaza talent, pokaza je da ima i neko znanje i bija je u stanju u slabijim kadrom igrača pobjeđivati puno bolje momčadi.Do sad je dobro radija, i u Belupo kojem se ove godine dogodio ipak mali pad zbog odlaska nekih igrača. 

No ne prihvaćam tezu dobio nogu u Belupo pa je sad dobar Hajduku. Treneri redovito dobivaju nogu, nekad opravdano nekad ne jer su žrtva rezultata i jer je trenera najlakše promijeniti. Eno Ranieri je napravio čudo u Leicesteru pa je sljedeću sezonu dobija nogu. Ne virujem da se nešto puno prominilo i da je on u par miseci od odličnog trenera posta loš. U tom kontekstu je moja usporedba s Tudorom ima smisla (i ne pričamo o Tudoru kao igraču, Kopiću kao igraču, njihove igračke karijere su u ovoj priči sasvim nebitne) jer ispada kako je jedan Galatasaray doveo trenera koji je dobio nogu u PAOK-u. Nije sve baš uvijek crno/bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Thu 16 Nov - 17:46

U nedjeljnim pregovorima dobio je povećanje ugovora s 8.000 na 10.000 eura mjesečno. Prva je Hajdukova ponuda bila 5.000, ali toliko je imao u Belupu, pa nema smisla da puno opsežniji i odgovorniji posao u Hajduku radi za isti novac.
S financijske je strane dobro prošao jer od Belupa ima pravo na otpremninu od 30.000 eura, a na Poljudu će, za hrvatske prilike, imati jako dobru plaću.

Bez dvojbe, najveću u dosadašnjoj trenerskoj karijeri. Ali za očuvanje posla morat će i pobjeđivati jer ako naniže šest utakmica bez pobjede, u ugovoru je zapisan automatski otkaz.
Od Kopića se traži rezultat, u ugovoru nigdje nema uvjeta afirmacije mladih igrača. Tko god da igra, samo da je rezultata...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 19 Nov - 0:45



Opet je par momaka pokazalo da zaslužuju biti u proj ekipi prije nekih, posebno triba obratiti pozornost na 17-njeg Šegu (zabija 3 gola, pogodija vratnicu i izborija penal). Ima dobar i precizan šut. On svakako triba ići na pripreme i dobiti priliku na proliće. Juniori pobijedili prvaka Lokomotivu, drže se u vrhu (dva boda zaostatka za Belupom i Rijekom, ali utakmica manje). Pomak u omladinskoj školi je napravljen, no nekim momcima triba dati priliku a ne da se dovode igrači sa strane koji griju klupu ili da se krpaju poziciji pa nemaš desnog beka. Valjda iz te škole (druga momčad, juniori, kadeti) imaš bar jednog školovanog beka koji tu poziciju može makar solidno odigrati, a ne da je igra vezni Juranović ili krilni napadač Tudor.

Cariilo nije preferira mlade igrače (to je pokaza i u Videotonu) nadam se da Kopić oće. Ne odmah, ali na proliće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 19 Nov - 19:12

I Stanić je, svojevremeno, u klubu igrao na poziciji napadača, a u našoj reprezentaciji je igrao beka i to izvrsno. Kao i Bručića, kojeg je Ćiro iz veznog reda prebacio na beka. Stara je to Ćirina: "ako nemaš beka pravi ga od napadača". Poanta je u tome znaš li ili ne znaš igrati nogomet, ako znaš lako ćeš se uklopiti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 19 Nov - 19:20

Smiješna mi je ova Kopićeva klauzula da ako šest kola uzastopno nema pobjedu automatski dobiva otkaz. Jebote, ako u ovoj našoj ligi nema pobjedu šest kola za redom, onda nije za dobit otkaz več ga treba ubiti istog momenta. I njega i igrače.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 19 Nov - 20:50

Evo, sad može bezbrižno izgubiti idućih 5 utakmica bez opasnosti da dobije otkaz.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 19 Nov - 21:52

14 udaraca,  10 u okvir, 3 gola- prvo poluvrime
3 udarca, 0 u okvir, primili gol - drugo poluvrime. :facepalm :facepalm :facepalm 

Ne znam šta triba,zabiti 5-6 komada svaku utakmicu prvo poluvrime da bi bija siguran da ćeš pobijediti. Očito ni fizički nisu spremni odigrati cilu utakmicu, doktore luigi jeli dolaziš? :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 21 Nov - 13:51

Da se osvrnem na ponašanje Torcide, i apsolutno sam protiv onog ponašanja u Puli, pa i dijelom na Poljudu protiv Rudeša.
Ako si za godinama borija za ovo što sad imaš,i uspija izboriti krvavom borbom, onda to poštuj. 
Torcida bi mijenjala predsjednika Uprave koji je demokratski izabran putem javnog natječaja od strane NO koji je opet demokratski izabran od članova kluba. Neće to tako ići. Da se razumijemo, ja sam bio protiv smjene Brbića i nisam zadovoljan s radom Kosa (na stranu dobre stvari van prve momčadi) no neka pravila se znaju. Kos je dao mandat na raspolaganje, što znači da ga je NO mogao razriješiti bez ikakve otpremnine, ali oni nisu to napravili. Članovi kluba imaju mogućnosti "isprovocirati" nove izbore za NO, izabrati nove ljude koji bi vjerojatno doveli novog predsjednika, pa tako ima mogućnost djelovati. A ne s tribine ultimatumom tražiti ostavku, u demokratskom i narodnom klubu za koji si se sam borio. 
Vodstvo udruge NH je poslalo jasnu poruku kako se može mijenjati ovaj NO, s time pokazali drugačije stav od Torcide i ustvari poslali su im poruku da krivo rade (još jedan dokaz da NH nije isto što i Torcida)

I ono vikanje "igrajte pičkice" kod 3:0 je totlano glupo. To što momčad padne u drugom poluvrimenu nisu igrači krivi, niti oni bojkotiraju nekog, niti ne žele igrati cijelu utakmicu. Momčad ima problem, tu su najmanje igrači krivi. Neki imaju više kvalitete, neki manje no glupo je njih kriviti, a po navijačima oni su najveći krivci. Nisu, po hijerarhiji odgovornosti najveći je na NO, a zanimljivo u Puli su ostali pošteđeni iako su upravo oni ostavili na funkciji predsjednika za koje ultimativno žele da ode. Premda znam razlog tome (a to je neki viši cilj i borba na drugom frontu) ipak je malo licemjerno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Wed 22 Nov - 12:46

isključivi krivac wrote:

Kopić kao trener Hajduka? Ok, ajde koga bi ti doveo s budžetom koji Hajduk ima? Kojeg to trenera?
joška jeličića.
mora i joško odnekud početi kao trener u klubu, a ne samo glumatati.

druga je mogućnost da se organizira turnir na play-stationu pa čija ekipa pobijedi postaje trener hajduka...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Wed 22 Nov - 19:17

p.s.
otišao carillo, sarmu probo nije.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Sun 26 Nov - 1:54

hajduk ima psiholoških blokada veli kopić.

što onda reći za ostale pacijente opće psihijatrijske  bolnice poljud???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 26 Nov - 14:28

http://www.telegram.hr/price/iskopali-smo-mali-povijesni-ekskluziv-poljud-se-1980-trebao-preimenovati-u-stadion-tito/?utm_source=NetClanak&utm_medium=Widget&utm_campaign=NetWidget


Predsjedništvo Hajduka u svibnju 1980., neposredno nakon Titove smrti, željelo je Poljudu dati ime Stadion Tito. Telegram je u Hrvatskom državnom arhivu pronašao dokument s prijedlogom preimenovanja stadiona koji potpisuje tadašnji predsjednik kluba Ante Skataretiko. Prijedlog je na sjednici Predsjedništva Hajduka jednoglasno usvojen pet dana nakon Titove smrti, 9. svibnja 1980., te je upućen na Republičku konferenciju Socijalističkog saveza radnog naroda Hrvatske (SSRNH-a)






Hajduk Split - Page 29 1024px-Hajduk60-90.svg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Sun 26 Nov - 15:00

fridrih_niche wrote:A jebat ga, bilo bi dosadno bez Zorka iz SN i sličnih Tattinih govana...
Lipo je gledat koliko se nisko spuštaju u službi zla...
;)
Stari moj, ja ne znan šta nekome triba bit u glavi da ide čitat četničke novosti, pa to nije normalno u šta se pritvorila ta nekoć respektabilna novina, doslovno službeno klupsko glasilo plave zvezde i ostatka hr nogometne mafije. 
Dosta je samo vidit da niko s barem mrvu ljudskog dostojanstva i integriteta više ne piše tamo, svi koji nisu tili pisat po diktatu su ili sami otišli ili su dobili otkaz. Ostala su samo šugava i smrdljiva tattina plaćenička pseta, čiji idejni vođa je upravo gore spomenuti, taj mora da je iša na privatne sate kod goebbelsa jer ovakva propaganda i pranje mozgova kojom on ka glavni urednik orkestrira nisu viđeni ni u tisućljetnom reichu.
Al najveća baza je da ti tattini analni komandosi više uopće ne kriju da su najobičniji plaćenici

Prije početka tekme vrijeme sam provodio u ugodnoj zezanciji s Adolfom Kožulom i Tomislavom Marčinkom, gospodi koja su zadužena za promidžbenu djelatnost najmoćnijeg kluba u srednjoeuropskim okvirima. Marčinko mi je savjetovao da ne pišem više o Dinamu jer tamo sve normalno funkcionira, nego da bi bilo daleko korisnije da se u svojim analizama usredotočim na Hajduka. Rekao sam da je za nerješive probleme u Hajduku odgovor dao već Platon prije gotovo dva i pol tisućljeća. U situaciji kada “ulica” donosi odluke od supstancijalne naravi, ne možemo očekivati da će biti odlučeno nešto dobro i pametno.


ostatak članka je toliko gadljiv da je čitanje ovoga proliva isključivo na vlastitu odgovornost 

http://www.dnevno.hr/kolumnisti/jure-zovko/cemu-mrznja-prema-hrvatskom-nogometu-1091319/

Kako su opsjednuti s nama i koliko mi njih žuljamo  :popcorn
Al uberi ti partijskog komesara i novosadskog udbaša kako dili savjete, kod njih je sve normalno, sve cveta cveće u njihovo preduzeće pa ne talasaj. To šta su dužni na sve strane, to šta in je kompletna uprava pod optužnicama za teški gospodarski kriminal i krađu više stotina milijuna kuna, ta sitnica valjda nije vridna spomena, to je sve normalno  :D

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum