ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 11:43

jasambrend wrote:Ocigledno onda steka komunikacija negdje...jer ako su postavljeni odredeni ciljevi koji se ne.slijede, koji kurac se onda gubi cijela sezona ponovno za presaltavanje...ne znam, brijem da se nakon dopadljivih igara u kolovozu I transfera Vlasica, islo malo grlom u jagode, a Hajduk sigurno nema kadar za borbu za vrh...medutim imam osjecaj da je Carillu to netko postavio kao imperativ, nekako mi se cini da on najmanje zasluzuje biti skartan jer od govana ne mozes napraviti bogznasto, a u Hajduku danas svega I svacega ima, a pocevsi od vratara neki nisu ni za Solina...
..carillo mozda nije ni bio svjestan u kakvu je kasetu brokava upao...on ej ok trener ali za poslozenu i sistematiziranu momcad...ovako vjerojatno doveden na poznatu sprehu tipa..'publika,atmosfera,ambicije i slicno vec viđeno'...a branco mu utrpao u momcad ono sa likovima kojima je hajduk usputna stanica jer su ozljeđeni,rezrve u drugoligaskim i treceligaskim momcadima portugala,spanjolske,njemacke,nizozemske...ili dovede almeidu pri zalasku karijere koji ej vise ozlijeđen(?) nego sto vidi travnjak..ne znam ni di su nasli ovog branca po kojoj ej on preporuci pak dosao..znam da je radio kao menađer u klubovima portugala ala cibalia,ponikve,sibenik

vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Nov - 11:50

jasambrend wrote:Ocigledno onda steka komunikacija negdje...jer ako su postavljeni odredeni ciljevi koji se ne.slijede, koji kurac se onda gubi cijela sezona ponovno za presaltavanje...ne znam, brijem da se nakon dopadljivih igara u kolovozu I transfera Vlasica, islo malo grlom u jagode, a Hajduk sigurno nema kadar za borbu za vrh...medutim imam osjecaj da je Carillu to netko postavio kao imperativ, nekako mi se cini da on najmanje zasluzuje biti skartan jer od govana ne mozes napraviti bogznasto, a u Hajduku danas svega I svacega ima, a pocevsi od vratara neki nisu ni za Solina...
Oni su postavili cilj da ostvari više bodova nego lani. Ovo ne vodi prema tome. Odgovorni su svi da se razumimo, pa i trener. Ok, kadar je kakav je, ali ne toliko loše kakve se igre prezentiraju zadnje vrime. Uz to je Carillo izgubija konce u svlačionici, tu je vidljivo i jasno svima. 
Evo ovo zadnje,imaš golmana kakvog imaš, ali i dva mlada potencijala koja se trener bojao staviti na gol. Nije promoviran ni jedan novi mladi igrač, a ako pogledaš Carillov rad u Videotonu di je ostvarija uspjeh, tamo je igra sve redom s iskusnim igračima, najmlađi su mu bili Trebotić i još dvoje-troje njih s 24, 25 godina. To postavlja pitanje jeli on uopće trener za Hajduk, što sam naveja prije neki dan. Da je bilo više hrabrosti uvesti kojeg mladog igrača (ali ne ovo na silu što je radio kad je voda došla do grla) možda bi Branco dovodija manje igrača s strane, jer je sportski direktor pratija želje trenera. No to ne znači da Branco ne snosi krivicu, ipak je sudjelova u formiranju kadra i a doveja samog Carilla!
S tim da je Carillo ipak znanac i donija je pomak, ne može to nitko reći. Gotovo sve igrače je podiga,odigra vrlo dobro proliće i početak sezone, a onda se odgodio ovaj pad. Što zbog objektivnih razloga ( ozljeda Futaca prodaja Vlašića) što zbog nerazumljivih jer je teško razumiti da ti se onako momčad raspadne drugo poluvrime pa sve da igraš s kadetima!


Last edited by isključivi krivac on Mon 6 Nov - 11:57; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 11:52

isključivi krivac wrote:
jasambrend wrote:Ocigledno onda steka komunikacija negdje...jer ako su postavljeni odredeni ciljevi koji se ne.slijede, koji kurac se onda gubi cijela sezona ponovno za presaltavanje...ne znam, brijem da se nakon dopadljivih igara u kolovozu I transfera Vlasica, islo malo grlom u jagode, a Hajduk sigurno nema kadar za borbu za vrh...medutim imam osjecaj da je Carillu to netko postavio kao imperativ, nekako mi se cini da on najmanje zasluzuje biti skartan jer od govana ne mozes napraviti bogznasto, a u Hajduku danas svega I svacega ima, a pocevsi od vratara neki nisu ni za Solina...
Oni su postavili cilj da ostvari više bodova nego lani. Ovo ne vodi prema tome. Odgovorni su svi da se razumimo, pa i trener. Ok, kadar je kakav je, ali ne toliko loše kakve se igre prezentiraju zadnje vrime. Uz to je Carillo izgubija konce u svlačionici, tu je vidljivo i jasno svima. 
Evo ovo zadnje,imaš golmana kakvog imaš, ali i dva mlada potencijala koja se trener bojao staviti na gol. Nije promoviran ni jedan novi mladi igrač, a ako pogledaš Carillov rad u Videotonu di je ostvarija uspjeh, tamo je igra sve redom s iskusnim igračima, najmlađi su mu bili Trebotić i još dvoje-troje njih s 24, 25 godina. To postavlja pitanje jeli on uopće trener za Hajduk, što sam naveja prije neki dan. Da je bilo više hrabrosti uvesti kojeg mladog igrača (ali ne ovo na silu što je radio kad je voda došla do grla) možda bi Branco dovodija manje igrača s strane, jer je sportski direktor pratija želje trenera. No to ne znači da Branco ne snosi krivicu, ipak je sudjelova u formiranju kadra i a doveja samog Carilla!
dobro jutro sova.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 6 Nov - 12:40

isključivi krivac wrote:
jasambrend wrote:Ja ne očekujem da budemo prvi (niti u ovom HNL-u bar do promjena ne možemo biti) 
Idiot i to totalni idiot. Ovo razmišljanje je upravo ono o čemu sam pisao u prethodnom postu. Likovi imaju unaprijed alibi za loše rezultate i boli ih kurac za sve ostalo. Boli ih kurac kaj im ulica vodi klub, boli ih kurac kaj ulica postavlja i smjenjuje trenere, boli ih kurac kaj ih dobrim dijelom vode ljudi koji nisu iz njihova podneblja, boli ih kurac kaj sportski direktor dovodi svakakve islužene rage i predstavlja ih kao pojačanja, drugim riječima za sve ih boli kurac jer oni "ZNAJU" kako njima NETKO NE DOZVOLJAVA DA BUDU PRVACI. A ako samo pogledaš ovu sezonu, do sada su odigrali 4 derbija (Dinamo, Rijeka, Osijek) i u njima od 12 mogućih osvojili jedan jedini jebeni bod. I onako usput, uspjeli su izgubiti od Rudeša u Splitu, ne pobijediti Lokomotivu njihovu "rak-ranu" ..... Pa jel' stvarno za sve to kriv HNS, Mamić, suci i ne znam koji kurac još može biti kriv ? Dakle, svi osim vodstva Hajduka, igrača Hajduka, trenera, sportskog direktora ? No izgleda ipak da stvari polako idu u smjeru u kojem su davno trebale krenuti. Nakon utakmice protiv Rudeša ipak je dobar dio Torcide detektirao da problem nije u Dinamu, Mamiću i Zagrebu, već da problem leži u Splitu i u Hajduku, pa se obrušila na klupsko vodstvo, igrače, trenere, drugim riječima na one na koje se je davno trebala obrušiti. Nažalost, još uvijek je ostao dobar dio navijača Hajduka, kao ovaj koji je uvjeren u ove nebuloze o kojima blebeće, a koji se glup rodio, kao glupan živi i kao još veći glupan će umrijeti. I pitanje je hoće li doživjeti da Hajduk opet bude prvak Hrvatske u nogometu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Mon 6 Nov - 13:21

fridrih_niche wrote:Zanimljive su opservacije Savjetnikovih dupelizaca i marioneta...
Kako pršte dobre namjere prema Hajduku iz njihovih upisa...
;)
idiote, ti tebi  slični ste dokaz kako na svijetu ima više budala nego nitkova, inače nitkovi ne bi imali od čega živjeti.

o tome sam pisao još prije preoblikovanja hajduka u š.d.d., pisao sam i poslije, ali vi koristite jednu od većih prednosti koje budale imaju: uvijek ste zadovoljni samim sobom. zato vam je sasvim svejedno što je istina, jer vas ona i ne interesira. uvijek pronađete izgovor i opravdanje kojim sa sebe skidate ikakvu odgovornost. tragikomično je što vam širkanov pajdo vodi klub, a kao vi ste ga sami izabrali.
i onda idiot govori o marionetama i dupeliscima!

nema nade za vas: ne možete sami među sobom, ne možete sa strancima i dotepencima, ne možete ni sa kim.
jednom u povijesti ste imali sreću da vam je bog podario Tomislava ivića pa su oni koji su tada živjeli imali priliku vidjeti kako klub može izgledati pa ste i tog ivića uspjeli potjerati.
jednostavno ste dovoljno prokleti da sami sebe neprestano uništavate.

u tom smislu slažem se s tobom: tko vama može izricanjem svog mišljenja i stava oduzeti pravo da sami odlučejete kako ćete se zajebati?
u tom odlučivanju ste šampioni. na sportskom polju baš i niste.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 13:35

sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:Zanimljive su opservacije Savjetnikovih dupelizaca i marioneta...
Kako pršte dobre namjere prema Hajduku iz njihovih upisa...
;)
idiote, ti tebi  slični ste dokaz kako na svijetu ima više budala nego nitkova, inače nitkovi ne bi imali od čega živjeti.

o tome sam pisao još prije preoblikovanja hajduka u š.d.d., pisao sam i poslije, ali vi koristite jednu od većih prednosti koje budale imaju: uvijek ste zadovoljni samim sobom. zato vam je sasvim svejedno što je istina, jer vas ona i ne interesira. uvijek pronađete izgovor i opravdanje kojim sa sebe skidate ikakvu odgovornost. tragikomično je što vam širkanov pajdo vodi klub, a kao vi ste ga sami izabrali.
i onda idiot govori o marionetama i dupeliscima!

nema nade za vas: ne možete sami među sobom, ne možete sa strancima i dotepencima, ne možete ni sa kim.
jednom u povijesti ste imali sreću da vam je bog podario Tomislava ivića pa su oni koji su tada živjeli imali priliku vidjeti kako klub može izgledati pa ste i tog ivića uspjeli potjerati.
jednostavno ste dovoljno prokleti da sami sebe neprestano uništavate.

u tom smislu slažem se s tobom: tko vama može izricanjem svog mišljenja i stava oduzeti pravo da sami odlučejete kako ćete se zajebati?
u tom odlučivanju ste šampioni. na sportskom polju baš i niste.
a ni drugdje bas...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 13:43

samo rad i najprije disciplina...disciplina ej temelj svega...mislim prvenstveno u radu...kao i upravljanju klubom...tesko ej to spojit sa mediteranskim mentalitetom ali jebiga morat ce se...druge nema..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Nov - 13:46

Koji jebeni trolovi...
Horor...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 6 Nov - 14:52

Odgovor točno u stilu onih budala koje nemaju što odgovoriti pa napišu 3 riječi tek tol'ko da ih napišu. Istina je jebena stvar i često, one na koje se odnosi, ostavlja bez teksta. Horor ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 6 Nov - 15:11

ZA komentar aktualnog stanja u Hajduku zamolili smo bivšeg trenera Hajduka, ali i velikog poklonika splitskog kluba Ćiru Blaževića.
 
''Užasno mi je žao kad gledam sve ovo što se događa Hajduku. Pustimo što sam bio trener Hajduka, to je najmanje bitno, taj klub volim jer je institucija hrvatskog nogometa i njihov sam veliki poklonik. Ali neke stvari napokon treba nazvati pravim imenom. Scene koje smo na kraju utakmice s Rudešom gledale užasne su, navijači, premda ih jako poštujem, ne mogu se tako ponašati. Oni ne mogu voditi klub, to mora biti jasno. Svugdje u svijetu jasno se zna hijerarhija u klubu. Zna se tko vodi klub, tko igra, a tko navija. U Hajduku se sve izokrenulo i to je tuga. Važno je da ta djeca shvate da oni ne mogu voditi Hajduk, ulica ne može voditi klub, pa to je apsurd. Ljudima u Hajduku od srca želim da uspiju, da vrate klub tamo gdje mu je mjesto, a ključno je napraviti prvi korak – da se odreknu golemog utjecaja koje navijači imaju u radu kluba'', kazao nam je Ćiro, pa je dodao:
 
''Ako je točno da se ljudi u klubu, novinari, cijeli grad tih navijača boje, ako im nitko ništa ne može, onda za Hajduk pomoći nema. To je onda beznadežan slučaj.''

Pitali smo Ćiru što Hajduk treba napraviti da se izdigne iz ambisa u kojem tavori godinama.
 
''Hitno moraju naći pravog predsjednika kluba. Ovaj dečko nije loš, ostavkom koju je ponudio pokazao je da je moralan, ali zbog činjenice da se i on boji navijača, da im podilazi, da se nitko nikad u klubu nije ogradio od njihovih izgreda, jednostavno nije prava osoba za Hajduk. Ako u cijeloj Dalmaciji ne postoji 'džek' koji se ne boji nikoga i tko je dostojan voditi Hajduk, onda neka sve ide u pičku materinu'', u svom stilu zaključio je Blažević.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 16:14

jebiga...sto ce kos...mozda covjek misli dobro..ali nema ono sakom od stol...tu kod nas drugacije od toga ne ide...ako hoces parirati mamicu moras imati nekog svog mamica...pod uvjetom da zna posao a ne na rijecima..ne mislim tu doslovce na mamica kao mamica...ali drskog lika...koji se ne boji...i kako rekoh koji zna posao...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 16:18

bolje lav na celu ovaca nego ovca na celu lavova(aleksnadar makedonski)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Nov - 19:00

fridrih_niche wrote:Koji jebeni trolovi...
Horor...
;)
Ma pusti budaletine. Kad bi Hajduk zaigra dobro i kad bi bija konkurent za naslov prvaka, dogodilo bi mu se isto ko i 2009-e godine. Nitko Hajduku nije kriv što ne može dobiti Rudeš, tu je kriv sam, no priča da u ovoj ligi teško može biti prvi itekako stoji i to nije od jučer. Triba biti dva puta bolji od konkurencije, i onda će biti prvi. Ako si tu negdje, ko 2009-e dogodit će ti se što se dogodilo. 

Reka sam prije početke sezone da me naslov u HNL-u ne zanima, ali me zanima EL, ali Hajduk mora pokazati da zna i može, pa nek te onda i osakate. No oni tu nisu pokazali, pokazali su da se loše radilo, loša selekcija i trener koji se nažalost pogubio. I to svaki navijač Hajduk koji imalo razumije nogomet priznaje. 
No sad se javljaju mamićeve kujice kojima je glavna spika tipa:"mamić vam je kriv, hns vam je kriv" i slično. Za probleme koje imamo nitko nam nije kriv, no isto tako to ne znači da ne triba upozoravati na sve nepravilnosti koje se unutar HNS-a gogađaju, sva pogodovanje i sve ostalo. Kujice kao sad dolaze na svoje i žele to zanemariti, umanjiti, minimalizirati. 

Ovaj u kurcu Hajduk koji je izgubio dobivenu utakmicu protiv Intera Z., koji je beskrvno i loše odigra protiv Rijeke, koji je uspija prosuti 2:0 protiv jednog Rudeša je ipak zasluženo vodija protiv tog Dinama (koji btw. isto nije ništa posebno, jer da je ne bi se mučio protiv Belupa, spašavao na penale protiv niželigaša, nezasluženo pobijedio Hajduk) do 89-e minuta kad je primio gol nakon zaleđa što bi oko ćoravo  vidilo. To kujicia nije bitno, pa se danima pravio glupan veći nego što je. No dobro, sritan im naslov prvaka do tamo nekih novi albanaca lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Nov - 19:09

Pa samo debil može tvrdit da Hajdukovo osvajanje titule u ovakvom HNL-u ovisi samo o njemu samome...
Da se razumimo, Hajduk je užasan i nije trenutno konkurentan za vrh...
Al i da je jak, puno jači nego sad, opet ne bi moga postat prvak u ovakvoj konstelaciji snaga di je HNS jednome majka, a drugome maćeha...
A da ne govorin o sudačkom kriteriju, greškama i osobnim uvjerenjima tih Savjetnikovih plaćenika...
Al dobro, forum je pun debila: marioneta, beskičmenjaka i petokolonasa koji žele ‘dobro’ Hajduku sa idiotskim opservacijama koje samo maloumnicima mogu past na pamet...
A od svih tih smradova, samo Shitting Bull posjeduje inteligenciju, te na inteligentan način želi plasirat svoje laži pod dogme...
Ovi ostali su samo folklor, al Shitting je vridan proučavanja...
Pogotovo ako ljude zanima PR služba, tj. kako se kvalitetno služiti Goebbelsovim metodama iskrivljavanja stvarnosti i kako odlično podvaliti spinove da se makne svijest od bitnijih stvari...
Iako nije HDZ-ov vojnik, kako tvrdi, on se odlično sluzi njihovim metodama...
Priznajen, vridan je proučavanja Mindhunter metodom...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Mon 6 Nov - 19:25

Carilla nije trebalo mijenjati, Burića isto,  Tudora se sabotiralo...ne znam koji kurac hoće odgovorni za stanje u klubu bez nekog trenerskog kontinuiteta...momčad se ne stvara preko noći, a pogotovo ne ako su to 60% momčadi netalentirani poluinvalidi od kojih bi trebalo napraviti kao neki rezultat...uvijek iste grablje...i tako od 1995...uvik neki jebeni ali...kad se izabire trener onda konačno nek' jebivjetri iz kluba stanu iza njega i daju šansu da u dvije godine neki kurac posloži...ovo je dječje igranje menadžmenta u klubu...jebe mi se što ovi ne kradu, mada kod nas nikad nisi za nikog siguran, ali to da nemaju viziju...e to su sad ovim potezom dokazali i pokazali...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Nov - 19:32

Buric nije nikad triba otić, jebat ga...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Nov - 19:36

jasambrend wrote:Carilla nije trebalo mijenjati, Burića isto,  Tudora se sabotiralo...ne znam koji kurac hoće odgovorni za stanje u klubu bez nekog trenerskog kontinuiteta...momčad se ne stvara preko noći, a pogotovo ne ako su to 60% momčadi netalentirani poluinvalidi od kojih bi trebalo napraviti kao neki rezultat...uvijek iste grablje...i tako od 1995...uvik neki jebeni ali...kad se izabire trener onda konačno nek' jebivjetri iz kluba stanu iza njega i daju šansu da u dvije godine neki kurac posloži...ovo je dječje igranje menadžmenta u klubu...jebe mi se što ovi ne kradu, mada kod nas nikad nisi za nikog siguran, ali to da nemaju viziju...e to su sad ovim potezom dokazali i pokazali...

Burića nije tribalo minjati, to je bija glup potez u onom trenu. Tudora se nije sabotiralo, već se nija našao na istoj valnoj duljini s Upravom kluba. Kad postaješ trener moraš pratiti viziju kluba, ako ti se ne sviđa raditi u takvoj viziji onda ne preuzimaš momčad.

Za Carilla ne znam šta bi reka, ne slažem se da treba dati treneru šansu dvije godine bez obzira na sve. Zbog loših igara svugdje u svijetu treneri plačaju glavom, to je jednostavno tako. Ovo su gotovo isti igrači koji su igrali proliće (ok nema Futaca i Vlašića, no tu je Lopez i Radošević) i gotovo isti koji su igrali kvalifikacije EL. Što se dogodilo u međuvrimenu, kako se dogodilo da momčad Hajduka koja je pola godine imala glavu i rep sad izgleda ko seljačka zadruga, tu je odgovornost na treneru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Mon 6 Nov - 19:50

I koji su uopće rezultatski ciljevi kluba...sve se svelo na financijsku stabilizaciju...Ok recimo da je to sad postignuto...i što sad, treba tražiti neki rezultatski iskorak, afirmirati mlade igrače ili nešto...pa iz Dinama nam se s razlogom smiju po tom pitanju... kojeg igrača osim Vlašića ( a i to nije zasluga kluba, nego ludog Joška) je Hajduk zadnjih godina afirmirao, nikog doslovce...kakav rezultat je ostvaren u zadnjih deset godina? Kurac, goli kurac...jedna Liga UEFA-e i sramoćenje u istoj meni nisu rezultat...igranje  pet-šest pretkola protiv kojekakvih pastira, konobara i mehaničara pa padovi na prvom ozbiljnijem protivniku isto tako...Mamić je u osnovi uništio supstancu nogometa u Hrvatskoj, ali za Hajdukova vrludanja nije sigurno kriv...nije Mamić kriv za jebeni Debrecen, Dunaffer, Shelbourne... kada su se osvajali naslovi pa kurac od ovce na kraju... samozavaravanje, traženje alibija, sve su to karakteristike slabića, a Hajduk nekad nije bio takav klub...pa jeba mu Bog mater ako se i ratuje s HNS-om onda treba ići do kraja i na nož, a ne uvijek samo kmecati i na kraju se poklapati s ušima...predugo se nema kičme u tom klubu, predugo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Nov - 19:58

jasambrend wrote:I koji su uopće rezultatski ciljevi kluba...sve se svelo na financijsku stabilizaciju...Ok recimo da je to sad postignuto...i što sad, treba tražiti neki rezultatski iskorak, afirmirati mlade igrače ili nešto...pa iz Dinama nam se s razlogom smiju po tom pitanju... kojeg igrača osim Vlašića ( a i to nije zasluga kluba, nego ludog Joška) je Hajduk zadnjih godina afirmirao, nikog doslovce...kakav rezultat je ostvaren u zadnjih deset godina? Kurac, goli kurac...jedna Liga UEFA-e i sramoćenje u istoj meni nisu rezultat...igranje  pet-šest pretkola protiv kojekakvih pastira, konobara i mehaničara pa padovi na prvom ozbiljnijem protivniku isto tako...Mamić je u osnovi uništio supstancu nogometa u Hrvatskoj, ali za Hajdukova vrludanja nije sigurno kriv...nije Mamić kriv za jebeni Debrecen, Dunaffer, Shelbourne... kada su se osvajali naslovi pa kurac od ovce na kraju... samozavaravanje, traženje alibija, sve su to karakteristike slabića, a Hajduk nekad nije bio takav klub...pa jeba mu Bog mater ako se i ratuje s HNS-om onda treba ići do kraja i na nož, a ne uvijek samo kmecati i na kraju se poklapati s ušima...predugo se nema kičme u tom klubu, predugo...
U pravo su po pitanju toga što nema nove arfimacije. Ja sam o tome pričao zadnjih godinu dana. Ako Hajduk ne proizvodi i afirmira nove Vlašiće, Baliće, Pašaliće onda se nešto dobro ne radi. Uz to, gledajući rad Carilla on je bio prvak Mađarske bez mladih igrača, sve iskusni. To po meni nije put za Hajduk.
Cilj kluba je kao osvajati sve više i više bodova svake sljedeće sezone. To je ok, no opet kažem previše je igrača dovedeno s strane. a ne afirmiraju se mladi igrači.

A ovo rezultat zadnjih 10 godina. Muka mi je kad slušam, čitam o tih 10 godina. Kakvi 1o godina, pa ne može pričati o jebenih 10 godina kad je klub prije 10 godina bija na rubu propasti, pa se pretvorbom spasio, pa prije 4-5 godina opet u istim govnima,pa se dolaskom NH spasio. Gdje onda u tom periodu pričamo o nekakvom rezultatu. No zato je sad financijska situacija dobra, i ambicije moraju biti veća. Ja očekujem napredak, da se nešto pomakne na bolje, a to se nažalost ove sezone ne događa. Treba mijenjati nešto, viziju, plan i drugačiji rad, s drugačijim ljudima. Nema mista nikakvoj panici, danas je sto puta bolja situaciji nego prije 5 godina, danas imaš temelj, treba neke stvari nadograditi, prominiti, ali opet ne tražiti rezultat priko noći. On tako neće doći, no moraš napredovati i pokazivati znakove pomaka na bolje!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Mon 6 Nov - 20:21

isključivi krivac wrote:
jasambrend wrote:I koji su uopće rezultatski ciljevi kluba...sve se svelo na financijsku stabilizaciju...Ok recimo da je to sad postignuto...i što sad, treba tražiti neki rezultatski iskorak, afirmirati mlade igrače ili nešto...pa iz Dinama nam se s razlogom smiju po tom pitanju... kojeg igrača osim Vlašića ( a i to nije zasluga kluba, nego ludog Joška) je Hajduk zadnjih godina afirmirao, nikog doslovce...kakav rezultat je ostvaren u zadnjih deset godina? Kurac, goli kurac...jedna Liga UEFA-e i sramoćenje u istoj meni nisu rezultat...igranje  pet-šest pretkola protiv kojekakvih pastira, konobara i mehaničara pa padovi na prvom ozbiljnijem protivniku isto tako...Mamić je u osnovi uništio supstancu nogometa u Hrvatskoj, ali za Hajdukova vrludanja nije sigurno kriv...nije Mamić kriv za jebeni Debrecen, Dunaffer, Shelbourne... kada su se osvajali naslovi pa kurac od ovce na kraju... samozavaravanje, traženje alibija, sve su to karakteristike slabića, a Hajduk nekad nije bio takav klub...pa jeba mu Bog mater ako se i ratuje s HNS-om onda treba ići do kraja i na nož, a ne uvijek samo kmecati i na kraju se poklapati s ušima...predugo se nema kičme u tom klubu, predugo...
U pravo su po pitanju toga što nema nove arfimacije. Ja sam o tome pričao zadnjih godinu dana. Ako Hajduk ne proizvodi i afirmira nove Vlašiće, Baliće, Pašaliće onda se nešto dobro ne radi. Uz to, gledajući rad Carilla on je bio prvak Mađarske bez mladih igrača, sve iskusni. To po meni nije put za Hajduk.
Cilj kluba je kao osvajati sve više i više bodova svake sljedeće sezone. To je ok, no opet kažem previše je igrača dovedeno s strane. a ne afirmiraju se mladi igrači.

A ovo rezultat zadnjih 10 godina. Muka mi je kad slušam, čitam o tih 10 godina. Kakvi 1o godina, pa ne može pričati o jebenih 10 godina kad je klub prije 10 godina bija na rubu propasti, pa se pretvorbom spasio, pa prije 4-5 godina opet u istim govnima,pa se dolaskom NH spasio. Gdje onda u tom periodu pričamo o nekakvom rezultatu. No zato je sad financijska situacija dobra, i ambicije moraju biti veća. Ja očekujem napredak, da se nešto pomakne na bolje, a to se nažalost ove sezone ne događa. Treba mijenjati nešto, viziju, plan i drugačiji rad, s drugačijim ljudima. Nema mista nikakvoj panici, danas je sto puta bolja situaciji nego prije 5 godina, danas imaš temelj, treba neke stvari nadograditi, prominiti, ali opet ne tražiti rezultat priko noći. On tako neće doći, no moraš napredovati i pokazivati znakove pomaka na bolje!

Zapravo radi se o zadnjih dvadeset i kusur godina... Vidošević, Rožić i ostali termiti kad su progrizli temelje kluba i ostavili ga u rasulu....sve kasnije su samo polu-
uspjesni pokušaji reanimacije...Hajduk je svo to vrijeme u induciranoj komi...pitanje je kad će se konačno probuditi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 6 Nov - 20:28

Jebote, jedva pišem od smijeha. Joško Jeličić nazvao je HNK Hajduk šdd pravim imenom - skupina TNT. A najboilje je oslikao bivšeg trenera Hajduka, kojeg je jedan idiot ovdje hvalio na sva usta, te ga nazvao broj 1 za njegovu izjavu nakon Rudeša : "Nije Rudeš nas pobijedio već smo mi izgubili". Joško je genijalac.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum