ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čopor Hrvata pripremao juris na Bajagu !

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Čopor  Hrvata pripremao juris na Bajagu ! - Page 2 Empty Re: Čopor Hrvata pripremao juris na Bajagu !

Post by Guest 16/7/2017, 22:49

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Crvenkasti. Tebe sunce upalilo .
Kak moze biti  cetnicka ?
Nasa policija je ustaska .
A tebe i takve da bar hitno hoće deportirati....kravo glupa
Sve neki nervpzni. Ubi nejebica.
Ništa otoga :)
Ajde se pohvali.
Ma batali to...nego, šta kažeš na Četnoviziju i ove Minđušare?

Guest
Guest


Back to top Go down

Čopor  Hrvata pripremao juris na Bajagu ! - Page 2 Empty Re: Čopor Hrvata pripremao juris na Bajagu !

Post by dzango 16/7/2017, 23:12

Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
A tebe i takve da bar hitno hoće deportirati....kravo glupa
Sve neki nervpzni. Ubi nejebica.
Ništa otoga :)
Ajde se pohvali.
Ma batali to...nego, šta kažeš na Četnoviziju i ove Minđušare?
Mene više interesuje ono prvo.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Čopor  Hrvata pripremao juris na Bajagu ! - Page 2 Empty Re: Čopor Hrvata pripremao juris na Bajagu !

Post by Guest 17/7/2017, 16:38

jastreb wrote:
redder4 wrote:
jastreb wrote:
redder4 wrote:Jebem  NANU svim  HRVATIMA  ( koji se osjećaju HRVATIMA )  i HRLE na koncerte ČETNIKA koji je uoči OLUJE  držao KONCERT u ČETNIČKOM KNINU -- IDIOTI - IDIOTI - IDIOTI - NABIJEM VAS - očigledno vam treba " VASPITNA PALICA  " - ZA MLAĐE - PROGUGLAJTE POJAM !!


PLJUC !!!
Glupost. Nigdje dokazana. Tako ste za bajagu pisali kako je sa kninskom rock grupom Minđušari pjevao neke antihrvatske pjesme,a što također nije istina.

Znači ovo nije istina ;



http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/bajaga-sjecas-li-se-sto-si-pevao-cetnicima-krece-armija-srpska-jednom-zauvek-sve-ce-da-vas-smrska-132532/


Eto, ovom prigodom molim  one koji su bolje upoznati s srpskim " folklorom " ( pošto ja od djetinjstva slušam ROCK  glazbu ) i nisam slušao radio ŠABAC da se jave ovdje i otkriju OPUS  dotičnoga BAJE !

Zahvaljujem !
NE! To nije istina. Bajaga sa time nema veze. Sa tim Minđušarima koji ovo pjevaju družio se Bora Čorba,a ne Bajaga.



Jastrebe ; mene osobno zanima JELI BAJA  pjevao " KREĆE ARMIJA SRPSKA....  i ostali dodatci pjesmi  - ili nije ) - uopće nije važno jel to pjevao u KNINU  ili nekom drugom srbočetničkom mijestu ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čopor  Hrvata pripremao juris na Bajagu ! - Page 2 Empty Re: Čopor Hrvata pripremao juris na Bajagu !

Post by jastreb 17/7/2017, 16:42

redder4 wrote:


Jastrebe ; mene osobno zanima JELI BAJA  pjevao " KREĆE ARMIJA SRPSKA....  i ostali dodatci pjesmi  - ili nije ) - uopće nije važno jel to pjevao u KNINU  ili nekom drugom srbočetničkom mijestu ??
Ovako....Koji sad Baja? Baja Mali Knindža ili Nedeljko Bajić-Baja.

Možda Baja mali Knindža. On je često nastupao sa Minđušarima jer su zemljaci. Koliko mi je znano Nedeljko bajić-Baja nije sa Minđušarima imao nikakve veze.

Što se Bajage tiče,on pak sa dotičnom grupom nije imao ništa. Sa njima je često nastupao Bora Čorba,koji je sa njima snimio pjesmu E moj druže Zagrebački ,te manje poznatu pjesmu Letovanje.

Navedenu pjesmu Armija srpska sam ti okačio ovdje i kao što se na spotu vidi bajaga s time nema veze.

Obična izmišljotina,nekog šatoraša iz Zadra.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Čopor  Hrvata pripremao juris na Bajagu ! - Page 2 Empty Re: Čopor Hrvata pripremao juris na Bajagu !

Post by dzango 17/7/2017, 16:45

jastreb wrote:
redder4 wrote:


Jastrebe ; mene osobno zanima JELI BAJA  pjevao " KREĆE ARMIJA SRPSKA....  i ostali dodatci pjesmi  - ili nije ) - uopće nije važno jel to pjevao u KNINU  ili nekom drugom srbočetničkom mijestu ??
Ovako....Koji sad Baja? Baja Mali Knindža ili Nedeljko Bajić-Baja.

Možda Baja mali Knindža. On je često nastupao sa Minđušarima jer su zemljaci. Koliko mi je znano Nedeljko bajić-Baja nije sa Minđušarima imao nikakve veze.

Što se Bajage tiče,on pak sa dotičnom grupom nije imao ništa. Sa njima je često nastupao Bora Čorba,koji je sa njima snimio pjesmu E moj druže Zagrebački ,te manje poznatu pjesmu Letovanje.

Navedenu pjesmu Armija srpska sam ti okačio ovdje i kao što se na spotu vidi bajaga s time nema veze.

Obična izmišljotina,nekog šatoraša iz Zadra.
Nedeljko Bajagić Bajaga.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Čopor  Hrvata pripremao juris na Bajagu ! - Page 2 Empty Re: Čopor Hrvata pripremao juris na Bajagu !

Post by Ringo10 17/7/2017, 18:56

Novinarske pizdarije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Čopor  Hrvata pripremao juris na Bajagu ! - Page 2 Empty Re: Čopor Hrvata pripremao juris na Bajagu !

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum