ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mostovci dakle lažu

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 14:20

veber wrote:bogtejebo slijepog i glupog.

ajmo ovako,

ja dođem iz svoje bivše firme na mjesto ministra gospodarstva nakon godinu dana što sam iz nje otišao.
odjednom ode sve u krasan kurac, banke dignu ovrhe (što i čine) i mene novinari pitaju:
-znate li vi što o tome?
-ma, ne. pa ja sam otišao iz firme prije godinu dana.

a, na laptopu imam popeglana izvješća i mišljenja revizora. ono pola terabajta podataka.
naravno da ne znam što je bilo u zadnjih godinu dana, ali znam što je bilo prije. devet godina unazad.

zato ne seri kvake.

i što s tim, ti podaci su bili poznati svima, brojke moodysa su bile točne

zaključke može izvući svako svoje, činjenica je da ministar financije ne smije dati izjavu da misli da će jedna privatna firma bankrotirati jer ga onda prvo vlasnik može tužit jasno

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 14:21

naime da je marić rekao "mislim da će agrokor bankrotirati" onda bi se to u tri dana i dogodilo i krivac bi bio marić, i moralno i pred zakonom


_________________
Mostovci dakle lažu - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 14:22

uostalom to čak i božo zna

nego ajmo se vratit na temu, đubretari iz mosta su lagali da im je marić nešto sugerirao, sad ispada da nije, po snimci.

što ćemo s tim, ništa, malo smo lagali i idemo dalje?

_________________
Mostovci dakle lažu - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Kermit 13/7/2017, 14:22

marcellus wrote:ono ja radim u dnevnom. Hoće li bankrotirati? Ne znam, to ne znaš dok se ne dogodi. Radio sam u banci koja je jednom banrkotirala, nitko nije znao da će se to dogoditi dok se nije dogodilo, ni uprava. Da su znali izbjegli bi. Država je uskočila, još je tuđman bio živ, na isti način ko sad kod agrokora, odnosno sličan, samo što su dionice sveli knjigovodstveno na nulu pa su ih dioničari tužili (i u konačnici izgubili spor, ali to su stranputice hr sudstva).

uglavnom ta izjava je kao i svaka koja počinje s "mislim" posve nebitna, ako ti doktor kaže mislim da nećeš umrijeti a ti umreš nije ti doktor kriv.
Nije on "radio" u agrokoru nego je bio CEO za financije znači glavna i suodgovorna osoba što je tvrtka sada u ovakvom stanju, da ne govorim da je malo smeće reklo da nije potpisa niti jedna papir ono baš baš đubar neviđeni
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Kermit 13/7/2017, 14:23

marcellus wrote:naime da je marić rekao "mislim da će agrokor bankrotirati" onda bi se to u tri dana i dogodilo i krivac bi bio marić, i moralno i pred zakonom

heheh ti si lud marić je ministar samo zato što je tako htio todorić nema drugoga razloga
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 14:25

asilovski wrote:
marcellus wrote:ono ja radim u dnevnom. Hoće li bankrotirati? Ne znam, to ne znaš dok se ne dogodi. Radio sam u banci koja je jednom banrkotirala, nitko nije znao da će se to dogoditi dok se nije dogodilo, ni uprava. Da su znali izbjegli bi. Država je uskočila, još je tuđman bio živ, na isti način ko sad kod agrokora, odnosno sličan, samo što su dionice sveli knjigovodstveno na nulu pa su ih dioničari tužili (i u konačnici izgubili spor, ali to su stranputice hr sudstva).

uglavnom ta izjava je kao i svaka koja počinje s "mislim" posve nebitna, ako ti doktor kaže mislim da nećeš umrijeti a ti umreš nije ti doktor kriv.
Nije on "radio" u agrokoru nego je bio CEO za financije znači glavna i suodgovorna osoba što je tvrtka sada u ovakvom stanju, da ne govorim da je malo smeće reklo da nije potpisa niti jedna papir ono baš baš đubar neviđeni

pa nije on odlučio o tome da se kupi mercator a ne proda jamnica... odlučio je toda

šef financija ne donosi poslovne odluke, niti sudjeluje u njima - samo potpisuje financijska izvješća i to je sve, ako je potpisao kriva i frizirana onda je zajebo jedino todu.

_________________
Mostovci dakle lažu - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by veber 13/7/2017, 14:25

marcellus wrote:
i što s tim, ti podaci su bili poznati svima, brojke moodysa su bile točne

zaključke može izvući svako svoje, činjenica je da ministar financije ne smije dati izjavu da misli da će jedna privatna firma bankrotirati jer ga onda prvo vlasnik može tužit jasno
ok. sereš kvake i toga se držiš.
ministar je zaštićen od tužbe.

naveo sam ti primjer moje bivše firme koji je jednak ovom agrokora.
nama je revizorska kuća uvijek dala krasnu ocjenu jer su strpali 50 000€ u džep.
a, od čistačice do uprave svi smo dobro znali što je, pogotovo mi na višim položajima.
tako da tvoje piskaranje ne drži vodu.

marić nije znao za izvlačenja love iz agrokora? igre s mjenicama?
neee, on je bio fikus.

peglao je bilance naveliko, daj odrasti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by veber 13/7/2017, 14:27

marcellus wrote:šef financija ne donosi poslovne odluke, niti sudjeluje u njima - samo potpisuje financijska izvješća i to je sve, ako je potpisao kriva i frizirana onda je zajebo jedino todu.
ti očito nikada nisi bio na sastanku uprave i NO.
potpisao je on puno toga. i za lažiranje bilance se ide u zatvor.
a, on odgovara svojim potpisom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by veber 13/7/2017, 14:30

ako se moja bivša firma ne izvuče, ti ćeš drugi dobit od mene podatke o malverzacijama. ali onda se dogovori sa šefom da ti to dodatno plati. jer će biti zanimljivih rodjačkih veza i vezica i pizdarija.

obečajem ti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 14:52

veber wrote:
marcellus wrote:šef financija ne donosi poslovne odluke, niti sudjeluje u njima - samo potpisuje financijska izvješća i to je sve, ako je potpisao kriva i frizirana onda je zajebo jedino todu.
ti očito nikada nisi bio na sastanku uprave i NO.
potpisao je on puno toga. i za lažiranje bilance se ide u zatvor.
a, on odgovara svojim potpisom.

pa kako je pomogo todi ako je lažirao bilancu, onda ga je mogo samo zajebat

_________________
Mostovci dakle lažu - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by veber 13/7/2017, 15:03

jebemtemutavaučvalje

kreten mu veli da popegla bilancu, on ju popegla i potpiše.

kreten izađe pred banke s popeglanom bilancom i odobre mu kredit i svi sretni i zadovoljni.


pa vidio sam kako se kod nas peglaju bilance, a todorić je to radio na veliko i bogme široko.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by veber 13/7/2017, 15:04

btw kaj se ne sjećaš da je todorić izjavio da se sve radilo mimo njega i da nije imao pojma o pravom stanju stvari...

tebi bi usred pustinje prodali vreću pijeska.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Guest 15/7/2017, 15:03

Halo, Halo - hajdemo pokušati stvari malo rasvjetliti iz različitih kutova ;

Tko je Dušan Tomašević predsjednik uprave državne HR banke  za obnovu i razvitak  koji je u prosincu 2016 ODOBRIO  krediti AGROKORU od 48,3 milijuna kuna !

Tomašević je imenovan  na čelo HBORa  od KAKA - RIKU  koalicije  2015 ! Bio je direktor PIKa Vrbovec i IZVRŠNI  direktor AGROKORA  Mostovci dakle lažu - Page 3 1f60e  - pali li vam se polako LAMPICA ??


Čovjek je potpisao kredit svom bivšem poslodavcu - AGROKORU  !!

Kredit je SPORAN  jer je predsjednik  nadzornog odbora  HBORa  - koji je dao suglasnost  - bivši  VISOKOPOZICIONIRANI  AGROKOROVAC  - sadašnji ministar financija
MARIĆ !!

To što je MARIĆ FINGIRAO samo izglasavanje - tobože sebe izuzeo od glasovanja i izašao van na glumljenu pauzu - a točno je
ZNAO o čemu se tu radi - TOČNO je znao koja je GLAVNA TEMA - zašto ju je uopće odobrio da bude na dnevnom redu - kasnije kod izglasavanja - što se nije DEBELO OGRADIO  od svega - nego je sebi pokušao priskrbiti SMOKVIN LIST - stoga ovakvi prozirni politički manevri NE MOGU niti SMIJU da skinu ODGOVORNOST s njega kao odgovorne OSOBE !!

Nabijem sve one koji podržavaju ovakve scenarije i  misle naguzivati Hrvate u zdrav mozak !

Sad se RAZAPINJE DOBROVIĆA  koji se izletio s nepotpunim podacima i dozvolio KRIMOSIMA da PILU OKRENU NAOPAKO - nažalost Dobrović je ispao diletant  iako je dobro mislio - no, time svakako nije riješena SRŽ STVARI  - MARIĆ JE SVAKAKO SVE ZNAO  i tu je POANTA SVEGA !

U svakom slučaju ( razmišljajte ) kako može MARIĆ da se IZUZME od ODLUČIVANJA i ode na " PUŠ PAUZU "  za vrijeme izglasavanja - a životno je pitanje opstanka AGROKORA - a njihov glavni predstavnik tobože ODE UDISATI SVJEŽI ZRAK  prigodom izglasavanja  onoga što je sam predstavio - HALO , koliko još ima GLUPANA u ovoj državi koji su spremni povjerovati u ovu BAJKU ???


Ima li još budala koje vjeruju da ovaj visokopozicionirani djelatnik AGROKORA ( možda čak i sinek Tode ) nije imao točne podatke  o svojoj firmi koju predstavlja ( a morao je imati slijedom svoga položaja  i dužnosti koje je obavljao u firmi )  - ako ima takovih  - onda se ja pitam ; koja budala bi u tako velikom koncernu dozvolila da je predstavlja  netko  tko NEMA POJMA KAKO AGROKOR POSLUJE i ne poznaje njene financije i poslovanje u tančine - ima li uopće takovih naivaca ???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by kaya 15/7/2017, 15:30

marcellus wrote:uostalom to čak i božo zna

nego ajmo se vratit na temu, đubretari iz mosta su lagali da im je marić nešto sugerirao, sad ispada da nije, po snimci.

što ćemo s tim, ništa, malo smo lagali i idemo dalje?
na jednoj strani imaš kriminalnu korumpiranu elitističku tajkunsko-političko-pravosudnu hobotnicu gdje tajkuni instaliraju svoje u politiku ili zapošljavaju političarima obitelj a ovi da donose zakone koji im pogoduju a kazneno ne odgovaraju jer su i suce potkupili kao i državno odvjetništvo.
na drugoj imaš amatere, političke diletante most , koji su u svemu tome pa i pošteni jer ne pripadaju tom krugu 25 godina i oni bi nešto rješili ali nije moguće.
u cijeloj toj priča snimka, rečenica, bilo što je potpuno nebitno, koga briga, ne mijenja stvar
pitaj se dva pitanja..zašto je marić došao na mjesto ministra, zašto ga se neće maknuti pa i po cijenu pada vlada
on sam je nebitan, štiti se sistem u prvoj rečenici
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by kaya 15/7/2017, 15:38

to ti je kao da vrhunska organizirana kriminalna pljačkaška grupa surađuje s upravom zagrebačke banke koju hoće zajedno opljačkati i ubaci svog portira reda radi da okrene malo glavu .
i ti se koncentriraš na portira i to ti je glavno pitanje jel on tamo slučajno, jel okrenuo glavu jer ga boli vrat itd.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 15/7/2017, 20:41

kaja wrote:
marcellus wrote:uostalom to čak i božo zna

nego ajmo se vratit na temu, đubretari iz mosta su lagali da im je marić nešto sugerirao, sad ispada da nije, po snimci.

što ćemo s tim, ništa, malo smo lagali i idemo dalje?
na jednoj strani imaš kriminalnu korumpiranu elitističku tajkunsko-političko-pravosudnu hobotnicu gdje tajkuni instaliraju svoje u politiku ili zapošljavaju političarima obitelj a ovi da donose zakone koji im pogoduju a kazneno ne odgovaraju jer su i suce potkupili kao i državno odvjetništvo.
na drugoj imaš amatere, političke diletante most , koji su u svemu tome pa i pošteni jer ne pripadaju tom krugu 25 godina i oni bi nešto rješili ali nije moguće.
u cijeloj toj priča snimka, rečenica, bilo što je potpuno nebitno, koga briga, ne mijenja stvar
pitaj se dva pitanja..zašto je marić došao na mjesto ministra, zašto ga se neće maknuti pa i po cijenu pada vlada
on sam je nebitan, štiti se sistem u prvoj rečenici

a nene, to ide ovako

prvo mostovci glasaju za kredite todorićevim firmama, marić ne glasa

onda agrokor propadne, a mostovci kažu e svako ko je ikad pomagao agrokoru je veleizdajica

onda ispadne da su mostovci pomagali agrokoru

onda oni kažu "al nismo mi majkenam nego je marić todorićev špijun i on nas je nagovorio da tako glasamo" (na stranu što ako vjeruješ da je neko todorićev špijun i ako taj neko sam ne glasa a ti glasaš kako te je taj za kog vjeruješ da je špijun nagovorio, onda si mentalno retardiran i treba ti oduzet poslovnu sposobnost a ne ti dat da budeš ministar)


onda ispadne da su lagali

_________________
Mostovci dakle lažu - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by kaya 15/7/2017, 20:47

marcellus wrote:

onda ispadne da su mostovci pomagali agrokoru

daj marc...a onda ispadne da su mostovci odletili iz vlade po cijenu pada vlade a posebno ministar policije jer je zatražio istragu todorića kojega "oni podržavaju"
pogledaj širu sliku, fokusirao si se na detalj
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by kaya 15/7/2017, 20:50

mostovci su morali glasati kako adz hoće i glasali su svjesni toga kada jednom izglasaju suprotno da će ih baciti van.
i usprkos tome to su i napravili
tu je sve jasno..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Brain32 15/7/2017, 21:21

kaja wrote:mostovci su morali glasati kako adz hoće i glasali su svjesni toga kada jednom izglasaju suprotno da će ih baciti van.
i usprkos tome to su i napravili
tu je sve jasno..
Amen!
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Painkiller 15/7/2017, 23:12

Brain32 wrote:
kaja wrote:mostovci su morali glasati kako adz hoće i glasali su svjesni toga kada jednom izglasaju suprotno da će ih baciti van.
i usprkos tome to su i napravili
tu je sve jasno..
Amen!
Sad su probali zaradit još koji jeftin politički bod na Agrokoru, ali će valjda ubuduće biti pametniji. Prije upotrebe jezika posavjetovati se sa psihijatrom, a ne s njegovim pacijentima.  Nekada sam polagao i neke nade u njih, ali ako ovako budu nastvili, "mostovac" neće bit potencijalno rješenje, nego dijagnoza.

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by kaya 15/7/2017, 23:52

Painkiller wrote:
Brain32 wrote:
kaja wrote:mostovci su morali glasati kako adz hoće i glasali su svjesni toga kada jednom izglasaju suprotno da će ih baciti van.
i usprkos tome to su i napravili
tu je sve jasno..
Amen!
Sad su probali zaradit još koji jeftin politički bod na Agrokoru, ali će valjda ubuduće biti pametniji. Prije upotrebe jezika posavjetovati se sa psihijatrom, a ne s njegovim pacijentima.  Nekada sam polagao i neke nade u njih, ali ako ovako budu nastvili, "mostovac" neće bit potencijalno rješenje, nego dijagnoza.
je, oni su dijagnoza a plenki-toda-šeki su stabilnost
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu - Page 3 Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum