ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by jastreb Thu 13 Jul - 13:16

veber wrote:poznati vojni analitičar jastreb.

migovi su prva liga, kaj ne?
Gle. Kad smo kod Migova. Najbolje Migove Rusi proizvode i zadržavaju za sebe. Drugu ligu prodaju najboljim saveznicima. A treću nebitnim zemljama iz trećega svijeta.

Tako je i kod Amera.

jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by veber Thu 13 Jul - 13:21

da naš dragi lazanski. ti i ero ste najupućeniji. misliš da su ćifuti kupili drugorazredni? ili da će briti kupiti?
hoće kurac.
kao što ameri od nas kupuju pištolj ili kacigu. ne zbog cijene već jer su najbolji u svijetu.
ako strojnica prođe sve kontrole u us postaje sastavni dio naoružanja američke vojske, koliko mi je frend rekao mornarica je najviše zainteresirana za nju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by jastreb Thu 13 Jul - 13:24

veber wrote:da naš dragi lazanski. ti i ero ste najupućeniji. misliš da su ćifuti kupili drugorazredni? ili da će briti kupiti?
hoće kurac.
kao što ameri od nas kupuju pištolj ili kacigu. ne zbog cijene već jer su najbolji u svijetu.
ako strojnica prođe sve kontrole u us postaje sastavni dio naoružanja američke vojske, koliko mi je frend rekao mornarica je najviše zainteresirana za nju.
Pa mi ćemo pištolje prodati svakome jer smo u takvoj situaciji. I ne možeš uspoređivati SAD i Hrvatsku,ili borbeni avion i pištolj.

Uostalom usporedi kalašnjikove ruske proizvodnje u rukama ruskog vojnika,ili kalašnjikov ruske proizvodnje u rukama neke arapske armije.

Nebo i zemlja.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by veber Thu 13 Jul - 13:25

možeš prodat samo ono što vrijedi.
najbolji kalaš je bio od CZ

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by jastreb Thu 13 Jul - 13:27

veber wrote:možeš prodat samo ono što vrijedi.
najbolji kalaš je bio od CZ
Slažem se da je najbolji kalaš bio od CZ,ali ja sam ti pričao o ruskom oružju.

I sigurno Amer neće prodati oružje (avione) iste kvalitete nama ili Izraelu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by Guest Thu 13 Jul - 13:29

jastreb wrote:
veber wrote:da naš dragi lazanski. ti i ero ste najupućeniji. misliš da su ćifuti kupili drugorazredni? ili da će briti kupiti?
hoće kurac.
kao što ameri od nas kupuju pištolj ili kacigu. ne zbog cijene već jer su najbolji u svijetu.
ako strojnica prođe sve kontrole u us postaje sastavni dio naoružanja američke vojske, koliko mi je frend rekao mornarica je najviše zainteresirana za nju.
Pa mi ćemo pištolje prodati svakome jer smo u takvoj situaciji. I ne možeš uspoređivati SAD i Hrvatsku,ili borbeni avion i pištolj.

Uostalom usporedi kalašnjikove ruske proizvodnje u rukama ruskog vojnika,ili kalašnjikov ruske proizvodnje u rukama neke arapske armije.

Nebo i zemlja.
AIrudati..podsjeti me kad sam bio o onoj jugo vvojsci 80 i neke,pa na terenu u Ivangradu,tudej beranama,inace,najzesce uporiste Čednika u ww2,radili smo otkonzerviravanje pjesacke ratne teknike..sjeo sa na guzicu kad sam vidio one ruske automate sa buretom...celik,sjajan,gladak,na plavo se prelijeva.. 1942..a niti pikla hrdje..

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 -пулемет_системы_Шпагина_обр._1941
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by veber Thu 13 Jul - 13:37

to se zove bruniranje. čelik se potapa u vrelo ulje. ili se alkalno obrađuje. nastaje oxidni sloj koji štiti jezgru i ne provodi struju.
na engleskom se kaže Bluing od plavkaste boje ;):

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by veber Thu 13 Jul - 13:39

inače hsov pištolj je napravljen od plastike. samo su cijev i opruge od metala i u nekim slučajevima okvir.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by Guest Thu 13 Jul - 13:48

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Hqdefault


Mda...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by veber Thu 13 Jul - 14:03

grijanjem samo mijenjaš boju i ako pretjeraš onda i strukturu čelika. zato se to radi u ulju i solnim kupkama gdje se stvara oksidacijski sloj.


ovo s grijanjem možeš i doma na štednjaku, samo nemoj na indukcijskom.
nakon što promijeni boju i ohladi se uzmi krpicu i namoči ju u solnu kiselinu i obrisat ćeš boju. tek u ulju i solima dobiješ pravi oksidacijski sloj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by Guest Thu 13 Jul - 15:43

jastreb wrote:
veber wrote:poznati vojni analitičar jastreb.

migovi su prva liga, kaj ne?
Gle. Kad smo kod Migova. Najbolje Migove Rusi proizvode i zadržavaju za sebe. Drugu ligu prodaju najboljim saveznicima. A treću nebitnim zemljama iz trećega svijeta.

Tako je i kod Amera.

Jao kako lupis i ostanes ziv. Prvo...bas najstarije modele i rade sebi i odrzavaju i podizu upgrade eventualno s vremena na vrijeme. Citava flota Migova 29 je bila prizemljena u nekoliko navrata jer se kasnilo s ovim ili onim. Nove modele skoro da i ne uvode u oruzane snage. Iznimka je jedino serija koja je radjena za Kuznetsova te avioni koji su zavrsili silom prilikom nazad kuci jer se otkrilo da su isli varati arape sklapanjem novih Migova sa dijelovima od starih aviona. Tako da....prc krivo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by Eroo Thu 13 Jul - 15:57

veber wrote:ero opet šprica, kao znao je da će se kupiti američki avioni.

naravno, majmune da će se kupiti američki, kaj misliš da bi ameri dali da se kupe neki drugi?

koji si ti bedak.
Kočijašu, tako ti možeš razgovarati samo sa svojima u kući, ali ne i kad se nađeš u civiliziranom vanjskom svijetu.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by Guest Thu 13 Jul - 16:01

Eroo wrote:
veber wrote:ero opet šprica, kao znao je da će se kupiti američki avioni.

naravno, majmune da će se kupiti američki, kaj misliš da bi ameri dali da se kupe neki drugi?

koji si ti bedak.
Kočijašu, tako ti možeš razgovarati samo sa svojima u kući, ali ne i kad se nađeš u civiliziranom vanjskom svijetu.

pa točno ti je rekao da si majmun što i jesi evo ja to potvrđujem. majmun si i točka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by Eroo Thu 13 Jul - 16:04

dzango wrote:
asilovski wrote:Zemlja ide u kurac ali no čardak kupuje flotilu pa Vučić je kurac za ove bitange
Ovi i kupuju zato što je Vučić nabavio avione. Ineče kurac.
Nema to veze s Vučićem. Misliš li i za Mađare i Rumunje isto?
Članice NATO imaju obavezu do NATO i nije im reper nikakav Vučić sa svojih par kanti  od aviona.
Radi se o sistemu obrane, o kojem ne  odlučuju pojedine članice.
Nije Srbija nikakav opasnost za NATO. Bolje za vas da je tako...Znaš ono, uvijek se nađe veći čekić i tako... ;)
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by veber Thu 13 Jul - 16:05

Eroo wrote:Kočijašu, tako ti možeš razgovarati samo sa svojima u kući, ali ne i kad se nađeš u civiliziranom vanjskom svijetu.
sori, uvrijedio sam majmune.

ovim putem se ispričavam svim majmunima.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by Eroo Thu 13 Jul - 16:06

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:ero opet šprica, kao znao je da će se kupiti američki avioni.

naravno, majmune da će se kupiti američki, kaj misliš da bi ameri dali da se kupe neki drugi?

koji si ti bedak.
Kočijašu, tako ti možeš razgovarati samo sa svojima u kući, ali ne i kad se nađeš u civiliziranom vanjskom svijetu.

pa točno ti je rekao da si majmun što i jesi evo ja to potvrđujem. majmun si i točka.
Ma dobro, kad ti to kažeš ja to prihvaćam uz smiješak...
Ali kad to kaže netko s leptir mašnom onda me to pomalo iznenadi.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by Eroo Thu 13 Jul - 16:08

veber wrote:
Eroo wrote:Kočijašu, tako ti možeš razgovarati samo sa svojima u kući, ali ne i kad se nađeš u civiliziranom vanjskom svijetu.
sori, uvrijedio sam majmune.

ovim putem se ispričavam svim majmunima.
Ma dobro, ne moraš ponavljati, već sam te dao u poseban pretinac...Sad se možeš pridružit Gnječu i opali iz svih oruđa i oružja... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by veber Thu 13 Jul - 16:08

tko nosi leptir mašnu?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by jastreb Thu 13 Jul - 16:11

Malo ste pretjerali. I ja se sa Erom gotovo ni u čemu ne slažem,ali čovjeka nikada nisam "častio" sa takvim pogrdnim izrazima.

Pogotovo se to odnosi na Vebera. Gnječ "fura" takav stil i na takav se način obraća gotovo polovici foruma,ali onaj Veber on baš vrijeđa.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by veber Thu 13 Jul - 16:14

ajde advokatu kaj te boli kurac. ja sam samo skinuo rukavice i eri odgovorio po bosanski, kaj tebe boli kurac?
odi citiraj njegoša i cugaj pivo iza kioska.
šic!

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by vuksadinare Thu 13 Jul - 16:15

jastreb wrote:Malo ste pretjerali. I ja se sa Erom gotovo ni u čemu ne slažem,ali čovjeka nikada nisam "častio" sa takvim pogrdnim izrazima.

Pogotovo se to odnosi na Vebera. Gnječ "fura" takav stil i na takav se način obraća gotovo polovici foruma,ali onaj Veber on baš vrijeđa.
polovici foruma?..on se tako obraca 98% foruma....i nije to njegov stil nego jednostavno takav je...druagcije ne zna..ili ej foler ili zivcenjak treceg nema..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova - Page 2 Empty Re: Krstičević za HRT: Korak smo bliže kupnji američkih zrakoplova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum