ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Go down

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Empty Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Post by Kermit 4/7/2017, 09:42

http://hr.n1info.com/a215937/Vijesti/Stav-EK-o-arbitrazi-mogao-bi-biti-slican-stavu-Njemacke.html
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Empty Re: Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Post by Kermit 4/7/2017, 09:42

Mislim da je u pitanju, što sam već spomenuo, to nesretno vjerovanje da nam je Njemačka tradicionalni prijatelj i da će se ona biti za nas. Nitko neće biti za nas zbog nas. Ako će netko biti uz nas, imat će interese. I Srbija živi u istoj iluziji, Srbija se vara da je Rusija podržava zbog veliko slavenskog prijateljstva, podržavat će je dok bude imala interesa. Interesi vladaju svijetom, bojim se da to hrvatska vanjska politika to nije prepoznala.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Empty Re: Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Post by Kermit 4/7/2017, 09:46

Kad je u pitanju je SAD, mislim da se nitko danas ne može osloniti na to što Trump mijenja svoja politička stajališta iz dana u dan. Američka politika tetura iz dana u dan, mijenja stajališta. Pogledajte samo odnose s Kinom. Ne mislim da je izričito stav da je to bilateralno pitanje, da je za RH, to je stav nećemo se miješati - riješavajte to kako znate.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Empty Re: Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Post by Eva_ 4/7/2017, 10:35

HR vode budale i izdajice i odvest će ju u zaborav. Raspodijela plijena zvanog hrvatski teritorij nikad nije bila bliža.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Empty Re: Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Post by Sabina Spielrein 4/7/2017, 11:04

asilovski wrote:http://hr.n1info.com/a215937/Vijesti/Stav-EK-o-arbitrazi-mogao-bi-biti-slican-stavu-Njemacke.html
Baš sam se iznenadila.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Empty Re: Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Post by Kermit 4/7/2017, 11:28

Sabina Spielrein wrote:
asilovski wrote:http://hr.n1info.com/a215937/Vijesti/Stav-EK-o-arbitrazi-mogao-bi-biti-slican-stavu-Njemacke.html
Baš sam se iznenadila.
Dva ratna druga:
Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke 25f0afdca40c03e36f66
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Empty Re: Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Post by Eva_ 4/7/2017, 11:41

Pa i ja sam nekak bliža Janezima.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Empty Re: Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Post by Eva_ 4/7/2017, 11:41

Jebiga, HR puši ovu arbitražu, a ak bu sreće i svaku iduću.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Empty Re: Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Post by Regoč 4/7/2017, 12:03

Veseli se gamad izdajnička. Stav Ekomisije njeka bude kakav im mil, ali mi znamo što je naše, kao i da je međunarodno pravo na našoj strani. Njemačka, da je pametna, inzistirala bi na rješenju po međunarodnom pravu i time spriečila sukobe između članicah Eunije, a time i njezino slabljenje. Svojom kretenskom politikom otuđila je od sebe jug i istok Eunije te se zavadila s Rusijom.

_________________
Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke Empty Re: Stav EK o arbitraži mogao bi biti sličan stavu Njemačke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum