ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmski dnevnik forumaša

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Tue 16 Jan - 9:06

Totenkopf wrote:Pogleda 'dunkirk'...
Neloš prikaz zračnih borbi...

Ja sam ga gledao u kinu u 3D. Fenomenalan doživljaj. Nolan mi je još uvijek na 100%, svaki njegov film me oduševi.

Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Tue 16 Jan - 9:47

Trenutno gledan dokumentarac ‘Dope’ na Netflixu...
Realan prikaz svega i uvid u temu sa sve tri strane (dileri, panduri, konzumenti)...
Kad to završim ne red dolazi ‘La casa de Papel’
Check out “La casa de papel” on NetflixFilmski dnevnik forumaša - Page 13 Imagepng https://www.netflix.com/title/80192098?s=i&trkid=14170032
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Wed 17 Jan - 11:05

Tommy R wrote:
Ithildin wrote:
Tommy R wrote:
Možda je Noah = Bartosz, meni je to prvo palo na pamet, a Bartoszev otac je definitivno putnik kroz vrijeme, vjerojatno iz budućnosti.
Da, razumijem zasto bi se to dalo zakljuciti. Otkrio mu je postojanje vremenske petlje, njegovu baku naziva master mindom koji povlaci sve konce i, konacno, predaje mu svoju "Bibliju" sa svim onim podacima, datumima i tko zna cime jos. Ali Bartosz ima tamne oci i tamno smedju kosu. Noah svijetle oci i ono malo kose cini mi se da ide ka svijetlo smedjoj.
Hahaha...što je žensko oko. Uopće nisam obraćao pažnju na te detalje.

Pa bas su se nekako i potrudili da si glumci medjusobno nalikuju. :-)

Zbog detalja bi trebalo ponoviti sezonu. Recimo, nije mi proslo umom da zvuk helikoptera i lavez pasa izostaje iz scena kad ugledamo Alexa tj. Borisa u trenutku spasavanja Regine. U prvoj sceni, ti su zvukovi prisutni. Upucuju li oni na 2052.? Vidjeli smo slicnu letjelicu u toj godini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Wed 24 Jan - 11:11

Nisam se lijeno protezala na nekoj od udobnih foteljica beskrajnih kinodvorana. Umjesto toga, naisla sam na cam verziju Posljednjeg jedija i umjesto 4D dozivljaja uronih u vlastitu visedimenzionalnu mastu. Jer trebalo je dovrsavati ono sto je bilo zamuceno, nedoreceno, nesuvislo i nedosljedno. I dok sam preskakala japanske titlove, odnosno, ucila ih ignorirati, najvecu paznju usmjerila sam prema rashomonskoj prici Lukea, Bena i Rey. Mislim da je to ujedno i najbolji dio filma, unatoc nekim nedosljednostima u prikazu Lukeovog karaktera. Sve ostalo nekako je suvise nabacano, nedovoljno promisljeno, loseg humora, karikaturalnih prikaza odredjenih likova (general).. Marry Poppins Leia dotukla me je.. :-D

No dobro. Ne mogu reci da sam cesto ispadala iz kadra jer sam, zapravo, iscekivala nastavak price spomenutog trojca..

Okej je filmic, iako sam ocekivala najgori trash sudeci po kolicini gnjeva kojim SW fanovi polijevaju svaku poru drustvenih mreza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Wed 24 Jan - 18:39

Ja sam ga pogledao u kinu u 3D. Impresivan je za pogledat, ali sama priča nije ne se previše dojmila, sve se vrti oko tog odnosa Kyla i Rey. Fan sam serijala, ali ne freak u nerdovskom smislu,  nego onako s distance. Od svih 8 nastavaka ovog smjestio negdje na 6.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Wed 24 Jan - 20:31

Meni je isto bila prazna prica a jer ne pogedah 7.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Thu 25 Jan - 9:06

Gleda ga u 4D...
Vise nikad neću bacit 70 kn za tu sprdačinu od tehnologije...
Ok je film, al nisan ljubitelj takvih filmova...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 26 Jan - 12:47

Tommy R wrote:Ja sam ga pogledao u kinu u 3D. Impresivan je za pogledat, ali sama priča nije ne se previše dojmila, sve se vrti oko tog odnosa Kyla i Rey. Fan sam serijala, ali ne freak u nerdovskom smislu,  nego onako s distance. Od svih 8 nastavaka ovog smjestio negdje na 6.

Da, dosta mu toga nedostaje. Ni sam Mark Hamill nije bio zadovoljan nacinom na koji su osmislili Lukea. Jednostavno, jediji ne odustaju. Cak i ako progutamo taj dio njegovog trenutka zamracenja u kojem je "isukao" svoj lightsaber i uperio ga prema mladom Benu kojem se citav svijet tada urusio i time ga pogurao prema Snokeovim manipulacijama, ne bi odustao od njega. Cini se da Disneyeva trilogija ide ka raspustanju Lukasove ostavstine, njegovog mitopoetskog pricanja price i vise stremi ka potpunom odustajanju od onoga sto nas je uopce vezalo uz SW univerzum. Putovanje heroja. Tema vecine mitova. I sam Luke u jednom trenutku s prijezirom se osvrce na mit o mocnom jediju, a Ben (Kylo Ren) u drugoj sceni, nagovarajuci Rey da mu se pridruzi, s velikom strascu pristaje uz ideju kako prslost treba ostaviti za sobom i ne obazirati se na svo to nasljedje. Ostaviti proslosti njene roditelje, njegove roditelje, Dartha Vadera, Lukea, Prvi red, Otpor..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 26 Jan - 12:58

P.S. ako SW filmove ispraznimo od svega onoga sto ih je uopce cinilo nama prepoznatljivim SW-om, tada se postavlja pitanje zasto to uopce vise nazivati SW-om, a ne nekim zasebnim akcijskim sci-fi filmom. Dobivam dojam da vise pratimo budjenje Reyine seksualnosti, nego sto pratimo uspone i padove jedne heroine..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sun 28 Jan - 16:33

Aritmija

Savrsen....Drama,reala,ljudskost,birokracija....imala sam osjecaj da sam u ,ne bresanovoj,onoj stvarnoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique Thu 1 Feb - 1:00

opet bez ideje za film ...bbc horizon jubitu...and sleep :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Thu 1 Feb - 15:58

Uživala sam u četvrtoj sezoni Black Mirrora. :) 

Favoriti su USS Callister, Hang the DJ i Black Museum koji je ujedno i meta epizoda jer se u ovom "muzeju hi-tech zločina" nalaze predmeti koje smo mogli uočiti u prethodnim epizodama, čak i drugih sezona. Sve tri epizode imaju svojevrstan završetak s kojim se možemo složiti, iako je Black Museum mračan do samog kraja.

Krenula sam potražiti Leftoverse, no uočih Fortitude, seriju divnih zaleđenih, bijelih krajolika. Ima li netko da ju je dovršio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 2 Feb - 13:42

Leftoverse sam pogledao do kraja. Fortitude, ne znam za tu seriju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 2 Feb - 16:01

Tommy R wrote:Leftoverse sam pogledao do kraja. Fortitude, ne znam za tu seriju.


Odlično! Nabaci par mamaca.. :) Što te je zadržalo do samog kraja?

Fortitude, hmm.. na petoj sam epizodi i zasad mi još uvijek baca na krimić, rekla bih da mi je pomalo i dosadna jer se razmazih Twin Peaksom i Darkom, no uživam u hladnim arktičkim predjelima serije i iščekujem da me konačno prilijepi za ekran.

Uostalom, pročitaj. :) Nema spoilera.

http://www.serijala.com/izdvojeno/recenzija-fortitude-uznemirujuci-noir-arktika-u-intrigantnoj-misteriji/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 3 Feb - 14:49

sinoć gledala intruders.. užasno dosadan film.. ali privukao me clive owen.. danas pročitala recenzije.. uglavnom se slažu sa mnom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 3 Feb - 21:04

Zaljubljeni smo u house of cards
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sun 4 Feb - 21:18

Prva dva Thor filma su bila sranje, ali ovaj treći mi je super
Thor - Ragnarok - nisam ni očekivao loše od redatelja Taika Vaititi-a(Hunt For The Wilderpeople i What We Do In The Shadows)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 9 Feb - 17:53

Levijatan režisera Andreja Zvjaginceva - odličan film nekidan na htv3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 9 Feb - 19:52

Mollys Game



 
Odlican
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique Sat 10 Feb - 14:19

North and South (TV Series 1985–1994)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique Sat 10 Feb - 14:20


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 13 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum