ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Go down

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti Empty Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Post by Kermit 30/6/2017, 17:01

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pisanje-po-crkvi-tange-i-misicavi-dileri-gradonacelnik-novalje-protiv-turista/980061.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti Empty Re: Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Post by Guest 30/6/2017, 17:06

ironično buni se ekipa protiv turizma , svi tamo dobro žive.. neka stane jedna turistička sezona u RH, ekipa iz Novalje i Zagreba će se brzinski vratiti u Bosnu jer ovdje neće ništa ostati, i tamo će zagovarati taj "čisti moral" sa vehabijskim selom u blizini svoga doma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti Empty Re: Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Post by Guest 30/6/2017, 18:55

Pinochet wrote:ironično buni se ekipa protiv turizma , svi tamo dobro žive.. neka stane jedna turistička sezona u RH, ekipa iz Novalje i Zagreba će se brzinski vratiti u Bosnu jer ovdje neće ništa ostati, i tamo će zagovarati taj "čisti moral" sa vehabijskim selom u blizini svoga doma
ti misliš da je napušeno orgijanje turizam?!?
daj se malo makni od politike i kompa, provozaj se obalom, zaviri u hotelska naselja, probaj se informirati oko bukinga i slobodnih termina pa onda sudi što nosi turizam u RH...šaka drogiranih i oduzetih vrtiguza u tangicama i istetoviranih rastafarijanaca, koji 2 sata dudaju jednu cugu, a ostalo nose iz konzuma i plodina ili ipak netko drugi.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti Empty Re: Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Post by Guest 30/6/2017, 19:28

Noor wrote:
Pinochet wrote:ironično buni se ekipa protiv turizma , svi tamo dobro žive.. neka stane jedna turistička sezona u RH, ekipa iz Novalje i Zagreba će se brzinski vratiti u Bosnu jer ovdje neće ništa ostati, i tamo će zagovarati taj "čisti moral" sa vehabijskim selom u blizini svoga doma
ti misliš da je napušeno orgijanje turizam?!?
daj se malo makni od politike i kompa, provozaj se obalom, zaviri u hotelska naselja, probaj se informirati oko bukinga i slobodnih termina pa onda sudi što nosi turizam u RH...šaka drogiranih i oduzetih vrtiguza u tangicama i istetoviranih rastafarijanaca, koji 2 sata dudaju jednu cugu, a ostalo nose iz konzuma i plodina ili ipak netko drugi.


mene strani turisti muški često pitaju ono kad me zaustave traže neku informaciju, najčešće pitanje je: gdje možemo jebat? znaš li mjesto gdje ima kurvi? i to pitanje mi postave na više stranih jezika znači nije da su samo neki seksualno ugroženi talijani, njemci...ima ih odasvuda muški se žele provesti.

onda im je kažem unfortunately no sex only water and sun in kroejša.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti Empty Re: Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Post by Guest 30/6/2017, 19:35

Gnječo Profešure..hilfaj..!!!

zasto mi WD My headpain u butanju resetira sustav tri puta dok se budi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti Empty Re: Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Post by Guest 30/6/2017, 19:45

pismejker wrote:Gnječo Profešure..hilfaj..!!!

zasto mi WD My headpain u butanju resetira sustav tri puta dok se budi?

stvarno si mi dao hrpu podataka po kojima ću sigurno znati gdje je problem. to je isto ko da ja pitam doktora doture svako jutro kad se probudim tri puta kihnem. šta mi je?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti Empty Re: Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Post by Guest 30/6/2017, 20:03

E wako... laptop je HP Pavilion dv7 Intel baza,dualbut,Mint 18.2 i Win7,sve superurednoradi..
Eksterni je WD My Book 4tb,USB 3,ali na lapu imam USB 2.0 portove..sve superudernoradi,kad se sistem digne,ali,u but sekvenci,2 puta srusi dizanje,odnosno resetira,i tek treci puta "uhvati" pravilni boot,to se dogadja prije onog menija gdje biram dizanje widdoesa ili Linuxa..etoc...sto bi jos mogo reci... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti Empty Re: Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Post by Eroo 30/6/2017, 20:04

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Pinochet wrote:ironično buni se ekipa protiv turizma , svi tamo dobro žive.. neka stane jedna turistička sezona u RH, ekipa iz Novalje i Zagreba će se brzinski vratiti u Bosnu jer ovdje neće ništa ostati, i tamo će zagovarati taj "čisti moral" sa vehabijskim selom u blizini svoga doma
ti misliš da je napušeno orgijanje turizam?!?
daj se malo makni od politike i kompa, provozaj se obalom, zaviri u hotelska naselja, probaj se informirati oko bukinga i slobodnih termina pa onda sudi što nosi turizam u RH...šaka drogiranih i oduzetih vrtiguza u tangicama i istetoviranih rastafarijanaca, koji 2 sata dudaju jednu cugu, a ostalo nose iz konzuma i plodina ili ipak netko drugi.


mene strani turisti muški često pitaju ono kad me zaustave traže neku informaciju, najčešće pitanje je: gdje možemo jebat? znaš li mjesto gdje ima kurvi? i to pitanje mi postave na više stranih jezika znači nije da su samo neki seksualno ugroženi talijani, njemci...ima ih odasvuda muški se žele provesti.

onda im je kažem unfortunately no sex only water and sun in kroejša.
Šta raspravljaš šnjima, reka bi in da si prebukiran i šlus... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74786
2016-07-22


Back to top Go down

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti Empty Re: Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Post by Guest 30/6/2017, 20:04

ja..externi je formatiran u NTFS...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti Empty Re: Zrće: Dođe vam još dvjesto dilera, onih mišićavih faca, onih crnaca iz, ne znam kojih londonskih četvrti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum