ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hase opet prca Bandica:'Ne dolazi u obzir mutna igra izmedju HDZ-a i Bandica na nas racun.Skupstina sutra nece biti konstituirana jer mi se ne prodajemo za fotelje u gradskim trznicama'

Go down

Hase opet prca Bandica:'Ne dolazi u obzir mutna igra izmedju HDZ-a i Bandica na nas racun.Skupstina sutra nece biti konstituirana jer mi se ne prodajemo za fotelje u gradskim trznicama' Empty Hase opet prca Bandica:'Ne dolazi u obzir mutna igra izmedju HDZ-a i Bandica na nas racun.Skupstina sutra nece biti konstituirana jer mi se ne prodajemo za fotelje u gradskim trznicama'

Post by vuksadinare 28/6/2017, 21:24

http://direktno.hr/zagreb/hasanbegovic-tvrdi-skupstina-sutra-nece-biti-konstituirana-evo-i-zasto-90319/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hase opet prca Bandica:'Ne dolazi u obzir mutna igra izmedju HDZ-a i Bandica na nas racun.Skupstina sutra nece biti konstituirana jer mi se ne prodajemo za fotelje u gradskim trznicama' Empty Re: Hase opet prca Bandica:'Ne dolazi u obzir mutna igra izmedju HDZ-a i Bandica na nas racun.Skupstina sutra nece biti konstituirana jer mi se ne prodajemo za fotelje u gradskim trznicama'

Post by vuksadinare 28/6/2017, 21:25

ovaj bu u ludaru strpao bandida i  plenkija... Hase opet prca Bandica:'Ne dolazi u obzir mutna igra izmedju HDZ-a i Bandica na nas racun.Skupstina sutra nece biti konstituirana jer mi se ne prodajemo za fotelje u gradskim trznicama' 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hase opet prca Bandica:'Ne dolazi u obzir mutna igra izmedju HDZ-a i Bandica na nas racun.Skupstina sutra nece biti konstituirana jer mi se ne prodajemo za fotelje u gradskim trznicama' Empty Re: Hase opet prca Bandica:'Ne dolazi u obzir mutna igra izmedju HDZ-a i Bandica na nas racun.Skupstina sutra nece biti konstituirana jer mi se ne prodajemo za fotelje u gradskim trznicama'

Post by vuksadinare 28/6/2017, 21:26

..jedino ga mogu zaustaviti da ga fizicki uklone... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hase opet prca Bandica:'Ne dolazi u obzir mutna igra izmedju HDZ-a i Bandica na nas racun.Skupstina sutra nece biti konstituirana jer mi se ne prodajemo za fotelje u gradskim trznicama' Empty Re: Hase opet prca Bandica:'Ne dolazi u obzir mutna igra izmedju HDZ-a i Bandica na nas racun.Skupstina sutra nece biti konstituirana jer mi se ne prodajemo za fotelje u gradskim trznicama'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum