ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL 2017/2018

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/1/2018, 11:52

s 400 000 stan hrana i rezije su bitna stavka

Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/1/2018, 12:12

Umra lik koji je Mamica ima na žici ka malu marionetu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/1/2018, 12:33

Tommy R wrote:Rijeka dovela Božinova. Bože dragi.


:rofl :rofl

Prva prognoza koju je djubrovačka gluperda pogodila u istoriji, rijeka se raspala brže od kule od karata. Pa njega su iz prtizana isterali, bože dragi... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/1/2018, 13:13

operw wrote:s 400 000 stan hrana i rezije su bitna stavka
Mijo obožava čips, a to će u Hajduku dobit badave. Zato se vratio. Vani je čips prilično skup.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/1/2018, 13:20

Tommy R wrote:
operw wrote:s 400 000 stan hrana i rezije su bitna stavka
Mijo obožava čips, a to će u Hajduku dobit badave. Zato se vratio. Vani je čips prilično skup.

I jogurt, kao i pivo...
a ne mora i za jadranke da baca pare... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/1/2018, 13:45

https://www.google.hr/amp/s/www.vecernji.hr/amp/sport/caktas-izbacen-iz-momcadi-zbog-cipsa-479565
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/1/2018, 15:02

hahahahaha


sreca nema vise mise pa moze jesti cips
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Jack Torrance 28/1/2018, 16:58

Bože dragi je lipo živit u poricanju i bit glup ka kurac.
Pa da se podsjetimo kako se u gnk komesarijatu plaćenim perima dile direktive za medijski obračun s neistomišljenicima


[size=46]Prije početka tekme vrijeme sam provodio u ugodnoj zezanciji s Adolfom Kožulom i Tomislavom Marčinkom, gospodi koja su zadužena za promidžbenu djelatnost najmoćnijeg kluba u srednjoeuropskim okvirima. Marčinko mi je savjetovao da ne pišem više o Dinamu jer tamo sve normalno funkcionira, nego da bi bilo daleko korisnije  da se u svojim analizama usredotočim  na Hajduka. Rekao sam da je za  nerješive probleme u Hajduku odgovor dao već Platon prije gotovo dva i pol tisućljeća. U situaciji kada “ulica” donosi odluke od supstancijalne naravi, ne možemo očekivati da će biti odlučeno nešto dobro i pametno.[/size]

http://www.dnevno.hr/kolumnisti/jure-zovko/cemu-mrznja-prema-hrvatskom-nogometu-1091319/

Pa onda da još jednom svi mi iz hajduka, nh, torce, bbb i zzd odamo počast legendarnom i nikad prežaljenom dariju horvatu, purgerskom john smithu, fiktivnom liku kreiranom u maksimirskoj tvornici laži i njegovim tjednim kolumnama na gnk klupskoj stranici od kojih je sadržaj barem polovice svake od njih bija utuživ zbog kleveta i laži da su oni na kraju svake morali stavit "Stavovi izneseni u tekstu su osobni stavovi autora i ne odražavaju stav GNK Dinamo. GNK Dinamo se u potpunosti odriče svake odgovornosti koja na bilo koji način može nastati iz ili je na bilo koji način vezana za sadržaj naveden u tekstu, za bilo koje radnje korisnika/posjetitelja uporabom ili zlouporabom sadržaja iz teksta te za bilo kakvu štetu koja može nastati korisniku/posjetitelju ili bilo kojoj trećoj strani u vezi s uporabom ili zlouporabom ovog teksta."


http://www.nogometplus.net/index.php/naslovna/cenzura-u-dinamu-horvat-odmaglio/

http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/skandalozna-objave-na-dinamovoj-sluzbenoj-stranici-kritiziranje-bbb-a-mandze-reprezentacije-izbornika-829848/

Pa onda sad ovi rafael petrić koji je odjednom pojavia niotkud ali štanca li ih štanca pritom slijedeći istu retoriku i stil pisanja.
A di su još kličko, kralj situacije i ostala armija plaćenih trolova i duševnih bolesnika koji su danonoćno dežurali po svim portalima i lipili svoje gadarije u komentarima ispod svake vijesti vezane uz hajduk dijeleći pritom istu nepismenost i pravopisne greške.
Njih pritom ne valja mišat s alačem, deom, bublom, čobanovom i ostalim babićevcima koji će srat kontra rođene matere ako in to donosi klikove. Tipični clickbait oportunisti koji će bit za ili kontra svakoga, ovisno kako to zahtijeva trenutak. 
Uostalom alač je isfrustrirani dinamovac iz makarske, imamo mi i više nego dovoljno takvih srala koji navijaju za hajduk ali tuku po njemu iz svih oružja jer in ne paše model upravljanja di in više nema na r1

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Jack Torrance 28/1/2018, 16:59

fridrih_niche wrote:Umra lik koji je Mamica ima na žici ka malu marionetu...
;)
Ovršija vrag svoje. Hrvatska je od danas barem mrvicu lipše misto za život

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Jack Torrance 28/1/2018, 17:20

Браћала wrote:
Tommy R wrote:Rijeka dovela Božinova. Bože dragi.


:rofl :rofl

Prva prognoza koju je djubrovačka gluperda pogodila u istoriji, rijeka se raspala brže od kule od karata. Pa njega su iz prtizana isterali, bože dragi... :facepalm
Već viđen scenarij kod primorja. Isti grad, isti gazda, isto upumpavanje love, par jadranskih liga, prvenstava i kupova i onda ista sudbina.
Lijepe priče s rokom trajanja. Teanna je zaigrala all in, uspili su par sezona bit isprid hajduka šta je njima najbitnije, lova se potrošila, gazda u bijegu, dugovi ostali pa sad moraju prodavat sve šta zna napravit tri na nogu. Potirani sa vlastitog stadiona na trening kamp u ciganskom naselju, nekoć simpatična ultra grupa pretvorena u agente kojima županija plaća koreografije i gostovanja. Da miško sutra odluči ugasit klub mogu samo lajat na misec. 
Stvarno lijepa priča s kvarnera. No uopće ne sumnjam da će se valeri kod njih osjećat ka kod kuće  :coffee


HNL 2017/2018 - Page 44 Valeri-Bozinov-1

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by darth_vader 28/1/2018, 18:23

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:Umra lik koji je Mamica ima na žici ka malu marionetu...
;)
Ovršija vrag svoje. Hrvatska je od danas barem mrvicu lipše misto za život

Ima tu jos puno posla...sad mu nema vise kanadera na poziv da ga idu gasiti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/1/2018, 18:31

Verbal Kint wrote:Bože dragi je lipo živit u poricanju i bit glup ka kurac.
Pa da se podsjetimo kako se u gnk komesarijatu plaćenim perima dile direktive za medijski obračun s neistomišljenicima


[size=46]Prije početka tekme vrijeme sam provodio u ugodnoj zezanciji s Adolfom Kožulom i Tomislavom Marčinkom, gospodi koja su zadužena za promidžbenu djelatnost najmoćnijeg kluba u srednjoeuropskim okvirima. Marčinko mi je savjetovao da ne pišem više o Dinamu jer tamo sve normalno funkcionira, nego da bi bilo daleko korisnije  da se u svojim analizama usredotočim  na Hajduka. Rekao sam da je za  nerješive probleme u Hajduku odgovor dao već Platon prije gotovo dva i pol tisućljeća. U situaciji kada “ulica” donosi odluke od supstancijalne naravi, ne možemo očekivati da će biti odlučeno nešto dobro i pametno.[/size]

http://www.dnevno.hr/kolumnisti/jure-zovko/cemu-mrznja-prema-hrvatskom-nogometu-1091319/

Pa onda da još jednom svi mi iz hajduka, nh, torce, bbb i zzd odamo počast legendarnom i nikad prežaljenom dariju horvatu, purgerskom john smithu, fiktivnom liku kreiranom u maksimirskoj tvornici laži i njegovim tjednim kolumnama na gnk klupskoj stranici od kojih je sadržaj barem polovice svake od njih bija utuživ zbog kleveta i laži da su oni na kraju svake morali stavit "Stavovi izneseni u tekstu su osobni stavovi autora i ne odražavaju stav GNK Dinamo. GNK Dinamo se u potpunosti odriče svake odgovornosti koja na bilo koji način može nastati iz ili je na bilo koji način vezana za sadržaj naveden u tekstu, za bilo koje radnje korisnika/posjetitelja uporabom ili zlouporabom sadržaja iz teksta te za bilo kakvu štetu koja može nastati korisniku/posjetitelju ili bilo kojoj trećoj strani u vezi s uporabom ili zlouporabom ovog teksta."


http://www.nogometplus.net/index.php/naslovna/cenzura-u-dinamu-horvat-odmaglio/

http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/skandalozna-objave-na-dinamovoj-sluzbenoj-stranici-kritiziranje-bbb-a-mandze-reprezentacije-izbornika-829848/

Pa onda sad ovi rafael petrić koji je odjednom pojavia niotkud ali štanca li ih štanca pritom slijedeći istu retoriku i stil pisanja.
A di su još kličko, kralj situacije i ostala armija plaćenih trolova i duševnih bolesnika koji su danonoćno dežurali po svim portalima i lipili svoje gadarije u komentarima ispod svake vijesti vezane uz hajduk dijeleći pritom istu nepismenost i pravopisne greške.
Njih pritom ne valja mišat s alačem, deom, bublom, čobanovom i ostalim babićevcima koji će srat kontra rođene matere ako in to donosi klikove. Tipični clickbait oportunisti koji će bit za ili kontra svakoga, ovisno kako to zahtijeva trenutak. 
Uostalom alač je isfrustrirani dinamovac iz makarske, imamo mi i više nego dovoljno takvih srala koji navijaju za hajduk ali tuku po njemu iz svih oružja jer in ne paše model upravljanja di in više nema na r1
HNL 2017/2018 - Page 44 Juststoplemur

Sleep Sleep
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/1/2018, 23:30

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:Umra lik koji je Mamica ima na žici ka malu marionetu...
;)
Ovršija vrag svoje. Hrvatska je od danas barem mrvicu lipše misto za život
Složija bi se s tobom...
(Y)
Sad me samo zanima oce li npr. onaj hvarski svećenik proklinjat mrtvog Hanzekovica ka sta je proklinja mrtvog Goldsteina?
Naravno, ovo je bilo retoričko pitanje...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 29/1/2018, 01:15

Ja se ne slažem da je Hrvatska imalo bolje misto za živiti, jer ostaju njegove novine, njegova odvjetnička kuća i sve ostalo.
Ništa se ne minja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Sexual Tyrannosaurus 30/1/2018, 20:55

Je li to mala rijeka izgubila od njemackog cetveroligasa?
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Sexual Tyrannosaurus 30/1/2018, 20:55

fridrih_niche wrote:
Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:Umra lik koji je Mamica ima na žici ka malu marionetu...
;)
Ovršija vrag svoje. Hrvatska je od danas barem mrvicu lipše misto za život
Složija bi se s tobom...
(Y)
Sad me samo zanima oce li npr. onaj hvarski svećenik proklinjat mrtvog Hanzekovica ka sta je proklinja mrtvog Goldsteina?
Naravno, ovo je bilo retoričko pitanje...
;)

Koji si ti komunist
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by FRANK 31/1/2018, 00:37

Sexual Tyrannosaurus wrote:
fridrih_niche wrote:
Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:Umra lik koji je Mamica ima na žici ka malu marionetu...
;)
Ovršija vrag svoje. Hrvatska je od danas barem mrvicu lipše misto za život
Složija bi se s tobom...
(Y)
Sad me samo zanima oce li npr. onaj hvarski svećenik proklinjat mrtvog Hanzekovica ka sta je proklinja mrtvog Goldsteina?
Naravno, ovo je bilo retoričko pitanje...
;)

Koji si ti komunist
Ja kad je umraa
 Goldstein peka janje
A sada cu vola od srice
Gospemi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 31/1/2018, 14:33

Ma nije mi bitan stav tebe i doktora, nego uvaženog hvarskog svećenika...
Koja stoka klerofašistička, sad se neće oglasit priko fejsa...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Sexual Tyrannosaurus 31/1/2018, 14:40

Trebalo bi te zanimati moje mišljenje o tvom mekom sranju ....
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 31/1/2018, 14:45

Iman super stolicu...
Oduvik san ju ima...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by FRANK 31/1/2018, 17:35

fridrih_niche wrote:Iman super stolicu...
Oduvik san ju ima...
:D
Zna san da si uvik bija peder Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 44 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum