ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi zajebali plenkovića

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by vuksadinare 21/6/2017, 07:07

asilovski wrote:
vili40 wrote:
asilovski wrote:Što se ovoga navodnog ponašanja obitelji ne znam da li su svjesni kome su se oni zamjerili?
do sad nisu ni razmišljali o tome jer su godinama bili najjači i nedodirljivi,još sad im vlada čuva leđa pa što košta košta.
Ne znamo mi ni 10% onoga što se sve događalo ali pritisak je velik i sva ta govna bi mogla nekontrolirano izletit po svima nama a naročito po njima.S tim da će na kraju samo država(opet)najebati a visjeti neće nitko.
Rusi igraju polako i pametno,korak po korak a imaju sigurno puno aduta.A i u šahu su dobri dok ruski rulet dođe na kraju dok se iscrpe sve mogućnosti.
Problem je sto mi ne igramo u korist drzave ili građana sve da zajebomo ruse nego u korist crony čardaka i buzina a to teško može dobro završiti
..zato jer su bedaci mislili da ce moc amrike i brisela bezgranicno trajati a ne gledaju geostarteski i politicki dalej u buducnost nego od dana do dana...sto je ziheraska karakteristika...zato s ei plenki non stop poziva na nekakva međunaradna prava i ugovore sa kojima sad mozes obrisati guzicu kad se vecina toga ne drzi pogotovo velike sile...

vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Kermit 21/6/2017, 07:07

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:kvaka je bila u tome kako sam i pisao da su to rusi tražili da u slučaju ovrhe mogu zaobić hrvatsko pravosuđe

Kvaka je u tome da je ovo tipičan primjer pljenidbe osobne Todorićeve imovine od strane Sberbank što nikakve veze nema sa Plenkovićem, tako da je naslov samo obična bedastoća.
Mislim, ovdje bi Todorić osobno mogao ostati i bez polovice Kulmerovih dvora jer je Todorić također založio i taj dio te poznate nekretnine, a ne samo dionice Mercatora, ali to će ovisiti o politici Sberbank. Doduše, oni su u posljednje vrijeme pokazivali veliku razinu ljutnje prema Todoriću osobno.
Jedno po jedno pa tužba, sam Lex nema nikakv učinak izvan RH a sama činjenica da je pola vlade i anemija osobno molili ruse da se predomisle dovoljno govori o ozbiljnosti situacije te da su rusi sve ovo osobno shvatili a i da anemija zna da dugoročno ruse nismo zajebali nego sebe...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Eva_ 21/6/2017, 08:49

Todorić bez Agrokora a Hrvati bez države. Eto, Lex Agrokor bu po nečem zapamćen.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by vuksadinare 21/6/2017, 08:54

Eva_ wrote:Todorić bez Agrokora a Hrvati bez države. Eto, Lex Agrokor bu po nečem zapamćen.
nitko en ostaje bez drzave...sto ti pricas...bez granica i slicno..daj odjebi vise sa tim fantazijama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Eva_ 21/6/2017, 09:02

Hehe, ide komadanje HR. Malo Mađarima, malo Talijanima, Zlovenci su već dobili arbitražom kaj su šteli i to je to.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Eva_ 21/6/2017, 09:03

Konješno, Rusima glavnina.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by marcellus 21/6/2017, 09:20

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:kvaka je bila u tome kako sam i pisao da su to rusi tražili da u slučaju ovrhe mogu zaobić hrvatsko pravosuđe

Kvaka je u tome da je ovo tipičan primjer pljenidbe osobne Todorićeve imovine od strane Sberbank što nikakve veze nema sa Plenkovićem, tako da je naslov samo obična bedastoća.
Mislim, ovdje bi Todorić osobno mogao ostati i bez polovice Kulmerovih dvora jer je Todorić također založio i taj dio te poznate nekretnine, a ne samo dionice Mercatora, ali to će ovisiti o politici Sberbank. Doduše, oni su u posljednje vrijeme pokazivali veliku razinu ljutnje prema Todoriću osobno.
Jedno po jedno pa tužba, sam Lex nema nikakv učinak izvan RH a sama činjenica da je pola vlade i anemija osobno molili ruse da se predomisle dovoljno govori o ozbiljnosti situacije te da su rusi sve ovo osobno shvatili a i da anemija zna da dugoročno ruse nismo zajebali nego sebe...

upravo to lex nema učinak izvan RH pa tako Rusi mogu plijeniti sve ono što je registrirano u Nizozemskoj

_________________
Rusi zajebali plenkovića - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by vuksadinare 21/6/2017, 09:21

Eva_ wrote:Hehe, ide komadanje HR. Malo Mađarima, malo Talijanima, Zlovenci su već dobili arbitražom kaj su šteli i to je to.
samo sanjaj...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by vuksadinare 21/6/2017, 09:22

marcellus wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:kvaka je bila u tome kako sam i pisao da su to rusi tražili da u slučaju ovrhe mogu zaobić hrvatsko pravosuđe

Kvaka je u tome da je ovo tipičan primjer pljenidbe osobne Todorićeve imovine od strane Sberbank što nikakve veze nema sa Plenkovićem, tako da je naslov samo obična bedastoća.
Mislim, ovdje bi Todorić osobno mogao ostati i bez polovice Kulmerovih dvora jer je Todorić također založio i taj dio te poznate nekretnine, a ne samo dionice Mercatora, ali to će ovisiti o politici Sberbank. Doduše, oni su u posljednje vrijeme pokazivali veliku razinu ljutnje prema Todoriću osobno.
Jedno po jedno pa tužba, sam Lex nema nikakv učinak izvan RH a sama činjenica da je pola vlade i anemija osobno molili ruse da se predomisle dovoljno govori o ozbiljnosti situacije te da su rusi sve ovo osobno shvatili a i da anemija zna da dugoročno ruse nismo zajebali nego sebe...

upravo to lex nema učinak izvan RH pa tako Rusi mogu plijeniti sve ono što je registrirano u Nizozemskoj
mozda je to i sve dogovoreno..'ne dirajte ono sto je pod lex agrokorom a ovo sto je u registrirano u nizozemskoj sa tim radite sto zelite'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by marcellus 21/6/2017, 10:03

ne, nije dogovor nego plod lex agrokora koji je osmišljen da se zajebe ruse

_________________
Rusi zajebali plenkovića - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Eva_ 21/6/2017, 10:13

Amere se sluša, a njima je HR beznačajna. Kak došlo tak i ošlo.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Sabina Spielrein 21/6/2017, 10:37

asilovski wrote:Što se ovoga navodnog ponašanja obitelji ne znam da li su svjesni kome su se oni zamjerili?

Bijesni su, prebijesni na sve, pa i na one koji su im preporučili obitelj kao dobru investiciju, međutim se pokazalo kako su najviše krivi sami ljudi iz SBera, uopće nisu promišljali, morali su sami sebi to priznati.
Jest da su im sad posrednici malo na ledu i da bi i njih krivili, ali odgovornost je ipak samo na njima, trebali su inzistirati na nekim stvarima.
Onaj kriminalni dio, kad su shvatili da je stari u stvari muljao sa svim papirima, potpuno su u pravu i neka tuže.
Očekivanja kako će se hapšenja događati kad s oni naljute, nerealna su, ipak. Pa sam način na koji ih je Dalićka prevarila, ne mogu sebi doći da jedna Vlada može tako postupati, evidentno je kako Rusi nemaju nikakvu moć ovdje.

Prikupljaju se dokazi, izgleda da ih je teško prikupiti, obzirom da od hapšenja još ništa.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Eva_ 21/6/2017, 10:44

Imaju Rusi i druge nekonvencionalne metode kad pravna država zakaže. Ne vjerujm da će itko, tko je sudjelovao u ženidbi, proć lišo.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Sabina Spielrein 21/6/2017, 13:40

To je rezervirano za političare i poduzetnike u Rusiji, po EU se ponašaju relativno pristojno. Krenu se nadizati, pa se prilagode.

Osim toga, u ovom slučaju su si stvarno sami krivi, Gref je to jučer morao priznati.
Drugo, stari se ne vidi igdje osim ovdje i kao ono što je bio, ne bih se začudila da digne ruku na sebe, pa ako što misle, možda ih on pretekne.
Treće, poznato je da su tajne službe dio njihovog poslovanja, ukoliko Dalićka bude neposlušna, moguće joj prikažu nju i Ramljaka u klinču, pa naglo donese neki drugi zakon nakon toga.

Za sada su nemoćni u Hrvatskoj.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Guest 21/6/2017, 13:47

Sabina Spielrein wrote:To je rezervirano za političare i poduzetnike u Rusiji, po EU se ponašaju relativno pristojno. Krenu se nadizati, pa se prilagode.

Osim toga, u ovom slučaju su si stvarno sami krivi, Gref je to jučer morao priznati.
Drugo, stari se ne vidi igdje osim ovdje i kao ono što je bio, ne bih se začudila da digne ruku na sebe, pa ako što misle, možda ih on pretekne.
Treće, poznato je da su tajne službe dio njihovog poslovanja, ukoliko Dalićka bude neposlušna, moguće joj prikažu nju i Ramljaka u klinču, pa naglo donese neki drugi zakon nakon toga.

Za sada su nemoćni u Hrvatskoj.

oprosti jedno pitanje za tebe bez uvrede: zašto ti Ivicu Todorića tog kurvinog sina, razbojnika, lopinu veleizdajnika i ratnogofitera zoveš intimno "stari" kao da ti je otac rođeni?

meni to tvoje emocionalno preseravanje i manipulacija tim "stari" polako kroz već duže vrijeme ide nakurac. jel si toliko indoktrinirana političkom korektnošću ili je kod tebe neka druga mentalna anomalija aberacija na djelu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Sabina Spielrein 21/6/2017, 14:17

Gnječ wrote:
Sabina Spielrein wrote:To je rezervirano za političare i poduzetnike u Rusiji, po EU se ponašaju relativno pristojno. Krenu se nadizati, pa se prilagode.

Osim toga, u ovom slučaju su si stvarno sami krivi, Gref je to jučer morao priznati.
Drugo, stari se ne vidi igdje osim ovdje i kao ono što je bio, ne bih se začudila da digne ruku na sebe, pa ako što misle, možda ih on pretekne.
Treće, poznato je da su tajne službe dio njihovog poslovanja, ukoliko Dalićka bude neposlušna, moguće joj prikažu nju i Ramljaka u klinču, pa naglo donese neki drugi zakon nakon toga.

Za sada su nemoćni u Hrvatskoj.

oprosti jedno pitanje za tebe bez uvrede: zašto ti Ivicu Todorića tog kurvinog sina, razbojnika, lopinu veleizdajnika i ratnogofitera zoveš intimno "stari" kao da ti je otac rođeni?

meni to tvoje emocionalno preseravanje i manipulacija tim "stari" polako kroz već duže vrijeme ide nakurac. jel si toliko indoktrinirana političkom korektnošću ili je kod tebe neka druga mentalna anomalija aberacija na djelu?


Stari je stari, mladi su ostali, tak ih se kolokvijalno zove u ZG, što tebi je ili nije, be mi se, tuđe me fantazije opterećuju.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Guest 21/6/2017, 14:26

Sabina Spielrein wrote:
Gnječ wrote:
Sabina Spielrein wrote:To je rezervirano za političare i poduzetnike u Rusiji, po EU se ponašaju relativno pristojno. Krenu se nadizati, pa se prilagode.

Osim toga, u ovom slučaju su si stvarno sami krivi, Gref je to jučer morao priznati.
Drugo, stari se ne vidi igdje osim ovdje i kao ono što je bio, ne bih se začudila da digne ruku na sebe, pa ako što misle, možda ih on pretekne.
Treće, poznato je da su tajne službe dio njihovog poslovanja, ukoliko Dalićka bude neposlušna, moguće joj prikažu nju i Ramljaka u klinču, pa naglo donese neki drugi zakon nakon toga.

Za sada su nemoćni u Hrvatskoj.

oprosti jedno pitanje za tebe bez uvrede: zašto ti Ivicu Todorića tog kurvinog sina, razbojnika, lopinu veleizdajnika i ratnogofitera zoveš intimno "stari" kao da ti je otac rođeni?

meni to tvoje emocionalno preseravanje i manipulacija tim "stari" polako kroz već duže vrijeme ide nakurac. jel si toliko indoktrinirana političkom korektnošću ili je kod tebe neka druga mentalna anomalija aberacija na djelu?


Stari je stari, mladi su ostali, tak ih se kolokvijalno zove u ZG, što tebi je ili nije, be mi se, tuđe me fantazije opterećuju.

hvala milostiva vi zagrepčanci ste tak pametni i kulturni vi svakog razbojnika zovete "stari" "tatek" ono tak ste simpatični s tim vašim nobl forama...

jebe se i meni za tebe i tvoje verbalne deminutive i političku korektnost. eto što se mene tiče pozovi "staroga" na kavicu i na sladoled Ledo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Sabina Spielrein 21/6/2017, 14:27

Mda.
Odoh dremnuti.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Guest 21/6/2017, 14:28

ufffff..dobro si me podsjetio Gnjeco,da pozderem jedan Magnum sladoled..

Klima ladi stan punom parom,lubenica se ladi u frizideru...zivot je lijep.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Guest 21/6/2017, 14:37

Sabina Spielrein wrote:Mda.
Odoh dremnuti.

mda.

dok ti budeš dremala, stari će prebacit još nekoliko miliončeko eura na neko nepoznato ostrvo...i tako... vi hrvati dremajte i dalje dok stari usisava miliončeke...to je tak simpatično kaj stari radi da nemreš verovat...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Guest 21/6/2017, 14:38

Kako kazu i po pitanju arbitraze,nije to njihova stvar.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi zajebali plenkovića - Page 3 Empty Re: Rusi zajebali plenkovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum