ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by RayMabus 10/6/2017, 13:41

Sad kad smo raščistili neke stvari a jedna od tih je da ako nema kršenja nicije slobodne volje u seksu da to nije pogrešno dakle ni LGBT seks i da su ni ghovnari tehnicki gledano jer se hebu u ghuzicu ( nekima to može smetati al to je cinjenica ) i mene može netko prozvati da sam i ja ghovnjar jer ih eto podržavam tj nisam protiv njih jer nema kršenja slobodne volje ....i tako sam i ja postao ghovnjar jer eto s kim si takav si .....sad lijepo svi nediljom na misu i recite : I MI SMO GHOVNARI TAKOĐER.
Like · Reply · 9 mins
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Sutra je sveti dan , nedilja ocekujem od Bozanica da s oltara krikne : I JA SAM GHOVNJAR TAKOĐER.

ŠAH MAT.

Al nemora on ako nece jer ako šuti znaci da podržava to dakle opet je GHOVNJAR.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by RayMabus 10/6/2017, 13:42

Longy na Imbexu praska konzervativnu struju kradezeja , KC i Bozanica osobno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by immortal 10/6/2017, 13:49

Pinochet wrote:Nonjo Jadronković i Don Anemio će voditi RH HDZove čardak uhljebe u borbi protiv Armagedona.

P.S već imaš armagedon u obliku HDZa,
zna se što je armagedon
zna se svrha hdz borbe - zaštita vlastitih guz.ca
zna se i što znači pobjeda pusićke , sdp-a i inih
predstavnici desnice šokiraju (mene osobno) - Hasan..., Esih
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by RayMabus 10/6/2017, 14:22

Pederima ( il gejevima kako god hocete ) nebi trebalo smetati šta ih netko naziva ghovnarima ako usput kaže da nema ništa duhovno pogrešno u seksu gdje nicija slobodna volja nije prekršena i da je taj termin takvi jer tehnicki se hebu u ghuzicu ....no sad su vam konzervativni kradezovci braca pa ih lijepo zagrlite da im bude šta neugodnije a vi se nezamarajte šta vas ja nazivma ghovnjarima jer puno više boli to licemjerne konzervativce koji vas sad moraju grlit nego vas il mene.

ZAGRLITE BOZANICA.
Like · Reply · 14 mins
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
I ovo vam je sad najveca šansa ( pitanje je ocete li uopce politicki gledano imat drugu ) da KC javno bacite na koljena i da prizna da u seksu ako nije prekšena nicija slobodna volja nema ništa loše.

NAPADNITE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by RayMabus 10/6/2017, 14:39

Ja sam izvukao tešku artiljeriju sada.

Može proci tisucu godina LGBT nemože negirat to da su oni govnjari jer se tehnicki hebu u guzicu.

Naziv nije pogrešan tehnicki gledano.

Sad su konzervativci koji su protiv njih na vlasti s njima.

Sad je vrijeme da zavrnu ruku KC u Hrvata i prisile je da javno kažu da u seksu ako nije prekršena nicija slobodna volja nema ništa loše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by Regoč 10/6/2017, 15:09

Ray, a što ako se prethodno klistiraju pa nema više govanah?

_________________
Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by RayMabus 10/6/2017, 15:12

Tuži me ako misliš da ima osnove.

Hebeš se u ghuzicu a tamo su ghovna ...dakle ghovnar si.

TUŽI ME.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by RayMabus 10/6/2017, 15:14

Ti mene na sudu moš dobit jedino ako mi dokažeš da sam nešto loše rekao ili da sam rekao neistinu.

Hebeš se u ghuzicu a tamo su ghovna dakle govnjar si.

Kakoš me tužit ?

Ghovna nisu u guzici ili šta ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by Regoč 10/6/2017, 15:15

Klistiranje?

_________________
Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by RayMabus 10/6/2017, 15:22

Klistiranje ha ha ha pa nije to pranje crijeva.

Ocito nepoznaješ anatomiju.

Mogu ja dovest i nekog doktora na taj sud da im objasni da su ghovna u crijevima gdje oni i prema cemu oni zabijaju kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by RayMabus 10/6/2017, 15:40

HNS ako neprislili Plenkovica da pritisne Bozanica da javno izjavi da u seksu nema ništa duhovno loše ako nicija slobodna volja nije prekršena đabe im sva ministarstva jer ce im Plenkovic prvom prilikom dati nogom u ghuzicu i ništa nisu postigli a ako ga prvo i prije svega prisile na ovo onda je HNS pobjedio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale - Page 2 Empty Re: Kako je HDZ izveo ideološki salto mortale

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum