ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Guest Tue 6 Jun - 20:39

http://www.index.hr/vijesti/clanak/beljak-treba-nam-bankrot-drzave-bernardic-se-slaze-s-time/975269.aspx


prvi put da se sa ovim seljakom složim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by RayMabus Tue 6 Jun - 20:49

Vrdoljak podnio ostavku.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-vrdoljak-je-podnio-ostavku-nista-od-koalicije-s-hdzom/975186.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by marcellus Tue 6 Jun - 20:59

beljak je ekstremni idiot

prvo, bankrot države znači da se svi dugovi te države automatski smatraju dospjelima, pa i oni koji bi inače dospjeli za 20 godina

drugo, sve što zaradiš kad si u bankrotu moraš dati vjerovnicima i ne ostaje ti ništa,

treće, u bankrotiranu državu nitko nikad više neće uložiti niti kune

četvrto, ne bismo mogli plaćati uvoznu robu recimo naftu i plin dok god smo u bankrotu

itd.

a ne možeš reći "ajde nas sačekajte deset godina s dugovima" jer to tako ne ide, u tom slučaju te pitaju "a da ti naplatimo radije odmah i ono što ti dospijeva za deset godina jer ionako ne misliš vraćat?"

_________________
Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by marcellus Tue 6 Jun - 20:59

dakle radili bi za kruh i vodu dok ne bi otplatili sve dugove doslovce da proglasimo sovereign default

_________________
Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by debotoijusto Tue 6 Jun - 21:04

beljo ima moj glas ako ovo pokrene
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Guest Tue 6 Jun - 21:08

marcellus wrote:dakle radili bi za kruh i vodu dok ne bi otplatili sve dugove doslovce da proglasimo sovereign default
to što si sve nabroja je u socijalizmu. u kapitalizmu, recimo moja da ja zarađujem lovu, van državnog doticaja, mene bankrot KraDezeovih uhljeba niti malo ne tiče(ok tiče). 

ja ako zarađujem realni novac, tipa € ili BTC, ja sa time plaćam naftu i ostalo po tržišnoj cijeni, kako će uhljebi koji bi ostali bez para zaradili svoj tank goriva i svoje uvozno auto to se mene netiče.

drugo je socijalizam, kada kao u yugi 90% stanovništva radi za državu, onda logično kada prdne država , prdne i 90% ljudi. u RH.. "samo" 50% ljudi je povezano izravno  sa državom(neizravno oko 70-80% ) što opet znači..

najebali smo haha :)

opet si djelomično u pravu ali ja podržavam bankrot, ja osobno mogu profitirati samo iz njega
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by aben Tue 6 Jun - 21:14

Pinochet wrote:
opet si djelomično u pravu ali ja podržavam bankrot, ja osobno mogu profitirati samo iz njega

bamkrot bi nas svih dovati, a mene posebno jer ljudi moju uslugu trožu tek na kraju, kad su se naili, napili, pojebali, kupili kući i auto i sliku za u hodnik, pa bi se prvo mene i odrekli. 

ali gangrena je gangrena, i ako nogu danas ne odsičemo sa do kolena, sutra ćemo morati do guzice.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Guest Tue 6 Jun - 21:21

marcellus wrote:beljak je ekstremni idiot

prosječan, tako kao on razmišlja i većina građana u RH
ekstremno bi bilo da je rekao nešto novo, nešto što malo tko drugi govori

a to da bi najbolje bilo da država propadne to svaki dan čitamo i u komentarima tu na forumu i drugim društvenim mrežama, tako da je to stav većine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Guest Tue 6 Jun - 21:23

glas uhljeba wrote:a to da bi najbolje bilo da država propadne to svaki dan čitamo i u komentarima tu na forumu i drugim društvenim mrežama, tako da je to stav većine

Mislim da ni forum ni društvene mreže ipak ne formuliraju i ne predstavljaju stav većine. To je vjerojatno ipak samo neka malo "glasnija" (na neki način) manjina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Guest Tue 6 Jun - 21:24

trpaaaaj imigrante, treba uništit konzumerizam

imigranti su naše oruđe u borbi protiv nečovječnog materijalizma koji vlada zapadom, pa i Hrvatskom

200.000 imigranata u Hrvatskoj bi moglo srušiti konzumerizam i dovesti do bankrota
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Eroo Tue 6 Jun - 21:25

debotoijusto wrote:beljo ima moj glas ako ovo pokrene
Zbog takvi kao ti diktature i postoje. I najčešće su nužne...
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Guest Tue 6 Jun - 21:26

ovo danas što imamo, to ne ide na dobro, to je nečovječan materijalistički sustav

to treba srušiti, samo se besciljno troši naš novac, pa ništa neće ostati djeci za budućnost

nema ljudskosti sve je komercijalizirano
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Eroo Tue 6 Jun - 21:30

PS:
Na mjestu predsjednice bih proglasio izvanredno stanje i postavio tehničku vladu,
a sve ove jebivjetre bi poslao kući(do daljnjeg), a neke od njih i u zatvor.
Za ovakvu odluku bi predsjednica imala punu podporu naroda.
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Guest Tue 6 Jun - 21:30

Pinochet wrote:
ja ako zarađujem realni novac, tipa €

fiat Euri su realni novac, a domaća Kuna je papir koji ništa ne vrijedi

mi ni nemamo novca, imaju ga Kinezi, jer u Kini je kapitalizam, tamo se država ne upliće u slobodno tržište i ne tiska lažni novac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Guest Tue 6 Jun - 21:36

Eroo wrote:PS:
Na mjestu predsjednice bih proglasio izvanredno stanje i postavio tehničku vladu,
a sve ove jebivjetre bi poslao kući(do daljnjeg), a neke od njih i u zatvor.
Za ovakvu odluku bi predsjednica imala punu podporu naroda.

Jebeno, i ovaj post napises nakon onog posta o diktaturi.

Bavooooo oko dedino.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Guest Tue 6 Jun - 21:38

Jel jasno ovdje svima sta znaci bankrot? Znaci zamrzavanje svega,sve imovine,tuta forca. Nije to clean slate onda....to je Conan Barbar situacija...na 20 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by aben Tue 6 Jun - 21:38

MaximusDecimusMiridije wrote:Jel jasno ovdje svima sta znaci bankrot? Znaci zamrzavanje svega,sve imovine,tuta forca. Nije to clean slate onda....to je Conan Barbar situacija...na 20 godina.
uopće nije.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Guest Tue 6 Jun - 21:56

MaximusDecimusMiridije wrote:Jel jasno ovdje svima sta znaci bankrot? Znaci zamrzavanje svega,sve imovine,tuta forca. Nije to clean slate onda....to je Conan Barbar situacija...na 20 godina.

prodajte Istru. vi se riješite bankrota a mi se zauvijek riješimo rvata sotonjara lupeža sjecikesa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Eva_ Wed 7 Jun - 7:01

Ni loša ideja.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by aben Wed 7 Jun - 7:06

koliko bi gustala istra? koliko imovine u istri imo hrvatska?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija Empty Re: Beljak - Hrvatskoj treba bankrot države pa onda rekonstrukcija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum