ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by marcellus Wed 31 May - 22:23

neovisno o ovom hdz pederu kerum je seljačina i primitivac

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Wed 31 May - 22:24

Ha ha ha heben vam malter , ovo vam je poljska kučica ? Ima sutra s lovačkom da vam vadim lokacijsku dozvolu za ono svoje.

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 76669915

Aj ca ovo sve u tiho al hacijenda do hacijende u po brda ....s bazenima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Wed 31 May - 22:25

Ak je ovo poljska kučica onda sam ja aviom.

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Villa%20paula%208

RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Wed 31 May - 22:29

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 47648926

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Villa-seven-gems-1

No ....mogla bi ona moja parcela i po 20 eura kvadrat ....ovi laganini tzv poljska kučica s bazenom ...u biti haciende ...vile ...apartmani gore ....samo triba nekog podmazat u opčini.

RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Wed 31 May - 22:36

RayMabus wrote:Ovo je u po brda , oni svi lagano u opcinu , plate ispod stola i dobiju lokacijsku , pogle šta rade , u po brda je ovo a ne dole.

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Cdf97f72-dc78-4c2b-a2a2-091c5562ec5f.c10

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Z

Nije više 10 eura po kvadratu ...sad je 20 eura ....1000 metara zapadnije od ovog pajde , ista nadmorska visina.

Sad sam bogatiji za 70 tisuca eura.

To ja zovem posao ....ležiš , neradiš ništa ...a lova se diže.

20 eura kvadrat .....najmanje.

Ni dinara ispod.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Wed 31 May - 23:38

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kerum-opara-mi-se-unosio-u-lice-mislio-sam-da-ce-me-udariti-tuzit-cu-ga/973961.aspx

Ovi Kerum i Opara ce se na kraju još i potuć.

Al boli me kuraz za njih sad , sad me zanima cijena kvadrata gore i jel put napravilo bolji ...vidim svi neka šema kao fol poljska kučica tri masline okolo i bazen a gore je pogled savršen na Dalmaciju plus blizina Splita i zracne luke .....svi iznamljuju apartmane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by Guest Wed 31 May - 23:41

Pa u sustini,sve te kukavne čatrljice JESU u polju...poljske kucice.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Wed 31 May - 23:43

A i moram do stana sutra ( ajme tlake ) , pol kilometra su mi od kuče , tri puta bija unutra u prosjeku pet minuta ....neznam ni šta ima unutra , moram to proučit.

Nebavim se ja s tim stvarima , nego planetama.

Pohlepan sam hi hi hi

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 1f602

Moram se i cut sa susjednom planetom do Zemlje , nešto vezano uz psihologiju , šta oni planiraju i kako cemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Wed 31 May - 23:45

pismejker wrote:Pa u sustini,sve te kukavne čatrljice JESU u polju...poljske kucice.. lol!
Neam sad baš toliko keša za gradit te poljske kučice al za koju godinu im upadam u opčinu s lovačkom ...izvadit lokacijsku dozvolu ....jbte ova dvojica odma poviše mene kuče prave s bazenima i još ih oglašavaju ...odma zemlja poviše ...doduše ja znam da su tu te kuče al nisam zna za bazene i da ih službeno oglašavaju ....znaci nije to ono poljska kučica u papirima baš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Wed 31 May - 23:48

Gore nemam namjeru gradit ništa , nisam ja od onih koji ce sad samo gradit i to , imam dovoljno , gradim za sebe da imam ne da se bogatim i to , .....mislija sam 10 eura kvadrat al sad kad sam ove vidija to je najmanje 20 eura plus napravit ce u međuvremenu bolju cestu a vec imam ponuda i znam kako cu to iskemijat ....u biti to mislim prodat pa s time dole ispod nešto sebi napravit plus ured kuču kamenu u centru pa iznajmljivat.

Imam hrpu tih kombinacija samo nemam volje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Wed 31 May - 23:58

Kad kreiraš obitelj ( a šta necu u emanicpaciji a ona se neda pa je to samo ono necu nikad u ovom životu ) onda imaš za šta radit a ovako nemaš volje , bitno ti je da napraviš šemu ono dva stana iznamljivanje i bereš lovu i nešto sebi hobi i jbte se.

Ekonomski sam ja to posložija tip top jer mi je to jako podrucje a ovo žene i njihove mušice a cuj to nije niti psihologija u kojoj sam isto jak kao i u ekonomiji nego je to glupost a ja s time jednostavno neželim imat posla i to je cijela prica. Jednostavno je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by Guest Thu 1 Jun - 0:01

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Pa u sustini,sve te kukavne čatrljice JESU u polju...poljske kucice.. lol!
Neam sad baš toliko keša za gradit te poljske kučice al za koju godinu im upadam u opčinu s lovačkom ...izvadit lokacijsku dozvolu ....jbte ova dvojica odma poviše mene kuče prave s bazenima i još ih oglašavaju ...odma zemlja poviše ...doduše ja znam da su tu te kuče al nisam zna za bazene i da ih službeno oglašavaju ....znaci nije to ono poljska kučica u papirima baš.
ajd ti Longi duvnloadaj Gugl-Ert pa zirkaj jel ima i picoka na bazenima... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Thu 1 Jun - 0:04

Nema. Gleda sam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Thu 1 Jun - 0:12

NIje u šoldima sve. Imam ja u polju par stabala oraha i kos napravija gnijezdo , ima mala jaja .....a gnijezdo na metar i po visine ....ono hodaš pa pogledaš ...nediram rukama ....smiješno di je naparavija al mačka nemože a tu nitko nezalazi .....ja nisam kosija travu pa naraslo al ja neidem tamo pa onda nema tu tko ni prolazit.

Sad ce se izleć pa će bit pilića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Thu 1 Jun - 0:14

Evo vako , mislim da su i tamo četri u gnijezdu.

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Slika-1-ddc9ed27e70235198322eec94b3df05a_view_l

Ženka je siva .....svaki put pobjegne .....a mislim glupo mi je ....na metar i po ih napravila , to gnijezdo mislim .....necu da diram , maknem se .....sad ce se izleć.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Thu 1 Jun - 0:19

Nije mi jasno zašto ih je u niskoj krošnji napravila , ono metar od tla , na vrhu donjih krošnja .....veliko je stablo , mogla je i gore poviše a ne tu di ja prođem .....ima četri vaka stabla u tj zoni ....orah ....plus trešenje , masline i ostalo al orah pravi hlad.

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Ceviz-2459-1136946165

Četri ovakva oraha plus masline i trešnje ....ono baš gaj.


Last edited by RayMabus on Thu 1 Jun - 0:20; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by Guest Thu 1 Jun - 0:19

haaa...super...nek se leze,lijepo je vidjeti..cuvaj to gnjezdo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by Guest Thu 1 Jun - 0:20

RayMabus wrote:Nije mi jasno zašto ih je u niskoj krošnji napravila , ono metar od tla , na vrhu donjih krošnja .....veliko je stablo , mogla je i gore poviše a ne tu di ja prođem .....ima četri vaka stabla u tj zoni ....orah ....plus trešenje , masline i ostalo al orah pravi hlad.

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Ceviz-2459-1136946165
tko bi znao..bit ce da te ocijenila kao pozitivnjaka naspram zivine..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Thu 1 Jun - 0:22

pismejker wrote:haaa...super...nek se leze,lijepo je vidjeti..cuvaj to gnjezdo..
Ma slabo ti ja idem u polje a u taj dio pogotovo iako je i to vočnjak a ne šuma koja je skroz dole ispod.

To je kako su ta četri oraha tu više ko neki gaj nego vočnjak jer orasi dominiraju.

Ja to necu dirat al ono baš nisko , ...ima mačaka .....mačka zna i skočit ....a valjda nece ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by RayMabus Thu 1 Jun - 0:23

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Nije mi jasno zašto ih je u niskoj krošnji napravila , ono metar od tla , na vrhu donjih krošnja .....veliko je stablo , mogla je i gore poviše a ne tu di ja prođem .....ima četri vaka stabla u tj zoni ....orah ....plus trešenje , masline i ostalo al orah pravi hlad.

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Ceviz-2459-1136946165
tko bi znao..bit ce da te ocijenila kao pozitivnjaka naspram zivine..
Nije nego neidem ja gore pa onda ona misli nema ljudi pa cu tu. Necu ja ništa , jedino mačka mada nije baš ni nisko toliko za nju , oko metar i po.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177174
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom" - Page 7 Empty Re: Skoro došlo do tuče između Keruma i Opare,Kerum Opari:"Bio si prostitku u Milanu,pederu udrit ću te šakom"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum