ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by crvenkasti 1/6/2017, 10:30

Mi smo Hrvati.

crvenkasti

Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by RayMabus 1/6/2017, 10:32

Regoč wrote:
RayMabus wrote:ja imam nekoliko nekretnina a tek mi je 38 godina.
Dala ti majka koju si premlatil?
NIje , ona ima svoje fifity fifty .....ja mogu bit vaki naki al sam pravedan ...ima i ona stan i ima pravo na stanove tj fifty fifity ....ima poštenog sina kad su te stvari u pitanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by RayMabus 1/6/2017, 10:38

Ona i jest naglavacke izletila iz kuce upravo jer je taj zakon prekršila , to i je razlog mog izbacivanje nje iz kuce i od svog života.

DOVIĐEMA.

Ja se tako neponašam niti cu jer jednostavno neucini drugome ono šta neželiš sebi.

Ja da sam napravija šta i ona sam sebe bi istuka ...zato se ja nekajem uopce ....sebi bi to napravija da sam to napravija šta i ona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by RayMabus 1/6/2017, 10:40

Zašto ti ja pušem na onu šemu : dvoje ljudi ima dvoje djece i onda majka dobija oboje a tebi dvi alimentacije ? Pa upravo zbog ovoga , sve njoj. S druge strane moj je zakon jedno meni jedno tebi i to je pravedno. Ja necu nikad uzet i to drugo djete sebi jer bi to bilo nepravedno. Tako ti je i s nekretninama tj ona ima pravo na svoj dio tj ako smo dvoje u diobi ima pravo na pola toga i to je to.

Uzmi i moje KIDAM GLAVU,.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by RayMabus 1/6/2017, 10:58

RayMabus wrote:Zašto ti ja pušem na onu šemu : dvoje ljudi ima dvoje djece i onda majka dobija oboje a tebi dvi alimentacije ? Pa upravo zbog ovoga , sve njoj. S druge strane moj je zakon jedno meni jedno tebi i to je pravedno. Ja necu nikad uzet i to drugo djete sebi jer bi to bilo nepravedno. Tako ti je i s nekretninama tj ona ima pravo na svoj dio tj ako smo dvoje u diobi ima pravo na pola toga i to je to.

Uzmi i moje KIDAM GLAVU,.
Zato ja nemam djece ....SAD NECE IMAT NITKO NIŠTA.

PRAVEDNO.

NULA SVAKOME.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by Regoč 1/6/2017, 10:59

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Zašto ti ja pušem na onu šemu : dvoje ljudi ima dvoje djece i onda majka dobija oboje a tebi dvi alimentacije ? Pa upravo zbog ovoga , sve njoj. S druge strane moj je zakon jedno meni jedno tebi i to je pravedno. Ja necu nikad uzet i to drugo djete sebi jer bi to bilo nepravedno. Tako ti je i s nekretninama tj ona ima pravo na svoj dio tj ako smo dvoje u diobi ima pravo na pola toga i to je to.

Uzmi i moje KIDAM GLAVU,.
Zato ja nemam djece ....SAD NECE IMAT NITKO NIŠTA.

PRAVEDNO.

NULA SVAKOME.
Nisi li prije desetak danah razmišljal o potomstvu?

_________________
 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by RayMabus 1/6/2017, 11:05

Samo ako padne emanicpacija.

Inače NE.

Nisu to moja djeca nego njena u emanicpaciji , ja nemam pravo na ništa....izbacen sam iz prava vlasništva i odlučivanja u emanicpaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by RayMabus 1/6/2017, 11:07

Imate pogrešan pogled na stvari ....ti garancije nemaš ...zakonom nisi zašticen ....situacija : imate dvoje djece , njoj nešto prne , rastava , sud daje njoj , ona ode živit u Japan ....tebi uredno ide alimentacija za oboje jer moraš .....


ČIJA SU DJECA ?

AHA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by RayMabus 1/6/2017, 11:10

Znaci da rezoniramo : ti tako glup , naivan , nesvijestan ...a baš super idem kreirat obitelj , sve odlicno , prvo djete , drugo djete ....prvome pet godina , drugome dvije ....njoj nešto prne , emanicpirana je , štaš ti meni .....rastava , njoj djeca , tebi alimetacija i ode ona u Japan ..jer može ...

I ?

Jel to to ?

A NIJE JEL.

E.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by RayMabus 1/6/2017, 11:15

Samo budale i papučari te kriminalci i sirotinja koja nema šta izgubit ima potomstvo u emanicpaciji.

Nespadam niti u jednu od navedenih kategorija ....kao ni bar trecina muške populacije u svakom društvu pa tako i emanicipiranom ....jedino šta ti ovi nece tamo imat potomstvo dok u neemanicpiranom hoce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by RayMabus 1/6/2017, 11:16

RayMabus wrote:Samo budale i papučari te kriminalci i sirotinja koja nema šta izgubit ima potomstvo u emanicpaciji.

Nespadam niti u jednu od navedenih kategorija ....kao ni bar trecina muške populacije u svakom društvu pa tako i emanicipiranom ....jedino šta ti ovi nece tamo imat potomstvo dok u neemanicpiranom hoce.
A ovo ti je ujedno i odgovor na ono pitanje : Pa gdje su nestali muški ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by RayMabus 1/6/2017, 11:20

A sad kad vam krahira natalitet , trpajte radnu snagu izvanka , hebe me se najiskrenije rečeno ....ja sam naprvavio ekonomsku petlju ...umisto da trošim pare na njenu djecu samo sam okenu lovu prema sebi i tako imam love i nemoram radit plus laganin trošit to jer i onako nemam kome ostavit.

Nemoš ti pametnog zahebat ....moš jednom al onda je to to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju - Page 2 Empty Re: Markovina pozvao birače: Ne izlazite na izbore u nedjelju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum