ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by RayMabus 5/27/2017, 15:26

Alija Hrustić (1969) iz Prijedora jutros je oko 07:00 sati, upotrebom noža i sjekire, počinio dvostruko ubistvo, u mjestu Kevljani – Srednji Jakupovci, kod Prijedora, potvrđeno je Feni iz Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka.
Alija je ubio Azru Hrustić (1982) i Envera Halilagića (1976) iz Bihaća.

Nezvanično, bračni par Hrustić su bili u brakorazvojnoj parnici i nisu proteklih mjeseci živjeli zajedno, a Alija je Halilagića zatekao u kući.

Alija Hrustić se nakon dvostrukog ubistva predao policiji.

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/prijedor-alija-hrustic-nozem-i-sjekirom-ubio-suprugu-i-muskarca-kojeg-je-zatekao-u-kuci/170527060

Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Re: Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by jastreb 5/27/2017, 17:04

Tipičan kraj braka u BIH u kojem je žena dosta mlađa.

Naravno bez ubojstva. Kad bi svaki prevareni muž mlađe žene ubijao zagondžiju i ženu Bosanaca bi se broj prepolovio.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Re: Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by Guest 5/27/2017, 18:16

Mujo i haso su se napokon popičili..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Re: Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by Guest 5/27/2017, 18:17

jastreb wrote:Tipičan kraj braka u BIH u kojem je žena dosta mlađa.

Naravno bez ubojstva. Kad bi svaki prevareni muž mlađe žene ubijao zagondžiju i ženu Bosanaca bi se broj prepolovio.
13 godina..to je jos u normalnim gabaritima..nije to velika razlika..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Re: Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by RayMabus 5/27/2017, 19:02

Tipican kraj karijere mlade emanicpirane ....u Bosni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Re: Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by Guest 5/27/2017, 19:03

e sad..ako zena moze bez mjuza,ne moze i bez kurca.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Re: Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by RayMabus 5/27/2017, 19:06

Nean ti ja pojma , ja samo znam da me svaki put ovakve vijesti uvesele al neradi toga šta je netko nahebo nego mi prođe kroz glavu : Fala kurzu pa nemam ništa s glupačama.

Koje olakšanje i koja opuštajuca spoznaja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Re: Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by Leviathan2 5/27/2017, 19:07

pismejker wrote:e sad..ako zena moze bez mjuza,ne moze i bez kurca.. :cleanteeth
ma u bosni se jebu ko zhabe, gdje i ko koga stigne,
imam frenda bosanca i brat mu radi na elektri dole, hoda okolo i popisuje brojila, veli taj jebe svakodnevno na njegovom rejonu, napravio bar 10toro djece vec al sve 5

_________________
Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Re: Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by RayMabus 5/27/2017, 19:08

Ja tu crnu koniku citam samo radi ovakvih slucajeva , ove brakorazvodne parnice sjekirama i te šeme , odma mi prođe kroz glavu kako je meni odlično i kako sam ja pametan šta nisam toliko glup.


Neka vrst terapije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Re: Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by Guest 5/27/2017, 19:25

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:e sad..ako zena moze bez mjuza,ne moze i bez kurca.. :cleanteeth
ma u bosni se jebu ko zhabe, gdje i ko koga stigne,
imam frenda bosanca i brat mu radi na elektri dole, hoda okolo i popisuje brojila, veli taj jebe svakodnevno na njegovom rejonu, napravio bar 10toro djece vec al sve 5
ccccc..zene su se powampirilie pravo.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući Empty Re: Prijedor: Alija Hrustić nožem i sjekirom ubio suprugu i muškarca kojeg je zatekao u kući

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum