ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by vuksadinare 22/5/2017, 07:08

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-foto-pobjednicki-govor-milana-bandica-nista-se-nije-promjenilo-uzivao-sam-kao-mali-pajcek/971599.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by vuksadinare 22/5/2017, 07:08

:D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by Sabina Spielrein 22/5/2017, 09:03

Mda...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/koji-kvart-je-glasove-dao-bandicu-evo-kako-su-glasali-zagrepcani-/971677.aspx

U četvrti Donji Grad pobijedila je koalicija SDP, HNS, Naprijed Hrvatska okupljena oko Anke Mrak Taritaš s 26,82 posto. HDZ je bio drugi sa 16,86 posto, Zagreb je naš treći sa 16,25 posto. Bandićeva lista je bila četvrta s 15,99 posto.

Stanovnici četvrti Gornji grad - Medveščak najviše glasova dali su HDZ-u 18,61, zatim slijedi SDP, HNS sa 18,28 posot. Treća je lista Sandre Švaljek, Bandićeva lista je i ovdje četvrta sa 14,77 posto glasova.

U Trnju je također pobijedio SDP-ova koalicija s 21,09 posto. Bandićeva lista je druga s 15,93 posto. Lista Sandre Švaljek je treća s 15,26 posto.

U četvrti Maksimir HDZ-ova lista je s 23,26 posto dobila najviše glasova. SDP-HNS su drugi, a Bandićeva lista je treća. Na Peščenici, odakle je i Bandić, njegova lista je dobila 35,73 posto glasova. Slijedi ga SDP-HNS.

Novi Zagreb - istok najviše glasova dao je SDP-HNS koaliciji s 22 posto, slijedi Bandićeva lista s 20,96 posto.

Slijedi Novi Zagreb - zapad s 27,50 posto glasova za Bandićevu listu, drugi je HDZ.

Birači iz četvrti Trešnjevka - sjever dali su 17,78 posto glasova SDP-HNS koaliciji, a 17,60 posto Bandiću. Južni dio Trešnjevke opet je najviše glasova dao SDP-HNS koaliciji 22,27 posto. Drugi je Bandić sa 17,51 posto.

Birači na Črnomercu sa 19,52 posto glasova donijeli su pobjedu SDP-HNS koaliciji, drugi je HDZ, a treći Bandić.

U četvrti Gornja Dubrava 32,06 posto glasova dobila je bandićeva lista, slijedila je HDZ-ova lista s 18,19 posto glasova. U četvrti Donja Dubrava 37,37 posto glasova dobio je opet bandić, a drugi je također HDZ.

U Stenjevcu je pobijedio Bandić sa 17,93 posto. Slijedi SDP-HNS. Četvrt Podsused-Vrapče također je najviše glasova dala Bandićevoj listi, 22,59 posto, slijedi SDP-HNS.
Podsljeme je isto bilo za Bandića sa 27,73 posto, HDZ je ovdje drugi sa 16,21 posto.

Sesvete je glasalo za Bandićevu listu s 34,10 posto, drugi je HDZ s 18,73 posto.

Brezovica je također za Bandića s 34,64 posto, drugi je i tu HDZ sa 23,43 posto glasova.


Normalni glasači nemaju šanse s ovakvim biračima iz predgrađa.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by Sabina Spielrein 22/5/2017, 09:04

Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by BB-8 22/5/2017, 09:06

bome...bude zanimljivo u drugom krugu...

_________________
Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Attach13 Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by vuksadinare 22/5/2017, 09:16

Roy_Bean wrote:bome...bude zanimljivo u drugom krugu...
ne4 bude..bandic ce uvjerljivo pobjediti..ionko iam repektabilnih 7% prednosti ispred mrak...dodajmo tu jos i one glasace hdz-a,esih koji ce po vokaciji sigurno glasat za bandica prica sa zagrebom je zavrsena vec nakon prvog kruga...bolji rezultat od marjk je ostvario sdp-ovac rajko ostojic na proslim lokalnim izborima u zagrebu kad je bio vodeci nakon prvog kruga istina sa 2% ispred bandica pa je u drugom krugu bio pometen bandici 635 ostojic 37%..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by vuksadinare 22/5/2017, 09:23

vuksadinare wrote:
Roy_Bean wrote:bome...bude zanimljivo u drugom krugu...
ne4 bude..bandic ce uvjerljivo pobjediti..ionko iam repektabilnih 7% prednosti ispred mrak...dodajmo tu jos i one glasace hdz-a,esih koji ce po vokaciji sigurno glasat za bandica prica sa zagrebom je zavrsena vec nakon prvog kruga...bolji rezultat od marjk je ostvario sdp-ovac rajko ostojic na proslim lokalnim izborima u zagrebu kad je bio vodeci nakon prvog kruga istina sa 2% ispred bandica pa je u drugom krugu bio pometen bandici 635 ostojic 37%..
dodajmo tu bar tercinu svaljekovih glasaca za bandica i to je to..kako je rekao cacic na N1 tu je stvar gotova sto se tice Zagreba...od cetri velika grada jedino ostaje otvorena situacija u Splitu...no pitanje je koliko i sam opara uziva 100% podrsku hdz-ovih glasaca u splitu jer iskreno mnogi glasovi onih protestnih hdz-ovaca slislo se na racun keruma...tako bi moglo ostati i ovaj put...s obzirom da se racuna da bi lijevi biraci u splitu mofgli u velikom broju apstinirati jer nemaju svog kandidata..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by max123 22/5/2017, 10:56

ercegovac po cetvrti put kralj kajkane.kuku i lele....
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by vuksadinare 22/5/2017, 10:58

max123 wrote:ercegovac po cetvrti put kralj kajkane.kuku i lele....
realno ne moze mu nitko nista..a budimo iskreni ako si nes i drpi nes i napravi...neki drpaju a nis ne naprave.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by max123 22/5/2017, 11:01

vuksadinare wrote:
realno ne moze mu nitko nista..a budimo iskreni ako si nes i drpi nes i napravi...neki drpaju a nis ne naprave.. :)
realpolitika,malo drpis malo das.ljucki..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by Sabina Spielrein 22/5/2017, 11:34

Kozari bok rules, najbolje da se odvoje od Zagreba i nose si ga doma, a nas ostave u urbanom okruženju.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by vuksadinare 22/5/2017, 11:36

Sabina Spielrein wrote:Kozari bok rules, najbolje da se odvoje od Zagreba i nose si ga doma, a nas ostave u urbanom okruženju.
vako...kozari bok nije dionio pobjedu bandicu...za bandica su najvise glasali u dubravi,pescenici,jednom dijelu novog zagreba,sesvetama,brezovici...kozari bok b.t.w....nije cetrvt ili opcina vec mjesna zajednica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by Sabina Spielrein 22/5/2017, 19:23

Nisi shvatio.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by red wolf 22/5/2017, 20:24

Nakon ovih izbora može se samo reći da ste ovo zaista zaslužili...To je ogledalo Vaše svijesti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by mizantrop 22/5/2017, 22:21

ljude bandić podsjeća na tita zbog parole "on je krao al je i nama dao",zato je tolko popularan među "običnim" i neobrazovanim pukom(iako ne zna ni riječ engleskog ili baš zato),još da se drži one "dok je bilo tita bilo je i šita" stekao bi i veću naklonost mladih a ne samo zbog sudjelovanja u povorci maturanata i pjevanja na norijadi zajedno s kupačima po fontanama

rendeer
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by Guest 23/5/2017, 21:50

Kao prvo i JEDINO

u našoj državi bi trebali  donijeti ZAKONE  koji bi onima koji su pod ISTRAGOM ili pravomoćno osuđeni - odležali zatvore  zbog KRIMINALA onemogućiti IKAKVO daljnje djelovanje na nekom političkom ili inom planu !!

Pogledajmo SLIKU nekih političara koji se i dalje  MOGU  kandidirati iako su u prošlosti imali itekakvih  sukoba i spoticanja s zakonom - gdje to još postoji u " demokratski " deklariranim društvima i državama ??

PLJUC !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek" Empty Re: Bandić prska po Mrak:"Uživao sam kao mali pajcek"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum