ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izbori 2017

Page 17 of 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by Regoč 22/5/2017, 16:10

Racionalne bi bile bivše općine udružene u osam županija.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by Guest 22/5/2017, 16:10

Regoč wrote:
Pinochet wrote:
Regoč wrote:
Pinochet wrote:evo sve što sam i ja napisao par stranica prije na ovoj temi i ovdje piše;

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-bi-hdz-bez-zupanija-propao-bi/971760.aspx
Tekst je blesav sa svojom poantom. Točan je u dielu gdje se kaže da bi većina općinah i gradovah bankrotirala bez državne pomoći. No, poanta da bi stvaranjem velikih općinah HDZ izgubil je besmislena jer bi se ti glasovi ionako njemu prelili, čime bi okolica nadglasala centar. Recimo, u mom bi selu HDZ odniel pobjedu da mu je priključeno njekoliko susjednih, manjih selah.
moguće da si u pravu, ali bi okrupnjivanjem županija i općina, bilo izgubljeno mnogo uhljebarskih pozicija, a to su sve HDZovi uhljebi.

tu je greška onih pičkica iz SDPa, bili su na vlasti i nisu imali muda da reformiraju i rasture takav sustav općina i županija, i onda se čude što kao stranka nestaju
Slažem se i zato ja kao uhljeb nikada neću glasovati za Most.
izbori 2017 - Page 17 Veliki_dr%C5%BEavni_pecat
dobro ti si inspektor, kemijski ing, ima više kategorija uhljeba :D ovo sa županijama je dno dna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 16:13

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:
Regoč wrote:
Pinochet wrote:evo sve što sam i ja napisao par stranica prije na ovoj temi i ovdje piše;

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-bi-hdz-bez-zupanija-propao-bi/971760.aspx
Tekst je blesav sa svojom poantom. Točan je u dielu gdje se kaže da bi većina općinah i gradovah bankrotirala bez državne pomoći. No, poanta da bi stvaranjem velikih općinah HDZ izgubil je besmislena jer bi se ti glasovi ionako njemu prelili, čime bi okolica nadglasala centar. Recimo, u mom bi selu HDZ odniel pobjedu da mu je priključeno njekoliko susjednih, manjih selah.
problem je ne taj nego sto likovi glasuju za hdz iz cisto romanticarskog zanosa bar vecina...ja znam brdo onih koji glasuju za hdz...a opravdanje im je..'ma jebemu zanm da nisu dobri ali u picku materinu da ne galsam za hdz kao da bi tuđmanu,hrvatskoj okrenuo leđa'...i to ti je...sto se ono kaze bolje da nestane selo nego da nestane obicaja
da, najgore HDZ im vanka iselio dicu u njemačku i irsku, a ovi opet glasuju za HDZ.. i SDP isto ima tako manji dio svojih glasača..
a sto je jos tragicnije da tuđmana vise ciejne iz drugih stranaka nego iz hdz-a osim deklarativno...evo opara je bio otvoreno protiv spomenika tuđmanu u splitu jedini koji ej uz oparu bio protiv je notorni markovina bio...pa plenkovic prezire tuđmana..ne voli ga..i zato se trudi sjebat hdz naravno i po direktivama..ali ajd ti to objasni onom didu ili babi u drnisu,lovrecu,brinju,starim mikanovcima..ili ne znam dobrom dijelu branitelja..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 16:15

ja gledam plenkovica na ovim obljetnicama povodom tuđmanove smrti,rođendana kao d age je netko puskom natjerao...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by Regoč 22/5/2017, 16:19

vuksadinare wrote:ja gledam plenkovica na ovim obljetnicama povodom tuđmanove smrti,rođendana kao d age je netko puskom natjerao...
Sanader je detuđmaniziral HDZ i zato je HDZ-ova djelnica gotova. Zdrave snage trebaju se okupiti u novoj stranci i pomesti ovaj sanaderovski pomladak.

_________________
izbori 2017 - Page 17 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by kic 22/5/2017, 19:13


nazalost Prominska MiLfaca nije srusena vec u prvom krugu, ali bude.. Jelic je za nju intelektualni div..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 19:19

Regoč wrote:Ray, takva ponuda ne dolazi bez fige u džepu. Dobrano ćeš to morati odraditi. Već njekako.
U biti dolazi. Ako si mislio na ovo pod : ruka ruku miluje to se prirodno podrazumjeva naravno , drago mi je da nekome mogu dat i vratit uslugu ako sam u mogucnosti , zašto ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175864
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 19:27

Izbori su ti svako četri godine pa tako i ovi lokalni koji se u suštini neponavljaju , šta si glasao glasao si , necu se sad četri godine bavit time ono nego imam svog posla.

Od svih stvari ovdje koliko vidim : pomogao sam da Bulj izbaci Arsena Bauka iz utrke za župana i da Akcija Mladih dobije jedan mandat u vijecu grada Kaštela.

Ja prezadovoljan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175864
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by kic 22/5/2017, 19:29


oporba moze samo lajati na mjesec, i izvjestavati sta se dogadja na raspravama, minijaturni nadzor..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by Guest 22/5/2017, 19:30

kic wrote:
nazalost Prominska MiLfaca nije srusena vec u prvom krugu, ali bude..  Jelic je za nju intelektualni div..
:tu

Jelić

aj nije toliko loše

Nezavisni kandidati su pojeli HDZove utvrde tipa Omiš, Vrgorac evo vjerojatno i Knin. Čak je i Imotski ugrožen, samo kako je rekao vuksadinare oni umirući starci u tim regijama glasuju za HDZ bez obzira na išta.. ali opet se kreće, ono ako želimo spasiti ovu naciju, treba uništiti HDZ/SDP
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by Guest 22/5/2017, 19:32

Zapravo je nemoguce te unistiti iz vana. Ono. HDZ-ovo glasacko tijelo najvjernije bi glasalo za njih pa taman da Kaliguline orgije organiziraju na oltaru domovine. Za tri dana bace dvije tri floskule o ljubavi prema domovini,vjeri i crkvi...i eto ti potpore ko Hajduku u derbiju. 

Njih je najbolje prepustiti samima sebi, nitko ih nemoze razjebat koliko se mogu razjebat medju sobom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by Leviathan2 22/5/2017, 19:33

izbori 
narodno tumacenje: gurnes ruku u vrecu punu dukata i govno izvuces

_________________
izbori 2017 - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by kic 22/5/2017, 19:34

Pinochet wrote:
kic wrote:
nazalost Prominska MiLfaca nije srusena vec u prvom krugu, ali bude..  Jelic je za nju intelektualni div..
:tu

Jelić

aj nije toliko loše

Nezavisni kandidati su pojeli HDZove utvrde tipa Omiš, Vrgorac evo vjerojatno i Knin. Čak je i Imotski ugrožen, samo kako je rekao vuksadinare oni umirući starci u tim regijama glasuju za HDZ bez obzira na išta.. ali opet se kreće, ono ako želimo spasiti ovu naciju, treba uništiti HDZ/SDP

Jelici su domaca Kninska obitelj, jednim dijelom izmijesani s domacim Srbima, tako da nj lista moze zavladati i vijecem, ali im trebaju svi bas svi: SDSS, Most i Sdp.. sto je moguce jer ovaj Jelic je stvarno dobar svima vjerujem, osnovao Veleuciliste u Kninu, sam doktorirao u Njemackoj mikrobiologiju, u svakom slucaju HDZ ce izgubiti svoju bazu simbolicko-domoljubnog hodocasca u Kninu, srce je osvojeno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by Guest 22/5/2017, 19:37

kic wrote:
Pinochet wrote:
kic wrote:
nazalost Prominska MiLfaca nije srusena vec u prvom krugu, ali bude..  Jelic je za nju intelektualni div..
:tu

Jelić

aj nije toliko loše

Nezavisni kandidati su pojeli HDZove utvrde tipa Omiš, Vrgorac evo vjerojatno i Knin. Čak je i Imotski ugrožen, samo kako je rekao vuksadinare oni umirući starci u tim regijama glasuju za HDZ bez obzira na išta.. ali opet se kreće, ono ako želimo spasiti ovu naciju, treba uništiti HDZ/SDP

Jelici su domaca Kninska obitelj, jednim dijelom izmijesani s domacim Srbima, tako da nj lista moze zavladati i vijecem, ali im trebaju svi bas svi: SDSS, Most i Sdp.. sto je moguce jer ovaj Jelic je stvarno dobar svima vjerujem, osnovao Veleuciliste u Kninu, sam doktorirao u Njemackoj mikrobiologiju, u svakom slucaju HDZ ce izgubiti svoju bazu simbolicko-domoljubnog hodocasca u Kninu, srce je osvojeno..
To je dobro.
Vidiš ovi mladi momci su jamili Vrgorac , niti godinu dana su posušili većinu duga, i napravili neke reforme.. u HDZovoj utvrdi u sri vlajlanda. I godinu dana nakon toga,  jučer izbori skoro 60% glasova odnjeli , pobjeda u prvom krugu. 

Nisu mi jasni ti koji ti u vukojebinama tipa Imotski, Sinj, Vrgorac, Knin, itd glasuju za HDZ, a ta im mjesta nakon pada Yuge totalno razjebana i opustošena - najviše zahvaljujući HDZu.. aj dobro pojavljuju se nezavisni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 19:49

Pinochet wrote:

Nisu mi jasni ti koji ti u vukojebinama tipa Imotski, Sinj, Vrgorac, Knin, itd glasuju za HDZ, a ta im mjesta nakon pada Yuge totalno razjebana i opustošena - najviše zahvaljujući HDZu.. aj dobro pojavljuju se nezavisni
Uz Krista protiv komunista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175864
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by kic 22/5/2017, 19:57


ne znam, kao što je rekao max mislim, HDZ je osvježio kadar posvuda, i ovdje su neki moji frendovi bili visoko na listama, i, ne mogu stvarno ništa reći protiv njih, mladi su, obrazovani i imaju dobru energiju, i opet mi se nekako gadi kad vidim neku sliku s njihova skupa, nešto tu nije u redu..

ali kažem, u stvari, ne mogu ništa reć protiv njih..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 19:59

kic wrote:
ne znam, kao što je rekao max mislim, HDZ je osvježio kadar posvuda, i ovdje su neki moji frendovi bili visoko na listama, i, ne mogu stvarno ništa reći protiv njih, mladi su, obrazovani i imaju dobru energiju, i opet mi se nekako gadi kad vidim neku sliku s njihova skupa, nešto tu nije u redu..

ali kažem, u stvari, ne mogu ništa reć protiv njih..
Pa nije ti u redu jer je sve umjetno : tu su jedino radi karijere , uhljebljenja , interesa ....nisu tu radi pravih društvenih ciljeva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175864
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by Guest 22/5/2017, 20:31

A ne znam, poznam ove iz Metkovica, kazem opet okej su to ljudi, ovo troje koji su preuzeli stranku od ovih starih. Mislim zadnji put kad je bilo lokalni u Mtk su im vedete bili potpuni idioti. Za te ni familija nije glasala, ovome su dali na voljno da sam si odabere ekipu. Isto se dogodilo u Dubrovniku. 

Ali ima i tu preseravanja, ljudi koji su u zivotu bili tri puta u crkvi (krstenje,pricest i krizma). Sad odjednom svaku nedjelju jer se to valjda ocekuje od ljudi iz stranke? Itd....no eto im tamo. Kazem opet nije to los covjek, ali je u stranci govnara,ljigavaca i vucibatina. Slicno vrijedi za ovog bogeca iz Dubrovnika. Nema u tom liku zla ali se ne snalazi jednostavno u sukobima, to se jednostavno vidi, nije konfliktna osoba....kako ce to zavrsiti ja ne znam. Samo u Dubrovackoj skupstini ce biti interesantno promatrati citavu stvar. Onaj gelipter koji je do sada grad vodio....to je mutikasa svoje vrste tako da je dolazak HDZ-a na vlast dole....oprosti mi Boze...mozda i dobra stvar s obzirom na to tko je do sada vodio dole grad.

HDZ je u principu na jugu kopirao taktiku Mosta s proslih izbora. Gomila mladih kadrova,neopterecenih aferama....te su eliminirali sve ove isluzenije. Sad koliko ce to funkcionirati nemam pojma. Sad ce biti zabavno promatrati koliko ce ti neoptereceni biti dugo neoptereceni. Posto manevarskog prostora za koalicije nema puno. Tu su Vićanovi fantomi, Jambo, govnari koji su do sada bili na vlasti itd.... ce se brzo vidjeti tko je gdje i kako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 20:37

Ma ok , ja i onako nikad nisam ni glasa na lokalnima nego sada pa mi je ovo sve zanimljivo ...i tako to.

lol!

Nisam baš nešto političan , dođu izbori , dignem guzicu , odem zaokružit i to je to ...pa šta bude bude ...ko rulet , zavrtiš pa šta ispadne ispadne i onda je to tako i to ti je to , idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175864
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 20:50

Generalno najgore ti je kad se ucmale , onda se ništa nemijenja , eto došao MOST , maklo Karamarka , sad pomladili kadrove dakle ipak moraju se tržišno natjecat za vlast dakle to je dobro.

Najgore ti je kad im ide glatko pa se ućmale ....e onda si nigdje , apatija , nit se oni trude nit ih brige.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175864
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 20:56

Po njegovu mišjenju, Boban i Bulj bi mogli imati poteškoća motivirati svoje birače za izlazak na birališta u drugom krugu, 4. lipnja, pošto su u većini gradova i općina na području Splitsko-dalmatinske županije pobjednici za gradonačelnike ili načelnike odlučeni već u prvom krugu 21. svibnja.

http://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/487480/most-i-hdz-bore-se-za-splitsko-dalmatinskog-zupana-evo-sto-je-o-tome-svojim-biracima-porucio-bauk

Otprilike tako nekako , mislim se koji cu uopce kuraz sad opet izlazit , sad pratit nešto 15 dana ovo ono a u biti em velika razlika em mi je nebitno ....vec sama cinjenica šta se Bulj kandidirao i izbacio SDP il nekog drugog iz toga je moralna pobjeda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175864
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 17 Empty Re: izbori 2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum