ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izbori 2017

Page 12 of 19 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by epikur37 22/5/2017, 02:39

Odoh i ja aj u kurac max ;)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 06:51

izbori 2017 - Page 12 18485700_817258115092793_3085733041823591262_n
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 06:59

Protiv su poreza za nekretnine i za porodiljne naknade ....mislim da cu se lagano angažirat u ovom pravcu ...lokalna razina ...nisu politicki ni lijevo ni desno....to mi odgovara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 07:03

ne znam sto ova mrak slavi..pa zaopstaje za bandicem 5,6%..a po anketama su non stop ispred njega bili u prdnosti..cak je i onaj rajko ostojic na proslim lokalnim bio u prvom krugu ispred bandica..pa ej popusio uvjerljivou drugom..ovu ceka potop u drugom krugu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 07:06

Ja se laganini bacam u politiku ...Akcija mladih , neutrala , ocito samo ime govori da je neka pozitivna stvar , ono Kaštela su mala sredina pa ja nisam ni lijevo ni desno nego ovako nešta tj buducnost ....protiv poreza za nekretnie a za povecanje porodiljnih ....uglavnom ovo cu sad na lokalnoj razini gurat konstanto jer mi to odgovara da se nekako ukljucim mada me sama politika kao karijera i to nezanima nit cu se s time bavit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 07:09

RayMabus wrote:Ja se laganini bacam u politiku ...Akcija mladih , neutrala , ocito samo ime govori da je neka pozitivna stvar , ono Kaštela su mala sredina pa ja nisam ni lijevo ni desno nego ovako nešta tj buducnost ....protiv poreza za nekretnie a za povecanje porodiljnih ....uglavnom ovo cu sad na lokalnoj razini gurat konstanto jer mi to odgovara da se nekako ukljucim mada me sama politika kao karijera i to nezanima nit cu se s time bavit.
pa nisi ti mlad.. :) ...moras se polako drzat saveza umirovljenika :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 07:11

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ja se laganini bacam u politiku ...Akcija mladih , neutrala , ocito samo ime govori da je neka pozitivna stvar , ono Kaštela su mala sredina pa ja nisam ni lijevo ni desno nego ovako nešta tj buducnost ....protiv poreza za nekretnie a za povecanje porodiljnih ....uglavnom ovo cu sad na lokalnoj razini gurat konstanto jer mi to odgovara da se nekako ukljucim mada me sama politika kao karijera i to nezanima nit cu se s time bavit.
pa nisi ti mlad.. :) ...moras se polako drzat saveza umirovljenika :)
E pa vidiš inteligentan sam pa je moj odgovor svakome na tako postavljenu stvar : Nemsiliš sutra neimati djecu ? Oni su MLADI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 07:12

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ja se laganini bacam u politiku ...Akcija mladih , neutrala , ocito samo ime govori da je neka pozitivna stvar , ono Kaštela su mala sredina pa ja nisam ni lijevo ni desno nego ovako nešta tj buducnost ....protiv poreza za nekretnie a za povecanje porodiljnih ....uglavnom ovo cu sad na lokalnoj razini gurat konstanto jer mi to odgovara da se nekako ukljucim mada me sama politika kao karijera i to nezanima nit cu se s time bavit.
pa nisi ti mlad.. :) ...moras se polako drzat saveza umirovljenika :)
E pa vidiš inteligentan sam pa je moj odgovor svakome na tako postavljenu stvar : Nemsiliš sutra neimati djecu ? Oni su MLADI.
ASTHAR KOMANDA.

Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by RayMabus 22/5/2017, 07:14

To je meni dugorocna opcija ...niks porez na nekretnine plus porodiljne naknade.

Taman kad ih dignu mogao bi se pocet bacit na pravljenje .....beba.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 07:15

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ja se laganini bacam u politiku ...Akcija mladih , neutrala , ocito samo ime govori da je neka pozitivna stvar , ono Kaštela su mala sredina pa ja nisam ni lijevo ni desno nego ovako nešta tj buducnost ....protiv poreza za nekretnie a za povecanje porodiljnih ....uglavnom ovo cu sad na lokalnoj razini gurat konstanto jer mi to odgovara da se nekako ukljucim mada me sama politika kao karijera i to nezanima nit cu se s time bavit.
pa nisi ti mlad.. :) ...moras se polako drzat saveza umirovljenika :)
E pa vidiš inteligentan sam pa je moj odgovor svakome na tako postavljenu stvar : Nemsiliš sutra neimati djecu ? Oni su MLADI.
samo se tjesi kad ostanes sam sa 60,70 banki a nemas nikog pri ruci.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 08:06

u nekim sdp-ovim podruznicama se orilo..'zoki vrati se'...sdp je prosao losije nego na prethodnim lokalnim izborima..ako se ne racuna rijeka...u osijeku vrkic je neovisni kandidat kojeg podupire sdp..mrak ce po svemu sudeci izgubiti od bandica...kojem ce se u drugom krugu u velikoj vecini prikloniti hdz-ovi glasaci kao i glasaci drugih desnih opcija...u zadru je pometena favorizirana unutar sdp-a sabina glasovac...bauk nije prosao u drugi krug za splitsko makarskog zupana gdje su polagali u sdp-u velike nade...u osjecko baranjskoj zupaniji su isto takorec na koljenima...sisak je pred gubitkom...cehok ce izgleda opet vladati varazdinom gdje ej sdpimao ponajvise nadanja...da bi opet varazdinom mogli vladati..jedina utjesnija nagrada je da su u gradskoj skupstini grada vukovara dobili hdz i desnu koaliciju sto svakako je na drugoj starni izazvalo potistenost..jer novi stari gradonacelnik penava nece moci slobodnije kao gradonacelnik vladati vukovarom bez kompezaciej i uradnje sa sdp-om i njegovom koalicijom..sve u svemu opceniti zakljucak ej sdp je kao starnka najveci gubitnik ovih izbora sto ce izazvati dodatne potrese i nezadovolsjtvo uz postojece unutar stranke bernardicem i njegovim ljudima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 09:11

Pobjednici izbora

1.Željko Kerum(malo je tko na njega stavljao zeton u izbornom ruletu)

2.Bruna Esih(mada nije pobjedila ni kvalificirala se u drugi krug njezinih 11% je doista respektabilno u Zagrebu i vise se ne moze podvuci crtom 'slucajnost' a potvrdila je i rezultate sa parlamentarnih izbora a ono sto je najvaznije potukla je Dragu Prgometa kao kandidata 'omrazenog' premijera Plenkovica i definitivno se nametnula kao moguca liderica desnice u Hrvatskoj naravno uz njezinu desnu ruku Zlatka Hasanbegovica)

3.Milan Bandic(neunistivi bandinjo je jos jednom 'bajernovski' dokazao da gotovo nema konkurenciju za gradonacelnicko mjesto u Zagrebu a realno to nije ni Anka Mrak Taritaš ma koliko su se tjesila da je drugi krug izbora za gradonacelnika 'nova utakmica' jer ju je bandic ostavio na razlici respektabilnih 7% sto je vjerojatno i nedostizno posto ej za ocekivati da ce glasaci i esih i prgometa po vokaciji sigurno glasovati za bandica u drugom krugu

4.Ivan Čehok(ovaj 'uskrsli' varazdinac moze se podvuci pod crtu vidi gore Zeljko Kerum,on iako ne pobjedi u drugom krugu sto je malo vjerojatno jer je ostvario respektabilan rezultat on je u stvari vec pobjednik)

Gubitnici izbora

1.SDP i Davor Bernardic(da ima u Hrvatskoj politicke casti davor Bernardic bi vec trebao debelo razmisljati o ostavci na celno mjesto stranke a Sabina Glasovac koja je kao favorizirana sdp-ova kandidatkinja za gradonacelnicu Zadra i koju su mnogi cak i po anketama vec vidjeli kao novog gradonacelnika zadra dozivjela pravi potop,fijasko i na njenom mjestu ipak bi razmislio da li zeli ulogu sefice SDP-a nakon ovih izbora)

2.Drago Prgomet(on nije glavni krivac za potop u Zagrebu ni poraz od Brune Esih ali ipak je trebao ozbiljnije razmisliti i Plenkovicevoj ponudi da s ekandidira za gradonacelnika Zagreba jer su svi pravci vodili tome da bi mogao dozivjeti poraz od Brune Esih ako ima hrabrosti morat ce nesto o osvom neuspjehu priupitati svog sefa Andreja plenkovica zbog cega ga je izlozio izbornom ponizenju)

3.Vukovarski HDZ(ne uzimajuci u obzir uvjerljivu pobjedu hdz-ovog gradonacelnika i kandidata Penave moze se reci da je HDZ(i njegovi koalicijski parneri za grad Vukovar) pretrpjeli dosta uvjerljiv poraz od SDP-a i njegovih koalcijskih partnera u borbi za skupstinu grada Vukovara i samim time dosta otezali novom starom gradonacelniku Penavi da lagodnije obavlja svoj posao u gradu kao sto je bio slucaj u proslom mandatu,a zna se kako je Vukovar za HDZ itekako vazan)

4.Marijana Puljak(za nju mozemo reci da je imala slicnu sudbinu kao i Drago Prgomet u Zagrebu nije glavni krivac za poraz ove kandidatkinje ljevice na nivou Splita iz razloga sto nije dobila podrsku SDP-a i jos nekih stranaka i grupacije ljevice u Splitu kao sto je to ucinjeno u svezi Anke Mrak Taritas u Zagrebu da se to desilo danas bi se vrlo vjerojatno Marijana Puljak nasla u drugom krugu zajedno sa zeljkom Kerumom.No ipak ima i dio krivice na njenoj strani nije ni ona previse na tome inzistirala misli se na podrsku sdp-a i drugi grupacija ljevice u Splitu).
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by marcellus 22/5/2017, 09:22

Pinochet wrote:nije debakal u Metkoviću, tamo imaju najviše mandata i vodstvo samo je pitanje hoće li moći imati većinu. 
Inače MOST je ojača, pojavio se svugdje, nije ga nigdje bilo prije par godina. SDP doslovno propada, a bogami i HDZ slabi,

most je izgubio koalicijski kapacitet tako da se ladno mogu jebat bilo gdje sa svim glasovima koje imaju, vjerojatno uključujući i metković, a HDZ je propao potpuno unatoč trubljenju plenkija o pobjedi, SDP je nakupina luzera inače tak da tu nema ništa novog

_________________
izbori 2017 - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by marcellus 22/5/2017, 09:22

kako sam predvidio, trgopromet 5% bruna & hase duplo od toga

_________________
izbori 2017 - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 09:28

marcellus wrote:
Pinochet wrote:nije debakal u Metkoviću, tamo imaju najviše mandata i vodstvo samo je pitanje hoće li moći imati većinu. 
Inače MOST je ojača, pojavio se svugdje, nije ga nigdje bilo prije par godina. SDP doslovno propada, a bogami i HDZ slabi,

most je izgubio koalicijski kapacitet tako da se ladno mogu jebat bilo gdje sa svim glasovima koje imaju, vjerojatno uključujući i metković, a HDZ je propao potpuno unatoč trubljenju plenkija o pobjedi, SDP je nakupina luzera inače tak da tu nema ništa novog
..u jednom dijelu se ne bi bas slozio da je hdz gubitnik..osvojili su koprivnicko-gkrizevacku zupaniju..dakle dobili su zupaniju vise i to onu gdje je sdp i lijeva koalicija imali dobru podrsku..dubrovnik bi mogli vratiti,pobjediti most za gradonacelnika u njihovoj utvrdi u metkovicu,potukli su do nogu kandidatkinju sdp-ovu favoriziranu sabinu glasovac u zadru...bolnije tocke su im svakako gubitak u vukovarskoj skupstini,poraz u kninu u prvom krugu ivane rimac i prgomet u zagrebu....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by Guest 22/5/2017, 09:37

vuksadinare wrote:
marcellus wrote:
Pinochet wrote:nije debakal u Metkoviću, tamo imaju najviše mandata i vodstvo samo je pitanje hoće li moći imati većinu. 
Inače MOST je ojača, pojavio se svugdje, nije ga nigdje bilo prije par godina. SDP doslovno propada, a bogami i HDZ slabi,

most je izgubio koalicijski kapacitet tako da se ladno mogu jebat bilo gdje sa svim glasovima koje imaju, vjerojatno uključujući i metković, a HDZ je propao potpuno unatoč trubljenju plenkija o pobjedi, SDP je nakupina luzera inače tak da tu nema ništa novog
..u jednom dijelu se ne bi bas slozio da je hdz gubitnik..osvojili su koprivnicko-gkrizevacku zupaniju..dakle dobili su zupaniju vise i to onu gdje je sdp i lijeva koalicija imali dobru podrsku..dubrovnik bi mogli vratiti,pobjediti most za gradonacelnika u njihovoj utvrdi u metkovicu,potukli su do nogu kandidatkinju sdp-ovu favoriziranu sabinu glasovac u zadru...bolnije tocke su im svakako gubitak u vukovarskoj skupstini,poraz u kninu u prvom krugu ivane rimac i prgomet u zagrebu....

most je izgubio u metkoviću ma što god oni o tome pričali..
plenković je namjerno ponizio prgometa kojemu su politički apetiti porasli do neviđenih razmjera a plenki nije naivan i znao je da će bandić pobijediti
zapravo kako izbori još nisu gotovi bespredmetno  je govoriti o pobjednicima i gubitnicima jer ćemo to znati tek za 15 dana
smiješno je također izvlačiti otrcanu tezu o ruralnim(valjda nepismenim) i urbanim (valjda intelektualnim) biračkim mjestima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 09:37

...sdp-u svakako ne bi isli u korist prijevremeni parlamentarni izbori i to je sad s neba vidljivo pogotovo ako im vodstvo ostane manje vise u istom sastavu...sto je s obzirom na rezultate ozbora sve manja mogucnost da bernardic i njegova ekipa da docekaju 2018 na celnom mjestu stranke..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 09:39

metilda wrote:
vuksadinare wrote:
marcellus wrote:
Pinochet wrote:nije debakal u Metkoviću, tamo imaju najviše mandata i vodstvo samo je pitanje hoće li moći imati većinu. 
Inače MOST je ojača, pojavio se svugdje, nije ga nigdje bilo prije par godina. SDP doslovno propada, a bogami i HDZ slabi,

most je izgubio koalicijski kapacitet tako da se ladno mogu jebat bilo gdje sa svim glasovima koje imaju, vjerojatno uključujući i metković, a HDZ je propao potpuno unatoč trubljenju plenkija o pobjedi, SDP je nakupina luzera inače tak da tu nema ništa novog
..u jednom dijelu se ne bi bas slozio da je hdz gubitnik..osvojili su koprivnicko-gkrizevacku zupaniju..dakle dobili su zupaniju vise i to onu gdje je sdp i lijeva koalicija imali dobru podrsku..dubrovnik bi mogli vratiti,pobjediti most za gradonacelnika u njihovoj utvrdi u metkovicu,potukli su do nogu kandidatkinju sdp-ovu favoriziranu sabinu glasovac u zadru...bolnije tocke su im svakako gubitak u vukovarskoj skupstini,poraz u kninu u prvom krugu ivane rimac i prgomet u zagrebu....

most je izgubio u metkoviću ma što god oni o tome pričali..
plenković je namjerno ponizio prgometa kojemu su politički apetiti porasli do neviđenih razmjera a plenki nije naivan i znao je da će bandić pobijediti
zapravo kako izbori još nisu gotovi bespredmetno  je govoriti o pobjednicima i gubitnicima jer ćemo to znati tek za 15 dana
smiješno je također izvlačiti otrcanu tezu o ruralnim(valjda nepismenim) i urbanim (valjda intelektualnim) biračkim mjestima...
gotovo ej to...novi gradonacelnici u cetri najveca grada se vec znaju mali ? jedino kod keruma...ostaje jedino neizvjesnije u kninu,dubrovniku i metkovicu..i jedino s emoze staviti veci ? kod metkovica..jer kandidati i u dubrovniku i u kninu su ostavrili znatnije prednosti pred protivnicima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by Guest 22/5/2017, 09:45

vuksadinare wrote:
metilda wrote:
vuksadinare wrote:
marcellus wrote:
Pinochet wrote:nije debakal u Metkoviću, tamo imaju najviše mandata i vodstvo samo je pitanje hoće li moći imati većinu. 
Inače MOST je ojača, pojavio se svugdje, nije ga nigdje bilo prije par godina. SDP doslovno propada, a bogami i HDZ slabi,

most je izgubio koalicijski kapacitet tako da se ladno mogu jebat bilo gdje sa svim glasovima koje imaju, vjerojatno uključujući i metković, a HDZ je propao potpuno unatoč trubljenju plenkija o pobjedi, SDP je nakupina luzera inače tak da tu nema ništa novog
..u jednom dijelu se ne bi bas slozio da je hdz gubitnik..osvojili su koprivnicko-gkrizevacku zupaniju..dakle dobili su zupaniju vise i to onu gdje je sdp i lijeva koalicija imali dobru podrsku..dubrovnik bi mogli vratiti,pobjediti most za gradonacelnika u njihovoj utvrdi u metkovicu,potukli su do nogu kandidatkinju sdp-ovu favoriziranu sabinu glasovac u zadru...bolnije tocke su im svakako gubitak u vukovarskoj skupstini,poraz u kninu u prvom krugu ivane rimac i prgomet u zagrebu....

most je izgubio u metkoviću ma što god oni o tome pričali..
plenković je namjerno ponizio prgometa kojemu su politički apetiti porasli do neviđenih razmjera a plenki nije naivan i znao je da će bandić pobijediti
zapravo kako izbori još nisu gotovi bespredmetno  je govoriti o pobjednicima i gubitnicima jer ćemo to znati tek za 15 dana
smiješno je također izvlačiti otrcanu tezu o ruralnim(valjda nepismenim) i urbanim (valjda intelektualnim) biračkim mjestima...
gotovo ej to...novi gradonacelnici u cetri najveca grada se vec znaju mali ? jedino kod keruma...ostaje jedino neizvjesnije u kninu,dubrovniku i metkovicu..i jedino s emoze staviti veci ? kod metkovica..jer kandidati i u dubrovniku i u kninu su ostavrili znatnije prednosti pred protivnicima..

samo ću o metkoviću.. tamo imaju 7 mandata, 7 ima hdz a 2 jambo.. mostova gradonačelnica ima dvjestotinjak glasova ispred hdzovog milana .. međutim treba znati da je hdz izgubio vlast u metkoviću davne 1997. godine i da su sada birači glasovali protiv mosta.. a jambini glasači će u drugom krugu glasovati za hdz jer jambo most ne može smisliti.. most neće moći donijeti ni jednu odluku u gradskom vijeću i slijede novi izbori za par mjeseci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 09:52

uglavnom rezime lokalnih izbora je ovakav sto se tice stranaka..

1.HDZ-s obzirom na najave moglo je puno bolje s obzirom na losu klimu među najvecim konkurentima poglavito sdp-a...nema tu mjesta nekom vecem zadovoljstvu nego molit boga da ne maknu bernardica i da ako most izgubi metkovic da ih zahvati rasulo...

2.SDP-pisi kuci propalo...sa ovakvim vodstvom mogu jedino moliti boga da ne bude prijevremenih izbora i da se hdz sa plenkovicem jos vise kompromitira plus da esih i hase osnuju stranku na drzavnom nivou te otme podobar dio hdz-ovih glasaca

3.HNS-prevelika ocekivanja hladan tus i vracanje u realne okvire narocito zbog podbacaja mrak taritas u zagrebu gdje su imali iskrene prevelike i nerealne epitete..losa prođa i u dubrovniku a jos gore u varazdinu

4.MOST-od silne buke nikakav promet..a visi im i mac nad glavom u njihovoj najjacoj utvrdi metkovicu..na njihovom mjestu vazi kao i za sdp..u danasnjoj poziciji bolje da parlamentarni izbori dođu sto kasnije

5.ŽZ-vrijedi kao i za MOSt puno buke bilanca slabasna...razocaravajuc rezultat Vilibora u njegovoj kuci-Karlovcu kao i na nivou Zagreba

6.svi ostali-vazno je sudjelovati pa kakva mrvica da se uhvati dobro je..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by vuksadinare 22/5/2017, 10:01

Lokalni hdzovac koji je u polupijanom stanju slavio pobjedu svoje stranke u svojoj lokalnoj sredini..'jebe mi se za Plenkovica ja gledam na hdz kao tuđmanovu stranku a ne tamo stranku Plenkovica,Sanadera,Seksa i sta ti ja znam...da ja ne glasam za stranku samo zato sto je plenkovic na celu..glasam jer je HDZ osnovao Franjo Tuđman zasto bi ja prestao navijati za Hajduk samo zato sto ima los period ili losije vodstvo tako je i sa HDZ-om'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

izbori 2017 - Page 12 Empty Re: izbori 2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 19 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum