ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by RayMabus 19/5/2017, 23:27

BOJAN T. iz mesta Jelen Do, Radnik firme "Gevis" za preradu voća i povrća iz Požege, zapalio je dve kancelarije preduzeća u kom radi, posle svađe sa vlasnikom koji mu duguje dve plate. Potom je sačekao policiju, mirno se predao i sproveden je u pritvor. Tužilaštvo će ga najverovatnije teretiti za izazivanje opšte opasnosti.

Sve se dogodilo u četvrtak u popodnevnim časovima. Očekujemo policijski izveštaj da bismo protiv osumnjičenog podneli krivičnu prijavu - rekla je za "Novosti" Jelena Ćurčić, osnovni tužilac u varoši na Skrapežu.
Prema prvim saznanjima, radnik je očajan zbog besparice, nemoćan da na zakonit način dođe do zarađenog novca, prvo ušao u verbalni sukob sa vlasnikom firme. Kada ubeđivanje nije urodilo plodom, po jednoj kancelariji je iz kantice prosuo benzin, a zatim je zapalio prostoriju. Vatra se ubrzo proširila i na drugu kancelariju, napravivši štetu od oko 400.000 dinara. Policija i vatrogasci odmah su se pojavili na licu mesta, čime je sprečeno širenje požara.
- U požaru su izgoreli registratori, kompjuter, dva laptopa, radni sto, klima-uređaj, orman... - rekli su nam vatrogasci.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:666179-Zapalio-gazdi-firmu-jer-mu-nije-dao-plate

Et jedini pametan u zadnje vrijeme ; nedaš mi zarađene plače ide ti požar kapitala KAPITALISTO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175854
2014-04-11


Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by Serbinho-3 19/5/2017, 23:45

BEOGRAD - Četiri radnice u dva beogradska ugostiteljska objekta podnele su u ponedeljak prijavu Prvom osnovnom sudu protiv vlasnika ovih lokala S. R. jer ih je navodno seksualno uznemiravao i vređao nazivajući ih prostitutkama i mobingovao!




 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Lg.php?bannerid=4198&campaignid=2414&zoneid=133&source=Drustvo&loc=http%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fvesti%2Fdrustvo%2Fradnice-tuzile-bahatog-gazdu-nazivao-nas-je-kama-i-trazio-oralni-seks-clanak-2836851&referer=http%3A%2F%2Fwww.smedia.rs%2Fhronika%2F7112464%2Fkuririnfo-radnice-tuzile-bahatog-gazdu-nazivao-nas-je-kama-i-trazio-oralni-seks


- U njegovom lokalu sam radila kao konobarica. Koristio je svaku priliku da ulazi u šank, da me pipka i grli. Stalno je imao nekakve perverzne komentare. „Šta se smejete“, govorio nam je, „je l‘ ste se ševile sinoć?!“ - priča za Kurir J. G. (32), koja naglašava da je gazdu molila da prestane s tim, da uzme u obzir da je samohrana majka i da je pusti da radi svoj posao.

S. R. je počeo da je zove kasno uveče i proverava gde je, s kim je i šta radi.
- Govorio mi je: „Gde si sad? Digao mi se. Dođi da mi popušiš!“ Rekla sam mu da ne priča tako sa mnom i da prestane da me zove kasno, da ima 70 godina i da može otac da mi bude. On bi se smirio, ali bi posle nekoliko dana sve bilo isto - priča ova nesrećna žena.

Koleginicu S. B., koja je takođe samohrana majka, pokušao je da na silu odvede u toalet.
- Nakon što sam ga odbila, napravio mi je minus od 1.600 dinara, a moja dnevnica je 500 dinara. Vređao nas je što nećemo da budemo s njim. Govorio je da se krijemo iza naše dece, a gostima je pričao da posle radnog vremena mušterijama pušimo za pare, dok njemu to radimo gratis - navodi S. B.

S. R. se juče nije javljao na redakciji poznat broj telefona, kao ni na fiksne telefone lokala.

R. K.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26429
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by Serbinho-3 19/5/2017, 23:46

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/radnice-tuzile-bahatog-gazdu-nazivao-nas-je-kama-i-trazio-oralni-seks-clanak-2836851
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26429
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by jastreb 20/5/2017, 07:33

ukrasne plocice
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by jastreb 20/5/2017, 07:33

Dlakonošci
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by jastreb 20/5/2017, 07:33

oni-glasnih-pazuha
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by jastreb 20/5/2017, 07:33

komunisti
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by jastreb 20/5/2017, 07:34

jastreb wrote:komunisti
cheers
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by Guest 20/5/2017, 07:51

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Sr%C4%91an-Dunji%C4%871
ova se obesio, pre nekoliko dana,  u magacinu firme gde je i radio !
nakon sto je ostetio, vrlo malo,  firmin fiat doblo !
vratio se u firmu i obesio !
:K
neka mu je laka zemlja !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by omni 20/5/2017, 09:52

Neisplacivanje radnika se treba krivicno gonit kao djelo kradje sto i jeste.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by Serbinho-3 20/5/2017, 10:27

To isto nasi rade i po Cikagu.
Mozda kod nas moze reci da nema, posao ne ide, ali tamo vidis da je to deo mentaliteta.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26429
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by Guest 20/5/2017, 21:45

omni wrote:Neisplacivanje radnika se treba krivicno gonit kao djelo kradje sto i jeste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate  Empty Re: Zapalio gazdi firmu jer mu nije dao plate

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum