ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by My Brother Billo 18/5/2017, 20:42

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:da,jebiga tu valja imati i pistolj kao back up soluciju
ma da imas grinade lančer,svejedno..masis drugi puta,mrtav si...
da dobro velis,ja sam trenutno za fiksirane mete i strijeljane  cat

My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by Guest 18/5/2017, 20:44

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:da,jebiga tu valja imati i pistolj kao back up soluciju
ma da imas grinade lančer,svejedno..masis drugi puta,mrtav si...
da dobro velis,ja sam trenutno za fiksirane mete i strijeljane  cat
rusi stvarno imaju moda..pricaju sa grizlijem i obracaju mu se kao da je pes kastrirani..ono respektiraju ga,ali ne osjecam strah kod njih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by My Brother Billo 18/5/2017, 20:47

pa da kad znas psihologiju i narav zivotinje mozes sa njom kako hoces  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by Guest 18/5/2017, 20:49

e ovo pogledaj..Medjedi na par metara...mooda celicna..respekt..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by My Brother Billo 18/5/2017, 20:53

gledah neki video gdje ameri idu u lov na grizlije,ono koriste svu mogucu opremu,a lik ga ustrijeljuje iz helihoptera zamisli ti mudonja  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by Guest 18/5/2017, 21:00

My Brother Billo wrote:gledah neki video gdje ameri idu u lov na grizlije,ono koriste svu mogucu opremu,a lik ga ustrijeljuje iz helihoptera zamisli ti mudonja  cat
e pa o tome govorim..Lov na Medjeda je jebeno opasan..masis,gotov si..a Rusi to gladaju kao zajebanciju,kao da tetrijebe love..Rusi u biti niti ne pucaju na sitnu divljac,lisice i ostalo..to puste..malo se zajebavaju i to je to..
Ameri bi bilo dobro da uposle dronove da love medjede..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by My Brother Billo 18/5/2017, 21:03

najbolji su oni sto smatraju da su npr medvjedi pred izumiranjem a ono populacija im dozivljava bum kao nikad
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by Guest 18/5/2017, 21:05

jap..narocito na Kodiaqu,otoku podno Alaske..prije nekoliko godina je bilo oko 30 000 grizlija..doslovno skoro sve ostalo izmasakrirali i pojeli od zivina..
americki srednji zapad isto,Jelowstone,sve vise...pustaju da se razmnozavaju..nije to lose,ali bi valjalo kontrolirati..ubise sve drugo u sumi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by My Brother Billo 18/5/2017, 21:07

i u yellowston-u se desilo par incidenata gdje su napali ljude,nikoga to previse ne uzbudljuje,ali kad roknes medu odma se dize kuka i motika
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by Guest 18/5/2017, 21:12

My Brother Billo wrote:i u yellowston-u se desilo par incidenata gdje su napali ljude,nikoga to previse ne uzbudljuje,ali kad roknes medu odma se dize kuka i motika
pa Yellowstone je otvoren po sezonama..a budale idu hikati,sa curama,da ih dojme van sezone za turiste,kad se i medjedi spustaju jako blizu turistickih mjesta..otvaraju satore na rubovima suma,bukace,prave piknike,i onda kad ih medo pojede,kuku lele..
Medjed kad pojede ljucko meso,vise nije normalan,postaje Ljudozder,jer ga vise nikakvo drugo meso ne zanima,ide doslovno loviti ljude...takve treba mrknuti,nema druge..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by My Brother Billo 18/5/2017, 21:17

dosta je da te samo mlatne,polomi te ko beba zvecku,u nekim pravilima parka pise da se hrana mora drzati u njalonima zapakovanim vakumski da se ne osjeti miris hrane i da se drzi dalje od njih kad je sezona parenja,i ono ne smijes ga koknuti a on tebe smije,jebem ti takav park  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by RayMabus 19/5/2017, 09:11

Njujorška policija potvrdila je da je u strašnoj nesreći na Times Squareu poginula jedna 18-godišnjakinja, a 22 osobe su završile u bolnici. 
Podsjetimo, oko podneva po lokalnom vremenu 26-godišnji muškarac je s automobilom prešao na nogostup i pokosio pješake. 
Policija je vrlo brzo odbacila teorije o terorizmu i na kraju se ispostavilo da je tragediju izazvao bivši vojnik Richard Rojas i to pod utjecajem droge, piše Jutarnji list.
Rojas je napuhao 0,0 promila, ali je vrlo brzo policiji priznao da je pušio K2, neku vrstu sintetičke marihuane. 
Nakon što je pokosio ljude, pokušao je pobjeći, ali brzo je zaustavljen i predan policiji. 
Rojas je od ranije poznat policiji, ali i brojnim psihijatrima diljem New Yorka - 26-godišnjak ima dugu povijest vožnji u pijanom stanju, ali i raznih psihotičkih ispada.
- Trebali ste me ubiti, zašto niste pucali u mene!? Htio sam ih sve pobiti - navodno je urlao Rojas pri uhićenju, piše New York Post.
Rojas je ubio 18-godišnjakinju Alyssu Elsman iz države Michigan. Ona je u New Yorku bila u društvu 13-godišnje sestre koja je također bila žrtva pomahnitalog Rojasa, ali srećom, ona je ostala živa.
Mlada Alyssa objavila je video na Instagramu samo nekoliko trenutaka uoči svoje smrti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by RayMabus 19/5/2017, 09:13

Ipak je namjerni napad , 0 promila , PTSP bivši vojnik nadrogiran.

Rojas je napuhao 0,0 promila, ali je vrlo brzo policiji priznao da je pušio K2, neku vrstu sintetičke marihuane.

- Trebali ste me ubiti, zašto niste pucali u mene!? Htio sam ih sve pobiti - navodno je urlao Rojas pri uhićenju, piše New York Post.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by RayMabus 19/5/2017, 11:11




Podsjetimo, manijak se zabio u pješake i ubio jednu osobu, 18-godišnju Alyssu Elsman iz Michigana. Ozlijedio je još 22 osobe. Nakon krvavog pohoda pokušao je pobjeći, ali ga je policija uhvatila.

Testiran je na alkohol, ali je napuhao 0 promila. Ipak, kako javljaju lokalni mediji, policiji je priznao da je pušio sintetičku marihuanu K2 te da ga je na napad nagovorio Bog. Otprije je poznat policiji, a posljednji incident u kojem je sudjelovao dogodio se prošlog tjedna kad je napao nožem muškarca u Bronxu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-stravicna-snimka-napada-u-new-yorku-htio-sam-ih-sve-pobiti-trebali-ste-me-ubiti/971139.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by My Brother Billo 19/5/2017, 12:26

pogine ih oko 30 000 na auto putevima...godisnje,i sto bi ovo bilo izdvojeno?
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku - Page 3 Empty Re: ISIL ponovo jaše : novi napad u New Yorku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum