ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ oktroira sanaderovog Njonju Jandrokovića kao pred. Sabora

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

HDZ oktroira sanaderovog Njonju Jandrokovića kao pred. Sabora - Page 2 Empty Re: HDZ oktroira sanaderovog Njonju Jandrokovića kao pred. Sabora

Post by Guest 29/4/2017, 13:03

A , u 3 kukija ;

Ova marioneta , "dupeuvlakač" , nesposobnjaković, poltron , bezkičmenjak , šupčina......

- treba da ima "kvalifikacije " za takovo odgovorno mjesto ???

Moram se pri svemu ovome priupitati - uštinuti se za obraz - gdje ja to ustvari živim , u kojem vremenu, dali možda sanjam, - dali je moguće uopće da nam netko sprema ovakav scenarij  - zar  smo svi mi ustvari budale  osuđene da redovito pušimo  ovakve političke provokacije  koje se na kraju mogu pretvoriti u zbilju  - tko je tu više uopće normalan i tko će na kraju uopće moći ostati normalan ???

Ovog nesposobnjakovića i jadnika predstaviti kao našeg " MESIJU "  u SABORU je čisto ruganje i pljuvanje  u lice HR narodu kao glupantropima i čistim budalama - BLENKI - ODJEBI !



Kako inače Blenkija nazivaju u političkom žargonu; kujica Merkelice - kakav profesor  - takav učenik !



Nabijem ih sve !!


Jebote ;

Ova država i narod su opljačkani decenijama od " domačih neprijatelja " i  međunarodnih čimbenika a naši političari ( svi do sada ) zdušno rade na tome da im se to omogući !

Bog je zadao 10  zapovijedi ; 

ja bih osobno bio zadovoljan s samo jednom zapovijedi NE UKRADI - a ako ukradeš - LETI GLAVA !!!


Last edited by redder4 on 29/4/2017, 13:12; edited 2 times in total

Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ oktroira sanaderovog Njonju Jandrokovića kao pred. Sabora - Page 2 Empty Re: HDZ oktroira sanaderovog Njonju Jandrokovića kao pred. Sabora

Post by rigbi 29/4/2017, 13:06

pametan izbor ima iskustva :)
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum