ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem

Go down

Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem Empty Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem

Post by Kermit 4/26/2017, 14:22

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/rusi-razmatraju-prodaju-svih-agrokorovih-dugova-drugi-covjek-sberbanka-otkrio-da-razgovaraju-s-kupcima-koji-bi-preuzeli-11-mlrd-zajmova-koncernu/5957797/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem Empty Re: Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem

Post by Sabina Spielrein 4/26/2017, 15:51

Kako sam i rekla.

Nema veze, ima obiteljski razlog za slavlje, nesto materijalno izgubiš, nešto ljudski dobiješ.
Što će na to reći brojači krvnih zrnaca...
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem Empty Re: Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem

Post by marcellus 4/26/2017, 18:55

"Prema posljednjim dostupnim službenim podacima iz prošlog rujna, Agrokorovi dugovi dosegnuli su zbog brzog širenja u regiji 45 milijardi kuna ili 6,42 milijarde dolara, što je šest puta više od dioničke imovine"

prvi put da je žutarnji to napisao, ja sam to inače iznio ima jedno dva tri tjedna da je dug agrokora 6 x kapital


inače sad vidim raja kuka po komentarima "ode jamnica", pa jebala ih jamnica jamnica vrijedi cca 300 - 400 milijuna kuna, manje od 1% duguva koncerna....


_________________
Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem Empty Re: Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem

Post by Guest 4/26/2017, 22:18

marcellus wrote:"Prema posljednjim dostupnim službenim podacima iz prošlog rujna, Agrokorovi dugovi dosegnuli su zbog brzog širenja u regiji 45 milijardi kuna ili 6,42 milijarde dolara, što je šest puta više od dioničke imovine"

prvi put da je žutarnji to napisao, ja sam to inače iznio ima jedno dva tri tjedna da je dug agrokora 6 x kapital

prije 2 mjeseca je pisao jutarnji to, i nije 6x kapital nego EBITDA

a pisalo se o tome i prije godinu dana jer su ti podaci javno dostupni na stranicama FINAe gdje sve tvrtke registrirane u Hrvatskoj predaju svoje bilance

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/vrhunac-krize-u-agrokoru-stanje-visoke-napetosti-zaduzenost-je-puno-veca-nego-sto-je-koncern-prikazivao-otkrivamo-o-kojim-je-razmjerima-rijec/5835075/

Zadnje kvartalno izvješće u rujnu otkrivalo je da dug Agrokora bio oko šest puta viši nego zarada (EBITDA)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem Empty Re: Rusi zbog očite prijevare sa Lexom i Ramom prijete međ. Sudištem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum