ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/4/2017, 20:53

modra wrote:zagi moja, baš mi žao.. uvijek sam mislila da imate savršen odnos..

neću ja sad tu prosipat pamet, ne znam ga, ne znam vjerojatno ni tebe a kamoli njega.. ti najbolje znaš stanje i sve.. ali iz iskustva ću reć da je možda bolje da se tako ispoljava, nego da vas psihički zlostavlja i manipulira kad je nezadovoljan!

kao što moj tata nas :D
nije smiješno, al štaš, naš je... vrlo, vrlo teška osoba
njegov tata nije znao kakav je dok nije tu došao živjet.. sad ga redovito ogovara pred nama, veli da nema tvrdoglavijeg čovjeka od njega


I to treba uzeti sa rezervom, modrice.
Stari ljudi su jako sebična stvorenja.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 26/4/2017, 20:57

misliš na mog dedu? da je sebičan? ok, je.. al to nema veze s ovim

ali... ovaj moj tata nije normalan, sad pogotovo zadnjih godina, kao da je u muškoj menopauzi.. promjene raspoloženja užas jedan


on njega toliko maltretira... toliko se izderava na njega da svi susjedi okolo  čuju
naređuje, šefuje

odvratno!
ma oduvijek tako, bezobrazan je i samo svoje tjera... i od svih je bolji

dovoljno za reć

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/4/2017, 20:58

modra wrote:ma nije, da, ali baš sam mislila da nema nekih ozbiljnijih trzavica kod vas... očito ne može bez toga u životu, jbg

ti sama znaš kako želiš i treba ka tome... ali po meni je dobro dok ne udara vas :|
a možda je i on sam stvarno iscrpljen... treba  izdržat s TROJE djece, ajme!!!

ima nas svakakvih..

drž se zagi!
ja i ne poznajem život bez živčanih ispada, inače..
Slazem se sa navedenim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 26/4/2017, 21:18

otkrio sam danas prvu sjedu dlaku u bradi ...starim :| ...il postajem mudriji :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/4/2017, 21:22

JimmieJohnsoon wrote:otkrio sam danas prvu sjedu dlaku u bradi ...starim :| ...il postajem mudriji :)

tesko, vrlo tesko... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 26/4/2017, 21:31


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 26/4/2017, 22:30

QrwinSin wrote:Kako je veber savrsen :D
Njemu djeca ni A ne kazu...
moja djeca znaju granicu, od mene nisu nikad dobia batine. ne velim da nisam podviknuo koji put isada neki put kci zazovem punim imenom i drugom intonacijom i sve pet.
da bi divljao pred djetetom ne bi.
i mene pun kiik raspizdi i kaj da lupam okolo?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/4/2017, 05:30

Dobro jutro! :|


Probudio me kašalj...nikako da prođe...morat ću inhalirati danas.... :sneezing


Znam ja da su kod nas živčani ispadi normalni ali na nama je da budemo bolji od naših roditelja koji nisu znali drugačije....on to ima od svog oca i on mora poraditi na tome....ja sad moram ostati konzekventna i izdržati do kraja kako bi on naučio lekciju ...mislim da druge nema....

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/4/2017, 07:13


se bojis? kids?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/4/2017, 07:23

Ne bojim se...ali mi je žao....

Djeca su jača nego mislimo...bar se nadam....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/4/2017, 07:51

dabome da su jaca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/4/2017, 10:49

veber wrote:
QrwinSin wrote:Kako je veber savrsen :D
Njemu djeca ni A ne kazu...
moja djeca znaju granicu, od mene nisu nikad dobia batine. ne velim da nisam podviknuo koji put isada neki put kci zazovem punim imenom i drugom intonacijom i sve pet.
da bi divljao pred djetetom ne bi.
i mene pun kiik raspizdi i kaj da lupam okolo?
Ma znam veberu.

Ali djeca su djeca. Mos ih ododgajat kako ces ali sigurno ce se dogodit trenutatrenutak di ce drecati, zivcaniti.
To i mi odrasli neke pute radimo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/4/2017, 11:30


možda zvuči kretenski, ali meni (i ne samo meni), smeta što moja sis i njen muž ne daju niti malo da njihova mala plače, cmizdri ili bilo kakvo stanje nezadovoljstva pokazuje, iako je mala maksimalno mirna i tiha većinu vremena ja takvo biće nisam još vidio, oni čim zacmizdri je nosaju u po noći na ramenu.. i rezultat tog je da ima skoro 2god, roditelji imaju uvijek podočnjake i sis mi je nikad mršavija, doji je, u krevetiću ne želi spavati i ne zna na tutu, sad ne znam, možda je sve to tek faza i dio je normalan, ali nekako imam osjećaj da si je prevelik teret nabacila na leđa sestra, ja uzeo jedno jutro peć jaje maloj dok je ona oblači, i ona uleti: ne znaš ti! pa me otjera od štednjaka, i paralelno sprema doručak i leti njoj, i nakon sat vremena govori ona sama maloj: joj pusti me mama ništa nije jela, sva slaba i izmučena..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/4/2017, 11:34


da se razumijemo, ne govorim to u vezi s moxy, već sam se nadovezao na lady, svaka situacija je posebna i drukčija..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/4/2017, 11:35

Razmazili su je...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/4/2017, 12:06


a malo, ako je nezadovoljna jer joj ne daš mobitel da gleda youtube klipiće dok jede, bolje pretrpit taj kratki mali gnjev jer ne jede.. prođe, pa poslije i sama grabi kašikom..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 27/4/2017, 12:44

Moxy wrote:ja isto radim i zongliram sve,posao,karijeru,kupovinu,kući,djecu,sve!
de smanji kupovinu sestro.....
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/4/2017, 13:40

kada vidim koliko su danasnja deca postala zavisnici o mobilnim telefonima, dodje mi da cupam ovu kosu sa glave-koju nemam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/4/2017, 13:45

klerko wrote:
Moxy wrote:ja isto radim i zongliram sve,posao,karijeru,kupovinu,kući,djecu,sve!
de smanji kupovinu sestro.....
:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/4/2017, 14:25

Prele wrote:kada vidim koliko su danasnja deca postala zavisnici o mobilnim telefonima, dodje mi da cupam ovu kosu sa glave-koju nemam...
Pocupaj tamo gdje imas :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/4/2017, 14:32

QrwinSin wrote:
Prele wrote:kada vidim koliko su danasnja deca postala zavisnici o mobilnim telefonima, dodje mi da cupam ovu kosu sa glave-koju nemam...
Pocupaj tamo gdje imas :P

tamo je sve vec glatko, draga... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum