ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by Kermit Thu 20 Apr - 17:14

http://www.jutarnji.hr/globus/Globus-politika/prokuristica-krasa-s-posebnim-ovlastima-marica-vidakovic-mocna-zena-koja-je-spasila-agrokor/5922671/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Re: Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by Kermit Thu 20 Apr - 17:16

Nevjerojatna količina pamfleta , Radio Tokio netom prije Nagasakia
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Re: Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by Guest Thu 20 Apr - 17:38

asilovski wrote:Nevjerojatna količina pamfleta , Radio Tokio netom prije Nagasakia

Alvarez je govorio da ne garantira uspjeh da je Agrokor u teškoj banani a evo ovi to riješili učas posla ho-ruk abra-cadabra...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Re: Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by Leviathan2 Thu 20 Apr - 20:33

Gnječ wrote:
asilovski wrote:Nevjerojatna količina pamfleta , Radio Tokio netom prije Nagasakia

Alvarez je govorio da ne garantira uspjeh da je Agrokor u teškoj banani a evo ovi to riješili učas posla ho-ruk abra-cadabra...
profesor baltazar je imao umjesane prste

_________________
Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Re: Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by marcellus Thu 20 Apr - 21:11

1 svibnja dolaze kuponi za kredit od 300 milja eura na naplatu agrokoru a na računu nemaju ni kune

tik tak tik tak

_________________
Jutarnji: Agrokor je spašen, amin 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Re: Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by Leviathan2 Thu 20 Apr - 21:42

marcellus wrote:1 svibnja dolaze kuponi za kredit od 300 milja eura na naplatu agrokoru a na računu nemaju ni kune

tik tak tik tak
miliojuna ili iljada, , jbte 300 iljada ja skupim do prvog maja

_________________
Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Re: Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by kic Thu 20 Apr - 21:46


i onda predbacuju asili naslove a vidi naslov ovog linka :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Re: Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by Oh_Femder Thu 20 Apr - 21:53

Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:
asilovski wrote:Nevjerojatna količina pamfleta , Radio Tokio netom prije Nagasakia

Alvarez je govorio da ne garantira uspjeh da je Agrokor u teškoj banani a evo ovi to riješili učas posla ho-ruk abra-cadabra...
profesor baltazar je imao umjesane prste
I svoju znamenitu pipetu, iz koje kapaju kapljice... :)
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Re: Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by marcellus Thu 20 Apr - 22:30

Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:1 svibnja dolaze kuponi za kredit od 300 milja eura na naplatu agrokoru a na računu nemaju ni kune

tik tak tik tak
miliojuna ili iljada, , jbte 300 iljada ja skupim do prvog maja

ne trebaju skupit za sve, samo za kamatu... problem je što idu u stečaj ako nemaju te pare. Nema veze daće im vlada... naše pare

_________________
Jutarnji: Agrokor je spašen, amin 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Re: Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by Guest Thu 20 Apr - 23:03

marcellus wrote:1 svibnja dolaze kuponi za kredit od 300 milja eura na naplatu agrokoru a na računu nemaju ni kune

tik tak tik tak

a vidi što nađoh:

Pizda:

Ambra, mogu li kao korisnik postaviti pitanje? Sto je sa Marcelovom izjavom da djeca forumasa nisu normalna? Pojasnio sam ti na temi Ban-Marcelo...

Marcellus:

> Daj Condore ne sviraj. Usporedjujes vrijedjanje djece > sa vrijedjanjem religije? I ja sam to usporedio danas. To što ti nemaš religijskih osjećaja je tvoja privatna stvar, ali imaš poštivati tuđe i točka. I escaped i aleluja. A oni isključivo vrijeđaju katolike. > Ma ko jebe religije? To je privatna stvar pojedinca, > vjeruj ako hoces ako neces nemoj. I tvoja djeca su isto tako tvoja privatna stvar. Druge ne mora za njih biti briga. Razumiješ? Ne? Nisam ni očekivao. Osjećaji koje netko ima prema svojoj djeci druge se mogu i ne moraju ticati jednako kao i tuđi religijski osjećaji. Više puta su mi na PP banirani četnici i ustaše pričali što će sve raditi mojoj djeci i kako će ih silovati nakon što ih ubiju... obično im odgovorim da ne volim djecu, i da smisle nešto bolje... pa mi prestanu slati pp-e. > Cim neko takne religiju odmah kuknjava jer se diraju > necije slobode. Gdje su moje slobode ko ateista, koji > moram citat, gledat itd. itd. razne lazi i sranja > koja crkva proglasava istinama i bozanstvima? Tvoja sloboda je da ne vjeruješ ako ne želiš i da ne ideš u crkvu ako ne želiš. Ni ja ne vjerujem, niti idem u crkvu. Ali ne vidim zašto tebe vrijeđa postojanje različitih? Želiš svoju religiju (ateizam) nametnuti njima? Oni to ne rade tebi, zašto bi ti njima. Nisam baš vidio da vjernici o ateistima pišu s mržnjom i bijesom. Obratno vidim ovdje i drugdje svakodnevno. I koji si ti kurac da imaš monopol na istinu? Njihova istina vrijedi koliko i tvoja. Ako je za tebe bog laž, nekom drugom je ateizam sranje i laž. Kako možeš dokazati da je to laž, kad se religija ne zasniva na dokazima nego na vjerovanju, inače ne bi bila vjera nego spoznaja? > Cak im > placam penzije a oni porez, hvala bogu, ne placaju!? > Gdje je tu moja sloboda da to odbijem, ja ne idem u > crkvu? Sereš. U Hrvatskoj ne postoji crkveni porez. Tamo gdje postoji, plaćaju ga vjernici. Ostali ne, s tim da onda nemaju pravo na crkvena vjenčanja i ukope i takve stvari. Meni smeta da se iz budžeta, dakle iz mog poreza, financira jedan iskorak. Ja da plaćam nečije pederisanje? Radije ću dat lovu popovima makar ni njih baš ne ljubim pretjerano. > Ja sve religije nabijem na kurac, Šta onda cmizdriš na infu da ja tebe nabijem na kurac? Ili pedere? I najbedastija religija je ipak značajnija nego pizda kao takav. > lazu, kradu, > ubijaju. Najvece zlo koje je zadesilo covjecanstvo su > religije. Pobile su vise ljudi nego li Hitler i > Staljin zajedno. U to da vjerujem i to da mi bude > svetinja? Religije su temelj civilizacije. Tamo gdje ih nije bilo - kod staljina, pol pota, mao ce tunga - ubijeni su deseci milijuna ljudi. Religija je u osnovi svakog morala. Nisu religije ubile nikad nikog. Ali su mnogi zloupotrebljavali religije za svoje osobne ambicije, kao što ti zloupotrebljavaš npr. slobodu govora. > Vjeruj ako hoces ali nemoj i od mene traziti da budem > budala... Ti si ionako ******.... Poruka je izmijenjena od: Ambra_

eskaped:

> > > Strasti i ljudskost, to je skoro ista stvar. > > > > marcellus i drek, to je skoro ista stvar. > > Escaped i IQ, to su dvije različite stvari. Da, imaš pravo. Escaped je baniran, a IQ još nije. :) Ali ako ti i dalje ljigaš po kultnih, i IQ će biti baniran.

http://forum.net.hr/forums/p/35333/798175.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji: Agrokor je spašen, amin Empty Re: Jutarnji: Agrokor je spašen, amin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum