Respect???

View previous topic View next topic Go down

Respect???

Post by Heinrich_Himmler on 4/19/2017, 21:49

Zasto ovi nogometasi govore NE RASIZMU..
to je glupost teska name dok je bilo rasizma u obliku Vinnie Jonesa ... rasizam je pozeljna stvar u nogometu. U ligi prvaka bi trebali igrati samo klubovi iz europske eunije. A eunija bi se trebala zasnivati na nekim temeljima civilizacje

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
Heinrich_Himmler

2015-09-13

Back to top Go down

Re: Respect???

Post by bafalo on 4/19/2017, 22:19

turskim klubovima treba zabranit i židovima.. europa nema veze sa turskom i njihovom zaostalom ''kulturom''

2015-08-08

Back to top Go down

Post by Heinrich_Himmler on 4/19/2017, 22:25

@bafalo wrote:turskim klubovima treba zabranit i židovima.. europa nema veze sa turskom i njihovom zaostalom ''kulturom''
Amen brate

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
Heinrich_Himmler

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics