Lokomotiva-Dinamo velika enigma

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Lokomotiva-Dinamo velika enigma

Post by Guest on 14/4/2017, 11:34

jedva čekam večeras spektakl na maksimiru, to će bit utakmica svih utakmica.
rezultat može krenut na bilo čiju stranu, kiša golova će sigurno bit... dinamo je jak, a lokomotiva ima lavlje srce i bit će to velika borba krvi do koljena.
prava poslastica za sve ljubitelje pravog nogometa.
teško je bilo što prognozirati jer su obje ekipe jake i nadasve kvalitetne. ne bi se začudio da bude preko 3 gola sa svake strane i da u zadnjoj sekundi produžetka padne gol. uuu jedva čekam.
nisam uspio nabavit karte jer nisam bio tamo i za ovim ću žalit do kraja sezone, ali kupio sam zato mlijeko i banane i kikiriki i leći ću na kauč, spusit roletne, stavit slušalice, ugasit svjetla i upalit moj ekran od 50 inča pa nek igre počnu.

Guest
Guest

Back to top Go down

Re: Lokomotiva-Dinamo velika enigma

Post by isključivi krivac on 14/4/2017, 11:47

Majmune,prestani lagati ovaj napaćeni narod.Ne igra se na Maksimiru,nego Dinamo gostuje u Kranjčevićevoj u derbiju svih derbija!

Zeko (sport1982): "Gdje je Soudani ? Traži se Soudani. Živ ili mrtav. Nalijepio si krivu sličicu majmune. Pogledaj gdje ti je treći igrač hajdučića, ali ne na tvojoj sličici već na videu, jer tvoja sličica je tvoja želja i nije "u momentu centaršuta". :rofl

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by jalnirajko on 14/4/2017, 14:13

moćni majmune i koja je tvoja prognoza?
jalnirajko

2015-08-19

Back to top Go down

Post by Guest on 14/4/2017, 14:22

jalnirajko wrote:moćni majmune i koja je tvoja prognoza?
teško je bilo što prognozirati jer su obje ekipe jake i nadasve kvalitetne. ne bi se začudio da bude preko 3 gola sa svake strane i da u zadnjoj sekundi produžetka padne gol. pa čak i da golman u zadnjoj minuti dođe u protivnički šesnaesterac i zabije.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Morpheus on 14/4/2017, 20:00

Našao sam. Godine 1952. U 1. jugoslavenskoj ligi Lokomotiva je tri puta dobila Dinama i završila kao treća, a Dinamo je bio četvrti.

After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by scorpion on 14/4/2017, 21:48

Prevagnulo je na Dinamovu stranu, ipak. Jako sam iznenađen, ne bi nikad rekao :^0

"It's City, isn't it? They are a small club, with a small mentality. All they can talk about is MANCHESTER UNITED
, that's all they've done and they can't get away from it." SIR ALEX FERGUSON
scorpion

Male
2014-04-18

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 14/4/2017, 22:52

Dva penala?
Dobro je sve!
:doge
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 14/4/2017, 22:58

fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 14/4/2017, 22:58

fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by jalnirajko on 14/4/2017, 23:17

jalni niče  :)
jalnirajko

2015-08-19

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 14/4/2017, 23:19

Zeko (sport1982): "Gdje je Soudani ? Traži se Soudani. Živ ili mrtav. Nalijepio si krivu sličicu majmune. Pogledaj gdje ti je treći igrač hajdučića, ali ne na tvojoj sličici već na videu, jer tvoja sličica je tvoja želja i nije "u momentu centaršuta". :rofl

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by jalnirajko on 14/4/2017, 23:40

jalni nogomet+
jalnirajko

2015-08-19

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 14/4/2017, 23:45

Umisto crvenog samo RESPECT cheers cheers cheers

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by scorpion on 15/4/2017, 00:08

A koliko je puta u zadnjih par godina Lokomotiva vodila protiv Dinama 1:0 ili 2:0 i nikad ni bod da otkinu :^0

"It's City, isn't it? They are a small club, with a small mentality. All they can talk about is MANCHESTER UNITED
, that's all they've done and they can't get away from it." SIR ALEX FERGUSON
scorpion

Male
2014-04-18

Back to top Go down

Post by jalnirajko on 15/4/2017, 00:11

jalna škorpija
jalnirajko

2015-08-19

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 15/4/2017, 00:41

Radijski komentator zeko :^0 :^0 :^0 ,jedan od par njih koji su uživo gledali derbi svih derbija. Par puta trenera Dinama oslovio:"Mihajlo" :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by jalnirajko on 15/4/2017, 00:54

loksaši su oduvijek bili ljudine

:roflrofl :roflrofl :roflrofl

jalnirajko

2015-08-19

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 15/4/2017, 02:09

OJ DINAMO KO UDARI NA TE IZ IMOTSKOG CE LETITI GRANATE

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 15/4/2017, 02:15

Gleda san na youtube meni sve cisto

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 15/4/2017, 02:25

Najjace mi je bilo 2012 jos sam bio na kruzerima svadali se jedan englez i jedan iz podstrane... i Englez gluplji je lik bio i od bracale a svi znamo da je to zapravo skoro pa nenoguce navijac arsenala a ovi hajduka.
I kaze englez torsidasu tvoj jadni klub je zadnji naslov osvojio 2005... a torsidas uzvraca ... debilu kad je arsenal zadnji put bio prvak... koliko je mali arsenal kad je i hajduk veci od njih

Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top