ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL 2016/2017

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by jalnirajko 18/4/2017, 21:08

fridrih_niche wrote:Haha već te sad vataju živci, ne mogu ni zamislit sta ce bit u petom misecu...
:D
jalni kurvicki  :)


Last edited by jalnirajko on 18/4/2017, 21:10; edited 1 time in total

jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by jalnirajko 18/4/2017, 21:09

Heinrich_Himmler wrote:Istarski udbasi
stići će ih Alahova kazna  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by FRANK 18/4/2017, 21:14

Mada godinama ne pratim nas nogomet sada kad vidin ovo kmecanje shvacam koliko je Dinamo velik.... i u nebo snjim i u pakao bad blue boysi dinamo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 18/4/2017, 21:46

"El Arabi Hilal Soudani zbog divljačkog nasrtaja na igrača Lokomotive Luku Capana" veli jedan od gnojnih čireva  među piskaralima!

kad je jurica buljat onomad u prvoj minuti "baletnom piruetem" skoro sjebao mandžukića onda je to bila "muška igra".

je, soudani je nogom zahvatio capana, ali  terminologija koju koristi gnoj od piskarala je u svrhu poticanja na animozitet u hrvatskom nogometu.

i onda se takvi kunu u nekakvo poštenje, a sami su povareni do srži.

kaj se tiče naivca iz plomina: kako su ga iskoristili, tako će ga i ispljunuti...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 18/4/2017, 23:48

Zeko wrote:
amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
nowitzki wrote:Ako u ovim uvjetima osvojimo HNL mogu nam odma dati i ligu prvaka, jer ovo je definitvno najteze natjecanje na svijetu za osvojit
... a mi ga osvojili 11 puta uzastopno.
Tebi svakako triba internet isključit...
;)
Ne budi lud. Ko će nas nasmijavati? Dobro,njegov frend Dumber šitingtupkosvetina je ta razina,ali je previše naporan i piše kobasice od posta,ovaj je kratak,zabavan i nepismen :D :D :D
Vi ste glupi k'o kurac, obojica. Evo, bio sam kratak i iskren. Toliko ste blesavi da odgovor na kmečanje unaprijed ne razumijete.
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by FRANK 18/4/2017, 23:51

sitting_bull wrote:"El Arabi Hilal Soudani zbog divljačkog nasrtaja na igrača Lokomotive Luku Capana" veli jedan od gnojnih čireva  među piskaralima!

kad je jurica buljat onomad u prvoj minuti "baletnom piruetem" skoro sjebao mandžukića onda je to bila "muška igra".

je, soudani je nogom zahvatio capana, ali  terminologija koju koristi gnoj od piskarala je u svrhu poticanja na animozitet u hrvatskom nogometu.

i onda se takvi kunu u nekakvo poštenje, a sami su povareni do srži.

kaj se tiče naivca iz plomina: kako su ga iskoristili, tako će ga i ispljunuti...
A sta dinamov igrac nije zasluzi iskljucenje po tebi jeli.. navijam i ja za dinamo ali ono je bio crveni ko suza sta ti branis

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 18/4/2017, 23:53

Dumber uspoređuje start Buljata u borbi za loptu s namjernim udaranjem alaha u koljeno protivnika u situaciji kad je igra u prekidu :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by darth_vader 19/4/2017, 00:20

Heinrich_Himmler wrote:
sitting_bull wrote:"El Arabi Hilal Soudani zbog divljačkog nasrtaja na igrača Lokomotive Luku Capana" veli jedan od gnojnih čireva  među piskaralima!

kad je jurica buljat onomad u prvoj minuti "baletnom piruetem" skoro sjebao mandžukića onda je to bila "muška igra".

je, soudani je nogom zahvatio capana, ali  terminologija koju koristi gnoj od piskarala je u svrhu poticanja na animozitet u hrvatskom nogometu.

i onda se takvi kunu u nekakvo poštenje, a sami su povareni do srži.

kaj se tiče naivca iz plomina: kako su ga iskoristili, tako će ga i ispljunuti...
A sta dinamov igrac nije zasluzi iskljucenje po tebi jeli..  navijam i ja za dinamo ali ono je bio crveni ko suza sta ti branis

Jer je sazdan od sluzi...Samo takvi mogu namjerno udaranje protivnika bez lopte ignorirati...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by FRANK 19/4/2017, 00:34

Dobro ovaj shittung bull je idiot moralna nistarija komunjara koja mrzi sve hrvatsko i desnicarsko a ubio bi za mamica koji je financiher hdza i kolinde koju isti shitting mrzi do bola. Na kraju krajeva kakav covik moras biti i glasati za ivu josipovica. Ali i taj shitting je majka za onaj incesr zeku. Taj je kombinaciha najvece spijuncine. Vjerujem da dolazi iz primitivne milicionerske kuce gdje ga je stari sto pendrekon lomio i pendrekom mu sirio analne otvore.
Mi se tu svi jebemo i zajebajemo ali shitting i zekoslav su dva najopasnija kretena kalve trebas trazit

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 19/4/2017, 00:36

Heinrich_Himmler wrote:
Mi se tu svi jebemo i zajebajemo ali shitting i zekoslav su dva najopasnija kretena kalve trebas trazit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 19/4/2017, 00:59

amper1950 wrote:Dumber uspoređuje start Buljata u borbi za loptu s namjernim udaranjem alaha u koljeno protivnika u situaciji kad je igra u prekidu :roflrofl: :roflrofl: :roflrofl: :roflrofl: :roflrofl:
buljatov je start bio za strogi zatvor i lupanje kamenja na golom otoku, idiote, jer je samo sreća spasila mandžukića loma noge.

intenzitet buljatovog nasrtaja i soudanijev udarac nogom su kao macola i ćuška.

idiot!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 19/4/2017, 01:07

Heinrich_Himmler wrote:
sitting_bull wrote:"El Arabi Hilal Soudani zbog divljačkog nasrtaja na igrača Lokomotive Luku Capana" veli jedan od gnojnih čireva  među piskaralima!

kad je jurica buljat onomad u prvoj minuti "baletnom piruetem" skoro sjebao mandžukića onda je to bila "muška igra".

je, soudani je nogom zahvatio capana, ali  terminologija koju koristi gnoj od piskarala je u svrhu poticanja na animozitet u hrvatskom nogometu.

i onda se takvi kunu u nekakvo poštenje, a sami su povareni do srži.

kaj se tiče naivca iz plomina: kako su ga iskoristili, tako će ga i ispljunuti...
A sta dinamov igrac nije zasluzi iskljucenje po tebi jeli..  navijam i ja za dinamo ali ono je bio crveni ko suza sta ti branis
ti si po shvaćanju upisa na tragu idiota ampera.

ne branim soudanija i sudačku odluku, nego skrećem pozornost na medijski linč i medijski prostor koji dobiva situacija sa soudanijem i apsolutnu čmrlju kad su u pitanju rijeka i hajduk.

gorgon skoro izbije oko golmanu Cibalije i nikom ništa, a dinamo i soudanija se razapinje.

udarac je bio, ali daj onda ti meni pojasni što znači kvalifikacija "divljački"?
bio je nesportski, bio je i za kaznu, ali terminologija kojom se novinarski gnoj iživljava je gadljiva.

kad smo već kod toga, svi su s lakoćom prešli preko nasrtaja ristovskog na ćorića i kao žuti je bio dovoljna kazna, a intenzitet soudanijeva udarca nogom je bio manji od intenziteta nasrtaja ristovskog.

jebite se vi i vaše jednostrano poštenje!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by darth_vader 19/4/2017, 01:15

Buljat je poznati drvosječa...Prije svega su se navijači Hajduka spasili kad ga je transferiralo...Ona dva penala u par minuta kontra Zenita :facepalm  su najbolji pokazatelj njegove igračke inteligencije...Zadnji kojeg se sjećam sa sličnim stilom je bio Damir Vuica, ali ga je Jurica daleko nadmašio...I sad, lik koji ne zna drukčije i svaki drugi start mu je promašaj lopte, a pogađanje protivnika u usporedbi s pokvarenim osvetoljubivim namjernim pokušajem pa rekao bih cak i namjernog ozljeđivanja protivnika i to bez lopte...U žaru borbe kod nevjestog igrača tako nešto mogu shvatiti, ali onakvu pokvarenost i nesportsko ponašanje, ne... Izravni crveni i stroga suspenzija... Beckham je zbog sličnog starta čak nižeg intenziteta na SP 1998. protiv Argentine te posljedičnog isključenja od vlastitih navijača dobivao prijetnje za sebe i obitelj smrću, a naši Mamicevci samo što nisu pokrenuli proces beatifikacije Alahova sina...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 19/4/2017, 01:19

Heinrich_Himmler wrote:Dobro ovaj shittung bull je idiot moralna nistarija komunjara koja mrzi sve hrvatsko i desnicarsko a ubio bi za mamica koji je financiher hdza i kolinde koju isti shitting mrzi do bola. Na kraju krajeva kakav covik moras biti i glasati za ivu josipovica. Ali i taj shitting je majka za onaj incesr zeku. Taj je kombinaciha najvece spijuncine. Vjerujem da dolazi iz primitivne milicionerske kuce gdje ga je stari sto pendrekon lomio i pendrekom mu sirio analne otvore.
Mi se tu svi jebemo i zajebajemo ali shitting i zekoslav su dva najopasnija kretena kalve trebas trazit
budala koja površno ocjenjuje ljude i lakoćom lijepi teške riječi, a uz to ima nick prema nacističkom zločincu i pokazuje pamet amebe, vjerojatno je sifilitični iscjedak nekog sljedbenika njemačkih nacija.

ubio ne bi ni za koga, ali u tvojem je upisu razvidno kako to tebi ne bi bilo strano.

s mamićem politički nemam dodirnih točaka, ali respektiram što je napravio za dinamo iz onoga što je canjuga ostavio iza sebe.
naravno kako idioti ne shvaćaju da nekoga ne moraš voljeti, ali ga zbog onoga što je učinio u poslovnom smislu možeš poštovati.
ista bagra koja sad napada soudanija i dinamo već godinama isto pljuje i po mamiću i po dinamu.
i to bi trebalo kao biti normalno?

kaj se kretena tiče, stani pred špiglu i imati ćeš priliku vidjeti odraz kretenčine...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by FRANK 19/4/2017, 01:20

sitting_bull wrote:
Heinrich_Himmler wrote:Dobro ovaj shittung bull je idiot moralna nistarija komunjara koja mrzi sve hrvatsko i desnicarsko a ubio bi za mamica koji je financiher hdza i kolinde koju isti shitting mrzi do bola. Na kraju krajeva kakav covik moras biti i glasati za ivu josipovica. Ali i taj shitting je majka za onaj incesr zeku. Taj je kombinaciha najvece spijuncine. Vjerujem da dolazi iz primitivne milicionerske kuce gdje ga je stari sto pendrekon lomio i pendrekom mu sirio analne otvore.
Mi se tu svi jebemo i zajebajemo ali shitting i zekoslav su dva najopasnija kretena kalve trebas trazit
budala koja površno ocjenjuje ljude i lakoćom lijepi teške riječi, a uz to ima nick prema nacističkom zločincu i pokazuje pamet amebe, vjerojatno je sifilitični iscjedak nekog sljedbenika njemačkih nacija.

ubio ne bi ni za koga, ali u tvojem je upisu razvidno kako to tebi ne bi bilo strano.

s mamićem politički nemam dodirnih točaka, ali respektiram što je napravio za dinamo iz onoga što je canjuga ostavio iza sebe.
naravno kako idioti ne shvaćaju da nekoga ne moraš voljeti, ali ga zbog onoga što je učinio u poslovnom smislu možeš poštovati.
ista bagra koja sad napada soudanija i dinamo već godinama isto pljuje i po mamiću i po dinamu.
i to bi trebalo kao biti normalno?

kaj se kretena tiče, stani pred špiglu i imati ćeš priliku vidjeti odraz kretenčine...
Znaci sinko canjuga je donio 5 naslova mada ga mrzin iz dna duse igrala se liga prvaka. Dinamo se volio. Kretenu jedan. Soudani je igracina koliko imam sanse hvatati nadu ligu. Ali braniti ga zbog ovoga je bjedno. A sto sevtice ubijanja vi komunjare ste strucnjaci nepredvazidjeni.


Last edited by Heinrich_Himmler on 19/4/2017, 01:22; edited 1 time in total

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 19/4/2017, 01:20

amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
Mi se tu svi jebemo i zajebajemo ali shitting i zekoslav su dva najopasnija kretena kalve trebas trazit
kreteni te jebu u bolesni mozak još od školovanja po specijalnim ustanovama.

rezultat: idiot.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 19/4/2017, 01:25

jasambrend wrote:Buljat je poznati drvosječa...Prije svega su se navijači Hajduka spasili kad ga je transferiralo...Ona dva penala u par minuta kontra Zenita :fpalm:  su najbolji pokazatelj njegove igračke inteligencije...Zadnji kojeg se sjećam sa sličnim stilom je bio Damir Vuica, ali ga je Jurica daleko nadmašio...I sad, lik koji ne zna drukčije i svaki drugi start mu je promašaj lopte, a pogađanje protivnika u usporedbi s pokvarenim osvetoljubivim namjernim pokušajem pa rekao bih cak i namjernog ozljeđivanja protivnika i to bez lopte...U žaru borbe kod nevjestog igrača tako nešto mogu shvatiti, ali onakvu pokvarenost i nesportsko ponašanje, ne... Izravni crveni i stroga suspenzija... Beckham je zbog sličnog starta čak nižeg intenziteta na SP 1998. protiv Argentine te posljedičnog isključenja od vlastitih navijača dobivao prijetnje za sebe i obitelj smrću, a naši Mamicevci samo što nisu pokrenuli proces beatifikacije Alahova sina...
licemjerje umotano u kvazi objektivnost.

obzirom koliko vam je golova utrpao u zadnjim minutama i kako vam je razvaljivao šupak kad ste već mislili kako ste ga metnuli dinamu ne čudi što ne volite Alahova sina.

nikada nećete preboljeti onih 2:3 nakon što ste do 15 minuta prije kraja imali 2:0...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by FRANK 19/4/2017, 01:26

sitting_bull wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
Mi se tu svi jebemo i zajebajemo ali shitting i zekoslav su dva najopasnija kretena kalve trebas trazit
kreteni te jebu u bolesni mozak još od školovanja po specijalnim ustanovama.

rezultat: idiot.
Shitting i Zekoslav the mrkva najjaca dvojica pacijenata da nije vas dvojice nebih znao kako izgledaju osobe sa iq velicine djetetove cipele.
Volim obojicu jer ste vas dvojica i jedna vrsta skole naime covik uci dok je ziv a vas dvojica ono teska dva idiota koja su zivote podredila internetskoj obrani velikog gazde. Koji bi da je nedo Bog na zivotu tvoja sugoslaviha odavno zbog kradje tuka kamen na golom otoku kod jove kapicica

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 19/4/2017, 01:30

Heinrich_Himmler wrote:
sitting_bull wrote:
Heinrich_Himmler wrote:Dobro ovaj shittung bull je idiot moralna nistarija komunjara koja mrzi sve hrvatsko i desnicarsko a ubio bi za mamica koji je financiher hdza i kolinde koju isti shitting mrzi do bola. Na kraju krajeva kakav covik moras biti i glasati za ivu josipovica. Ali i taj shitting je majka za onaj incesr zeku. Taj je kombinaciha najvece spijuncine. Vjerujem da dolazi iz primitivne milicionerske kuce gdje ga je stari sto pendrekon lomio i pendrekom mu sirio analne otvore.
Mi se tu svi jebemo i zajebajemo ali shitting i zekoslav su dva najopasnija kretena kalve trebas trazit
budala koja površno ocjenjuje ljude i lakoćom lijepi teške riječi, a uz to ima nick prema nacističkom zločincu i pokazuje pamet amebe, vjerojatno je sifilitični iscjedak nekog sljedbenika njemačkih nacija.

ubio ne bi ni za koga, ali u tvojem je upisu razvidno kako to tebi ne bi bilo strano.

s mamićem politički nemam dodirnih točaka, ali respektiram što je napravio za dinamo iz onoga što je canjuga ostavio iza sebe.
naravno kako idioti ne shvaćaju da nekoga ne moraš voljeti, ali ga zbog onoga što je učinio u poslovnom smislu možeš poštovati.
ista bagra koja sad napada soudanija i dinamo već godinama isto pljuje i po mamiću i po dinamu.
i to bi trebalo kao biti normalno?

kaj se kretena tiče, stani pred špiglu i imati ćeš priliku vidjeti odraz kretenčine...
Znaci sinko canjuga je donio 5 naslova mada ga mrzin iz dna duse igrala se liga prvaka. Dinamo se volio. Kretenu jedan. Soudani je igracina koliko imam sanse hvatati nadu ligu. Ali braniti ga zbog ovoga je bjedno. A sto sevtice ubijanja vi komunjare ste strucnjaci nepredvazidjeni.
idiote, u ono je doba upravljanje dinamom bilo gadljivije nego ikada u povijesti, ali mediji zbog franje nisu smjeli srati po dinamu.

danas frustrirani idioti u medijima nadoknađuju vlastiti kukavičluk iz tog doba i pljuju vlastitu pokvarenu dušu kako bi im upisi bili gnjusniji.

kaj se ubijanja tiče dovoljno je vidjeti koji si nick odabrao, "nepredvazidjeni" kretenčino pa da neutralni promatrač shvati kako se toliki kretenizam ne može nadvladati...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by darth_vader 19/4/2017, 01:35

sitting_bull wrote:
jasambrend wrote:Buljat je poznati drvosječa...Prije svega su se navijači Hajduka spasili kad ga je transferiralo...Ona dva penala u par minuta kontra Zenita :facepalm  su najbolji pokazatelj njegove igračke inteligencije...Zadnji kojeg se sjećam sa sličnim stilom je bio Damir Vuica, ali ga je Jurica daleko nadmašio...I sad, lik koji ne zna drukčije i svaki drugi start mu je promašaj lopte, a pogađanje protivnika u usporedbi s pokvarenim osvetoljubivim namjernim pokušajem pa rekao bih cak i namjernog ozljeđivanja protivnika i to bez lopte...U žaru borbe kod nevjestog igrača tako nešto mogu shvatiti, ali onakvu pokvarenost i nesportsko ponašanje, ne... Izravni crveni i stroga suspenzija... Beckham je zbog sličnog starta čak nižeg intenziteta na SP 1998. protiv Argentine te posljedičnog isključenja od vlastitih navijača dobivao prijetnje za sebe i obitelj smrću, a naši Mamicevci samo što nisu pokrenuli proces beatifikacije Alahova sina...
licemjerje umotano u kvazi objektivnost.

obzirom koliko vam je golova utrpao u zadnjim minutama i kako vam je razvaljivao šupak kad ste već mislili kako ste ga metnuli dinamu ne čudi što ne volite Alahova sina.

nikada nećete preboljeti onih 2:3 nakon što ste do 15 minuta prije kraja imali 2:0...

Nećemo, ali ne zbog Alahovog sina, nego zbog Tudorovog jedenja govana s Nizicem pored kojeg je ovaj izgledao kao jebeni Ronaldo...Što ne znači da isti nije papak i sportska mizerija od čovjeka... Utakmice u Vinkovcima i sad ova zadnja su baš upravo to dokazale...


Last edited by jasambrend on 19/4/2017, 01:38; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 19/4/2017, 01:37

Heinrich_Himmler wrote:
sitting_bull wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
Mi se tu svi jebemo i zajebajemo ali shitting i zekoslav su dva najopasnija kretena kalve trebas trazit
kreteni te jebu u bolesni mozak još od školovanja po specijalnim ustanovama.

rezultat: idiot.
Shitting i Zekoslav the mrkva najjaca dvojica pacijenata da nije vas dvojice nebih znao kako izgledaju osobe sa iq velicine djetetove cipele.
Volim obojicu jer ste vas dvojica i jedna vrsta skole naime covik uci dok je ziv a vas dvojica ono teska dva idiota koja su zivote podredila internetskoj obrani velikog gazde. Koji bi da je nedo Bog na zivotu tvoja sugoslaviha odavno zbog kradje tuka kamen na golom otoku kod jove kapicica
ne plači za šugoslavijom, nego se   operi  i napraši dobro ddt-ijem kao u omiljenoj ti jna i ne prodaji tu lažno domoljublje kao da si plavušin pobočnik na Pantovčaku...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 16 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum