ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan rođ. dragom forumašu

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Regoč 8/4/2017, 09:14

kic wrote:nazinacionalisti
Da ne spominjemo stereotipizaciju forumašah bez ikakve osnove.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Regoč 8/4/2017, 09:56

kic wrote:zelim da osjetis malo nepravde
Nepravdu na ovom forumu stvaraš ti koji toleriraš velikosrbske, projugoslovenske (!) i protuhrvatske ispade kako bi izazval reakciju normalnih ljudih, a onda "pravednički" dieliš banove za "nazinazionalizam". Samo udri, udarali su tvoji po nama na Bleiburgu i na Ovčari pa nas i dalje ima.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by kic 8/4/2017, 09:56


kako se praviš pametan isusati lijepo ti velim da sam brisao te postove, ali što je previše je previše, imaš zadnju opomenu pred ban.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Regoč 8/4/2017, 10:01

Jasno, prijetnja silom, Presvetom Kicu ne smije se ništa u odgovornost staviti, niti Kic smije biti tužen. Evo, da ti olakšam posal, odjavljujem se i ostavljam te da uživaš u jugoorgijah u koje si pretvoril ovaj forum! Pozdrav do skora!

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by kic 8/4/2017, 10:03

Regoč wrote:
kic wrote:zelim da osjetis malo nepravde
Nepravdu na ovom forumu stvaraš ti koji toleriraš velikosrbske, projugoslovenske (!) i protuhrvatske ispade kako bi izazval reakciju normalnih ljudih, a onda "pravednički" dieliš banove za "nazinazionalizam". Samo udri, udarali su tvoji po nama na Bleiburgu i na Ovčari pa nas i dalje ima.

kakve su ovo patetične gluposti :facepalm
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by kic 8/4/2017, 10:04

Regoč wrote:
Jasno, prijetnja silom, Presvetom Kicu ne smije se ništa u odgovornost staviti, niti Kic smije biti tužen. Evo, da ti olakšam posal, odjavljujem se i ostavljam te da uživaš u jugoorgijah u koje si pretvoril ovaj forum! Pozdrav do skora!

hahaha strašno
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Stribor 8/4/2017, 12:54

tre911 wrote:
Stribor wrote:
tre911 wrote:Totenu sve najbolje i da skupa proslavimo 100ti rođ cheers
Srbadiji pak želim da nauče nešto iz prošlosti study

Meni čuda bolje dojde 12.i 13. travnja 1941. kada je SS satnik Fritz Klingenberg sa svojih šest SS vojakov zauzel Belgrad.

Sedmorica okupiraju glavni grad ''države'' s kojom su va boju .... sedmorica ..... toga nima nigdir va vojnoj povisti.


:roll
ne treba pretjerivati, bio je i opaki njemački ovčar sa njima a da njega nije bilo u prevagi ko zna kako bi se sve završilo :D

Ča je - je.

Da nij' bilo tog pasa divizije JKV zadužene za obranbu Belgrada bi razbile tih sedam SS-ovcev i potirale ih do Rumunjske.

Ali .... heh .... da .... ''nimški ovčar''.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Regoč 8/4/2017, 16:06

kic wrote:
Regoč wrote:
kic wrote:zelim da osjetis malo nepravde
Nepravdu na ovom forumu stvaraš ti koji toleriraš velikosrbske, projugoslovenske (!) i protuhrvatske ispade kako bi izazval reakciju normalnih ljudih, a onda "pravednički" dieliš banove za "nazinazionalizam". Samo udri, udarali su tvoji po nama na Bleiburgu i na Ovčari pa nas i dalje ima.

kakve su ovo patetične gluposti :facepalm
Samo ti zaklanjaj pogled dok se "sere" u Saboru. A onda će biti "ne objavljuj slike NDH". Slike su na netu, nisu zabranjene. Pravedno prema svima i bit će reda.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Guest 8/4/2017, 18:24

kic wrote:
:D

aj tebi lagani ban

Jesi me ovo banirao samo da danas svratim na odgovor?! :)) Ako ti je to bila namjera, uspio si, jer drugog razloga za ban ne vidim...:))

Hehe...Nisam ni mislio da ćeš banirat kolegu indexovskog (ili onog drugog kmera) šta su napisali za tvoju, njihovu i moju predsjednicu; citiram: „kurvetina seljačka“ i „ma štraca od precjedice Mamić je sa njom obrisao kurac ko sa štracom.“ I pretpostavljao sam da ti je to simpatično...:)) Onda se još čudiš što sam ti napisao u kojem smjeru ide ovaj forum. Evo, ono jučer ti je najbolji dokaz da sam bio u pravu. Jugoslovenima je dozvoljeno sve, a nama Hrvatima i ostalim normalnim hrvatskim građanima se dopušta na kapaljku. E pa nemoj se onda iznenaditi kad  jednog dana ljudima bude bilo svejedno hoće li kliknuti na ovaj forum ili na index.hr....jer će tada lažljivi i tendenciozni sadržaj, tamo ili ovdje, biti skoro isti i potjerat će s foruma sve normalne ljude koji ne vole takvu vrstu monotnije i medijske represije...Doduše, ovdje se možda ubaci još pokoji „vjerodostojan“ antireligijski link poput zrtve-cerkve.org kojeg sam jučer primjetio na jednoj temi...:))


Eto, baš zato što si pristran i nemaš iste kriterije prema svima (pa samim tim svi forumaši nisu jednaki u startu), ja nisam pisao dugo na ovom forumu...Postalo mi je besmisleno i dosadno...Zato ti predlažem da forumu nadopuniš ime: ex-iskon_danas index...Tako će ti ovi novi likovi odmah znat di su došli...:))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Guest 8/4/2017, 18:25

A sad se obraćam forumašima:
E, da, vidim i ovu anketu za ponašanje na forumu...Meni je svejedno (ionako malo pišem). Normalno bi bilo da svima bude ISTO! A to sada tako NIJE! Neki pljuvači se PRIVILEGIRAJU! Ne znmam zašto... Jučer smo imali DOKAZ privilegiranosti! I zato je meni ovaj forum  BESMISLEN! Zato nisam ni pisa po njemu. Iz DIŠPETA! Naša sam druge, poštenije đireve za ubijanje dosade...Amen!
Možda će jednog dana biti bolje kad kic sazrije kao osoba...On je sad razigrani dječačić kojemu je sve smiješno i simpatično...Nije uopće zao, mislim...A banove dijeli ono... da ispuni mjesečnu kvotu...naravno, neki su po defaultu izuzeti baniranja...ja takve zovem „kicovi kvazi-intelektualci“.:))..Mislim da su na kica oni duhovno utjecali, kljukajući ga knjigama svakakvih autoriteta...jer on sam nije u stanju skužiti što je ispravno, a što nije...On u knjigama treba pročitati kako će biti sretan i pravilno živjeti...:)) A dok je to tako, na ovom forumu će se uvijek isti banirati, a neki (kao i ja jučer) i iz nepoznatih razloga. Pa ti piši onda...

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by kic 8/4/2017, 18:35

Regoč wrote:
kic wrote:
Regoč wrote:
kic wrote:zelim da osjetis malo nepravde
Nepravdu na ovom forumu stvaraš ti koji toleriraš velikosrbske, projugoslovenske (!) i protuhrvatske ispade kako bi izazval reakciju normalnih ljudih, a onda "pravednički" dieliš banove za "nazinazionalizam". Samo udri, udarali su tvoji po nama na Bleiburgu i na Ovčari pa nas i dalje ima.

kakve su ovo patetične gluposti :facepalm
Samo ti zaklanjaj pogled dok se "sere" u Saboru. A onda će biti "ne objavljuj slike NDH". Slike su na netu, nisu zabranjene. Pravedno prema svima i bit će reda.

jel se ti sjećaš kad si me zvao ustašom po forumu? šta to govori o tebi? :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by kic 8/4/2017, 18:40


a šta reć tebi kazanova, koga to štitim? asila nije dobivao banove? guess again..

mislim da sam uvijek bio prilično jasan u vezi pravila ovdje, izvlačenje privatnih podataka i pljuvanje obitelji sam uvijek kažnjavao svakom, ako nešto nisam vidio (moguće), stavite na pritužbe.. sve ostalo je patetika..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Guest 8/4/2017, 18:47

u odnosu na mene
kic wrote:
a šta reć tebi kazanova, koga to štitim? asila nije dobivao banove? guess again..

mislim da sam uvijek bio prilično jasan u vezi pravila ovdje, izvlačenje privatnih podataka i pljuvanje obitelji sam uvijek kažnjavao svakom, ako nešto nisam vidio (moguće), stavite na pritužbe..  sve ostalo je patetika..
 Hehehe...Pa ti još ni ne shvaćaš...Jučer smo ja i on nešto napisali...Mene si banirao njega nisi...Kic, on je u odnosu na mene PRIVILEGIRAN...

Pa ti to tretiraj kao PATETIKU...To je kicinjo ČINJENICA...Ja sam BANIRA, a on NIJE...

Jel znaš šta znači BITI PRIVILEGIRAN...vjerujem da znaš, koliko si knjiga pročitao...

I ako misliš da sam ja zaslužio ban, a neki drugi nisu onda su ti pravila na ovom forumu U KURCU!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by L'âme 8/4/2017, 18:52

Dobro, kazanova, shvatii smo poruku..
Iznervirao si kica jucer, banirao te neosnovano, u prijevodu:jer mu se nije svidjelo tvoje misljenje.
No, mislim da nema potrebe ici dalje na ovaj nacin.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Guest 8/4/2017, 18:54

Ima...jer njemu je to PATETIKA...pročitaj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Guest 8/4/2017, 19:03

cassanowa wrote:Ima...jer njemu je to PATETIKA...pročitaj...
smiri se, nije kic bad guy...
ostani s nama ovaj puta, pusti sve k vragu :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by L'âme 8/4/2017, 19:04

Procitala sve. Zato sam ti i rekla sto sam rekla.
Svako sirenje teme je razvodnjava i skrece s kolosijeka.
Inace, ne slazem se s tvojim jucerasnjim stavom oko obojenostti foruma. Misllim da odrazava istinske stavove pa je i vjerodostojan. No, ne slazem se ni da si jucer zasluzio ban.

:-)


Last edited by maggie13 on 8/4/2017, 19:13; edited 1 time in total
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Guest 8/4/2017, 19:10

Pa napisao sam da on u biti nije bad guy...pročitajte opet...U stvari još više sam ga opisao...ako to pročitate skužit ćete da on to radi, zato što ne zna što radi... on u biti radi najviše protiv sebe i ovog foruma...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Guest 8/4/2017, 19:12

On je PRISTRAN a to ne vidi...žalosno...ima sovje crvene ljubimce, što je jučer i dokazao...Pa slagali se vi samnom ili ne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by kic 8/4/2017, 19:17


ovo nema ni na filmu.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Guest 8/4/2017, 19:21

"Prepoznat ćete ga po djelima!"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sretan rođ. dragom forumašu  - Page 4 Empty Re: Sretan rođ. dragom forumašu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum