ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Candyman svake noći spava s četiri cure...

Go down

Candyman svake noći spava s četiri cure... Empty Candyman svake noći spava s četiri cure...

Post by Oh_Femder 3/4/2017, 12:19

http://www.index.hr/black/clanak/candyman-svake-noci-spava-s-bar-cetiri-cure-a-objasnjenje-njegove-zene-zasto-je-to-ok-je-suludo/961030.aspx

Beynon i Taesha shvatili su da je to ljubav kad joj je on tijekom prvog sastanka prokomentirao guzu, a ona je za isti magazin rekla da joj ne smeta dijeliti muža s nizom žena.
"Oduvijek su tu druge žene, nekad žive s nama nekoliko tjedana i odu. Pogledajte društvene mreže, vidjet ćete da se cure bacaju na njega. Meni to ne smeta, ja sam mu žena. On ima puno cura, no samo jednu ženu", kaže ona.

He-he, kopitom preko komada.... :tu

Candyman svake noći spava s četiri cure... Kopito10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Candyman svake noći spava s četiri cure... Empty Re: Candyman svake noći spava s četiri cure...

Post by L'âme 3/4/2017, 12:29

Ma, to je namjesteno.. :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Candyman svake noći spava s četiri cure... Empty Re: Candyman svake noći spava s četiri cure...

Post by Oh_Femder 3/4/2017, 12:30

maggie13 wrote:Ma, to je namjesteno.. :D
Don't be cruel,
To a heart that's true...

Or you're just jealous...?  :)
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Candyman svake noći spava s četiri cure... Empty Re: Candyman svake noći spava s četiri cure...

Post by L'âme 3/4/2017, 12:33

Oh_Femder wrote:
maggie13 wrote:Ma, to je namjesteno.. :D
Don't be cruel,
To a heart that's true...

Or you're just jealous...?  :)
zvucis tako, da..kopita po moodima :D
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Candyman svake noći spava s četiri cure... Empty Re: Candyman svake noći spava s četiri cure...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum