ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Page 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Kermit Thu 30 Mar - 19:15

debotoijusto wrote:
NAKON Orbica, tvrtke u vlasništvu Branka Roglića, još je desetak dobavljača aktiviralo zadužnicu prema Agrokoru

nece vlada imat sto zastitit do sutra...na zalost nismo sposobni ni jedrit na povoljnim valovima EU/svijet ekonomije a da neku smislenu svoju sprovedemo jednadzba s 2 nepoznanice
Most: Agrokor bi trebalo razmontirati, Todorić je doveo u opasnost gospodarski sustav

Odugovlačenje bi moglo dovesti do još teže situacije, budući da je tvrtka Orbico Branka Roglića već pustila Agrokoru zadužnicu od 10-ak milijuna kuna, a mogli bi taj primjer slijediti i ostali, kažu u Mostu.

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Kermit Thu 30 Mar - 19:15

Zanimljivo Roglić financira Most
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus Thu 30 Mar - 19:17

RayMabus wrote:


Krstičević silno želi nove vojne avione, Marić ga spustio na zemlju

Ministar financija: Ne moramo žuriti s tim pitanjem
Ministar financija Zdravko Marić smatra kako se ne mora žuriti s nabavom novih borbenih zrakoplova, a oko dugoročne strategije i plana Oružanih snaga RH još će biti govora, rekao je novinarima u četvrtak prije sjednice Vlade.

"Ne moramo žuriti s tim pitanjem. Mislim da oko dugoročne strategije i plana Oružanih snaga RH još će biti govora", rekao je Marić novinarima upitan o planu nabave novih borbenih zrakoplova.

Na novinarski upit hoće li popustiti "željama" potpredsjednika Vlade i ministra obrane Damira Krstičevića "jer rokovi već cure", odgovorio je: "Shvatili ste već do sada da nisam baš nešto pretjerano popustljiv".








Kad Gazda ode koji te tu postavio letiš i ti za njime.
PA PA IMBEĆILE

RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vili40 Thu 30 Mar - 19:21

a rejting raste pa raste...
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vili40 Thu 30 Mar - 19:24

lijepo sam ja vučku govorio,neće plenkija srušit haso i karamarko nego marić i dalićka.
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest Thu 30 Mar - 19:24

Bravo Roglic! Ajmo ostali. Nedaj pasu da digne glavu.

Prah & pepeo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Sabina Spielrein Thu 30 Mar - 19:26

asilovski wrote:Zanimljivo Roglić financira Most

Ma daj, baš sam se iznenadila? sunny
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vili40 Thu 30 Mar - 19:28

što se most oteo kontroli?
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Trinity Thu 30 Mar - 19:32

Oh_Femder wrote:
Triny wrote:
maggie13 wrote:Rusi to rekli? Ma, ozbac :D
Osim sto svatko sudi po sebi, nisu ni pogrijesili..tko vodi knjige na bijelo vise..ni razredna zajednica ;P
A tko to ne frizira izvješća ? :hekla
To je još jedan stupanj dalje od 'ko je jamio, jamio'. Dakle: kad jedan krade, onda je u redu da i svi drugi kradu.
U redu je da se svatko pobrine za sebe.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Trinity Thu 30 Mar - 19:32

MaximusDecimusMiridije wrote:Bravo Roglic! Ajmo ostali. 

Šta su čekali do sada.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus Thu 30 Mar - 19:34

Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Bravo Roglic! Ajmo ostali. 

Šta su čekali do sada.
Nešto šta se žargonski zove : Povoljni tenutak.

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Assassins_creed1
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest Thu 30 Mar - 19:34

Nemam pojma boli me qrac! Gazi djubre!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Trinity Thu 30 Mar - 19:38

Zašto djubre?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest Thu 30 Mar - 19:55

Jer ga ne volim i jer mislim da je zao covjek :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus Thu 30 Mar - 19:58

MaximusDecimusMiridije wrote:Jer ga ne volim i jer mislim da je zao covjek :)
Pokvaren.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus Thu 30 Mar - 20:02

HRVATSKI premijer Andrej Plenković je oko 19 sati ušao u zgradu vlade, gdje će se užim kabinetom pokušati usuglasiti konačan prijedlog "Lex Todorića", zakona vlada želi spriječiti koncern Agrokor od propasti.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nocni-sastanak-u-vladi-plenkovic-i-dalic-zurno-pripremaju-lex-todoric/960373.aspx

Brzo se Plenky vratio sa Malte. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Trinity Thu 30 Mar - 20:07

RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jer ga ne volim i jer mislim da je zao covjek :)
Pokvaren.
Baš ste sitne duše. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus Thu 30 Mar - 20:07

Todoric je dužan 17 miljardi kuna dobavljacima a lex Todoric nije ništa drugo nego da se iz proracuna našim novcem ti dobavljaci isplate a Gazdu spasi ...Plenkovic upravo sebi radi politicku smrtnu presudu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus Thu 30 Mar - 20:08

Triny wrote:
RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jer ga ne volim i jer mislim da je zao covjek :)
Pokvaren.
Baš ste sitne duše. :)
Pokvaren je ....moja stara ( onu koju sam prebija ka pasa i izbacija iz kuce ) je radila u jednoj firmi koju je on kupija i ona ti ga meni hvali , kako je krasan , divan a ja je gledam blido i mislime se u sebi ok vidit ceš ti još ,.,,,nakon po godine aj ti na biro ....eto kad ti je dobar kad nemoš skužit kakvi je tko.


Last edited by RayMabus on Thu 30 Mar - 20:09; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest Thu 30 Mar - 20:08

RayMabus wrote:Todoric je dužan 17 miljardi kuna dobavljacima a lex Todoric nije ništa drugo nego da se iz proracuna našim novcem ti dobavljaci isplate a Gazdu spasi ...Plenkovic upravo sebi radi politicku smrtnu presudu.

Da....ovaj pojam "politicke smrtne presude" u hr je precjenjen preko svake mjere. Doduse ajde ima govana za koja mislim da je bio blagoslov da su istu pocinili (jebemarko,zoki i slicni idioti). Ali uvijek dojdu novi :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vili40 Thu 30 Mar - 20:14

MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:Todoric je dužan 17 miljardi kuna dobavljacima a lex Todoric nije ništa drugo nego da se iz proracuna našim novcem ti dobavljaci isplate a Gazdu spasi ...Plenkovic upravo sebi radi politicku smrtnu presudu.

Da....ovaj pojam "politicke smrtne presude" u hr je precjenjen preko svake mjere. Doduse ajde ima govana za koja mislim da je bio blagoslov da su istu pocinili (jebemarko,zoki i slicni idioti). Ali uvijek dojdu novi :D
ta sranja kod nas ne mogu presušiti
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum