ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Eroo 28/3/2017, 20:43

"Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"
Predsednički kandidat i premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u sredu neće ići na miting u Leposavić na Kosovu.
Izvor: Beta utorak, 28.03.2017. | 18:37

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" 5692070005815d65c2bbf9422928101_v4_big
Tanjug

"Da li ću da dolazim sa (Aleksandrom) Vulinom, (Nebojšom) Stefanovićem ili nekim trećim, neće mi oni naređivati. Taj film nećete da gledate", rekao je Vučić i dodao da je odustao od posete Leposaviću jer ne želi da izlaže neprijatnosti Srbe sa Kosova.
On je rekao da ne želi da ga neko ucenjuje i vrši pritisak na njega i da Albanci sa Kosova "jedno plasiraju u svojim medijima" u Prištini, a drugo govore pred Evropskom unijom "kako bi rekli da su fini".

Vučić je rekao da veruje da će Srbi sa Kosova "listom glasati za mir i stabilnost".

On je dodao da će sutra u Leposaviću biti održan predizborni skup i da će na njemu govoriti, kako je rekao "drugi ljudi za koje ne traže bogzna kakvo odobrenje".

Prištinska štampa objavila je juče da Vučić može da ide na Kosovo, ali bez ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića i ministra odbrane Zorana Đorđevića, dok je ministar spoljnih poslova Kosova Enver Hodžaj rekao da Vučić može na Kosovu da boravi tri sata.
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Eroo 28/3/2017, 20:44

Ne izlazim ispod stola dok moje junačko srce kuca... :]
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Stribor 28/3/2017, 20:55

Srbski posli.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Guest 28/3/2017, 21:49

Eroo wrote:Ne izlazim ispod stola dok moje junačko srce kuca... :]
...samo vozove šaljem :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Guest 28/3/2017, 22:54

do gran, pardon-administrativne linije... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Guest 28/3/2017, 22:55

Beli wrote:do gran, pardon-administrativne linije... Basketball

ehehe, samo ti administriši...granica je granica :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Leviathan2 29/3/2017, 00:04

ahahah, jbte, koji lik,

_________________
Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Guest 29/3/2017, 00:18

Šipac Srbinu ne da na Kosovo dulje od tri sata....  a  jebote... :sex
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by vuksadinare 29/3/2017, 07:07

đaba oruzja kad nema srca junackoga..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by vuksadinare 29/3/2017, 07:08

...zna da sipci nisu bosnjaci i hrvati...oni kad nesto kazu to je...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Guest 29/3/2017, 12:08

vuksadinare wrote:đaba oruzja kad nema srca junackoga..


Bar neki gerilski način suprotstavljanja i srpskog otpora na Kosmetu, ali ni to. Kao otadžbina, ovo-ono...kerefeke  :)   Beda  :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by vuksadinare 29/3/2017, 12:38

kofein wrote:
vuksadinare wrote:đaba oruzja kad nema srca junackoga..


Bar neki gerilski način suprotstavljanja i srpskog otpora na Kosmetu, ali ni to. Kao otadžbina, ovo-ono...kerefeke  :)   Beda  :p
uzdaju se u ono 'nas i rusa dvesta miliona'..naravno rusi da poslaju bar sto milijuna i sve oslobode..a onda ce vucic reci..'srbija i srbi su pobedili' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Guest 29/3/2017, 18:00

gre'ota, onol'ki sendvici da se ukvare... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Guest 30/3/2017, 11:53

Lider SNS ima podršku 56,2 odsto onih koji su opredeljeni, a slede četiri kandidata sa ispod deset odsto podrške, između kojih je razlika manja od jednog procenta.
 






Prema ovom istraživanju, najbolji rejting među njima ima Luka Maksimović, odnosno Ljubiša Preletačević Beli, sa 9,5 odsto, a slede Vuk Jeremić (9,3%), Saša Janković (8,9%) i Vojislav Šešelj (8,8%). Ostali kandidati zajedno imaju 7,3 odsto. 
 
Luka super, mada, morao je malo da promeni pricu i  odnos prema izborima tokom kampanje.
ako zeli nesto ozbiljno, mora da se drugacije pripremi za parlamentarne. ako tu uspe da se
izbori pored karica, za dobar rezultat. karic je opasan rival, ume da se dodvori obicnom coveku.
uz pretpostavku da je sns trenutnu br. 1 !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Guest 30/3/2017, 12:01

pizzon wrote:Lider SNS ima podršku 56,2 odsto onih koji su opredeljeni, a slede četiri kandidata sa ispod deset odsto podrške, između kojih je razlika manja od jednog procenta.
 






Prema ovom istraživanju, najbolji rejting među njima ima Luka Maksimović, odnosno Ljubiša Preletačević Beli, sa 9,5 odsto, a slede Vuk Jeremić (9,3%), Saša Janković (8,9%) i Vojislav Šešelj (8,8%). Ostali kandidati zajedno imaju 7,3 odsto. 
 
Luka super, mada, morao je malo da promeni pricu i  odnos prema izborima tokom kampanje.
ako zeli nesto ozbiljno, mora da se drugacije pripremi za parlamentarne. ako tu uspe da se
izbori pored karica, za dobar rezulata. karic je opasan rival, ume da se dodvori obicnom coveku.


ahahahha, a psihopata-po pravim istrazivanjima koje niko ne sme da objavi ima manje od 38% podrske kod gradjana koji izlaze na izbore... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by marcellus 30/3/2017, 12:14

pizzon wrote:Lider SNS ima podršku 56,2 odsto onih koji su opredeljeni, a slede četiri kandidata sa ispod deset odsto podrške, između kojih je razlika manja od jednog procenta.
 






Prema ovom istraživanju, najbolji rejting među njima ima Luka Maksimović, odnosno Ljubiša Preletačević Beli, sa 9,5 odsto, a slede Vuk Jeremić (9,3%), Saša Janković (8,9%) i Vojislav Šešelj (8,8%). Ostali kandidati zajedno imaju 7,3 odsto. 
 
Luka super, mada, morao je malo da promeni pricu i  odnos prema izborima tokom kampanje.
ako zeli nesto ozbiljno, mora da se drugacije pripremi za parlamentarne. ako tu uspe da se
izbori pored karica, za dobar rezultat. karic je opasan rival, ume da se dodvori obicnom coveku.
uz pretpostavku da je sns trenutnu br. 1 !?


zajebo i plenkovića, kim jong un goli kurac za njega

_________________
Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Guest 30/3/2017, 12:16

to istrazivanje je, uzgred, radila ona picketina zoran panovic. koji je kao glodur ,,danasa'' otisao da hasa cevape iz psihopatine ruke, pa je popio sut kartu iz danasa zbog toga... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Guest 30/3/2017, 12:18

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Panovich-I-vuccich-1

a iza je ,,zuti'' bujke, direktor rts-a. sa njim na celu, rts je trenutno ponovo tv bastilja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati" Empty Re: Vučić: "Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum