ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije - Page 3 Empty Re: Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije

Post by Guest 24/3/2017, 08:08

marcellus wrote:
Beli wrote:
pa naravno, koja vlada na svetu daje subvencije od 9000€ po radniku, nijedna vlada ne dozvoljava da za manje od 200 evra radnici rade po 16 sati i da pritom nesmetano iznose profit iz srbije... Basketball
ne zna se ko je gluplji, da li ti ili vucic.

a to s fiatom? Pljuga stoljeća, al ovo je za one koji misle pošteno voditi biznis

inače prodaja je katastrofa, što je doduše greška fiata


http://carsalesbase.com/us-car-sales-data/fiat/fiat-500l/

prodaje se u SAD u manjim količinama od aston martina i ferrarija, prodaja se prepolovi svake godine, s 12.500 u 2014 na 7.800 u 2015 i 3.100 u 2016...

uvjerljivo zadnji po prodaji u segmentu, idući najgori (beetle) je prodan u 4 puta više komada... a najbolji u segmentu puta sto

http://carsalesbase.com/us-sales-2016-q1-q3-compact-segment/

u EU se doduše prodaje razmjerno solidno, ali ispod očekivanja

http://carsalesbase.com/european-car-sales-data/fiat/fiat-500l/






kako god, fiat je mozda i najveci generator BDP-a srbije. a 500L je zreo za restyling, cak i novi model. 
samo sto kada dodje do toga, mislim da italijani kupe prnje iz srbije...

Guest
Guest


Back to top Go down

 Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije - Page 3 Empty Re: Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije

Post by Guest 24/3/2017, 08:13

ali svejedno, psihopata se kiti perijem zutih. skoro 90% ugovora za izgradnju stranih fabrika su potpisale demokrate. 
on samo sece vrpce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije - Page 3 Empty Re: Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije

Post by marcellus 24/3/2017, 10:06

mislim da će 500l nagodinu umrijeti bez nasljednika, a fiat po isteku ugovora seli... 500x rade u italiji mislim u casinu, kao i 500 obični koji se i najbolje prodaje... 500x je puno bolje dizajniran od 500L ali u SAD se ni on ne prodaje jer ameri radije kupe isti taj auto pod imenom jeep renegade...

_________________
 Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije - Page 3 Empty Re: Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije

Post by Guest 24/3/2017, 10:12

 Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije - Page 3 2017_FIAT_500_VLP_Gallery_01.jpg.image.1440



to ne znam i ne verujem, ali da je  f_5oo moj izbor to stoji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije - Page 3 Empty Re: Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije

Post by Guest 24/3/2017, 10:14

marcellus wrote:a to s fiatom? Pljuga stoljeća

Mislim da je projekt Yugo America bio još katastrofalniji (u svakom  smislu te riječi, pa i u onom propagandnom), nema veze što se dogodio u prošlom stoljeću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije - Page 3 Empty Re: Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije

Post by Guest 24/3/2017, 10:33

 Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije - Page 3 2017_FIAT_500_VLP_Gallery_32.jpg.image.1440
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije - Page 3 Empty Re: Ne vidim bolje mesto za ulaganje od Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum