ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin naredio preuzimanje Agrokora

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Putin naredio preuzimanje Agrokora - Page 2 Empty Re: Putin naredio preuzimanje Agrokora

Post by vuksadinare 21/3/2017, 12:06

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:...vjerojatno ce ici prema procesu smirivanja tenzija...i kako vec rekoh..ne diraj ti mene necu ja tebe..ma tko bio na vlasti

Batina pa mrkva. Prije će biti "ajde sad ti fino Plenki šuti i puši..."
batina je sto bi agrokor mogao zavrsiti u ruskim rukama..a mrkva...sto se sad srbalji nece moci qurtzit prema hravtskoj samo tako jer se onda istovremeno qurtze i prema ruskim interesima....zato i kazem da tu postoje neki geopoliticki skriveni interesi i eu i rusije..pa i amerike......sa tiom da hrvatska ostaje u americko-eu zoni....u biti zona ruskog interesa zaustavit ce se mozebitno na hrvatskim granicama...

vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Putin naredio preuzimanje Agrokora - Page 2 Empty Re: Putin naredio preuzimanje Agrokora

Post by epikur37 21/3/2017, 12:45

Užas, usi napadaju :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Putin naredio preuzimanje Agrokora - Page 2 Empty Re: Putin naredio preuzimanje Agrokora

Post by crvenkasti 21/3/2017, 13:05

Govorio je meni moj tata, sine budi ono gdje su Rusi, oni će na na kraju opet pobijediti. 
Neću ja, i eto mi.
Što sam sad, kurac od ovce.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

Putin naredio preuzimanje Agrokora - Page 2 Empty Re: Putin naredio preuzimanje Agrokora

Post by dzango 21/3/2017, 13:21

Агрокор nikada ne'e biti Agrokor.

_________________
Putin naredio preuzimanje Agrokora - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Putin naredio preuzimanje Agrokora - Page 2 Empty Re: Putin naredio preuzimanje Agrokora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum