ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by RayMabus 17/3/2017, 17:07

Erdoganova poruka: "Moja turska braćo u Evropi, imajte po PETORO DECE, to je odgovor na NEPRIJATELJSTVO"
Tanjug | 17. 03. 2017 - 15:50h
| Komentara: 19
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan pozvao je Turke koji žive u Evropi da umesto po troje, imaju po petoro dece, poručivši milionskoj dijaspori da je "budućnost Evrope", prenosi AFP.

http://www.blic.rs/vesti/svet/erdoganova-poruka-moja-turska-braco-u-evropi-imajte-po-petoro-dece-to-je-odgovor-na/81067ls

BRAVO EROGAN

SKIDAM KAPU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by RayMabus 17/3/2017, 17:17

http://www.index.hr/vijesti/clanak/turski-ministar-ozbiljno-zaprijetio-europi-slat-cemo-vam-15000-izbjeglica-mjesecno/957409.aspx

Još ce im slat 15 tisuca Arapa mjesecno da nezafali.

NJEMAČKA JE GOTOVA .....krahirao im je natalitet i nemogu to ispravit iducih 20 godina ....plus puna Turaka i muslimana .....


ZGAZI IH ERDOGANE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by Guest 17/3/2017, 17:21

uffff,ne treba Turce nes posebno niti bodriti u tome..uposle oni zene sa 4-5 djece minimum..nekako mi oni postaju simpaticni s obzirom na one lijene arabe,koji bi da im sve drzava placa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by RayMabus 17/3/2017, 17:23

Nek se samo kote braca muslimani u Njemačkoj ...ko i Albanci na Kosovu ..plus malo i trpaj da nezafali


BILANCA BRALE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by RayMabus 17/3/2017, 17:28

Došo Đavo po svoje ....Njemačkoj treba pol miljona radnika ( nebrojim obitelj koju dovlace sa sobom ) svake godine i tako iducih 20 godina SIGURNO

Tri miljina Turaka plus ostali muslimani radna snaga ...nemogu ih protjerat tek tako.

Ako narede ženama Njemicama da rađaju ove nece moc radit pa ce im falit još više radne snage da održe ekonomiju iznad vode.


GOTOVI SU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by Guest 17/3/2017, 17:28

Jebiga,istina,ali ovih araba se koti,malo da se covjeku smuci..
Tudej sam nekolicini rekao da s ujebeni paraziti..gust je bilo gledati kako kipte,a nis ne smiju.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by RayMabus 17/3/2017, 17:31

Erdogan ih šamara vrhunski ...hebe se njega za Turke u Njemačkoj ....al brajo šamara ih i nemogu mu ništa ...brojevi su na njegovoj strani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by Guest 17/3/2017, 17:32

Grijesis..Turci se doista drze skupa kao da su rodjena bratija..nisu oni Balkanci,da brat brata proklinje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by RayMabus 17/3/2017, 17:36

pismejker wrote:Grijesis..Turci se doista drze skupa kao da su rodjena bratija..nisu oni Balkanci,da brat brata proklinje..
OK još bolje.

Poheba je Merkelicu totalno.

BILANCA BILACA BRALE

a domaci natalitet tko hebe ...uvozit cemo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by AlfaOmega 17/3/2017, 18:44

pismejker wrote:Jebiga,istina,ali ovih araba se koti,malo da se covjeku smuci..
Tudej sam nekolicini rekao da s ujebeni paraziti..gust je bilo gledati kako kipte,a nis ne smiju.. :cleanteeth
Treba si im reći da voliš ćifute. Bu vidil onda...

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10282
2015-09-11


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by mutava baštarda 17/3/2017, 20:58

5 djece po obitelji i 15000 mjesečno friških i spremnih za rasplod... može to brže, više, jače...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by RayMabus 17/3/2017, 21:06

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Muslims-in-germany

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  060524_muslimgermany_hmed_4a.grid-6x2
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by RayMabus 17/3/2017, 21:20

Merkelicu najviše boli šta ce joj AfD uzet par postotaka i vlast ...al tko joj je kriv ....desnica a liže se s mulltikulti najgore vrste.


Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  200px-SeatsGermanBundestag2013
The allocation of seats in the German Bundestag after 2013 elections

https://en.wikipedia.org/wiki/German_federal_election,_2013

Pusti li Erdogan malo imigranata AfD ce porast do izbora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by red wolf 17/3/2017, 21:21

Potpuni krah svijesti čovječanstva...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by AlfaOmega 17/3/2017, 22:31

To si isto reka još davno. Zar može svijest dvaput potpuno krahnuti?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10282
2015-09-11


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by Ringo10 18/3/2017, 02:03

Ja sam davno rekao, doći će dan pa će arogantni i bezobrazni zapadnjaci opet kukati i preklinjati Crvenu Armiju da ih ponovo spasi od propasti.

Ali nisam siguran da će im hazjajin iz Kremlja, ko god to bude, uslišiti molbe. Imaju previše loših iskustava Rusi sa njima i njihovm nezahvalnošću i bezobrazlukom jebi ga. 

I nek mi ne lupetaju sad ovdje neki kako će munđosi poklopiti i Rusiju. To se nikad neće dogoditi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by Ringo10 18/3/2017, 02:14

Ringo10 wrote:Ja sam davno rekao, doći će dan pa će arogantni i bezobrazni zapadnjaci opet kukati i preklinjati Crvenu Armiju da ih ponovo spasi od propasti.

Ali nisam siguran da će im hazjajin iz Kremlja, ko god to da bude, uslišiti molbe. Imaju previše loših iskustava Rusi sa njima i njihovm nezahvalnošću i bezobrazlukom jebi ga. 

I nek mi ne lupetaju sad ovdje neki kako će munđosi poklopiti i Rusiju. To se nikad neće dogoditi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by Eroo 18/3/2017, 02:19

Mi smo siti, mi smo siti...a za druge nek' se stara onaj 'ko ih stvara...Nije to bilo baš bez smisla. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75003
2016-07-22


Back to top Go down

Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE  Empty Re: Erdogan Turcima u Njemačkoj : KOTITE SE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum