ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lupiga prska po Marčelu

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Lupiga prska po Marčelu

Post by vuksadinare 15/3/2017, 11:43

http://www.lupiga.com/vijesti/godinu-dana-tuge-i-boli-kako-sam-pratio-govor-mrznje-na-portalu-dnevno-hr
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by Stanojko 15/3/2017, 11:57

Jebi ga, matori pravi sranja... :clown

_________________
Lupiga prska po Marčelu Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by marcellus 15/3/2017, 12:10

pa nisam taj tekst piso ja, ja sam samo preveo što bassam tibi kaže... a čovjek je musliman, odrasto u siriji, jebiga... ako on kaže da je islam nespojiv sa zapadnom civilizacijom, ili ako ćemo pravo s bilo kakvom civilizacijom koja se ima pravo tako zvati, ko sam ja da proturječim profesoru koji je cijeli život proučavao islam...

_________________
Lupiga prska po Marčelu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by marcellus 15/3/2017, 12:12

naravno ovi iz lupige znaju bolje, kozojebi će se s vremenom uklopit, postaće liberali...

jedina poanta dovlačenja kozojeba je povećanje biračkog tijela za antikršćanske političke opcije, naravno liberali računaju da će lako s njima kad im pomogu da se riješe "katolibana"...



ključno je ono "you still think you can control them"

_________________
Lupiga prska po Marčelu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by vili40 15/3/2017, 12:18

jebiga,ipak se sa takvima nije dobro zajebavat :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by vuksadinare 15/3/2017, 12:34

marčelo na listi za odstrel ljevicara i liberala..nije zgodno..bolej da se nasao na pupovcevoj.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by RayMabus 15/3/2017, 12:37

Iako Ilčićev istup nije direktno vezan uz portal Dnevno.hr istaknut je zbog teksta u kojem je u njegovu obrano stao kolumnist tjednika 7Dnevno, Marcel Holjevac, čiji se tekstovi redovito nalaze na portalu Dnevno.hr. U svom Pregledu hrvatske političke gluposti (11. prosinac) Holjevac je na neupitno diskriminatoran način podržao Ilčića: „...Ali, ja se s njim [L. Ilčićem] ne slažem tek u jednoj stvari. Po čemu su to sve kulture jednako vrijedne? U čemu je vrijednost islamske kulture danas? Što je stvorila unazad 500 godina, čime je doprinijela čovječanstvu, što je iznjedrila osim terorizma i bahatih naftnih šeika?“.


I šta je tu pogrešno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by Guest 15/3/2017, 12:50

RayMabus wrote:Iako Ilčićev istup nije direktno vezan uz portal Dnevno.hr istaknut je zbog teksta u kojem je u njegovu obrano stao kolumnist tjednika 7Dnevno, Marcel Holjevac, čiji se tekstovi redovito nalaze na portalu Dnevno.hr. U svom Pregledu hrvatske političke gluposti (11. prosinac) Holjevac je na neupitno diskriminatoran način podržao Ilčića: „...Ali, ja se s njim [L. Ilčićem] ne slažem tek u jednoj stvari. Po čemu su to sve kulture jednako vrijedne? U čemu je vrijednost islamske kulture danas? Što je stvorila unazad 500 godina, čime je doprinijela čovječanstvu, što je iznjedrila osim terorizma i bahatih naftnih šeika?“.


I šta je tu pogrešno ?

Pogresno nije nista, ali je istinito.

Pa se ne smije objaviti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by Oh_Femder 15/3/2017, 12:50

vuksadinare wrote:http://www.lupiga.com/vijesti/godinu-dana-tuge-i-boli-kako-sam-pratio-govor-mrznje-na-portalu-dnevno-hr
S ljubavlju nikad nisi 100% na čistom. Možda nije iskrena, a ako i je, što je veća, tim se lakše može pretvoriti u to veću mržnju. S druge strane, mržnja je iznimno rijetko neiskrena i iznimno rijetko se pretvara u ljubav. Reklo bi se dakle da je tipovanje na mržnju profitabilnije. 

Rekao je Lennon: ....I couldn't express myself and I hit. I fought men and I hit women. That is why I am always on about peace, you see. It is the most violent people who go for love and peace. Everything's the opposite. But I sincerely believe in love and peace. 

Ako je stvarno tako, onda je lažni Holjevac pun ljubavi božje kao onaj leš sperme, a iz vica gdje su ga Sulji u kupleraju podmetnuli pod živu prostitutku. NOT ;D

Severov tekst je pak ex cathedra prdež, apstrakcija odvojena od stvarnosti, koliko je već od stvarnosti moguće biti odvojen hinjenom političkom korektnošću (pretpostavljam naime da on i sam potajno dijeli neka mišljenja izražena u tekstovima koje napada). Međutim, nije mene briga što naš vrli forumaški kolega pseudonim mrzi tamo neke 'ljudoždere'. Mene zanima zašto PC Matej ne progovori o tome da rečeni fake Ho, mržnjotipovatelj i neskriveni zagovaratelj karađorđevićevskog srboslavijskog kraljevstva, aktivno radi i zbori za one koji mrze i žele zlo našoj vlastitoj maloj vukojebini. A revolver žurnaliste s istoimenog četničkog portala (dnevno.rs) strasno i s neskrivevenom prisnošću naziva 'kolegama'. I niti se ne srami priznati da zajedno njima radi na istom projektu, to jest sijanju kaosa koji bi nam svima mogao doći glave, osim, nada se, njemu i njemusličnima koji će se snaći i lako okrenuti ploču (ili kaput, kako vam već drago) u svakoj situaciji i političkoj klimi.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by marcellus 15/3/2017, 14:57

vuksadinare wrote:marčelo na listi za odstrel ljevicara i liberala..nije zgodno..bolej da se nasao na pupovcevoj.. :)

holjevac: Čime je islam pridonio svijetu zadnjih 500 godina?

lupiga: Holjevac je rasista i govno.

najvolem argumentirane odgovore na pitanja

_________________
Lupiga prska po Marčelu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by vuksadinare 15/3/2017, 15:03

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:marčelo na listi za odstrel ljevicara i liberala..nije zgodno..bolej da se nasao na pupovcevoj.. :)

holjevac: Čime je islam pridonio svijetu zadnjih 500 godina?

lupiga: Holjevac je rasista i govno.

najvolem argumentirane odgovore na pitanja
sto ih ne tuzis...imas argumente
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by marcellus 15/3/2017, 15:19

Oh_Femder wrote: Međutim, nije mene briga što naš vrli forumaški kolega pseudonim mrzi tamo neke 'ljudoždere'.

odakle ti to da ja mrzim neke tamo ljudoždere? To što ne želim muslimane s 4 žene u burkama koji kamenuju kćer kad osramoti familiju u svom susjedstvu ne znači da ih mrzim, nego znači to da hoću da mi kćerka može navečer izać u grad bez straha da će je kozojebi silovati.

_________________
Lupiga prska po Marčelu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by marcellus 15/3/2017, 15:20

Stanojko wrote:Jebi ga, matori pravi sranja... :clown

ko ti je mator? :kickass

_________________
Lupiga prska po Marčelu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by Oh_Femder 15/3/2017, 15:54

marcellus wrote:
Oh_Femder wrote: Međutim, nije mene briga što naš vrli forumaški kolega pseudonim mrzi tamo neke 'ljudoždere'.

odakle ti to da ja mrzim neke tamo ljudoždere? To što ne želim muslimane s 4 žene u burkama koji kamenuju kćer kad osramoti familiju u svom susjedstvu ne znači da ih mrzim, nego znači to da hoću da mi kćerka može navečer izać u grad bez straha da će je kozojebi silovati.
....ne brini kad dodje u devet 
    bit ce vec pet minuta trudna....


Ali nije to poanta mog posta, nego tvoje za veleizdaju trajno spremno četnikoljublje.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by darth_vader 15/3/2017, 16:42

Eh, da je Hase...Ne bi se tolika mržnja sponzorirala od strane države...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by marcellus 15/3/2017, 16:44

Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:
Oh_Femder wrote: Međutim, nije mene briga što naš vrli forumaški kolega pseudonim mrzi tamo neke 'ljudoždere'.

odakle ti to da ja mrzim neke tamo ljudoždere? To što ne želim muslimane s 4 žene u burkama koji kamenuju kćer kad osramoti familiju u svom susjedstvu ne znači da ih mrzim, nego znači to da hoću da mi kćerka može navečer izać u grad bez straha da će je kozojebi silovati.
....ne brini kad dodje u devet 
    bit ce vec pet minuta trudna....


Ali nije to poanta mog posta, nego tvoje za veleizdaju trajno spremno četnikoljublje.

pa i četnici su ljudi, jel?

_________________
Lupiga prska po Marčelu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by Oh_Femder 15/3/2017, 17:11

marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:
Oh_Femder wrote: Međutim, nije mene briga što naš vrli forumaški kolega pseudonim mrzi tamo neke 'ljudoždere'.

odakle ti to da ja mrzim neke tamo ljudoždere? To što ne želim muslimane s 4 žene u burkama koji kamenuju kćer kad osramoti familiju u svom susjedstvu ne znači da ih mrzim, nego znači to da hoću da mi kćerka može navečer izać u grad bez straha da će je kozojebi silovati.
....ne brini kad dodje u devet 
    bit ce vec pet minuta trudna....

Ali nije to poanta mog posta, nego tvoje za veleizdaju trajno spremno četnikoljublje.
pa i četnici su ljudi, jel?
Ma super je tebi. Tvoja ciljna skupina su ionako pojave dubokoumne kao amebe. Da im i kod bilježnika ovjeriš svoju pravu prirodu, oni opet ne bi uspjeli shvatiti kakva si ti uštva i negotinka. Al' dobro, bolje da si ti, nego netko sa manje zgužvanim i otužnim stilom, a koji bi onda možda mogao zavesti i one sa više od samo jedne ganglije u živčanom sustavu.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by darth_vader 15/3/2017, 17:16

Pa mogao nedajboze u Indexu ili redakciji Telegrama završiti...Tamo sve pršti od kandidata za Pulitzera...Tiskovine da ni ne spominjem...Još je Kuljiš doktor za svih...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by Oh_Femder 15/3/2017, 18:20

jasambrend wrote:Pa mogao nedajboze u Indexu  ili redakciji Telegrama završiti...Tamo sve pršti od kandidata za Pulitzera...Tiskovine da ni ne spominjem...Još je Kuljiš doktor za svih...
Neće on u imbex. Veli da je tamo gazda izbjegivač poreza i našmrkatelj. Njemu je draži ovaj njegov što je izvadio osigurač iz Elektroprometa pa ljudi u mraku mogu poraditi na natalitetu ;P Osim toga je plesač, kad meci lete oko benzinske stanice na Selskoj ;D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by Sora 15/3/2017, 18:28

marcellus wrote:pa nisam taj tekst piso ja, ja sam samo preveo što bassam tibi kaže... a čovjek je musliman, odrasto u siriji, jebiga... ako on kaže da je islam nespojiv sa zapadnom civilizacijom, ili ako ćemo pravo s bilo kakvom civilizacijom koja se ima pravo tako zvati, ko sam ja da proturječim profesoru koji je cijeli život proučavao islam...

O boze budaletino Sto se ima spajati islam sa bilo cime ?
Oni su neka svoja civilizacija , neki daleki istok, neki bliski istok .
Neki ORIJENT.
STO BI TO ZNACILO SOAJATI ORIJENT I NJEMACKU KULTURU RECIMO.
Nista . po tebi bas nista .
Nit te tko pitao za tvoje misljenje o spajanju kultura , slab si ti za to i naopak i zao covjrk.
Stalno upozoravam na tebe ovdje na forumu .
Ali ne. Cekas ti da te Popljuju javno i jaci komentatori .:cry
I dočekati ces

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Lupiga prska po Marčelu Empty Re: Lupiga prska po Marčelu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum