ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:12

pizzon wrote:eeee, to su tek gluposti, o pripremama.

Pa istina, kod vas je ta propagandna agresija na susjede ionako postalo stalno stanje još od vremena Garašanina.

Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:13

michaellcmacha wrote:i ne mora za nas je Stepinac svetac, a vi se jebite tupavci tupavi... ;)
(t)ko ste vi ??
yebivetri :)
kad se radi o odlucivanju u vatikanu !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by crvenkasti 15/3/2017, 09:13

Gle, Miha je još živ!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:14

speare_shaker wrote:
pizzon wrote:eeee, to su tek gluposti, o pripremama.

Pa istina, kod vas je ta propagandna agresija na susjede ionako postalo stalno stanje još od vremena Garašanina.

koga smo to mi  napadali, sem turske ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:15

michaellcmacha wrote:i ne mora za nas je Stepinac svetac, a vi se jebite tupavci tupavi... ;)

Ma mora, kauza je došla do svog kraja i mora se ostvariti jer u tom procesu nema natrag.To bi bilo u direktnoj suprotnosti sa kanonskim pravom. Druga je priča kad će se to konkretno dogoditi, jer je tu moguće samo ograničeno odlaganje, ali to je ionako drugorazredna tema.
Uostalom, gledaj to i sa ove strane. Ovako će Srbi odnosno SPC samo dobiti dodatnu šansu da javno pred svijetom pokažu svoje pravo ratnohuškačko lice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by michaellcmacha 15/3/2017, 09:15

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:marama sto mislis da li nas je merkel izdala i dala zeleno svjetlo o 'miroljubivom' vucicu i srbiji..da nastave sa agresivnim ponasanjem prema hrvatskoj,bh-a,crnoj gori?...a da zbog toga nece snositi poslejdice bar dok je ona na vlasrti u njemackoj...
eh, mi smo u velikim problemima, ali nisu nerješivi... mada bojim se da smo opet ušli u limb kroz koji će nas voditi nesposobni ljudi... između ostalog i to je razlog zašto mladi ljudi odlaze, ne svjesno nego više nagonski, jednostavno nemaju povjerenja u ekipu koja donosi odluke i rukovodi.... odgovornost za možebitnu hrvatsku popustljivost spram srbije i njenih opetovanih nebuloznih eskapada ja ću uvijek radije pripisat nama nego ikom drugom... koji smo kurac strajsali 100 milijardi na zeliće, teršeliće, pusiće i ine pizde materine.... i mamiće jel... a mogli smo se za te pare solidno naoružati, imati solidnu vojsku kraj koje majmunima ne bi palo na pamet da pisnu... ali kad se miloradu pupovcu dozvoli da on kadrovira u morh-u, i omogući da na krucijalne pozicije dođu razni DRČE i kobajagi smotani izgube strateški plan obrane... i još svašta nešto sličnog... onda se mi čudom čudimo....
zato..jer smo imali premijere i predsjednike..sa 'odlucno...mozda'...to ti je uzrok i posljedica..drugo vjerojatno davajuci pinku ovim bivsim kosovcima i petokolonasima sigurno su ubrali koji ili koje psototke od tog iznosa za sebe.....i sad kad dobijes nekog poput kolinde koja koliko toliko otvoreno kaze tko nam radi probleme...nema koordinacije između nje i plenkija jer je ovaj ziheras,namjesnik i koji ima politicku floskulu..'prijeđi brigo moja na drugog'...da ne govorim sad o prethodnicima..jer me zanima sadasnjost i sadasnji potezi navodno domoljubne vlasti
jebiga tak je kak je, ali nebitno i oni će fasovati kad dođe do grla

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:16

speare_shaker wrote:
michaellcmacha wrote:i ne mora za nas je Stepinac svetac, a vi se jebite tupavci tupavi... ;)

Ma mora, kauza je došla do svog kraja i mora se ostvariti jer u tom procesu nema natrag.To bi bilo u direktnoj suprotnosti sa kanonskim pravom. Druga je priča kad će se to konkretno dogoditi, jer je tu moguće samo ograničeno odlaganje, ali to je ionako drugorazredna tema.
Uostalom, gledaj to i sa ove strane. Ovako će Srbi odnosno SPC samo dobiti dodatnu šansu da javno pred svijetom pokažu svoje pravo ratnohuškačko lice.
zato sto ne prihvatamo stepinca, zato smo huskaci ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:17

pizzon wrote:koga smo to mi  napadali, sem turske ??

Sloveniju, Hrvatsku, BiH, Crnu Goru, Makedoniju, Bugarsku. U raznim vremenskim odrednicama i raznim ratovima. Ispričavam se ako sam nekog zaboravio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by vuksadinare 15/3/2017, 09:17

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:marama sto mislis da li nas je merkel izdala i dala zeleno svjetlo o 'miroljubivom' vucicu i srbiji..da nastave sa agresivnim ponasanjem prema hrvatskoj,bh-a,crnoj gori?...a da zbog toga nece snositi poslejdice bar dok je ona na vlasrti u njemackoj...
eh, mi smo u velikim problemima, ali nisu nerješivi... mada bojim se da smo opet ušli u limb kroz koji će nas voditi nesposobni ljudi... između ostalog i to je razlog zašto mladi ljudi odlaze, ne svjesno nego više nagonski, jednostavno nemaju povjerenja u ekipu koja donosi odluke i rukovodi.... odgovornost za možebitnu hrvatsku popustljivost spram srbije i njenih opetovanih nebuloznih eskapada ja ću uvijek radije pripisat nama nego ikom drugom... koji smo kurac strajsali 100 milijardi na zeliće, teršeliće, pusiće i ine pizde materine.... i mamiće jel... a mogli smo se za te pare solidno naoružati, imati solidnu vojsku kraj koje majmunima ne bi palo na pamet da pisnu... ali kad se miloradu pupovcu dozvoli da on kadrovira u morh-u, i omogući da na krucijalne pozicije dođu razni DRČE i kobajagi smotani izgube strateški plan obrane... i još svašta nešto sličnog... onda se mi čudom čudimo....
zato..jer smo imali premijere i predsjednike..sa 'odlucno...mozda'...to ti je uzrok i posljedica..drugo vjerojatno davajuci pinku ovim bivsim kosovcima i petokolonasima sigurno su ubrali koji ili koje psototke od tog iznosa za sebe.....i sad kad dobijes nekog poput kolinde koja koliko toliko otvoreno kaze tko nam radi probleme...nema koordinacije između nje i plenkija jer je ovaj ziheras,namjesnik i koji ima politicku floskulu..'prijeđi brigo moja na drugog'...da ne govorim sad o prethodnicima..jer me zanima sadasnjost i sadasnji potezi navodno domoljubne vlasti
jebiga tak je kak je, ali nebitno i oni će fasovati kad dođe do grla
..a do grla ce doci vrlo brzo s obzirom na situaciju u europi i svijetu a narocito na ovim prostorima..gdje nije pitanje godina ni mjeseci vec dana kada ce planuti vatra....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:19

pizzon wrote:zato sto ne prihvatamo stepinca, zato smo huskaci ??

Ne samo zato. Ratni huškači ste zato jer ste ratni huškači. Od Garašanina pa do Memoranduma SANU 2.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:20

speare_shaker wrote:
pizzon wrote:koga smo to mi  napadali, sem turske ??

Sloveniju, Hrvatsku, BiH, Crnu Goru, Makedoniju, Bugarsku. U raznim vremenskim odrednicama i raznim ratovima. Ispričavam se ako sam nekog zaboravio.
to za yugu, to su gluposti, to vam u svetu niko ne priznaje.
drugo, ni jedan vojnik jna nije bio na prsotoru bilo koja priznate
ranije republike.
oko bugarske, kada, kada su napali nase polozaje po nagovoru
engleza da slucajno ne probijemo do bosfora, sami ??
jer su truci jedrene predali srbima, verovatno opet po nagovoru engleza.


Last edited by pizzon on 15/3/2017, 09:24; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:21

speare_shaker wrote:
pizzon wrote:zato sto ne prihvatamo stepinca, zato smo huskaci ??

Ne samo zato. Ratni huškači ste zato jer ste ratni huškači. Od Garašanina pa do Memoranduma SANU 2.
to sto si napsaio samo je utisak, onako licni, nema veze sa realnoscu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:25

glavni i jedini krvici sto je turska ostala jednom stopom u eu
jesu englezi i niko drugi !
prvo su nas stopirali a zatim sami nisu uspeli, 
prosto ne mogu da verujem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by michaellcmacha 15/3/2017, 09:32

speare_shaker wrote:
pizzon wrote:zato sto ne prihvatamo stepinca, zato smo huskaci ??

Ne samo zato. Ratni huškači ste zato jer ste ratni huškači. Od Garašanina pa do Memoranduma SANU 2.
ratni huškači, atentatori, ubojice, siledžije
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by vuksadinare 15/3/2017, 09:34

michaellcmacha wrote:
speare_shaker wrote:
pizzon wrote:zato sto ne prihvatamo stepinca, zato smo huskaci ??

Ne samo zato. Ratni huškači ste zato jer ste ratni huškači. Od Garašanina pa do Memoranduma SANU 2.
ratni huškači, atentatori, ubojice, siledžije
..i 'mirotvorci'..jebote ubijali svoje oceve toljagom i sjekirama..jer su bili stari mislim ako su napunili 60 godina...kakve smo mi ejbene srece da nam je sam vrag podario takve za susjede
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:38

michaellcmacha wrote:i ne mora za nas je Stepinac svetac, a vi se jebite tupavci tupavi... ;)


cega se pametan stidi, time se budala ponosi... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:39

pizzon wrote:to za yugu, to su gluposti, to vam u svetu niko ne priznaje.

Priznaje Međunarodni sud pravde u Haagu.
Jesi li ti uopće svjestan što piše u presudi povom međusobnih tužbi za genocid?
Sud nam je praktički potpuno išao na ruku osim dijela koji govori o genocidu, ali je priznao genocidne radnje prema Hrvatima od strane srpskih vojnih i paravojnih postrojbi. Također i agresiju Srbije prema Hrvatskoj radi stvaranja etnički homogene srpske države.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by crvenkasti 15/3/2017, 09:40

vuksadinare wrote:
.....kakve smo mi ejbene srece da nam je sam vrag podario takve za susjede

Kad smo postali Hrvati, trebali smo otići negdje dalje od njih.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by michaellcmacha 15/3/2017, 09:40

pizzon wrote:
speare_shaker wrote:
pizzon wrote:zato sto ne prihvatamo stepinca, zato smo huskaci ??

Ne samo zato. Ratni huškači ste zato jer ste ratni huškači. Od Garašanina pa do Memoranduma SANU 2.
to sto si napsaio samo je utisak, onako licni, nema veze sa realnoscu
ti si budala, a to što ti misliš da si iole normalan nema veze sa stvarnošću... prvi atentat u sisku na nekom političkom skupu je 1920. godine izvršio solunski zaslužnik teslić i to na stjepana radića, koji je da travestija bude još veća završio u samici jer ga ovaj nije uspio likvidirati.... a majku ti jebem i životu odnosno ikakvom suživotu.... nosite se u tri pičke mile materine vi i bilo šta u vezi s vama...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:41

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
speare_shaker wrote:
pizzon wrote:zato sto ne prihvatamo stepinca, zato smo huskaci ??

Ne samo zato. Ratni huškači ste zato jer ste ratni huškači. Od Garašanina pa do Memoranduma SANU 2.
ratni huškači, atentatori, ubojice, siledžije
..i 'mirotvorci'..jebote ubijali svoje oceve toljagom i sjekirama..jer su bili stari mislim ako su napunili 60 godina...kakve smo mi ejbene srece da nam je sam vrag podario takve za susjede
kenjas vucko, moderator je sa 2 reci objasnio sustinu tog teksta o sinovima i ocevima.
ali, ti si serator
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Guest 15/3/2017, 09:42

michaellcmacha wrote:
speare_shaker wrote:
pizzon wrote:zato sto ne prihvatamo stepinca, zato smo huskaci ??

Ne samo zato. Ratni huškači ste zato jer ste ratni huškači. Od Garašanina pa do Memoranduma SANU 2.
ratni huškači, atentatori, ubojice, siledžije

kme kme kmeee

:rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati - Page 5 Empty Re: Vučić nakon sastanka s Merkel: Mir se može očuvati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum